Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) ladybug


ladybug
őstag

Szervusztok. Finomságos szombati reggelit mindenkinek. Ne menjetek ki, mert fúj a szél és esik az eső.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1352) venember83 válasza ladybug (#1351) üzenetére


venember83
nagyúr

Neked is!

S akkor itt bent mit csináljunk? :U

(#1353) Bubu79 válasza venember83 (#1352) üzenetére


Bubu79
addikt

Megfelelő társaságban lenne pár tippem, de két markos férfiemberrel vagyok összezárva, úgyhogy a programok egy része biztosan kiesett :U :DDD

Szépjóreggelt Neked is Katica :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1354) venember83 válasza Bubu79 (#1353) üzenetére


venember83
nagyúr

Minden a markosságuktól s a te hozzáállásodtól függ ;]

Azt hiszem megfogadom Katica tanácsát és bent maradok, illetve szolidaritásból még dolgozni is fogok kicsit. ;)

(#1355) Bubu79 válasza venember83 (#1354) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem akarásnak nyögés a vége? :U :))

Igazán megnyugtató, hogy más is dolgosan tölti a hétvégét - bár ez az illetőnek biztosan nem olyan jó hír... :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1356) CactuS válasza tildy (#1333) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Öööö Menni akarsz bulizni?:D

Egyébként jó reggelt mindenkinek... Arra ébredtem,hogy a szomszéd összetákolt garázsa egy erősebb pöff hatására sikeresen összedőlt. (Amúgy nem gond, kb félévente újraépíti azt a vackot :D)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1357) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Tegnap esti bucsu elmaratd:

Herceg szep solymok buszke parja
Hogy mivel lepett ,eg tudod?
Jo burgundit szivott magaba
A foldtol borral bucsusott

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1358) neduddki válasza ladybug (#1351) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Cijjjjjaaaaaaaaa!!!
Most akarom a toyptat telihany ni nyomtatoval a szomszd faluban akkor ne tegyem?

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1359) Bubu79


Bubu79
addikt

:U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1360) venember83 válasza Bubu79 (#1359) üzenetére


venember83
nagyúr

Mi a baj, úrfi? Fordítsak?

(#1361) Bubu79 válasza venember83 (#1360) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem köszi, még megvan az NPT matricám, ha minden igaz ;)

Kicsit lehangolt ez a pocsék idő...

Filóztam, hogy mozogni kéne kicsit - a szemtornát választottam az elérhető lehetőségek közül ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1362) venember83 válasza Bubu79 (#1361) üzenetére


venember83
nagyúr

Nézegeted a melletted lévő markos embereket? Nehogy nyögés legyen a vége... :U

(#1363) Bubu79 válasza venember83 (#1362) üzenetére


Bubu79
addikt

Szerencsére nem olyanok, hogy ne mernék hátat fordítani nekik :DDD

Per pillanat éppen gyógyszernek minősülő terméket gyártunk - hogy legyen tartósított hegyilevegő a kórházakban. Cseppet unalmas, úgyhogy mellette böngészgetek holmi érdekességek után :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1364) csapos2


csapos2
addikt

Azért na...szóval csak van valami...;-)
navigációs konzol szavakra keresve, a következőre találtam: [link]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#1365) poffsoft válasza venember83 (#1360) üzenetére


poffsoft
addikt

toyptat not found.....

:U

[ Szerkesztve ]

(#1366) venember83 válasza poffsoft (#1365) üzenetére


venember83
nagyúr

Toyotát.

(#1367) Bubu79 válasza poffsoft (#1365) üzenetére


Bubu79
addikt

Mod.: Eh... Ezt biza benéztem... :U :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1368) nike_


nike_
addikt

sziasztok miskolcon vok es van 3g :D na mek is a mekibe.

