Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28801) Drizzt válasza ladybug (#28784) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ez az pont... De ha legalább be van fáslizva, akkor kisebb a rásérülés esélye. Diagnózist sajnos nem tudok, csak annyit, hogy eltörve szerencsére nincs, többet nem mondtak.

I am having fun staying poor.

(#28802) Lortech válasza Bash (#28800) üzenetére


Lortech
addikt

Továbbmegyek, nekem az egész hét hétvége, mert nem dolgozok egész héten!

Már megint süvít ez a hülye szél, de rühellem.

Thank you to god for making me an atheist

(#28803) Racecam válasza Bash (#28800) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Éjjel-nappal... behalok!! :U
Még, ha én mondtam volna. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#28804) tildy válasza Bash (#28800) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát úgy igazándiból nincs. :P
Ha meg nem dolgozik az ember, akkor meg kb ugyanmindegy, hogy hétvége van-e vagy sem, sőt akkor akár egybe is folynak annyira anapok, hogy az ember azt sem tudja, a hét hanyadik napja van :P

Sőt nem véletlen mondják azt sme, mikor pl. május 2-án nem kell dolgozni (már akinek ugye) , hogy 4 napos hétvége. A te szavaiddal élve ilyen sem lehetne.

Bár most kicsit kiakadtam, mert ugye bizonyos helyeken vasárnappal kezdődik a hét, mégis a weekendnek gondolom ők is a szombat vasárnapot értik :F :F

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#28805) Bubu79 válasza tildy (#28797) üzenetére


Bubu79
addikt

Ha úgy vesszük, akkor nekem csak cirka kéthetente van a szó szoros értelmében vett hétvégém a folyamatos munkarend miatt - ugyanis úgy jön ki az egymás utáni két pihenőnap :) És meglehetősen ritka, hogy pont hétvégére esne :)

Van előnye is és persze hátránya is... Hét közben könnyebben intézek délelőttönként bármilyen hivatalos dolgot, nem kell szabadnapot kivennem, viszont hétvégére szervezni bármit is bizony egyeztetések sorozata...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#28806) Bash válasza Racecam (#28803) üzenetére


Bash
őstag

Kétlem, hogy te alvás közben is dolgoznál, mert én bizony igen. :U

http://bashtravel.com/

(#28807) nike_


nike_
addikt

Sziasztok..

De jóó, ma 4 órám volt mert jövő hetet dolgozzuk be. :)

(#28808) Lord Zero válasza Racecam (#28796) üzenetére


Lord Zero
addikt

beszélni beszélhetsz.. a fontos, h mondj is valamit
;-]

ladybug: látni tényleg jó.. ;)

plasztiklapka-tulajdonos: ím, itt az idő hát... gyorsulj, gyorsulj...

nem, mindegy

(#28809) Racecam válasza Bash (#28806) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Én mindig dolgozom. Még akkor is, ha úgy tűnik nem. :K

Kőbunkó: Én annyit beszélek, hogy szinte kizárt, hogy közben ne mondjak semmit. :U

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#28810) ladybug válasza Racecam (#28809) üzenetére


ladybug
őstag

No, bárány vs mikulás bácsi? Ki dolgozik, mennyit és hol, meg mikor többet??
Ne legyetek gyerekesek.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#28811) tildy válasza Bash (#28806) üzenetére


tildy
nagyúr

Alvajáró vagy? :Y

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#28812) Verus válasza ladybug (#28810) üzenetére


Verus
senior tag

Oldjuk meg a kérdést úgy, hogy mi dolgozunk a legtöbbet. :D :P

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#28813) ladybug válasza Verus (#28812) üzenetére


ladybug
őstag

Erre van egy jó sztorim. :)

Anya és Apa Tv-t néznek mikor Anyu mondja : későre jár fáradt vagyok megyek, lefekszem.

Bement a konyhába megcsinálta a szendvicseket másnapra, elöblítette a pop cornos tálat, húst vett ki a fagyasztóból a másnapi ebédhez, leellenőrizte a müzlis dobozokat, feltöltötte a cukortartót, tányért, kanalat tett az asztalra, bekészítette a kávéskannát másnap reggelre.

