Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) Bazsi747


Bazsi747
aktív tag

Van lehetőség arra hogy ezeket a hatalmas buborék sisakokat levegyem,mivel külső nézetben haladok és idegesít,és hogy csak egy sima kapucni legyen rajtam?

(#2152) Fernet válasza Bazsi747 (#2151) üzenetére


Fernet
senior tag

Appearance Modifier-el (űrállomásokon található, később saját bázison is lehet) tudod a kinézetedet változtatni, köztük a fejet. Kapucnit ha jól emlékszem egy küldetés után kapsz, bár az is a sisakra kerül. Illetve a space anomaly-n tudsz quicksilverért venni skineket.

(#2153) Bazsi747


Bazsi747
aktív tag

Csinálom az Atlas küldetés eddig minden oké is volt.Haladok előre 2-3 galaxist aztán egyszer csak mikor ugranék megint előre az útvonalon amit mutat akkor visszadob 2-3 galaxist,nem tudok egyszerűen tovább menni így.Ez valami bug lehet,van én csinálok valamit rosszul?

(#2154) Bazsi747


Bazsi747
aktív tag

Megoldódott,feketelyukat kellett keresni

(#2155) gabranek


gabranek
aktív tag

Új frissítés: Fractal. Új expedíció is indult, este jönnek az új twich dropok is. Már nagyon vártam :) Valahogy így kell életben tartani egy játékot/brand-et...sok játék fejlesztője példát vehetne az NMS-es srácokról.

田中れいな

(#2156) Hauptmann válasza gabranek (#2155) üzenetére


Hauptmann
addikt

Hát ja, le a kalappal előttük.

(#2157) Heller2 válasza gabranek (#2155) üzenetére


Heller2
aktív tag

Még jó, hogy szóltál, a Twitch drop-okat megint elfelejtettem volna...Csak az eltárolható hajók mennyiségét növelhetnék, csomó talált, kapott hajót kellett "kidobnom", hogy férjen az újabb...Így nem lehet ritkaságokat gyűjtögetni :B

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#2158) Hauptmann válasza Heller2 (#2157) üzenetére


Hauptmann
addikt

Mennyi a maximum hajómennyiség?

(#2159) gabranek válasza Heller2 (#2157) üzenetére


gabranek
aktív tag

Most megnövelték 9-ről 12-re a hajók számát, de még ez is kevés szerintem. Ha nem lenne ez a korlát, már biztos hogy több száz hajóm lenne :DDD Legalább lehetne nanitért venni plusz tárolót.

田中れいな

(#2160) Hauptmann válasza gabranek (#2159) üzenetére


Hauptmann
addikt

A nanite-os ötlet jó, kéne nekik írni, hátha megvalósítják.

(#2161) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Interceptor update

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#2162) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Sziasztok!

Mostanában vettem meg a játékot és kezdtem el.
A tutorial meddig tart? mi az utolsó küldetés?

Megcsináltam a felfedezés részt.
Új mentést kezdtem, valaki azt mondta, hogy megkapom azt a repülőt, amit a felfedezés részben is kaptam.
Meddig kell csinálnom, hogy megkapjam?

Eltünhetnek a másodlagos küldetések, ha nem csinálom?

Érdemes tudni még valamit róla?

(#2163) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Új expedicio van.

(#2165) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Sziasztok!
Valaki tudna segíteni? Tanácsot adni?
Sok videót néztem.
Csináltam új mentést és próbálok szerezni egy A vagy S osztályú Freighter-t (nagy űrhajót)
Van 5 órám a játékban, most ugrok ötödjére.(mentettem előtte)
Hiába ugrok mindig ugyan abba a rendszerbe, mindig ugyan azt a hajót adja C vagy B osztályút.
A rendszer amibe ugrom. Korvax, 3 csillagos Alchemical, Region: Iticek Isntability.
A beállításokban a Network-nél a multiplayer bekapocsolva vagy kikapcsolva legyen?

