Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) edgR válasza _drk (#1400) üzenetére


edgR
őstag

Vissza lehet. Ha elhagyod a naprendszert, meg tudod jelölni, így visszatalálhatsz.

Vagy használd ezt a modot!

(#1402) edgR


edgR
őstag

Portal #004

Szóval még mindig ugyanaz a bolygó, és a negyedik Portal. Mind elérhető ~3 perc alatt a felszín közelében repülve.

Discovered on: 07/09/2016

SYSTEM
Region: Ezcateronaw Expanse
Name: edgR-system003-Teku (Tekumskyviniu)
Analysis: Atlas Interface // 3 planets
Distance to centre: 179410.4 Light-years

PLANET
Name: edgR-planet0008-Emis (Emisentas Toon)
Weather: Firestorms
Sentinels: Limited
Flora: Absent
Fauna: Generous
Characteristics: Korvax presence. Rich in Emeril and Radnox. Other valuable element: Albumin Pearl.

(#1403) tesztuser válasza edgR (#1402) üzenetére


tesztuser
kezdő

Bemásolnád ide a "Journey"-statisztikáidat? Kíváncsi vagyok rá, hogy a portálok megjelenéséhez kell-e valamilyen feltétel, ami nekem nincs meg.

(#1404) edgR válasza tesztuser (#1403) üzenetére


edgR
őstag

Nem kell hozzá semmilyen feltétel, totál random, hogy találsz-e.

Egyébként 10-10-10-10-8-10-10-1-4, szinte semmit nem láttam még, harmadik rendszerem.

(#1405) edgR


edgR
őstag

Portal #005
5. Portal, ugyanazon a bolygón. Mind elérhető ~4 perc alatt a felszín közelében repülve.

Discovered on: 09/09/2016

SYSTEM
Region: Ezcateronaw Expanse
Name: edgR-system003-Teku (Tekumskyviniu)
Analysis: Atlas Interface // 3 planets
Distance to centre: 179410.4 Light-years

PLANET
Name: edgR-planet0008-Emis (Emisentas Toon)
Weather: Firestorms
Sentinels: Limited
Flora: Absent
Fauna: Generous
Characteristics: Korvax presence. Rich in Emeril and Radnox. Other valuable element: Albumin Pearl.

(#1406) Brett001


Brett001
aktív tag

A steameseket kérdezném, hogy a legutóbbi frissités után nekik is vannak gondjaik a játékkal? Nekem jelentősen esett az átlag FPS, a felhők belelógnak a pilótafülkébe, időnként vibrálnak a színek, eltűnnek fák stb. Először arra gondoltam, hogy valamelyik mod okozza, de eltávolítva az összeset is fennállnak a furcsaságok. :F

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#1407) Bazsi1987 válasza Brett001 (#1406) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Ps-en tolom láttam hogy van új frissítés, gondolom most is csak sima bux fix javítás lett, semmi újítást nem tettek bele?☺ bocsi nem neked akartam válaszolni😁

[ Szerkesztve ]

(#1408) tesztuser válasza edgR (#1405) üzenetére


tesztuser
kezdő

Discovered on: 09/09/2016

Region: Ezcateronaw Expanse

A rendszerórát visszaállítottad 9-10 nappal, vagy csak most töltötted fel a képet?

Nem tudom, hogyan lehet régiókat keresni és mi ez egyáltalán. Galaxison belül egy terület? Nekem teljesen más neveket írt ki a galaktikus térképen, amikor bóklásztam egy darabig. Melyik galaxis, vagy abból csak egy van, az "Euclid"? Legutóbb átmentem egy fekete lyukon és mintha valami más galaxisnevet írt volna ki...

Volt egy "x" gombos javaslat is a csillagrendszerek(?) megjelölésére, hogy később vissza lehessen találni, de nekem nem működik ez a gomb, illetve a billentyűkiosztásnál sincs felsorolva (csak a fegyverváltásnál).

