Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) bolondember válasza fero02 (#1688) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

az lényegében, de sokkal jobb - én például az ismerőseim felét megvettem... ;]

Amúgy MÁSHOGY közösségi szájt - és angol...

@öregcsóka: öregszünk, az az igazság, már a szemem sem a régi - nem hallok a jobbra... :(

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#1702) venember83 válasza I_Am (#1698) üzenetére


venember83
nagyúr

Pontosan. Mellékesen leesett, hogy én ezt már megkérdeztem egyszer. Hiába, a memóriám...

Ha már posztoltam, akkor: For those about to ride. Bár nem az igazi, gondoltam lesz benne egy kis bringázás is. De nem.

Itt egy jobb.

[ Szerkesztve ]

(#1703) tildy válasza fero02 (#1699) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát egyszerűen. 10-11kor ettem meg az "ebédem " (reggeli elmaradt), aztán 3kor indultam suliba, 7re értem haza, és itthon meg gyorsan bekapható kaja nem volt, így még el kellett boltba is menni. Hát így.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1704) philoxenia válasza Bubu79 (#1695) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nagyon tetszett az első filmben, tökéletesen hozta a szerepet, a kicsit tudálékos, okoska, vagány kis varázslótanonclányt.
A másik kedvenc fiatal szinésznőm is gyerekkorában alakított először nagyot az Addams Family-ben. Azóta több filmben is bizonyított. :K

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1705) philoxenia válasza venember83 (#1702) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hé, a kidobó pólóján mi is a felirat? :DDD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1706) Bubu79 válasza venember83 (#1702) üzenetére


Bubu79
addikt

Csak nem kacérkodsz a futás mellett a downhillel is? :) Iszonyatosan tetszenek azok a gépek, amivel lezúznak a srácok egy-egy húzósabb hegyi ösvényen, szívesen kipróbálnám én is, ha nem lennék olyan betoji alak...

Reklámfilmnek sem utolsó - a zenéje nem rossz

philoxenia: Christina Ricci-t nem igazán ismerem - az Addams Family-t láttam ugyan, de iszonyatosan régen volt már :B

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1707) venember83 válasza philoxenia (#1705) üzenetére


venember83
nagyúr

Sok kidobó van, pontosíts :P

Bubu: Kacérkodnék én, de sajnos csapnivaló egyensúlyérzékem meggátol az ilyen irányú törekvéseimben. :( Ja, ez nem reklámfilm, hanem a film (New World Disorder) és a bringások szponzorait így mutatják be, szvsz jó ötlet, eredetibb mindenképp, mint csak simán felsorolni őket s minden NWD elején ez látható, de mindig más a koncepció.

[ Szerkesztve ]

(#1708) philoxenia válasza Bubu79 (#1706) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Valamikor megvolt videón, a csigakettes tévéből felvéve még anno, de ezt bezzeg nem mutatják be a tévék újra, pedig nagyon nagy film.
Vénember: az elsőnek linkelt videó közepe felé, mennének be az "ízi bájkerek" a szórakozóhelyre, ott egy fehér pólós fazon állja útjukat, a pólóján a felirat...

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1709) fero02 válasza tildy (#1703) üzenetére


fero02
veterán

Ebben a rossz időben suliba? Úúúúú

Szemetet nem volt kedvem kivinni... :DDD

Na megyek hozok vmi kaját... :U

bolondember Mi az, h megvetted? Itt más így megy az ismerős jelölgetés? :U

[ Szerkesztve ]

(#1710) Thrawn válasza philoxenia (#1705) üzenetére


Thrawn
félisten

RACEFACE

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1711) bolondember válasza Bubu79 (#1706) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Ha azt mondom Álmosvölgy legendája? Úgy sem ismerős C Ricci?

