Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 20 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4951) bdav válasza mayerlaci (#4950) üzenetére


bdav
őstag

okkay, akkor beleférek. thanx :DD

sztem nagyon poén ez a cucc :) és a legjobb hogy tényleg működik :)

[Szerkesztve]

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#4952) tildy válasza erdeya (#4944) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez valami öntöde? Fater is öntödés volt, igaz lángheggesztő és lángvágó.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4953) mayerlaci válasza tildy (#4952) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Igen az egy öntöde.

(#4954) erdeya válasza mayerlaci (#4953) üzenetére


erdeya
senior tag

de az eleje egy kovácsgyár!


Már jeleztem korábban ,de nem kaptam érdemi választ: szerintetek miért késik a PH órája? 4-5 perces késében van!

[Szerkesztve]

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#4955) Batman válasza Gh0sT (#4940) üzenetére


Batman
őstag

Egyszer akar segíteni az ember.:(

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#4956) erdeya


erdeya
senior tag

no jóccakát mindenkinek

(tudom tudom, nem kell elköszönni nem cset...)

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#4957) Esmein


Esmein
nagyúr

A tanár megruházta a kiskölköket csalánnal, mert azok elkóboroltak a túra során. Ezért valszeg ki fogják rúgni, a feljelentés legalábbis már megvan. Hát szerintem meg ott rohadjon meg a sok kiskölök főleg a szüleje, hogy nem hajlandó az egyszem csemetéjét megnevelni, a tanárnak meg nem hagyja. Nem jól van ez így, ebből lesz a sok kis eleresztett felkapaszkodott nyomoronc netsuhanc, akit majd nekem kell moderálni, mert ide jön őrjöngeni. Szerintem igenis be kellene vezetni a szigort az oktatásban.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4958) WN31RD válasza Esmein (#4957) üzenetére


WN31RD
addikt

Ahhoz előbb a tanári pálya megbecsültségét kellene visszaállítani, és az oda vezető kontraszelekciót megszüntetni. Amilyen kis senkik (is) tanárok lesznek... azok inkább ne próbáljanak gyerekeket fegyelmezni meg nevelni.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#4959) Esmein válasza WN31RD (#4958) üzenetére


Esmein
nagyúr

Igazad van. Nekem mindkét szülőm tanár, Faterom 25 évig volt magas beosztású katonatiszt, ő tud bánni az emberekkel. Muterom 25 éve tanár, ő is tud bánni velük. Vagyis nagy nehezen, egyre nehezebb velük, mert a kedves szülő alárak mindent a kis csimotának, aztán próbálja csak mindenféle szigort fokozó eszköz mellőzésével nevelni a tanár. A legszörnyűbb pedig az, mikor 25 szenved másik 3 renitens miatt, akiknek esetleg még az anyukája is bejárkál a sarokbaállítás miatt. Nem lennék tanár. Semmi megbecsülés :(

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4960) MarKoo válasza WN31RD (#4958) üzenetére


MarKoo
őstag

Tényleg nagyon nagyon sok primitív tanár van. Nem a tisztelet hiányzik belőlem, hanem egyes tanárokból a kúltúra. Néha sajnálom, hogyha nem tudok valamit felvenni, mert néha tudnak olyan dolgokat mondani/csinálni, hogy az ember zsebébe kinyílik a bicska.

MOD: Tisztelet a kivételnek, mert hála istennek ők többen vannak. :U

(#4961) WN31RD válasza MarKoo (#4960) üzenetére


WN31RD
addikt

''Tisztelet a kivételnek, mert hála istennek ők többen vannak.''
Az én tapasztalataim szerint éppen ellenkezőleg: A kifejezetten szar tanár nem ritka, a kifejezetten jó viszont igen. De szerintem a középszernek sem lenne szabad gyerekeket tanítania, nevelnie pedig különösen nem.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#4962) bdav válasza Esmein (#4959) üzenetére


bdav
őstag

''Nem lennék tanár. Semmi megbecsülés''

ez így van én is így vagyok vele... :( őszintén szólva nagyon szerencsésnek tartom magam, mert sztem engem jó tanárok tanítottak, ami nem biztos hogy 10 év múlva is így lenne... merthogy igaz h. most aki igazán ért valamihez az nem tanárnak megy...
egyik tanárom mondta, h. az a baj hogy a diákoknak manapság csak jogaik vannak, kötelességeik nincsenek.

mondom ezt én aki tavaly érettségiztem :)

[Szerkesztve]

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#4963) MarKoo válasza WN31RD (#4961) üzenetére


MarKoo
őstag

Lehet hogy igazad van. Én is rengeteg szar tanárt ismeres sajnos, de vannak olyan tanárok, akiket jónak tartok.

