Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Rison77 válasza baphomet (#950) üzenetére


Rison77
senior tag

Nincs több ^^

(#952) warcat válasza Rison77 (#951) üzenetére


warcat
veterán

Sokszor van a boltban,persze 2.6 millió környékén.Ha van lé gyorsan össze lehet vásárolni.

EA: It's in the crate!

(#953) Mate válasza Mate (#939) üzenetére


Mate
nagyúr

Megőrülök. Mindenemet eladva vettem egy 31 férőhelyes hajót. Épp egy lezuhant hajóhoz utaztam baromi sokat, miközben leszálltam,megláttam és megvettem. Ezután folytattam az utamat a lezuhant hajóhoz. Ott pedig kiderült, hogy simán lecserélhettem volna a hajómat egy 30 férőhelyesre, csak minimálisan fel kellet volna újítani :D Úgyhogy feleslegesen költöttem el minden pénzem...

(#954) edgR


edgR
őstag

új multi-toolom van... :R

Ehhez lehet később a játék során "slotot venni" mint a ruhához? Vagy ne is reménykedjek ilyesmiben, és csak több hellyel rendelkező multi-toolra cserélhetem, ha már kevés lenne a 16?

(#955) warcat válasza Mate (#953) üzenetére


warcat
veterán

Ez nem így működik, a talált hajók -1/0/+1 slotosak lehetnek az épp aktuális hajódhoz képest,egyesével lehet felfelé haladni ha szerencséd van.A 31-es hajóval megspóroltál magadnak 10+ keresést.

@edgR Nem tudok semmiféle cserelehetőségről, minden új alkalommal amikor omnitoolt találsz( a falon,monolithnál...) +2 slotot kaphatsz az újra míg ki nem maxolod 24 slotnál.Utána lehet kinézet alapján cserélgetni mert az összes talált 24es lesz

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#956) Mate válasza warcat (#955) üzenetére


Mate
nagyúr

Jaa, na akkor megkönnyebbültem :D Akkor ezek szerint érdemes a hajókat keresni. Remélem, hogy találok majd valami szebb hajót, mert a mostani baromi ronda.

(#957) warcat válasza Mate (#956) üzenetére


warcat
veterán

Gyakorlatilag a roncskeresés a módja,mert a 48 slotos hajók ilyen 180 millió környékén vannak,és ennyit a szépségért kifizetni merész ha már van olyanod.
Az űrállomáson megnézed milyen hajók jönnek-mennek, na azokat a modelleket lehet megtalálni abban a rendszerben roncsként.

EA: It's in the crate!

(#958) Mate válasza warcat (#957) üzenetére


Mate
nagyúr

:R Hogy lehet megtalálni amúgy? Most mutatta a térkép, de már fogalmam sincs, hogy miként jelöltettem be.

(#959) Enton válasza Mate (#958) üzenetére


Enton
addikt

Vagy random rátalálsz mert arra/el repülsz felette, vagy vannak rádió dobozok piros csíkkal az égnek ott egy bypass chip-ért 4 opció közül válaszhatsz az egyik roncsot fog adni(transmission ha jól rémlik). Vagy vannak megfigyelőállomások(observation center vagy mi) még ott lehet ilyen opciót találni a kezelő gömben.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#960) Mate válasza Enton (#959) üzenetére


Mate
nagyúr

Köszi! :R

(#961) Vesa


Vesa
veterán

Nekem nagyon hiányoznak a játékból az igazán egyedi létformák. Minden élőlény tkp. a Földi állatok kombinalasa. Nincsenek kristály szerkezetű lények, kocsonyás vagy metán/szilícium alapú létformák stb. stb. Kissé fantáziátlan igy.

A tudomány a valóság költészete!

(#962) warcat válasza Vesa (#961) üzenetére


warcat
veterán

Ha tényleg 14 ember dolgozott rajta, szerintem merész elvárni,hogy megálmodjanak teljesen idegen alapokon nyugvó ökoszisztémákat azt meg főleg,hogy ezek hogy néznének ki.
Furcsa így is akad, pl. [link]
Veszélyes hely is [link]

Az én vortey cubeos bolygóm se semmi,ahogy meséltem kellemes 22 fokos hőmérséklet van rajta alapból....ha nehezebbre vették volna a túlélést,akkor viszont szép halálos csapda lenne a kimeríthetetlen gazdagságért cserébe.Ahogy már mondtam vihar idején ami gyakran jön,felszökik 120 fokra a hőmérséklet,éjjel viszont -44 van ;]
Ennek ellenére az állatvilág gazdag és sok nagy testű van,azért elég tökösek,hogy 160 fokos ingadozást ennyire bírnak.

EA: It's in the crate!

(#963) Mister_X válasza warcat (#962) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ugyan már, bírnak itt fajok -160 vagy +400 fokot is :N

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#964) K321317


K321317
újonc

Starship Scan fejlesztést hol lehet szerezni?

(#965) #38167040


#38167040
törölt tag

Bocs, egy teljesen noob kérdés: ha elcsászkálok a hajótól, hogy találok vissza?