@Fero: vannak mindenféle bővítmények, azzal kurva sokat lehet szórakozni, az egyik ilyen... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#1712) Bubu79 válasza venember83 (#1707) üzenetére


Bubu79
addikt

Én sem vagyok túl nagy bringás - bár pár éve beruháztam egy Caprine Mx Freeride-ra ( nem röhög! :U ), hogy majd eljárok túrázgatni.
Csak azt hagytam ki a számításból, hogy a környéken híre-hamva sincs kellemes ösvényeknek, lévén hogy a Mezőföld közepén terül el kicsiny kis porfészkünk...

Maradt a városi bringázás - arra is való a fent említett bringa, mert bár össztelós, szvsz az első keményebb terepen atomjaira hullott volna cseppnyi termetem alatt...

Mod-ra: gyanús volt, hogy extreme-ről ismerős arcokat vélek felfedezni a bringások között :K ( szoktam nézni a bringázós turnéműsorokat alkalmanként :B )

Dumbman: sajna így sem ugrik be - nem vagyok egy nagy filmfaló :(

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1713) philoxenia válasza Thrawn (#1710) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hogy rímeljek rá:
RÁNK SE NÉZ :O

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1714) RexpecT


RexpecT
addikt

Mekkora WTF volt az új Lost rész o.O

(#1715) fero02 válasza bolondember (#1711) üzenetére


fero02
veterán

Akkor a kis 10enpáréves ismerősjelölgető függő kölkök jól el lesznek... :DDD

(#1716) philoxenia válasza Bubu79 (#1712) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Na milyen gyártmány?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1717) venember83 válasza Bubu79 (#1712) üzenetére


venember83
nagyúr

Én járkálok a környéken túrázni, amikor időm csak engedi. Bringázás megvan, csak az izgalmas freeride és downhill marad és maradt ki, sajnos. Pedig nagyon állat lefele menni, de mindig elég nagyokat taknyolok, ami kicsit elvesz az örömből. De az tuti, hogy rendkívüli érzés lefele siklani, ha van társaság akkor az sem igazán érdekel, hogy utolsónak érek le. :K

(#1718) fokukac válasza bolondember (#1711) üzenetére


fokukac
nagyúr

vagy a woody allen film : anything else (magyarul : csak az a szex)

az is egy alapmű ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1719) bolondember válasza fero02 (#1715) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

röhögni fogsz - nincsenek.. Túl összetett, túl bonyolult nekik... ;]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#1720) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

No, hát hozzánk nem jutott el a hatalmas vihar...

(#1721) fero02 válasza philoxenia (#1716) üzenetére


fero02
veterán

És ez? :DDD Saját a műszer...

bolondember: akkor ezt bepislogtam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1722) Bubu79 válasza philoxenia (#1716) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem értek a lovakhoz :B - Apám nyulakat tartott :K :DDD

Nem vagyok bringa expert - a Caprine is csakis és kizárólag azért lett, mert masszívabbnak tűnt, mint a többi keró a boltban ( mindig is vastag csontozatú voltam :U ), valamint mert reméltem, hogy nem véletlenül drágább, mint a többi bringa, amit nézegettem.

Tulajdonképpen nem csalódtam, mert a városi tankcsapdák közepette jó szolgálatot tett az egyszerű lengéscsillapító "rendszer", ami a gépen van. 5 éves a jószág és centírozáson kívül más gondom nem volt vele - bár lassan egy éve nem is ültem rajta :B

Vénség: a csúcs, amit bringával mentem ( macskaszem kompóterrel mérve :DDD ) az 60km/h volt - erős halálfélelmem volt, majdnem letörtem a fékkarokat és alig vártam, hogy a lejtő végére érjek - mindezt egy kanyarodó aszfaltozott úton, ami a Dunapart felé visz le ( nem a saját bringámmal, mert azt a hátsó rugós tag miatt nem lehet annyira megtekerni berugózik és elvész a befektetett lábmunka :U )

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1723) philoxenia válasza fero02 (#1721) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szép, szép, de mégse bömös... :U Bubu bátyó azt szereti. :K