(#4964) anaqer


anaqer
veterán

[nevermind]

Háháháháhá.

Ma kvázi megkérték a kezemet. A megfogalmazásban persze összeköltözés szerepelt, illetve közös albérlet meg hasonló ártalmatlan semmiségek, de azért nagyon csúnyán bennem szakadt a lélegzet.

Szent szar, teljesen flúgos ez a csaj amikor józan.

[/nevermind]

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#4965) tildy válasza anaqer (#4964) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát egy összeköltözés olyan messzi áll a kézkéréstől mint makó jeruzsálemtől. Én már 6 éve ''össze vagyok bútorozva'' , de kézkérés még sehol nem volt.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4966) anaqer válasza tildy (#4965) üzenetére


anaqer
veterán

Persze, nyilván nem házasság, ásókapanagyharang értelembe véve - egyrészt annál azért jobban ismer, másrészt szerencsére maga sem híve a dolognak (és akkor még nagyon finoman fogalmazok).

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#4967) tildy válasza anaqer (#4966) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem tudom, ennek valahogy természetesnek kéne lennie, vagy nem tudom. Nálunk nem kellett külön megkérdezni egymást, hogy akkor összeköltözzünk-e .Teljesen természetes volt, hogy igen.
Szal ne parázz szvsz ez tök természetes. Én is ezt tettem volna a helyében...
Egyébként bitang soakt jelent.Hidd el!
Más valakivel együtt járni, és más valakivel együtt élni.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4968) anaqer válasza tildy (#4967) üzenetére


anaqer
veterán

Ez a vicc - nem is ''járunk együtt'' *. Régi ismerős (középiskolából) aki több év után felbukkant múlt hónapban. Azóta négyszer mentünk el inni, móka volt és kacagás, de ez nekem még a lakótársi viszonyhoz is olyan abszurd módon kevésnek és korainak tűnik hogy azt semmilyen költői túlzás leírni nem tudná. (Tisztán elméleti síkon is, nem hogy ilyen költségszámítgatások meg miegymás szintjén...)


*(Elvből nem 'járok' senkivel - kíméletesebb számomra és mások számára is.)

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#4969) WN31RD válasza anaqer (#4968) üzenetére


WN31RD
addikt

(Pedig már majdnem gratuláltam, azt gondolva, hogy csak az örömödet leplezed a visszafogott stílussal. De úgy látszik, korai lett volna.)

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#4970) WN31RD


WN31RD
addikt

Tegnap láttam a Sin City-t. Ajánlom mindenkinek, aki bírja a csak 18 éven felülieknek való brutalitást. Határozottan szórakoztató, hangulatos film.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#4971) anaqer válasza WN31RD (#4969) üzenetére


anaqer
veterán

Persze, valahol hízelgőnek kellene lennie hogy mások számára egyáltalán elképzelhető a velem egy fedél alatt élés... megpróbáltam magam elé idézni a dolgot, de fáradt farce-ra emlékeztető verzióknál tovább nem jutottam.

Azért a Hét Morbid Vicce díjat mindenhogyan elviszi az ötlet, a jó nevetést meg ugye meg kell becsülni akármiből születik is. ''Thought I'd share, is all.''

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#4972) Gambit válasza WN31RD (#4970) üzenetére


Gambit
őstag

Én most láttam. Szerintem is tök jó volt. Végre valami más, nem pedig a tömegfilmek, amiknek már az elején lehet tudni, hogy mi lesz a vége.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#4973) emvy


emvy
nagyúr

Az egyik alsó szemhéjam egy ponton bedagadt, és fáj. Mi lehet ez? A ''szemem'' mint olyan nem fáj, semmi baja, látok vele rendesen, stb..

while (!sleep) sheep++;

(#4974) Loretto válasza emvy (#4973) üzenetére


Loretto
veterán

Huzatot nem kapott? Autoban lehuzott ablak?