Néhány nedves ruhát betett a szárítóba egy adag ruhát tett a mosógépbe, kivasalt egy polót. Felvarrta a lelogó gombot. Felvett néhány ottfelejtett játékdarabot az asztalról, visszatette a telefont a töltőre, a telefonkönyvet pedig a fiókba. Megöntözte a növényeket, kiürítette a szemetest és felakasztotta a törülközőt száradni. Ásítózva és nyújtózva egyenesen bement a hálóba. Megállt az asztalnál írt néhány sort a tanárnak, kiszámolt egy kis pénzt a túrára előhúzta a szék alá rejtett munkafüzetet.. Aláírta, megcímezte és felbélyegezte barátainak a születésnapi képeslapot és írt egy rövid listát a fűszeresnek. Mindkettőt a táskája mellé tette. Aztán Anyu megmosta az arcát 3:1 lemosóval majd éjszakai krémet tett rá, megmosta a fogát, lereszelte a körmeit.

Apa kikiált: Azt hittem, hogy lefekszel! Már megyek- feleli. Vizet öntött a kutya táljába kiengedte a macskát, majd meggyőzödött róla hogy az ajtók zárva vannak és az udvari lámpa ég.

Mindegyik gyerekénél lekapcsolta az ágy melletti éjjeli lámpát és a Tv-t , felakasztott egy inget, bedobott néhány koszos zoknit a szennyestartóba majd volt egy rövid beszélgetése a még fönnt lévővel, aki még mindig a háziját csinálta. A szobájában beállította az ébresztőt, kitette a másnapi ruháit, sámfát tett a cipőjébe. Még 3 dolgot adott a 6 legfontosabb megteendő dolog listájához.

Elmondta az imáját és elképzelte a befejezését a jövőbéli terveinek. Ezalatt az idő alatt Apa lekapcsolta a Tv-t kihírdette hogy nincs semmi különös tennivaló. Megyek aludni. És ment.. minden egyéb gondolat nélkül. Van itt bármi különleges? Tudod már a nők miért élnek tovább...?

MERT MI HOSSZABB HASZNÁLATRA LETTÜNK CSINÁLVA..... és az egyetlen ok, amiért nem halunk meg hamarabb az az, hogy túl sok tennivalónk van!!!

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#28814) Bubu79 válasza Verus (#28812) üzenetére


Bubu79
addikt

No jó - de akkor hogyan módosul a kinek hosszabb problémaköre? :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#28815) Bash válasza tildy (#28811) üzenetére


Bash
őstag

Nem. :) Sőt, nálam jobb alvótársat nehezen lehetne találni. Nem járok alva, nem beszélek álmomban, nem szoktam felriadni, nem horkolok, nem forgolódok, nem terpeszkedek.
Dolgozni azért tudok közben is. :)

http://bashtravel.com/

(#28816) Verus válasza ladybug (#28813) üzenetére


Verus
senior tag

:) És sok igazság van benne :) Tetszett, köszi :)

Bubu: Problémakör??? :DDD

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#28817) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nah, úgy oldom meg, hogy itt eszek bent a gépnél, nézem online angolul, aztán majd ha befejeztem az ebédet, átmegyek a nappaliba, nézem a magyart.

(#28818) ladybug válasza (Kolombusz) (#28817) üzenetére


ladybug
őstag

Ahh, ez a sok probléma... ;]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#28819) tildy válasza Bash (#28815) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem inkább a munkád megy "magától" azalatt az idő alatt? :P

Ladybug: Sosem értettem az efajta viselkedést. Túlgondoskodó vagy nem is tudom. Sőt én ilyesmitől a falat kaparnám....

Bocsánat ma amolyan semmi nem jó hangulatomban vagyok, ezért kötekszem. :U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#28820) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Most megyek dolgozni (csukott szemmel az ágyba), addig is jók legyetek. :)

Pá!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#28821) CséZé


CséZé
őstag

Hi!
VARÁZSLAT!!! :Y
aki rájön ossza már meg velem/velünk :)

(#28822) Verus válasza CséZé (#28821) üzenetére


Verus
senior tag

Aztazeget.... :Y:)

Nekem mindet eltalálta, lehet túl egyszerű vagyok.... :F :)

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#28823) DelArco válasza CséZé (#28821) üzenetére


DelArco
aktív tag

szerintem ez kicsitsem varázslat...
az esetek eglészen kis %-ában találta el hogy mire gondoltam aztis sztem csak azért mert egy szimbólum sokszor van
szóval ha ez varázslat akkor eléggé elcseszett..

