Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#75023) Habugi válasza cyberkind (#75000) üzenetére


Habugi
addikt

Nah hát knightot indítottam.. :)

Nem egy fokkal lassabb inkább kettő-hárommal, legalábbis érzésre.
A pajzsot alig használom, HighWallofLothric megvolt.., unlockoltam az undead placcot.

Már megvan egy fullos lothric armor set, köszönhetően annak hogy a map végén lévő nagyboss termében unlockolt bonfire környékét rommá lehet farmolni. Van ott 3 sima lovag, egy kék a sarokban, illetve egy böszme amelyik körbe-körbe mászkál, na az egész brigádon 5-6x átmentem halál nélkül, marha sok fasza loot és soul jött be.. :C

Irányítás.., először érdekes volt (főmenüben például nem tudtam kilépni a graf beállításokból mert csak annyira konzolos hogy Escape nem létezik, Q-ra adja.. :DDD ) de Highwallra egészen jól megszoktam/kiismertem, nem dráma és kimondottan tetszik a játék.

(#75001) proci985:

Erről láttam AJ féle ismertetőt, ha jól emlékszem az egekig magasztalta h mekkora móka. :K

A helyzet az, hogy nemhogy három-négy kontroller nem fog érkezni de egy shem, legalábbis nem mostanában és nem a DS3 miatt, teljesen lazán tolható bill & egérrel, ismét megúsztam.. :DDD

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.