Soirée...

(#4975) anaqer válasza emvy (#4973) üzenetére


anaqer
veterán

Hirtelen, előélet nélkül?

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#4976) emvy válasza Loretto (#4974) üzenetére


emvy
nagyúr

De, kapott huzatot, bringázáskor. Ettől lehet ilyen?

while (!sleep) sheep++;

(#4977) Loretto válasza emvy (#4976) üzenetére


Loretto
veterán

Ha ha akkora szélbe voltál mint ami az elmúlt napokban volt, sztem simán lehet...
Pihenni pihentél rendesen ugye? Allergia van?

Soirée...

(#4978) emvy válasza Loretto (#4977) üzenetére


emvy
nagyúr

Allergia nincs tudomásom szerint, pihenni az utóbbi 2 napban (amikor kijött) pihentem, előtte volt 2 húzós éjszakám.
De a szél mi olyat csinál, amitől... ? azért nem idegeskedem nagyon, mert nem a konkrét szememről van szó..

while (!sleep) sheep++;

(#4979) Vangelis válasza emvy (#4978) üzenetére


Vangelis
nagyúr

El fog mulni magától szerintem, de max megnézeted legalább házidokival oszt kész.;)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#4980) emvy válasza Vangelis (#4979) üzenetére


emvy
nagyúr

Fenttartással fogadom azoknak a véleményét, akiket saját kezűleg bannoltam ki a fórumról. ;) .

while (!sleep) sheep++;

(#4981) parandroid válasza emvy (#4976) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet.

Esetleg allergia? Szemhéj alá került szennyeződés - porszem, pollemszemcse, miniatűr kavicsdarab vagy forgács? Lehet, hogy már ott sincs, kijött már, csak a szemhéjad begyulladt tőle?

Szerk: Ejha, de lemaradtam - erre jól ráugrottatok... :D

p

[Szerkesztve]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4982) Loretto válasza emvy (#4978) üzenetére


Loretto
veterán

Hát nem tudom mit csinál, de anno én 2x ráfáztam a 120-130 melletti lehuzott ablaknak.
Nem a szemgolyóm hanem körülötte a ''szemgödör'' :F vagy hogy mondjam; a szemöldök allatti rész olyan nyomásérzékeny lett, hogy csak nyüszögtem 2 napig. :( De magától elmúlt.

Soirée...

(#4983) Vangelis válasza emvy (#4980) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Pedig én csak jót akarok neked, :F, de te tudod.
Lehet hogy rossz véleményen vagy;)
Egyébként sincs fénykép róla hogy kibanoltál:P:D


Loretto: ezt mondom én is, de nem hisz nekem:F, esetleg egy kis árpa is lehet de sokszor az is elmúlik, max kivágják.

[Szerkesztve]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#4984) emvy válasza Vangelis (#4983) üzenetére


emvy
nagyúr

Jólvan na, vicc volt.

Nekem is nyomásérzékenységről van szó. Magában úgy nem fáj, csak ha erősebbet pislantok, hozzáérek. Vizesruhával most kicsit megnyugodott. Akkor várok vele.

while (!sleep) sheep++;

(#4985) Vangelis válasza emvy (#4984) üzenetére


Vangelis
nagyúr

OK, semmi gond, de hát ez van, egy kis gyulladás csak, esetleg hátha benéz valami orvos gyakornok ide és megerősít minket.

Valami xar belemnt max tuti.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#4986) tildy válasza anaqer (#4968) üzenetére


tildy
nagyúr

Ja vagy úgy! Így már mindjárt más:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4987) erdeya


erdeya
senior tag

Na, a múlt éjjel megint roszkor léptem le úgy látszik. A tanáros témába szívesen bekapcsolódtam volna, elvégre én is az voltam/vagyok/leszek, vagy mi.

A sok kis bűnözőt pedig meg kell nevelni! Az a baj, hogy a mostani diákok zömének már a kedves szüleje sem lett rendesen elkapva, így persez, hogy hőzöngenek, ha a csemetéjüket valaki jobb belátásra szeretné bírni...