Youth hides the key to salvation

(#28824) Lord Zero válasza CséZé (#28821) üzenetére


Lord Zero
addikt

valamikor réges-régen, még az offtopik tizennemtomhányasban leírtam
olvass vissza, ehe

szerk.
a lényeg, h a művelet végén mindig egy olyan számot kapsz, ami a 9 egész számú többszöröse
a program ezek mellé (tehát 9, 18, 27, stb) rendel egy szimbólumot - ami minden újraindításnál változik, h még szemfényvesztőbb legyen -, és ezt mutatja meg

[ Szerkesztve ]

nem, mindegy

(#28825) stop válasza CséZé (#28821) üzenetére


stop
aktív tag

Tökmindegy mire gondol a "GÉP" Nyer,

minegy milyen kétszámjegyű számra gomdolsz, ha az egyesek helyén állót kivonod akkor mindig kerek számot kapsz - ugye :K

ha a kerek számból kivonod a tizesek helyén állót akkor meg mindegy hogy mire gondoltál már.

Pl 86 > -6 > 80 > -8 = 72
a 81, 72, 63, 54, 45, 36, 27, 18, 9 tehát a kilenccel osztható számok lesznek a végeredmény!!!

És nézd most jól meg a karaktereket a számok mellet!!! ;]

"az együgyű lenézi társát, az okos pedig meghallgatja azt" P.K.11.12.

(#28826) stop válasza DelArco (#28823) üzenetére


stop
aktív tag

akkor csaltál ;)

"az együgyű lenézi társát, az okos pedig meghallgatja azt" P.K.11.12.

(#28827) nike_ válasza CséZé (#28821) üzenetére


nike_
addikt

Én tudom. Mindenképp 9 egyik többszöröse jön ki, tehát ugyanaz lesz a szimbólum ami a 9-esnél van. :) Nézd meg, az összes többszörösénél ugyanaz van. No meg az is jön ki.

(#28828) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

ó, másfél óra sorbanállás, h egy cefett számlát be tudjak fizetni - 2008, internetszolgáltató, BP..

Üszis nénik minden ügyfél után több perce szünetet tartottak (nem, nem a gép elött - felálltak, sétáltak, csiviteltek, eltűntek).. :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#28829) CséZé


CséZé
őstag

közben én is rájöttem :B

(#28830) Bash válasza bolondember (#28828) üzenetére


Bash
őstag

Bolond(ember) aki a 21. században képes így intézni a számláit. :U

http://bashtravel.com/

(#28831) 1010


1010
őstag

az origónal eddig is lehetett tudni,
hogy nem valami fényes elmék dolgoznak és csak azért írnak cikkeket hogy
a mellette lévő hírdetésekből pénz legyen

hogy ne maradjanak le semmiről
írtak a gta 4 ről ők is egy cikket gyorsan

(#28832) csapos2 válasza Lord Zero (#28793) üzenetére


csapos2
addikt

Emelkedő következik? :-)

Sikerült számot választani?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#28833) bolondember válasza Bash (#28830) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

a gond, h mivel közösen fizetjük (hárman) a netszámlát (és a kábeltévét), ezért nem akarom levonatni a számláról.

Az eredeti gond az volt, h a kurva Magyar királyi Posta nem hozta ki a számlát... :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#28834) Bubu79 válasza Bash (#28830) üzenetére


Bubu79
addikt

Bolond az, aki a 21. században miután bankon belül már egyszer elkeverték a pénzét a számlájáról vakon megbízik az átutalásos rendszerben...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#28835) NoLF


NoLF
addikt

bolond az, aki az interneteléréstért pénzt fizet :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#28836) fokukac


fokukac
nagyúr

pájinkás szépjóreggelt! :)

jó ez a szombat. nem kell dolgoznom.

most igen jól érzem magam :)

ennyit akartam elmondani, remélem, ez még Bash kollegának is megfelel ;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#28837) bolondember válasza NoLF (#28835) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

na, abba lehet hagyni a nevem emlegetését - elkopik... :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#28838) Bash válasza Bubu79 (#28834) üzenetére


Bash
őstag

Bolond az, aki inkompetens bankra bízza a pénzét. :P

http://bashtravel.com/

(#28839) Bubu79 válasza Bash (#28838) üzenetére


Bubu79
addikt

Akkor mindenki, aki az OTP-nél tartja a pénzét bolond :P

NoLF: Sosem állítottam, hogy épeszű vagyok :P

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#28840) NoLF válasza Bubu79 (#28839) üzenetére


NoLF
addikt

ez mindig is így volt :D

na én ledőlök kicsit...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#28841) bolondember válasza Bubu79 (#28839) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

bolond pedig mostanában akarja otthagyni a "szoptatós" bankot.. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#28842) Bubu79 válasza bolondember (#28841) üzenetére


Bubu79
addikt

Megfordult már az én fejemben is, miután meglehetősen kellemetlen volt a szituáció...