(#1369) Bubu79 válasza nike_ (#1368) üzenetére


Bubu79
addikt

Mek a mekibe? Ez valami helyi specialitás? Birkaburgert nyomatsz? ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1370) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Alszok amíg fel nem kelek.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1371) poffsoft válasza venember83 (#1366) üzenetére


poffsoft
addikt

:R
mosmár solved, absolved :)

neduddki: nyugvósan mennyé, neleszsemmigodndod... /neménvótam/

Bubu79: ez a bányászoknak naon üt ám, lebirkázod őket :P

'nap poénja'(nem a viccrovat 6), ' vagy 'nap hozzászólása, 'bestofhsz' típúsú topikról tuttok-é?

[ Szerkesztve ]

(#1372) (Kolombusz) válasza nike_ (#1368) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

HSDPA is van. :D

Jah, a mekiben van free wifi, kötelező jellegű onnan PH-zni, ha van wifi képes telód, vagy pda-d.

(#1373) Bubu79 válasza poffsoft (#1371) üzenetére


Bubu79
addikt

Ezt így ne mgondoltam végig - mea massinma culpa :U Az sem segít a dolgon, hogy mifelénk is van acélgyártási múlt ( meg mekdonaldsz is akad - lehet mellé harapni vasdús, városi levegőt :DDD ) ? :B

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1374) Winner_hun válasza poffsoft (#1371) üzenetére


Winner_hun
félisten

PH! aranyköpések
A nap topikja a PH!-n

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1375) poffsoft válasza Winner_hun (#1370) üzenetére


poffsoft
addikt

alszom?
az első az, köcce! :R :R
A második az totyikos,m nem hsz-es, azt találtam csak meg..

Bubu79: :DDD Megtippeétem vón újvárost, de aztán meglestem az adatlapodat, úriember meg így már nem tippelget :)

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#1376) tbs


tbs
addikt

Súlyos kérdés, emberek.

Paradox db-hez keresek olyan standalone toolt, amivel jól tudok rekordokat törölni, csoportosan updatelni. Win32 alá kell. Bármi jöhet, amiért nem kell túl sokat pengetni..

Winner: sony cucc megoldódott..? Ha igen, mi volt a trükk? :F

(#1377) poffsoft válasza tbs (#1376) üzenetére


poffsoft
addikt

már-már paradox on, nemis paradox tool :B

[ Szerkesztve ]

(#1378) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

tudja valaki azt a honlapot, ami kiszámolja, hogy a letöltéseimmel mennyi kárt okoztam a művészeknek és kiadóknak?

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#1379) Bubu79 válasza sanyixXx (#1378) üzenetére


Bubu79
addikt

Szörnyülködni, vagy büszkélkedni szeretnél az eredményeddel? ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1380) sanyixXx válasza Bubu79 (#1379) üzenetére


sanyixXx
senior tag

nem nekem kéne kivételesen:)

mod: amúgy meg is-is :DDD

[ Szerkesztve ]

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#1381) Kazimír válasza Bubu79 (#1369) üzenetére


Kazimír
őstag

Főleg, hogy csak az a birka mekeg, amelyik beszél nyelveket. Alapvetően a kecske szokott.. :)

csapos: örülök, hogy ennyi idő után is működik a link

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#1382) Bubu79 válasza Kazimír (#1381) üzenetére


Bubu79
addikt

Ezzel szépen bedőltem - látszik, hogy városi gyerek vagyok...

A tehén is tejeszacskóként rögzült a fejemben - mekkora sokk volt, amikor nagyapáméknál szembesültem Riskával, a füvet tejjé konvertáló gépezettel :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1383) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Jóreggelt (kóma)

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#1384) Kazimír válasza VoDaFoNe (#1383) üzenetére


Kazimír
őstag

Jó reggelt Neked is, kóma! :)

Bubu: Sok gyerekhez képest lépéselőnyben vagy. (Már) tudod, hogy nem lila.. :D

[ Szerkesztve ]