(#1409) edgR válasza tesztuser (#1408) üzenetére


edgR
őstag

Nem állítgatom én az órát!

Nem tudom, hogyan lehet régiókat keresni és mi ez egyáltalán. Galaxison belül egy terület?"
Pontosan. Keresni úgy lehet, hogy a távolság alapján mész egyikről a másikra, addig, amíg meg nem találod az adott régiót. Utána meg azon belül keresel tovább.

"Nekem teljesen más neveket írt ki a galaktikus térképen, amikor bóklásztam egy darabig. Melyik galaxis, vagy abból csak egy van, az "Euclid"? Legutóbb átmentem egy fekete lyukon és mintha valami más galaxisnevet írt volna ki..."
Euclid-ban vagyok én is. Fekete lyukon ha átmész, akkor pont, hogy a régió neved fog (nagy valószínűséggel) változni, de a galaxis neve egész biztosan nem. Másik galaxisba csak akkor juthatsz, ha eljutsz ennek a közepéig.

"Volt egy "x" gombos javaslat is a csillagrendszerek(?) megjelölésére, hogy később vissza lehessen találni, de nekem nem működik ez a gomb, illetve a billentyűkiosztásnál sincs felsorolva (csak a fegyverváltásnál)."
TAB van jelölve, rosszul. X-el működik.

Itt a 6. amúgy, ez még friss, ropogós.

Portal #006

Még mindig ugyanabban a rendszerben vagyok, csak másik bolygón.

Discovered on: 19/09/2016

SYSTEM
Region: Ezcateronaw Expanse
Name: edgR-system003-Teku (Tekumskyviniu)
Analysis: Atlas Interface // 3 planets
Distance to centre: 179410.4 Light-years

PLANET
Name: edgR-planet0009-Eyba (Eybastianno)
Weather: Moistureless
Sentinels: Relaxed
Flora: Numerous
Fauna: None
Characteristics: Korvax presence. Rich in Emeril and Murrine.

[ Szerkesztve ]

(#1410) Vesa válasza Brett001 (#1406) üzenetére


Vesa
veterán

Igen, en az uj patch miatt töröltem a játékot a gepemrol, ugyanis játszhatatlan lett, laggol, akad, szar az egész. A bugos 1.0 sokkal jobban futott.

A tudomány a valóság költészete!

(#1411) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Elértem az első atlas űrállomáshoz ott felvettem az atlas stone-t, kell még ott valamit csinálni vagy mehetek tovább?☺

(#1412) Mister_X válasza Bazsi1987 (#1411) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Vannak a padlón kis gömbök, azoknak érdemes "nekisétálni", mert szavakat tanítanak.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1413) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Sziasztok!

Valami érdemi nagyobb mod jött ki a közelmúltban? Lehet visszanézek a játékra, ha van valami érdekes.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#1414) Bazsi1987 válasza Mister_X (#1412) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Hány ilyen atlas állomás? Érdemes követni az atlas útvonalat?☺

(#1415) Mister_X válasza Bazsi1987 (#1414) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én eddig háromban voltam, amúgy gyakorlatilag egyikről ugrok a másikra, szóval én már csak űrturista vagyok ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1416) tesztuser válasza Bazsi1987 (#1411) üzenetére


tesztuser
kezdő

Az Atlasz gömb felvétele után mehetsz tovább, a két szélső gömböt is érdemes felvenni, ezek a térugráshoz kellenek (bár gyártani is lehet őket). Atlasz gömböt nem lehet gyártani.

Atlasz gömbből legalább 10-re van szükség az Atlasz küldetés végén, nekem ez is megvolt, de semmi extra nem történt, csak kiírta a játék, hogy létrejött egy új csillag valahol a távolban, és csináljak azt, amit akarok...

Lehet, hogy még megnézem a galaxis közepét, bár állítólag ott sincs semmi extra.