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#4988) tildy válasza erdeya (#4987) üzenetére


tildy
nagyúr

Az sem jobb a verik a szűlőket. Sok oylan szűlő nem fogja a gyerekét megregulázni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4989) Esmein válasza tildy (#4988) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nem verni kell. Csak lassan már a falhoz se állíthatod a kölköt mert azért is bemegy a szülő szirénázni.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4990) erdeya válasza tildy (#4988) üzenetére


erdeya
senior tag

Húú azt hiszem nem értem amit mondsz...

Ha a szülők kemény nevelést kaptak akkor nem fogják olyan módon nevelni a gyereküket? Ezt mondod?
Ez részben igaz. De a nevelési szokásokra nagy hatással van a kapott nevelés. Persze, ha valakit állandóan vertek, akkor nem feltétlen fogja ő is verni a gyerekét, mert lehet hogy éppen azt akarja elkerülni, de sok olyan van aki azt mondja, hogy ''tudod mit kaptam én ilyenkor?'' és ad neki :D

Mindenesetre ha valakit nagyon ''liberálisan'' neveltek, akkor ő sem fogja talán a kellő szigorral nevelni a gyerekét, mert más volt a minta.


szerk: Annak idején, amikor az egyik tanáromtól kaptam egy pofont és beírt az ellenőrzőmbe, apám adta a másikat! És nem mentünk feljelentőset játszani...

[Szerkesztve]

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#4991) tildy válasza erdeya (#4990) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen ezt mondom.
Engem 16 évesen felpofozott azért az apám, mert 2re nem értem haza a diszkóból.Holott 2-fél 3 lett megbeszélve.
Meg még voltak hasonló dolgok.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4992) parandroid válasza Esmein (#4989) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az a baj, hogy a t. szülő azt várja el az iskolától, hogy nevelje a gyermekét, mert [ő maga nem ér rá] / [nincs hozzá kedve] / [le se sz.rja]. Ellenben a szeretett gyermeke személyiségi jogai szentek és sérthetetlenek.

Azt nem értik meg, hogy nem azzal tesz jót a gyereknek, ha mindent megad, mindent megenged neki és kimossa a sz.rból, ha folyton belekeveredik, hanem azzal, ha tisztességesen, következetesen rávezeti arra, hogy mindenért, amit tesz, ő a felelős, és lesz szíves elvinni a balhét. Én jópárszor kaptam iskolában rossz magaviseeltért, volt olyan, hogy érzésem szerint igaztalanul, de már akkor is tisztában voltam vele, hogy ez belefér a pedagógusi hibaszázalékba.

Aztán amikor odáig fajult a helyzet, hogy megkaptama diplomámat, úgy döntöttem, hogy a t.k.m megy el tanítani, kerestem egy jól fizető állást a verenyszférában, és hagytam a fenébe a stresszet és idegeskedést, amit a család összes tagján látok két generációra viosszamenőleg. Ja, és többet keresek, mint a lassan 30 éve pedagógusi pályán lévő anyám (még akkor is, ha nem számolom az útiköltségtérítést, kajapénzt és egyéb juttatásokat - ezzel szemben az ő oldalán csak az olya sok társadalmi vihart gerjesztő 13. havi bér van)... :(

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4993) erdeya válasza tildy (#4991) üzenetére


erdeya
senior tag

Jó, ilyet az ember nyilván nem fog csinálni, ha gyereke lesz, vagy legalábbis nem így képzeli el.
De a szülő is ember, lehet rossz napja és bizony ha valaki ideges azt máson vezeti le. Néha a gyereken, igazságtalanul. De nem lehetünk tökéletesek.

És azért nem is egyszeri sérelmek miatt alakul ki az emberben a szülők iránti ellenszenv. Ahhoz következetesen rossz bánásmód kell. (rendszeres verés, meg nem értettség, stb.)

