Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37012) Racecam válasza VladimirR (#36981) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

nekem nem tetszik, amit ti csinaltok, neked nem tetszik, amit en csinalok, s szerinted ez (legalabbis az elso fele) igy van jol - akkor miert kellene nekem masik topic?

Leginkább azért, mert megváltoztatni nem tudod. Viszont mivel úgy tűnik, hiányzik a régi idők OFF topicja, legalábbis ezt állítod, akkor pedig miért nem csinálsz egyet? És ott újra folyhat normális eszmecsere, öröm és bánat megosztása. Jelzem, ez most is megvan, azt hiszem ezt nem is kell bebizonyítanom.

Már megint a cset. Tisztában vagyok a fórum és a cset közötti különbséggel, de akkor, hogy egyszerűsítsük a dolgot és rövidre zárjuk a vitát, a fórumnak ez a topicja erősen csetes jellegű, ha úgy tetszik beütésű, közösségi topic. És, ha rajtam múlik, akkor az is marad, mindaddig, amíg lesz ebbe beleszólásom. És nem feltétlenül azért, mert én vagyok a házigazda és megtehetem, hanem azért, mert úgy látom, hogy sok embernek, az itt összegyűlő közösség jelentős többségének ez jó.

Nem nagyon tudok ehhez többet hozzáfűzni, innetől már csak ismételni tudnám magamat, az meg felesleges.

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.