(#1417) tesztuser válasza Bazsi1987 (#1414) üzenetére


tesztuser
kezdő

Szerintem 10 Atlasz állomás, illetve gömb van összesen. Az szubjektív, hogy "érdemes-e követni", én végig mentem, a végén sajnos semmi extra nem történt, legalább kirajzolhatták volna, ahogy egy csillag keletkezik, de csak szöveggel kiírták...

(#1418) edgR


edgR
őstag

Csináltam egy anyagot arról a bizonyos 5 Portalos bolygóról.

(#1420) _drk válasza duvi (#1419) üzenetére


_drk
őstag

Nem sok reklámban mondanak igazat. A játékok mindig csalókák ahogy a filmek is.
Még a mosópor se olyan fehéret csinál mint a reklámba.

De ebben az esetben megérdemelnének egy büntetést.

(#1421) duvi válasza _drk (#1420) üzenetére


duvi
nagyúr

Én sajnálnám ha emiatt elkaszálnák a további tartalmi frissítéseket :(

(#1422) Bazsi1987 válasza duvi (#1421) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Én is nagyon sajnálnám ha jó pár pöcs miat kaszálnák a játékot 😕 mert irtózatos potenciál van benne!!!

(#1423) Rison77 válasza Bazsi1987 (#1422) üzenetére


Rison77
senior tag

Szerintem azt tuti, hogy nem fogják megtenni, mert avval a saját karrierjük sírját is megásnák. Már így is elég nagy utálatot váltottak ki az emberekből, hogy egyszerűen zéró a kommunikáció a játékosok felé. Szimplán elég lett volna egy bocsánatkérés, hogy a fele nem lett kész, de dolgoznak rajta minden meglesz idővel, de még ennyi se, lehet nem is dolgoznak semmin...

(#1424) Bazsi1987 válasza Rison77 (#1423) üzenetére


Bazsi1987
őstag

A honlapon volt egy poszt szeptember 2-án hogy dolgoznak 😏

[ Szerkesztve ]

(#1425) Ateszpapa válasza Bazsi1987 (#1424) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Én is dolgozom mégsem csinálok semmit. :DD

(#1426) Romvr válasza Ateszpapa (#1425) üzenetére


Romvr
őstag

Főnök te vagy az? ;]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1427) Madwe válasza duvi (#1421) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nana. Ez a hatóság ha szankcionál (jelen esetben fog) akkor a következőket teszi:

leveteti a kifogásolt részeket, valamint felszólít arra, h több ilyen ne legyen.

Amit jogosan kifogásolnak és ezért változás várható, az egyébként a steam játékoldala, ahol még mindig kamu infok vannak, úgymint alakzatban való földfelszíni repülés, repülésmechanika, nagy űrcsaták, frakciókhoz való csatlakozás, fegyverzetrendszer (lock on stb), warpolás ideje (ami a töltőképernyő, ugye, s a reklámban kevesebb mint 1mp), töltőképernyők hiánya s a többi. Tehát ebben multiplayer stb hiánya, amiket anno bekamuztak interjúkon nincs benne, csak az, h jelenleg milyen fals infokat tesznek ki a steampageükre.

(#1420) _drk Azért az nem mindegy, h egy készülő játékból tesznek ki kamu, feltupírozott videókat (ala ubisoft) vagy egy megjelent játék vásárlási oldalára. Ilyet nem szokás elkövetni...

[ Szerkesztve ]

(#1428) edgR válasza Madwe (#1427) üzenetére


edgR
őstag

Igen. Akármennyire bejön a játék és védem azt a legtöbb esetben, csak a vak nem látja, hogy a Steam oldalon lévő SS-ok és videókban látható jelenetek ~50%-a totál kamu; ez megengedhetetlen. Egy Indie stúdiót sem mentesít az alól, hogy olyan képanyaggal reklámozzon, ami a játékban is szerepel. Ahogy mondtad, itt nem trailerekről beszélünk, vagy ne tegyenek fel 2 évvel ezelőtti játékmenetről videót a Steam oldalra, vagy tegyenek, de legyen is benne minden belőle a jelenlegi verzióban.
Egyébként itt nemcsak a HG-t, hanem a Steam-et is bemártották, hozzáteszem jogosan. Ez a platform is gyakorlatilag már hemzseg a rosszabbnál rosszabb, 2 nap alatt fejlesztett játékoktól, amiket a legtöbb esetben a Steam nem is ellenőriz (talán nem is lehetne ennyit). A minőség/mennyiség mérleg nagyon elbillent a mennyiség felé mostanában.