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#4994) Gh0sT válasza emvy (#4984) üzenetére


Gh0sT
addikt

Kammillás borogatást tudom még javasolni.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#4995) tildy válasza parandroid (#4992) üzenetére


tildy
nagyúr

Én viszont el fogok menni tanítani. Na nem most, hanem kb 20 év múlva.
Tudod ki fog akkor a versenyszférában hajtani?:F Én tuti nem.
Úgyhogy az összes villamosipari szakközép reszkethet, mert megyek;)

ERdeya: de smemit sem ér a nevelés, ha pl. arra sem tanítják meg a szülők, hogy elfogadja esetleg azokat, akik nem az ő normáik szerint élnek? Ugye?;)


[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4996) Esmein válasza tildy (#4995) üzenetére


Esmein
nagyúr

Majd meglátod 20 év múlva, hogy akarsz-e. A régi magyar iskolák felsőbbrendűségéből már semmi nincs meg, jön az amerikai divat, örülhetsz, ha egy egyesért nem lő keresztül a szakközépiskolás...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4997) tildy válasza Esmein (#4996) üzenetére


tildy
nagyúr

Akarok. Nem akarok ugyanis hajtani , de szeretném továbbadni addig megszerzett tudásom.
Szerencsére sok olyan tanárral találkoztam eddig, akik boldogan és szívesen tanítottak, volt köztük túlságosan szigorú is, az viszont igaz, hogy na az a tanár jól megtanította nekünk a tananyagot, emmellett imádtuk is.
Nem véletlenül leszek szeptembertől villmérnök, és nem véletlenül veszem majd fel a mérnöktanár-szakot:U


[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4998) erdeya válasza tildy (#4995) üzenetére


erdeya
senior tag

Mire gondolsz? :B
szerk: A tanár lét nem piskóta. Én már nem akarok tanítani, pedig korábban szerettem volna. Ezért lettem mérnöktanár. A legszörnyűbb, hogy nem a kis bűnözők vették el a kedvemetm hanem a saját főiskolai tanáraim hozzáállása.

Esmein: Nem iskolás sztori, de a kedvencem: Egy 6-8 éves kisgyerek keresztül lőtte a nagypapa medveölőjével anyucit, mert az nem adott neki még egy bögre kakaót, mert menni kellett iskolába.:D

[Szerkesztve]

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#4999) Jenő


Jenő
aktív tag

Bővebben: link

szakértő: Lakos András orvos:

''.. Ezt utálni szokták a pácienseim, mert ott van egy ilyen bigyó, ami hol begyullad, hol viszket, hol váladékozik egy kicsit. ..''


Csak számomra megdöbbentő az orvos által használt szókészlet?

(#5000) tildy válasza erdeya (#4998) üzenetére


tildy
nagyúr

Tudod te azt mire gondolok.:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5001) Esmein válasza erdeya (#4998) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nem rossz... Természetes kiválogatódás.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#5002) erdeya válasza tildy (#5000) üzenetére


erdeya
senior tag

Persze hogy tudom... az ebédre :DDD

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#5003) tildy válasza erdeya (#5002) üzenetére


tildy
nagyúr

Arra gondolok, amire te esetleg egy nagy maflással jutalmaznád majdani kölyködet;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5004) Qorthral válasza tildy (#4997) üzenetére


Qorthral
őstag

Ez az amerikai divat dolog nem hülyeség. Pár éve voltam kint, megnéztünk egy középsulit is, hogy hogyan működik. Eleve sokkal nagyobb, korszerűbb mint egy magyar, de a tanórák színvonala borzalmas... :D

A gyerek bármit megtehet... Elég gáz.
De a tanár is kényelmesen elvihorászik a barátnőjével ha épp érkezik egy hívás. Persze óra közben...

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#5005) erdeya válasza tildy (#5003) üzenetére


erdeya
senior tag

Pukipárnát rak a nagymama alá??? :))

(jóvanna tudom miről beszélsz)

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#5006) tildy válasza Qorthral (#5004) üzenetére


tildy
nagyúr

20 év alatt a feje tetejére is állhat a világ. Ne feledd!
Várjuk ki én az mondom.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5007) TéKrys válasza erdeya (#4998) üzenetére


TéKrys
senior tag

De nem büntették meg a gyereket mert ivott még egy pohárral és ráfogta a nyuszira. :DDD

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#5008) Qorthral válasza tildy (#5006) üzenetére


Qorthral
őstag

Ez csak romlani fog itthon is :P

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#5009) erdeya válasza TéKrys (#5007) üzenetére


erdeya
senior tag

LOOOOOOOOL!

vagy:

Igyál még egy pohárral és [a puskát] fogd rá a nyucira :D

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#5010) Esmein


Esmein
nagyúr

A folytatás itt található : Bővebben: link

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 20 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.