[ Szerkesztve ]

(#2166) bobalazs válasza Bal0924 (#2165) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

(#2167) Bal0924 válasza bobalazs (#2166) üzenetére


Bal0924
aktív tag

Köszi, de nem lettem okosabb.

Van rá esélyem hogy az első 5.ugrásomban találjak egy S osztályú Freighter-t?

(#2168) bobalazs válasza Bal0924 (#2167) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Wealthy, Prosperous Opulent, High Supply, Flourishing, Booming, Affluent or Advanced kék, piros, zöld, rendszerben a trading postot megkeresed, és vársz. Ha nem jön egy S se, mented és újratölt játékot.

(#2169) Bal0924 válasza bobalazs (#2168) üzenetére


Bal0924
aktív tag

De mindig ugyan abba a rendszerbe ugorjak, vagy mindig más rendszert próbáljak meg?

(#2170) bobalazs válasza Bal0924 (#2169) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Nem kell ugrálni, újra töltöd a játékot.
Vagy csinálsz sok pénzt és fejleszted a A-t Sre az űrállomáson.

(#2171) Bal0924 válasza bobalazs (#2170) üzenetére


Bal0924
aktív tag

Köszi.
Próbálkozom vele.

A 9. felfedezéskor, (utópia) kapott tojás, mire jó?
Lehet azt a tojást módosítani a Sequencer-ben? Érdemes?
Ezt a tojásos izét nem értem. (Ahogy sok mást sem még a játékban.)

(#2172) UberMutant


UberMutant
őstag

sziasztok
twitchen ismét drop kapható.
sajnos már a második nap van , de még nem késő bekapcsolódni.

(#2173) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Sziasztok!
Az új felfedezés elkezdődött.
Második szakaszban az a PH-s dolog nem értem.
A számokat hol lehet látni?
Azon kívül hogy nem lehet megcsinálni, sokan panaszkodnak és mondják, hogy az elején kell megcsinálni, hogy megtudd csinálni.

(#2174) bobalazs válasza Bal0924 (#2173) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Patchben javitották most. Toxic bolygón kell scannelni, meg nem jutottam el odáig. Haverom panaszkodott hogy bugos nem lehet megcsinálni de ma megtudta.

(#2175) Bal0924 válasza bobalazs (#2174) üzenetére


Bal0924
aktív tag

Köszi.

Ilyen csillagkapu féleséget hogyan lehet előhozni?

(#2176) bobalazs válasza Bal0924 (#2175) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

(#2177) Bal0924 válasza bobalazs (#2176) üzenetére


Bal0924
aktív tag

A portál találása, pipa.
értem.
De a kövek találása még homályos. :F
Hiába olvastam 2x is el.

(#2178) bobalazs válasza Bal0924 (#2177) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Nem tudom milyen kövekről van szó.
A portálnál fel kell tölteni mindenféle nyersanyaggal a glypheket hogy használni lehessen.

(#2179) Tegla80 válasza Bal0924 (#2177) üzenetére


Tegla80
addikt

Van egy feladat az expedicióban ami megadja a 16 követ,h aktiválni tud a portált.(Meg portált is ad majd amúgy hozzá ha eljutsz oda... De bármit lehet csinálni,nincs fix sorrend.)
A lényeg,h àsnod kell 2400u távolságot ès megkapod őket. Szóval àsd le magad pár méter mélyre és indulj meg előre .Jelölj ki esetleg valamit,h lásd kb mennyit haladtàl.Ha odaèrtèl akkor ùjra vmi mást. (egybe ekkora távot nem tudsz ugye,ezért kell több cèlpont.)Ha teljesíted feltöltöd,a kellő nyersanyagokat ès utazhatsz a portálon.