(#966) Ellia válasza #38167040 (#965) üzenetére


Ellia
addikt

A hud jelzi merre van és kb mennyi idő visszaérni. Illetve nagyobb sheltereknél/tradeing postoknál van egy eszköz aminél egy bypass chipel odahívható.

[ Szerkesztve ]

(#967) #38167040 válasza Ellia (#966) üzenetére


#38167040
törölt tag

köszi

(#968) Romvr


Romvr
őstag

Hétfő óta most előszór kapcsoltam be az NMS-t és lejött valami update Steam-ről. A LOD valahogy jobbnak tűnik és a grafika mod-al (2x) pedig elég szép és még így is megy 50-60 FPS-t :)

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#969) Romvr


Romvr
őstag

No rendbe raktam a packokat és így több bónuszt kapok mint szétszórva valóban .

Amúgy azt figyeltem meg hogy pár óra játék után a VRAM éhsége a játéknak 4 és 5 giga között ingadozik, ami számomra furcsa.

[ Szerkesztve ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#970) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Kerdezek egy hulyeseget. Megvan nekem is (vegre).

Mondjuk en patch nelkul nem probaltam, de eleg szepen fut mar 1440p ultran par szepito es FOV mod utan.

Hogy kell ezzel jatszani? :D Meg elegge el vagyok veszve. Az megvan, hogy gyujtogetni kell. Megjavitottam a repulot, mar megy a repules is (:DDD), de itt olvasgatom hogy mindenki vasarolgat maganak jobb repulot, fejleszti a slotokat, hogy tobb legyen, uzletel, stb.

Hogy a banatba kell fejleszteni ugy a gepet/omni toolt, hogy tobb slot legyen benne? Hol kell eladni, vasarolni? Mar voltam egy urbazison de ott senki nem volt, akivel beszelni lehetett volna. :)) Biztos en vagyok amugy az ertetlen. Ilyen tipusu jatekkal sosem jatszottam meg.

[ Szerkesztve ]

(#971) Viper26 válasza Romvr (#969) üzenetére


Viper26
nagyúr

AtlasPass v1-et, hol tudom megszerezni?

Pixel 7 | FR955

(#972) Sonja válasza Viper26 (#971) üzenetére


Sonja
veterán

Itt ezt írja:

The AtlasPass blueprint is unlocked by finding a space anomaly which appears as a spherical space station with a red-glowing entry port. Talking to the Gek grants an AtlasPass V1 blueprint. Note that you must have met at least six aliens and therefore reached your third milestone or else you won't be able to communicate.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#973) Viper26 válasza Sonja (#972) üzenetére


Viper26
nagyúr

Köszi, akkor tovább keresgélek a kezdő rendszerben. :)

Pixel 7 | FR955

(#974) Omli85 válasza Romvr (#969) üzenetére


Omli85
őstag

Az szép :C

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#975) Vesa válasza warcat (#962) üzenetére


Vesa
veterán

Ezek csak assetek, grafikusok gyártják. Semmivel sem nagyobb munka malac meg lófejet modellezni, mint pl. egy gray goo szerű pulzáló pacát. Mivel az állatok kinézetére, fajtájára jelenleg sincs semmilyen hatással a környezet (vagyis a program csak véletlenszerűen kombinálja az asseteket, bármilyen feltetelrendszertol függetlenül-, nincs jelentősége annak, milyen letformat pakol be. Szóval semmi másra nem lett volna szükség, mint kicsit fantáziadúsabb assetekre (grafikákra). Nem nagyobb munka!

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#976) jonnyjoker01 válasza Vesa (#975) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Most láttam, hogy csak 4(!!!) grafikus van a csapatban. Ahhoz képest, hogy milyen kevesen vannak, elképesztő, hogy mit produkáltak az állatokkal kapcsolatosan még így is. Remélem, hogy a sok vásárlás után tudnak majd új embereket felvenni és támogatni a játékot egy jódarabig.

Üdv. Johnny

(#977) whitezo88 válasza jonnyjoker01 (#976) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Most hogy rájukszakadt egy valag pénz, remélhetőleg bővítenek, hogy bekerüljön sok okosság (többféle bolygó gyűrűkkel, mozgásaik, folyók, több vizes bolygó, a több, színesebb NPC életről nem beszélve...)

[ Szerkesztve ]

(#978) Viper26 válasza whitezo88 (#977) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ezt remélem én is...kezdő bolygó 100%, lassan tovább állok. :)

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#979) Brett001 válasza jonnyjoker01 (#976) üzenetére


Brett001
aktív tag

Valszeg, de szerintem a modderek hamarabb beindulnak. :) Egy pár héten belül biztos megjelennek a különféle állat és növény pakkok. Skyrimhez is olyan brutál jó fegyver és páncélmodok vannak, hogy csak pislogok. :R

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#980) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Most van egy olyan feladatom hogy egy bolygón fedezek fel minden állatot általában egy van kettő faj marad 😕 van egy tippem a madarakkal lesz gond de őket nem tudom scanelni valamiért 😕 mi tévő legyek?