De a másik oldalról baromságnak tartom önmagában a preordert is, mert pl. itt is kaptál egy hajót (ami amúgy csak cosmetic, semmivel nem volt jobb, mint az alap), és használtad 1 óráig, utána meg lecserélted egy olyanra, amiben több slot volt.. Semmi értelme előrendelni játékokat manapság.
Totál hülye az is, aki trailerek alapján vesz meg egy játékot, nem képes megnézni akár csak egy jelenlegi gameplay videót. NMS esetében is volt min. 2 hét, amikor már szivárogtak ki PS4 infók, streamek. Ha valaki nem nézett bele egyetlen egy ilyenbe sem, és 2 éves interjúk, meg stagedemok alapján tájékozódott, majd előrendelte és most rinyál, azt csak sajnálni tudom.

(#1429) Madwe válasza edgR (#1428) üzenetére


Madwe
nagyúr

Alap esetben én is utánajárok mindennek, amit veszek, legyen az játék s belőle gameplay, review, vagy bármilyen technikai eszköz. Ugyanakkor sokan nem így tesznek, hanem bemennek a boltba s megveszik azt a tv-t, amit ajánlanak nekik, megveszik azt a játékot, amit ajánlanak nekik, hallottak róla - s ez esetben igenis fontos az a steam page. Ugyan én is elítélem valahol ezt a mentalitást, de nyilván valakinek nincs kedve/ideje/energiája/hozzáértése (lol) ahoz h utánajárjon ezeknek a dolgoknak. S ők bizony igencsak sokan vannak!

[ Szerkesztve ]

(#1430) edgR válasza Madwe (#1429) üzenetére


edgR
őstag

Pontosan így látom én is.

(#1431) tesztuser válasza edgR (#1418) üzenetére


tesztuser
kezdő

Jó kis videó lett, ezek után lehet, hogy teszek még egy kört és meglátogatom ezt a helyet a jelzett MOD-dal.

Pár kérdést felvet a dolog:
1. ha jól láttam, a portált nem jelezte felirat
2. (más építményeknél is előfordul, hogy nincs felirat, ennek okát jó lenne tudni)
3. említed a videóban, hogy ez a csillagrendszer a galaxis peremvidékén van, lehet, hogy beljebb a középpont felé már nincsenek portálok?
4. érdekes, hogy elmondásod szerint ezek a portálok egy vonalban találhatók a bolygón (ez nehezíti a megtalálásukat szerintem)
5. a felirat hiánya ellenére viszonylag pontosan és hamar megtaláltad a portálokat, ezek szerint jó memóriád van... :)
6. nem használtad a szkennert a videóban, ez azért volt, mert már így is sok volt az építmény-címke?
7. a portáloknál semmiféle interakció nem volt, tehát nem jelent meg párbeszéd felirat? (a játékban vannak ilyen szövegek, mint: "Most egy portál előtt állsz" és hasonlók, ezért kérdezem)
8. lehet, hogy az Atlasz követ vagy valami mást át kellett volna adnod a portálnak, hogy aktivizálódjon (különben egy arrafelé bóklászó bennszülött élőlény is aktiválhatná véletlenül). Ezt majd kipróbálom.

(#1432) edgR válasza tesztuser (#1431) üzenetére


edgR
őstag

Örülök, hogy tetszett! Szerintem mindenképp ugorj át, és nézd meg Te is, hátha észreveszel majd valamit, amit én nem.