Bubu: legalábbis arra kerestem rá, de a többi BMW bike mind sok köbcentis volt...
az én bicajom, már egy éve legalább nem volt felfújtatva... :O

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1724) fokukac válasza fero02 (#1677) üzenetére


fokukac
nagyúr

itt asszem láttam anno valamilyen plugint.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1725) fero02 válasza philoxenia (#1723) üzenetére


fero02
veterán

Nem csak szép, hanem jó is! ;)

bömöst én is szeretném, ha lenne rá $... :DDD Egyenlőre csak erre fussa.

fokukac: megsasoljuk, hátha... THX! :R

[ Szerkesztve ]

(#1726) Bubu79 válasza philoxenia (#1723) üzenetére


Bubu79
addikt

Leginkább a sajátomat :B A többit jobbára irigykedve szemlélem :B A kétkerekű verziókért pedig nem igazán rajongok... :B

Bringa felfújatva? Erre rendszeresítettem egy elavultnak tűnő, ámde igen hasznosnak bizonyuló szerkezetet, a pumpát - próbáld ki Te is ;] :DDD
Ha felakasztva tárolod a jószágot, akkor nem annyira gáz, ha nincsen a gumiban gáz, de ha azon nyugszik a gép, akkor jó eséllyel pályázol új gumikra :(

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1727) fokukac


fokukac
nagyúr

na, most már asszem tényleg ellépek kajáért.
meg kéne már ebédelni...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1728) venember83 válasza Bubu79 (#1722) üzenetére


venember83
nagyúr

Hehe, igen, ezért érdemesebb normális hátsó (és első) telót venni, legalább lezárhatót (első), mert akkor ha nem is rugózik, de legalább nem hiába dolgozik az ember. 60at én is elértem lejtőn lefelé, semmi halálfélelem nem volt, sőt! ;] Csak ciki lett volna az autókat előzgetni nyílt terepen. :DDD

(#1729) (Kolombusz) válasza fokukac (#1727) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Hozzál légyszi nekem is!

[ Szerkesztve ]

(#1730) philoxenia válasza fokukac (#1727) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szoktatod Magad az időeltolódáshoz? Nem is Grúzia lesz már, hanem mondjuk Szingapúr ? :U

Vénember: lefelé nem kunszt, de amikor a szigligeti vár kapujához bandukolva fölfelé eltekertek mellettem a macskakövön, én is megemeltem a képzeletbeli kalapom.. :K

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1731) Drift_Elek23


Drift_Elek23
aktív tag

hmm... mi lesz holnap? tag leszek... :((( tetszett ez a kvázi-tag felirat :D

A tuning a lelke mindennek

(#1732) fokukac válasza philoxenia (#1730) üzenetére


fokukac
nagyúr

az egyedül éléshez szoktatom magam. Szingapúrban most reggeliznek. lassan.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1733) Bubu79 válasza venember83 (#1728) üzenetére


Bubu79
addikt

Amit nem említettem, hogy pár évvel ezelőtt, végignéztem, amint az egyik haverom kiegyenesítette a bringájával a kanyart és bezúzott a bokrok közé :DDD Ezért a halálfélelem ;) A srác megúszta zúzódásokkal, de a kerója totálkáros lett... :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1734) ngabor2


ngabor2
nagyúr

jóccak

(#1735) fero02 válasza venember83 (#1728) üzenetére


fero02
veterán

Nekem RST Gila (Lockout-os) a telóm. Leg-lightosabbra van állítva, de így sem rugózott be. Mondjuk ez alapjáraton is kemény teló..

Aki kajás: egy kis bablevessel tudok szolgálni... :DDD Utána semmilyen felelősséget nem vállalok.

(#1736) philoxenia válasza fero02 (#1735) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Te hány kiló vagy? Mert az se mindegy.