(#981) Vesa válasza Bazsi1987 (#980) üzenetére


Vesa
veterán

Őket nehéz szkennelni, de nem lehetetlen. Keress olyan magasabb helyet, ahonnan közelebbről tudod befogni (jobb egérgombbal zoomolhatsz is), a kiszemelt madarat pedig próbáld a távcső közepén tartani. Előbb-utobb elkapja, csak kitartás!

A tudomány a valóság költészete!

(#982) Viper26 válasza Vesa (#981) üzenetére


Viper26
nagyúr

Egy fenét..fogtam, lelőttem, leesett, úgy könnyebb volt. :DDD

Pixel 7 | FR955

(#983) warcat válasza Viper26 (#982) üzenetére


warcat
veterán

Így van le kell lőni őket a francba, célkövetős boltcasterrel triviális,egyébként meg visorral bezoomolt állapotban is lehet lőni egyfajta sniperként.
Ha lezuhant a hulla a susnyásba akkor meg a sentinelt kell követni ami odarohan scannelni.

EA: It's in the crate!

(#984) Bazsi1987 válasza Viper26 (#982) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Köszönöm fiúk ☺

(#985) Viper26 válasza Bazsi1987 (#984) üzenetére


Viper26
nagyúr

:R

Pixel 7 | FR955

(#986) Vesa válasza Viper26 (#982) üzenetére


Vesa
veterán

Baaazeeeeg! :D milyen igaz! Nekem ez valahogy eszembe sem jutott! :W

A tudomány a valóság költészete!

(#987) Viper26 válasza Vesa (#986) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nem voltam biztos, hogy le lehet szedni...egy ideig azt próbáltam mint te..aztán mondom, hátha... :)

Pixel 7 | FR955

(#988) jonnyjoker01 válasza Viper26 (#982) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ez de jó :)) Erre nem is gondoltam :B

Melee + jetpack trükköt ismeritek?

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#989) Prttp


Prttp
csendes újonc

Üdv Mindenkinek!
A játék fordítása halad. Elkülönítettük azokat a bejegyzéseket, amiket nem kell lefordítani, így felugrott a mutató 17,157%-ra. (+10%-kal)
A játék fordításával kapcsolatos friss híreket ezen az oldalon találjátok.
Amennyiben szeretnétek bekapcsolódni a csapat beszélgetésébe vagy csak távolról figyelni, akkor erre a linkre kattintsatok.

(#990) Romvr válasza Prttp (#989) üzenetére


Romvr
őstag

Gonosz megjegyzés: Remélem a három idegen faj hablatyolását is fordítjátok magyarra ;] ;]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#991) Omli85 válasza Romvr (#990) üzenetére


Omli85
őstag

Na meg a lóf@szt :DDD .
Viccet félretéve az idegen nyelvet a játék egy randomizálással készíti (angol szavakból) így amint kicserélünk valamit angolról magyarra azt fogja randomizálni. Ezzel mondjuk még lehet gondunk de majd kiderül :).

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#992) Ofanaht válasza Romvr (#990) üzenetére


Ofanaht
csendes tag

Gonosz(, de lehet igaz) megjegyzés:

Fascinating! Unknown lifeform share silicates, and entity share language knowledge! Rare silicate, better research!

Lenyűgöző! Ismeretlen létforma megoszt szilikátot, és entitás megoszt nyelv tudás! Ritka szilikát, jobb kutatás! ;]

(#993) Omli85 válasza Ofanaht (#992) üzenetére


Omli85
őstag

:)) :DDD igen kb így fog kinézni :D

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#994) polgi803


polgi803
őstag

Lenne egy olyan kérdésem ha valaki eljut az egyetem közepére onnantól mi lesz? Mert ugye van egy ilyen "quest"... :U

(#995) edgR válasza polgi803 (#994) üzenetére


edgR
őstag

Juss el, és nézd meg. Vagy nézz meg egy YT videót, de itt ne spoilerezzünk, pls.

(#996) warcat válasza polgi803 (#994) üzenetére


warcat
veterán

Eddig találtak még - spoiler most lapozz-

vagy 25 másik galaxist

EA: It's in the crate!

(#997) polgi803


polgi803
őstag

Akkor valami mást kérdezek...ha pl az űrben kifogy a cucc és nincs több akkor mentés újratöltés van...? Csak eszembe jutott...

(#998) whitezo88 válasza polgi803 (#997) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Csak a pulse enginehez kell uzemanyag (thamium9) azt meg aszteroidabol szerzel ami mindenhol van korulotted fent.

(#999) polgi803 válasza whitezo88 (#998) üzenetére


polgi803
őstag

Az alaphoz még plutónium... akkor az meg csak a légköri repkedèshez kell?

(#1000) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Jött valami mini javítás ps-re de a ps nem ír semmit😕 tud róla valaki valamit hogy mit javítottak?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.