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#1385) sanyixXx válasza VoDaFoNe (#1383) üzenetére


sanyixXx
senior tag

kóma itt is van, de te gondolom nem másnapos vagy... :)

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#1386) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

MSN-en most írja haverom:

Z. B. üzenete:
az osztály többi tagja csak elrontaná az osztálytalálkozót

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#1387) Bubu79 válasza VoDaFoNe (#1383) üzenetére


Bubu79
addikt

Kóma? Azt ismerem - Robin Cook írta - nem rossz könyv :K :DDD

Ugyan a szerencsésebbeknél már jó ebédhez szól a nóta, de azért Neked is jóreggelt ;)

Kazimír: Most akkor a Milka tehén nem attól lila, mert szorítja a kolomp a nyakát? :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1388) VoDaFoNe válasza Bubu79 (#1387) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

háetetet majdnem :DDD na mek simsezni majd jövök :)

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#1389) Winner_hun válasza tbs (#1376) üzenetére


Winner_hun
félisten

:(

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1390) Thrawn válasza Winner_hun (#1389) üzenetére


Thrawn
félisten

Már felébredtél? :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1391) Winner_hun válasza poffsoft (#1375) üzenetére


Winner_hun
félisten

Téged ma nagyon nem értelek

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1392) Ramius


Ramius
őstag

óóó de szar idő van :(

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#1393) Winner_hun válasza Winner_hun (#1389) üzenetére


Winner_hun
félisten

De mégis. Régi gépemben működik:F
Inkább mégse:(((
Le akarom menteni róla az adatokar, erre nem olvasható:F
Sőt, most már ott is azt írja ki hogy nem felismerhető. Mi ez, valami vírus?

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1394) RexpecT


RexpecT
addikt

Jóvana ilyen is kell néha, amugy sem akartam ma kimenni :C :( .
Amugy Ph!uszi az OT-s csajoknak.

(#1395) rarri válasza Ramius (#1392) üzenetére


rarri
senior tag

Tök szép idő van szerintem , ha a lelkedben boldogság van. Kit érdekel az idő, mikor ezer dolgot lehet csinálni rossz időben is, ami örömöt okoz. Én mindjárt megyek gályázni este 10-ig, és valamiért mégis tök jól érzem magam. Gondold át, hogy milyen jó neked, ugyanis vidámnak lenni is csak ugyanannyi energiába kerül, mint szomorúnak.Nagyon szép napot kívánok neked, és a többieknek is. :))

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#1396) Lortech válasza tbs (#1376) üzenetére


Lortech
addikt

Miért nem írsz egyet? :)

Thank you to god for making me an atheist

(#1397) Bubu79 válasza rarri (#1395) üzenetére


Bubu79
addikt

Írsz nekem egy receptet, hogy hogyan csinálod? :) Mindig derűsen, kedvesen írogatsz - irigyellek :K

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1398) tbs válasza Winner_hun (#1389) üzenetére


tbs
addikt

Szori, nincs több tippem. :( Nincs ilyen vas a közelben...

Komplett usb driverkupac ledúrása még esetlegtán, de az eléggé kétélű fegyver...

Lehet megmurdelt a holmi... Szoktak... Gari..?

Ööööö... Nézd meg az usb csatiját. Láttam már olyan usb flash drájvot, aminek elkopott az egyik érintkezője a többinél vékonyabbra, és amikor bedugta az ember mág kontaktolt (fájllista fölugrott), de ha elengedte azonnal leszakadt a cucc (nem lehetett másolni róla/rá).

[ Szerkesztve ]

(#1399) tbs válasza Lortech (#1396) üzenetére


tbs
addikt

Már ott tartok... Delphi5 már föl is fittyent egy win virtuálba, mingyá' alkotom, ami nekem kell... Csak ez olyan izé dolog... Azt hinné az ember már 5000-en megküzdöttek a témával... :U

(#1400) Ramius válasza rarri (#1395) üzenetére


Ramius
őstag

köszi:)

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.