Szarvas:

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1737) Drift_Elek23 válasza ngabor2 (#1734) üzenetére


Drift_Elek23
aktív tag

te mióta nem vagy modi?(már ha szabad kérdeznem)

A tuning a lelke mindennek

(#1738) venember83 válasza philoxenia (#1730) üzenetére


venember83
nagyúr

Felfele viszont nem szokás sebességi rekordokat állítani. :DDD Az osztrák Alpokban haver 90 fölött ment lefele, persze megpakolva, élmény lehetett. Annál a sebességnél kár is fékezni.

Drift_Elek23: Ajánlott olvasmány OT43. Illetve jobb lett volna ha élőben ott vagy a debreceni talin, akkor minden világos lenne. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1739) ngabor2 válasza Drift_Elek23 (#1737) üzenetére


ngabor2
nagyúr

egy ideje. ebben a topikban is be lett linkelve, de ha keresel egy kicsit, amgad is megtalálod (kulcsszavak: off topic 43, Parci)

(#1740) fero02 válasza philoxenia (#1736) üzenetére


fero02
veterán

Tudom...amúgy nem sok. Most 70 körül vagyok. Vagyis voltam a múlt7en. Azóta egy takonykór lesújtott rám... :(((

Amúgy rajta vagyok a hízáson. :DDD

(#1741) philoxenia válasza fero02 (#1740) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A fiam biciklijére mindig félve ültem fel, annak 75kiló volt a névleges teherbírása, én viszont jó hússzal több vagyok most is. :B

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1742) Bubu79 válasza fero02 (#1740) üzenetére


Bubu79
addikt

Egy laza 15-öst át tudok passzolni - oldal-, vagy tokaszalonnában kéred? :DDD

Philo... ööö :U :F : az enyémet 90 kilóig ajánlották - és volt idő, amikor 116-tal tekertem ( kilóval :U ) - persze nem az alap felniken, hanem dupla felniken, izmosabb küllőkkel :) Mostanra 103 körül mozgok, bár voltam már 96 is.. ( az jobb volt :B )

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1743) fokukac válasza venember83 (#1738) üzenetére


fokukac
nagyúr

ilyen lefele száguldós, bokorba beszállós baleseteim nekem is voltak gyerekkoromban.

minden nyáron volt legalább egy olyan esésem, hogy 3-4 hétig úgy néztem ki utána a sok géztől, mint egy múmia :DDD

--------------------------

amúgy kíváncsi vagyok, hogy amikor sieléskor zúzok lefele a fekete pályán, akkor vajon mennyivel megyek? egyesek szerint olyankor is úgy 100 körül megyünk.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1744) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

ehh, annyit beszéltek a bringákról...

Már mondjuk pár napja (na jó, 2 hete) gondolkodok egy canga megvételén... :U Csak egy jó kerékpár megtalálása lenne elsődleges. Persze nem olyan drágát, mint mittomén... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#1745) tbs válasza bolondember (#1744) üzenetére


tbs
addikt

Csípj meg egy Opelt. Bicajt még tud gyártani... ;]

(#1746) tildy válasza bolondember (#1744) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát nekünk már vagy másfél éve nem használja senki a jó kis gepida alboinunkat.
PEdig ahh, király városi bringa az.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1747) Bubu79 válasza tbs (#1745) üzenetére


Bubu79
addikt

Vagy vegyen egy Hummert - ahhoz adnak egy olyan jellegű cangát, mint a kemping, csak ez montinak álcázza magát :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1748) venember83 válasza fokukac (#1743) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem mész annyival. A lesiklók mennek 120 körül, te nem bírsz 60nál többet. Nem ismerlek, de amatőr 60-nál gyorsabban nem megy, persze másképp érzed, mert nagyon közvetlenül éled meg a sebességet.

(#1749) Drift_Elek23 válasza Drift_Elek23 (#1731) üzenetére


Drift_Elek23
aktív tag

jajj asszem ezt megoldom ma!xd

A tuning a lelke mindennek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.