Megpróbálok válaszolni a kérdéseidre:
1: nem, a Portalokat nem jelzi semmi. Scannelni lehet ugyan őket, de egy idő után azt is elveszít(het)ed. Emiatt van az, hogy inkább környező épületeket jelöltem meg a Signal Scannerrel, és azok alapján tájékozódtam.
2: melyik épületre gondolsz? Más ilyenről nem tudok, szerintem kizárólag a Portalt nem jelzi semmi.
3: többen felvetették, hogy ők csak a galaxis közepéhez közelebb találkoztak Portalokkal, erre próbáltam reflektálni. Így a válaszom nem, mert mások találtak több Portalt, a galaxis közepéhez közelebb is.
4: ez csak véletlen egybeesés lehet szerintem. Azóta találtam még 3-mat (más-más bolygókon), és ott semmilyen szabályszerűséget nem találtam (próbáltam követni azt a metódust, mint ezeknél, de sikertelen volt minden próbálkozásom). Továbbra is azt gondolom, hogy semmilyen szabályszerűség és módszer nincs a megtalálásukra, random az egész. Mindenesetre érdekes a minta, amin elhelyezkednek azon a bolygón.
5: elég jól tájékozódom, de jó párszor berepültem a mintát a videó rögzítése előtt. :)
6: igen, azok alapján az épületek alapján tájékozódtam, amit már korábban megjelöltem.
7: nem, és a modderek elmondása szerint nem is tudsz velük interakcióba lépni. Ha ez így van, akkor tényleg inaktívak a jelen verzióban. Elmondásuk szerint a párbeszéd megvan, viszont nincs a fájlok között sem animáció, sem gomb, így képtelenség interakcióba lépni velük jelenleg.
8: igen, lehet. De nem a jelenlegi verzióban, sajnos. Talán majd később. Egyébként mire gondolsz "átadás" alatt? Még csak dropolni sem lehet a játékban (illetve lehet, de nem jelenik meg fizikailag előtted, amit eldobsz, csak törlődik az inventorydból), hogy adod át neki?

(#1433) tesztuser válasza edgR (#1432) üzenetére


tesztuser
kezdő

2. a videóban is van olyan, hogy elrepülsz olyan épületek mellett, amin nincs címke (az előzetes szkennelés ellenére)

Nekem ez eléggé zavaró és frusztráló, mivel nem tudom, hogy miért nem mutatja az épület címkéjét: a) már jártam ott korábban? (nem, mert ismeretlen területnél sem címkéz minden épületet, illetve meglátogatott épületet is újra felcímkéz), b) kihagyja/elfelejti a program? c) egyéb ok?

Lehet, hogy ezeket a fejlesztőknek kellene megírnom.

OK, akkor meglátogatom ezt a bolygót, ha sikerül (az NMS Location programnak aktívnak kell lennie a játék alatt, vagy az elég neki, hogy megadtam neki az azonosítót, amit a videó után írtál?) Hogy választom ki a célt, azzal a bizonyos "X" gombbal a galaktikus térképen?

"Átadás" alatt először arra gondoltam, ami az űrruha és az űrhajó között van: az "X" gombbal át lehet vinni tárgyakat, de ez csak kósza ötlet volt.
Az átadáshoz előbb az kell, hogy a portál mintegy felkínálja, hogy mit kellene csinálnod vagy adnod. Gondolom kell valamit adni neki, ami beindít egy folyamatot.

"Space anomaly" vagy "Space port" állomáson még nem jártál? Vagy kereskedőnél? Ott van olyan, hogy át kell adnod valamit, amit kér és cserébe ő is ad valamit. Vagy a gyáraknál aktiválnod kell valamit. Ezeknél általában egy rövid menüben ki kell választani az adott dolgot (pl. 10 szén, vagy 100 heredium átadása). Persze először az illető fejénél vagy az épületnél kattintani kell az "E" gombbal, amivel jelzed, hogy interakcióba akarsz vele lépni.

(#1434) edgR válasza tesztuser (#1433) üzenetére


edgR
őstag

Igen, nekik kellene írnod. Ez szerintem bug.