A 4.44 pecs javította a pH hibát és befejezheto lett mindenkinek akinek bugos volt.Így befejeztem.(mentes normál lett)
Van viszont egy másik mentesem is ami szintén kesz,de nem igényeltem a díjat így még expedíciós mentes. Van bázisom A osztályú sentinel hajóhoz, natriumhoz és kb mindenem van ami kell.Ha gondod van szólj, segítek itt leírva vagy a játékban àtküldve.(kodod kell majd pm ekkor,h megtalaljalak.)

Sony® & PlayStation®

(#2180) Bal0924 válasza Tegla80 (#2179) üzenetére


Bal0924
aktív tag

Köszi.

Az első 2 fejezet teljesen kész. a 3. fejezetnél járok, akadtam el.
A növénytermesztésnél álltam meg. (asszem azt kell csinálni)

Majd ha nagyon nem haladok vele. írok neked.
Köszi a segítség felajánlást!
Milyen kód kell majd? :) (melyik bolygón vagyok, annak a címe?)
Asszem a 3.fejezet bolygóján, vagyok.(de ha nem ugyan az a bolygó akkor majd küldöm annak a kódját)

(#2181) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Srácok, abban tudna valaki segíteni, hogy miért néz így ki a discovery ablakom?


Ezt én fedeztem fel ma, elrepültem a rendszeren belül pár bolygóra, tehát nem is unmapped, mégis mindegyik bolygót ismeretlennek nézi, nem tudom őket megnézni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#2182) bobalazs válasza CactuS (#2181) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Az űrben nyomtál hajóról scant?
Multiplayer on? Én ki szoktam kapcsolni hogy nem bugoljak be. Igény szerint kapcsolom vissza ha muszáj.

[ Szerkesztve ]

(#2183) CactuS válasza bobalazs (#2182) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Űrből scanneltem, de mikor bementem a légtérbe akkor se adta be. Ha leszálltam egy landing padre akkor utána igen, de ez így elég érdekes. Multi off alapból nálam is.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#2184) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Sziasztok!

Hogy lehet nagyobb ugrásokat végrehajtani?
Minimum 5x ugrottam de még így is messze vagyok a 4. ponttól és még az 5.pont van. (felfedezés 11)
A nagy hajó messzebb tud ugrani mint a kis űrhajóm?
Estleg kaphatok valami tippet, hogy jutok el ezokhoz a helyekre? Viszonylag gyorsan. (már csak annyi hiányzik)

(#2185) CactuS válasza Bal0924 (#2184) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Valamivel igen, viszont az adott rendszerekben a bázisokon vannak vendorok (ha a kijárat felé nézel, akkor a jobb oldalon fent) és ott tudsz venni "Hyperdrive upgrade"-eket. Különböző class van, A, S alatt nem foglalkoznék velük, kibontva így néznek ki: [link]

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#2186) Bal0924 válasza CactuS (#2185) üzenetére


Bal0924
aktív tag

A képen nem látni semmit.
De köszi! nézem miket tudok fejleszteni.

(#2187) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Valaki már belefutott abba, hogy nem tudott bázist építeni? (Ahol lennie kellene a bázis modulnak, nincs. )
Nem normal mentés, hanem a felfedezésesnél.

(#2188) Tegla80 válasza Bal0924 (#2187) üzenetére


Tegla80
addikt

Az első feladat 2.merföldkövènek teljesítse után kapod meg. Azt ìrtad,h a 4. randevúponthoz tartasz így már teljesítetted csak lehet kimaradt az igenylèse.
Szóval igényeld az ajándékot az expedíciós fül alatt,h megkapd ès tudj èpìteni.

Sony® & PlayStation®

(#2189) Bal0924 válasza Tegla80 (#2188) üzenetére


Bal0924
aktív tag

Köszi.
Én már végeztem múlt hét közepén a felfedezéssel. A sima mentésemben is begyűjtöttem már a dolgokat.

Az egyik haverom akadt ebbe. Továbbítottam, remélem jó lesz neki.

