Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49100) mephi666 válasza qantum (#49099) üzenetére


mephi666
nagyúr

tömören: rossz irányba változott a személyiségem szép lassan és ez nem tetszett neki... én is éreztem, hogy csomó dologhoz rossz a hozzáállásom, de nem próbáltam változtatni, amíg nem jött a baj :( tömören ennyi, nem szeretnék rá jobban kitérni... lényeg, hogy most összeszedem magam (azt leszámítva, hogy belőle nagyon nehezen és lassan akarok kijönni) és kezd a környezetemmel napról napra jobb lenni a kapcsolatom :K az a probléma, hogy ő nem tud egyik napról a másikra másnak látni, mint aki a végén voltam és én sem tudok egyik napról a másikra változtatni... de rajta vagyok... és főleg magam miatt, mert nekem sem jó ez az állapot... (az meg csak a hab lenne a tortán, ha egyszer összehozna minket a sors... de, ha nem így lesz, akkor is szükséges a mostani változtatás, mert alapjaiban véve jobb lesz ettől minden)

ui: tegnap végülis semmi cuccát nem vitte el, pedig lenne még vagy 2-3 kanyarnyi... a másodtelefonom is maradt nála, hogy hív majd, ha akar (szerintem 1héten belül megteszi)
én nem fogom keresni... nyugodt vagyok, fejlesztem önmagam és a jövőbe nézek... a mostani hétvégétől kicsit félek, hogy fog telni :( ilyenkor lenne jó, ha lennének közelben ismerősök, akik át tudnának jönni pár órára...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.