Az átadás sem megy pontosan az interakció hiánya miatt. Nem gondoltam, hogy ezt érted átadás alatt, természetesen jó pár Monolitot kellett így aktiválnom már.

Itt minden infót megtalálsz a Location Manager használatához. Én csak a share módot ismerem, soha nem használtam a másik oldalról. De le van írva minden. Ennek pont az a lényege, hogy nem a játékban lévő X gombos szarakodással kell használnod, csak beírod a share key-t, és oda tudsz ugrani arra a coordinátára. Persze előtte csinálj vele mentést a saját aktuális pozíciódról, nehogy véletlenül pont most legyen korrupt a mentésed, és ne tudj visszamenni oda, ahol épp voltál!

(#1435) Brett001


Brett001
aktív tag

Na gratulálok. Ezzel a szar NMS managerrel jól elbassztam a játékot. Próbáltam teleportálni aztán berakott valahova a bolygó felszíne alá. :( Mind a current és pervious is ezt hozza elő, nem tudok visszamenni a helyemre. Kurva élet... :((( :((( Pedig csináltam mentésűrhajóki-be mégsem hozza elő a previous... Most mi a faszt csináljak... ?????

[ Szerkesztve ]

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#1436) Brett001


Brett001
aktív tag

Na annyit tudtam csinálni, hogy a modok hozzászólásainl lévő kódokból kipróbáltam párat és amikor végre víz alá tett abból ki tudtam jönni. De az eredeti mentésem az nem tudom hova lett. Oda már soha nem találok vissza, mondjuk nem tragédia de szerintem ennél a modnál fel kellene hívni a figyelmet, hogy űrállomáson mentsd le a poziciódat és úgy oszd meg. Ennek igy semmi értelme, hogy a föld alá teleportálsz és beszorulsz.

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#1437) edgR válasza Brett001 (#1436) üzenetére


edgR
őstag

Miért nem csináltál legalább ezzel a moddal egy mentést teleportálgatás előtt az aktuális pozíciódról, az űrállomáson? Most simán vissza tudnál akkor menni oda.

(#1438) edgR


edgR
őstag

Portal #007

Egy kopár bolygón találtam ezt a Monolitot.

Discovered on: 22/09/2016

SYSTEM

Region: Opluhmard Void
Name: edgR-system004-Resh (Reshikugow-Aeb)
Analysis: Atlas Interface // 4 planets // 1 moon
Distance to centre: 179375.8 Light-years

PLANET

Name: edgR-planet0011-Iris (Irishivanchich)
Weather: Tempered
Sentinels: Frenzied
Flora: Absent
Fauna: Deficient
Characteristics: Vy'keen presence. Valuable elements: AquaSpheres and Gravitino Balls.

[ Szerkesztve ]

(#1439) Mister_X válasza edgR (#1438) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én 40 óra után sem találtam :(

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1440) edgR válasza Mister_X (#1439) üzenetére


edgR
őstag

Az első héten többet toltam bele szerintem, mint 40 óra.. :DDD
Kitartás, szerencse, jó szem és jó hajó kell hozzá.

(#1441) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Streamer 20+ példányt vett, hogy szétossza, helyette élőben mindet széttörték [link]

Durva. Viszont egyik komment csúcs:

-As dissapointing as NMS was... I can't help but feel sorry for the dev who might be watching a show destroying copies of his game on stream, as if it was Mein Kampf or something...

-To be fair, at least Hitler made sure his book was finished and polished before releasing it.

fellestem Steamre, összes értékelés: 33% pozitív, mostanában: 13% ! :Y

[ Szerkesztve ]

(#1442) edgR válasza whitezo88 (#1441) üzenetére


edgR
őstag

Most voltam a családdal hétvégén a vadasparkban, ott a majmok különbül viselkedtek.. De hát cirkusz kell a népnek! :U

Maga a Steam oldal és a rajta lévő cuccok viszont valóban gyászosak, meg hogy nem képesek már levenni a félrevezető dolgokat.