[ Szerkesztve ]

(#2190) Bal0924 válasza Bal0924 (#2189) üzenetére


Bal0924
aktív tag

Probléma megoldódott. Tényleg nem gyűjtötte be a feladatért járó cuccot.

(#2191) Bal0924


Bal0924
aktív tag

A település megmentése, segítése, épületek felhúzása és hasonló.
Az végtelen mellék küldetés vagy van vége?

(#2192) Tegla80 válasza Bal0924 (#2191) üzenetére


Tegla80
addikt

Az építésnek vége lesz 5-6 építés után(epulet/leszallohely stb)de település gondjait utána is igazgathatod a vegtelensegig.Ha atforditod a kezdeti negatív dolgokat akkor idővel értéket is termelhetnek számodra. (sokmindent tudnak így a véletlen műve, h pl nálad mi lesz majd a termek és annak értéke. Nem ebből fogsz meggazdagodni,de azért hoz a konyhára némi pénzt.)Én sokat foglalkoztam velük és 151ember a létszám jelenleg és A rang.Sokak szerint bugos a telepuleskezeles a játékban,de Én bízom benne,h egyszer talan megis elérem velük az S rangot.Plusz sokan azt is mondják, h nem szabad expedícióra engedni őket mert elhullik pár egyed(ami igaz is olykor),de Én mindig gyarapszom a veszteség után. (pl meghalt 2,de utána jön 4 mert fejleszthetem az épület technológiát a kövi döntések 1ikeben.) Sokkal több is lehetne és talán lesz is meg valaha a településekből a játékban.
Szóval Én azt mondom vágj bele és ha tetszik csinalod, ha mégse tetszik max magukra hagyod őket és ennyi.Veszteni valód nincs.

Plusz a település ,minotaur felfejlesztese az kell ahoz is,h "bot"multiszerszámhoz tudj jutni ha szeretnél ilyet is.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#2193) Teka007


Teka007
csendes tag

Sziasztok!

Új játékos vagyok és a co-oppal kapcsolatban lenne kérdésem:

Ha haverral szeretnénk együtt játszani, akkor a játék engedi a közös questelést vagy párhuzamosan fogjuk ezt csinálni, max egyik követi a másikat, de a questben nem halad? Tehát van e shared progress?

Craftolásnál szintén mindenki maga gondoskodik arról, hogy a recepteket megszerezze, vagy lehet együtt is megszerezni ezeket?

Röviden a kérdésem, hogy co-op esetén mindent duplán kell megcsinálni, hogy mindkettőnknek meglegyen, vagy van közös haladás/fejlődés is a játékban?

Előre is köszi!

(#2194) Tegla80 válasza Teka007 (#2193) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia.
Klasszikus coop vagy multi az nincs a játékban.Mindent magadnak csinálsz vagy Ő saját magának,így a közös haladás/fejlődés felejtős.
Egy dolog van amit tudtok közösen csinálni és az csak az Anomália küldetései.
Ha a beállítások, hálózat részbe lépsz akkor ott beallithatsz pár dolgot.Pl fontos ,h a pvp-t kapcsold ki!Majd engedélyezd,h masok lássanak a bolygón, lássák az űrhajód és anyahajód(majd ha lesz) vagy használhassa pl a finomitòid. Plusz adj jogot a baràtodnak,h èpithessen vagy törölhessen dolgokat a bázisodon.(Fontos, h ezen dolgok mentesenkent működnek, tehát minden mentesnel ezt külön meg kell tenni! )

Ha új vagy akkor Én a helyedben nekiallnek a jelenlegi expedíciónak, h tanitson picit a játék.Plusz könnyebben hozzajuthatsz így dolgokhoz.pl portalkövek.
Az expedíciós mentèst csak expedíciós mentés látja! Viszont befejezve normal lesz belole és folytathatod akar ezt is tovabb es láthatja mindenki a permadeath-et kivéve.Ez teljesen külön van mindtol.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#2195) Teka007 válasza Tegla80 (#2194) üzenetére


Teka007
csendes tag

Értem, köszi a választ, a látottak alapján sejtettem, hogy ilyesmi a multi.