Sűrű elnézést-ekben nem volt hiány... Mázli, hogy hajnali hatkor, amikor szembesültem azzal, hogy eltűnt a pénzem a számlámról még nem voltak nyitva, kicsit lehiggadtam mire bejutottam reklamálni... A pénz meglett - adminisztrációs hiba történt... Szép...

Az emberi tényezőt a többi bank sem tudja kizárni a hibalehetőségek közül...

#28843: Azért az nem gyenge...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#28843) bolondember válasza Bubu79 (#28842) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ez igaz, csak most már prostituáltra szekszualizálja a csőröm, h bő 5k havonta, amit csak a pénzkivételért számolnak fel... :U :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#28844) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Mindenki dolgozik a munkaideje végéig? Mert nekünk a tökünk tele van hogy a termelés 2-kor leállt, üres az üzem, meg setét, és a termelési, meg a mi irodánknak is itt kell rohadni, meleg is van, fáradtak is vagyunk, elegünk is van belőle, meg basztatnak is hogy mi van a monitorunkon, meg miegymás... menjünk má haza...paszomm...

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#28845) Bash válasza bolondember (#28843) üzenetére


Bash
őstag

Bolond az, aki pénzt fizet azért, hogy pénzt vegyen ki a bankból, amikor a bankkártyás fizetés mindenhol ingyenes.

http://bashtravel.com/

(#28846) kraftxld válasza Bash (#28845) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Tévedés... a magyar postán nem ingyenes ha csekket fizetsz be bankkártyával.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#28847) bolondember válasza Bash (#28845) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

bolond az, aki ételért fizet, mert sok-sok helyen itt Abszurdisztánban csak kápéért lehet fizetni... :U
Ritka az a kajálda, ahol kápéval lehet fizetni - házhoz (céghez) szállításnál meg pláne nem lehet kártyával fizetni... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#28848) Bubu79 válasza bolondember (#28843) üzenetére


Bubu79
addikt

Ettől jobban csak az tetszett pár éve, amikor nagyjából beköltözésem után hét hónappal az első villanyóra leolvasás után a helyi áramszolgáltató kiküldött egy számlát, nyolcnapos fizetési meghagyással 235000Ft-ról, hogy ennyi volt a túlfogyasztásom...

Kicsit meglepődtem - nem nagyon tudok arról, hogy mondjuk varrodát üzemeltetnék itthon, vagy bármilyen más ipari létesítményt...

Magamhoz vettem a számlát és befáradtam az ügyfélszolgálatra, ahol kulturált érdeklődésemre az ott helyet foglaló hölgyemény csak annyit mondott, hogy ez ennyi, be kell fizetni és kész...

Itt durrant el az agyam és szóltam neki, hogy rángassa elő a főnökét az irodájából, mert az általa megadott tárgyalási alapot nem vagyok hajlandó elfogadni...

Kiderült, hogy a jóemberek villanyórát cseréltek két leolvasás között, csak ezt elfelejtették felvezetni a nyilvántartásukba - de a különbözetet szépen kiszámlázták, szívfájdalom nélkül...

Azzal próbáltak vigasztalni, hogy az előtte való hónapban a nagyvezírüknek küldtek ki másfélmillás számlát - kedvem lett volna megkérdezni, hogy és én mi a lóf@szt csináljak a dologgal...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#28849) Bash válasza bolondember (#28847) üzenetére


Bash
őstag

A pizza guy-nak még a borravalót is kártyával fizetem. :K

http://bashtravel.com/

(#28850) VladimirR válasza Bash (#28849) üzenetére


VladimirR
nagyúr

csak a pizza guy-odnak hiaba mondom, hogy hova hozza a kajat, meg ha nem is teved el, egy nap, mire ideer
az itteniek meg kp-t akarnak mindenkepp

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.