(#1443) duvi válasza whitezo88 (#1441) üzenetére


duvi
nagyúr

Ezek nem emberek, de nem is állatok. Állatok nem viselkednek így :(
Minden hibája ellenére, egy páran biztos örültek volna az ajándék példányoknak.

(#1444) Bazsi1987 válasza duvi (#1443) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Ezek bohócok....

(#1445) Omli85 válasza edgR (#1442) üzenetére


Omli85
őstag

A legnagyobb gond itt a teljes csend a csapat részéről. És most a sebtében kiadott alibi hotfixet és alibi "development-update" hírezést ne vegyük annak mert nem az. Engem ez az ami elszomorít és részemről esélytelennek látom, hogy ebből valami is lesz valaha.. Nekem 60+ óra után kiégett a játék egyszerűen nem tud lekötni és arra se tud rávenni, hogy elindítsam mert egyszerűen nem tud újat mutatni hiába a hatalmas világ amit felfedezhetek nekem ez kevés így hogy minden más a végletekig egyszerűsített és igazából semmi lényeges szempontja nincs se a fejlesztéseknek se a kereskedésnek sajnos. Sajnálom mert hatalmas lehetőség lett kihagyva és így keserű szájízzel és ugyan toltam bele játékidőt így nem igazán mondhatnám de még is így érzem, hogy 18K-ért ez PS-re mod support nélkül nettó lehúzás akár, hogy is szépítjük a dolgot :( (de még PC-re is).

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#1446) edgR válasza Omli85 (#1445) üzenetére


edgR
őstag

A hivatalos NMS subredditet is megszüntették, állítólag az állandó hiszti miatt. Pedig ennek az URLét még a HG is postolta az automata válaszleveleiben... Tényleg olyan, mintha máris elkezdődött volna a haldoklás.

Ami hírértékű lehet még, hogy állítólag csütörtök este a YT gamingen Sean Murray hivatalos interjút ad (péntekre kiderül, hogy kacsa volt-e).

Másrészt viszont Amino-n egy srác talált egy kibeb*szottnagy repülő szörnyet ;] Ha nem mod, akkor az eddigi legnagyobb felfedezés a játékban (50-100 m+)

(#1447) danih válasza edgR (#1446) üzenetére


danih
addikt

Ez fantasztikus, pont most mentem volna oda. Eltűnt az összes posztom. (Amúgy nem hivatalos sub volt, "csak" a legnagyobb. A normális része már rég itt van: /r/nomanshigh)
Itt egy reakció a Reddit részéről, nézik hogy mi van.
Azért voltak előjelei a dolognak, tegnap este elég keményen shitpostoltak a modok, néztem is hogy mi van, ennyire halott az egész vagy csak részegek?
Sean M közben azon gondolkodik Ferrarit vegyen-e vagy egy Lambo-t. Vagy mindkettőt.

[ Szerkesztve ]

(#1448) edgR válasza danih (#1447) üzenetére


edgR
őstag

:R
Igazad van, rosszul fogalmaztam: nincs hivatalos NMS subreddit.

(#1449) danih válasza edgR (#1448) üzenetére


danih
addikt

(#1450) Brett001


Brett001
aktív tag

Most már kár ezen hisztizni, nekem is nagy csalódás, de próbálom másfelől megközelíteni a dolgot. Minden nap játszok vele egy kicsit, egyszerűen csak leselkedek benne, főleg hogy most már jó pár látvány növelő mod van. pl ez: [link]

Döbbenet, hogy mennyivel változatosabb felszínt generál. :Y Már a "Mountains" is jó volt de ez nagyon király.Tegnap pl egy olyan bolygón röpködtem ami tisztára úgy nézett ki mint a norvég fjordok. Néha persze túl extrém lesz és van egy két furcsaság, de a srác folyamatos reszeli a modot. :R

[ Szerkesztve ]

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.