Ettől függetlenül azért élvezetes együtt a játék? Vagy így hamar kifullad, mert úgyis a magunk dolgát csináljuk, max egy térben?

(#2196) Tegla80 válasza Teka007 (#2195) üzenetére


Tegla80
addikt

Hogy élvezetes e a közös játék az sztem nézőpont kérdése. Mert kinek mi a szórakoztató. Ez a játék az alap küldik elfogyasztása után(Legyen pl 30-50ora ha fixen azt csinálod.) kimerul és úgymond kijatszottad. (Platina+100% Legyen pl 100ora) De valójában a játék talan negyedét teszi ki annak amit tudsz csinálni.Kijatszottad,de pl nincs meg stazis/fúziós elem (15.6milla értékű áruk. Legdragabb jelenleg a játékban ami gyarthato és eladhatò) "gyárad." Ehez nincs a kellő 3fajta gaznyerőhelyed és a novenyfarmod és az asvanyfarmod.Vagy vegyük a sütiket/ételeket/tarsallatokat amik süthetők vagy örökbefogadhatók és genetikailag módosíthatòk.Rengeteget lehet tökölni Pl ezekkel is akàr kozosen is.Vagy a hajòvadaszat(mert testreszabas nincs) ahol lehet repkedni pl közösen a bolygón keresve a megfelelő hajót. (Megtalálva sp mód valt az 1ik es igy mind2en felvehetitek ugyan azt a hajót,ha erre van igeny)
De vegyük pl a harmonikus táborokat és dolgaikat.Az 1iktek szerez egy harmonikus tábor jelzőt aktiválja, eljuttok a táborba. Onnan kapható ingyen egy sentinel mt,elérhető a sentinelhajo es ha korvax a rendszer osszerakhato a bot mt és monolitot keresve(terkepesztol vehető a terkep az urallomason,vagy a nomad exocraft is tud ha raksz rá radart) található Atlantid mt.
Ebből pl kismillió lefuthato mert ami nem kell selejtezhető és 20-80milla a hajó,pár milla az mt.És kezdhetitek elölről míg tetsző rangu mt és hajó kerül mind2tökhöz.
Vagy csak kalóz rendszerekben garázdálkodtok és az anyahajó tarolòikat szétlőve kalózarut gyűjtve termeltek sok sok millát.(Ki mennyit lő össze magànak)Plusz amit ép közösen kitaláltok mert nem írtam le mindent amit lehet ez ugye tiszta. :)
Szóval vannak lehetőségek bőven(sok 100 òra is akàr) amik közös játéknak tekinthetők ha tudjátok a játék adta lehetőségben játszani/élvezni.

Haladó szint. Ujratoltes utan viszont ezt adja ugyan ott.
Jelzőt rakva es atrepulve 1 másik rendszerbolygora,leszáll,hajóból ki,restore pont ujratolt majd vissza a jelzohoz újra mást kaphat. Az osztály és feltöltő slot nem változik adott helyen, a (bot)staff osztályát a fej határozza meg.Színét,feltöltő helyeit meg a harmonic tábor vagy atlantid eseten a format a monolit. Ezért van/lehet kismillió variáns )
Jah a közös játékhoz feltétel a hangalapù kommunikáció, h tudd mondani hova irányít pl a jelzo (melyik rendszer), h a másik követni tudjon!!Rendszeren belül ikon jelzi ki hol van.
Bocsi,h sok lett,de ez így is csak pici töredék a nagy homokozoból. :D

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#2197) Teka007 válasza Tegla80 (#2196) üzenetére


Teka007
csendes tag

Na ez már jól hangzik, így leírva ezek olyan dolgok amiket élveznénk együtt megcsinálni! Majd megpróbálok ezeknek utána olvasni, hogy tisztább legyen a kép, de ha ennyi kontent van benne az már jó :D

(#2198) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Sziasztok!

A küldetést csinálgatom.
Ha újraindítom a galaxist.
Attól még elérem, elérhetem a galaxis közepét?

Hogy tudom elérni a galaxis közepét? A galaxis térképen nem látom merre vagyok és merre kéne mennem. :(
A fekete lyukakon keresztül eljutok a közepére?

[ Szerkesztve ]

(#2199) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Van magyar közösség, Discord?
Elértem az új galaxist. és most kezdődik minden elölről? (küldetésekre gondolok)

(#2200) Bal0924


Bal0924
aktív tag

https://www.nomanssky.com/2023/12/holiday-2023-expeditions/

Azok a régi tárgyak, arany repcsi, hátizsákok.
Megszerezhető?
Vagy csak mutogatni van ott, hogy ezeket lehetett valamikor megszerezni.

(#2201) CactuS válasza Bal0924 (#2200) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Decemberben általában az adott év community expedíciói ismétlődnek, így az azokért járó jutalom bezsákolható.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#2202) Bal0924 válasza CactuS (#2201) üzenetére


Bal0924
aktív tag

Akkor csak az utópia és az az utáni felfedezéseket lehet megszerezni.

Az arany repcsi és a hátizsák meg a többi csak mutogatják, hogy azok voltak régen elérhető, de már nem tudod megszerezni. ?

(#2203) oke


oke
senior tag

Ezek az expediciók hogy működnek, teljesen függetlenek a fő játéktól?

(#2204) Heller2 válasza oke (#2203) üzenetére


Heller2
aktív tag

Úgy indítod el, aztán ha végeztél, akkor visszatérhetsz a fő mentésedhez és begyüjtöd a jutalmakat!

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#2205) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Nektek csak egy mentésetek van és azt viszitek a végtelenségig, vagy olykor-olykor újrakezditek?

másik kérdés.
Ahányszor megcsinálom a felfedezést, annyiszor kapok olyan arany fizető eszközt?
Vagy az csak egyszeri?
Kár hogy most tudtam hozzájutni és jó sok olyan pénzt adott a mostani felfedezés. :W

(#2206) Heller2 válasza Bal0924 (#2205) üzenetére


Heller2
aktív tag

Minden egyes "felfedezést" én pl. külön-külön mentésként. De van egy fő mentés, amit ha végzek eggyel, akkor visszatérek a fő mentéshez, mert ugy ott is megkapod a jutalmakat. Az arany fizetőeszköz azért gyűlik szépen, annyi minden adja, nincs is már mire költeni.. :).

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#2207) Bal0924 válasza Heller2 (#2206) üzenetére


Bal0924
aktív tag

értem.
köszi

Most újra kezdtem, változtattak a küldetéseken.
Mikor a bázis számítógépen a recepteket ad, mindig el kellett menni más naprszenszerbe és onnan visszajönni. Most nem kell utazgatni.
Könnyítettek rajta.
Vajon még min változtattak?

ui.:
Létezik magyar discord szerver?

[ Szerkesztve ]

(#2208) Tegla80 válasza Bal0924 (#2205) üzenetére


Tegla80
addikt

Egy fo mentesem van amin 1000 ora korul jarok es ezt hasznalom ha nincs expedicio. Ezen kivul meg 8expedicios(5-12ig mert az elso 4nel meg nem jatszottam) es egy permadeath mentesem van.(kellett a platinahoz.)
Az expediciokon kapott QS ott elkoltom majd a fo mentesen csak igenyelem amit a masikon megveszek.
Minden heten hetvegere van egy kuldi az anomaliaban ez 1800QS ad.Ezt 1szer tudod megcsinalni.
[link] ezek az ujitasok jottek

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#2209) Bal0924 válasza Tegla80 (#2208) üzenetére


Bal0924
aktív tag

Köszi
Akkor lehet nem is kezdek újat, és visszatérek a főbb mentésemhez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.