Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) banana_joe válasza front3r (#400) üzenetére


banana_joe
tag

nálam se. amikor először játszottam vele akkor online volt de azóta nem siekrül neki

PSN: bananosjoe84

(#402) Omli85 válasza front3r (#400) üzenetére


Omli85
őstag

Tegnap 6-7 körül nekem is azt írta, hogy nem vagyok online este 9-10 körül viszont online volt szóval valószínű ez rajtunk kívülálló okok miatt nem folyamatosan online. tegnap írták is hogy elég szépen terhelve a cucc :).

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#403) Kicsimix válasza banana_joe (#386) üzenetére


Kicsimix
őstag

Nekünk több rendszerrel odébb jelzi a térkép.

Más,
Tegnap találtunk egy brutál jó bolygót a második rendszerünkben : ) Tömbökbe állt pl a gold, sok volt még a platinum, emerald, emeril is.. Kiszedtünk 2millát.. Fél napig azon időztünk. Vettünk egy hajót 1,6 milláért 24 slottal.. Ma találtunk egy másikat 25 slottal :D De ettől függetlenül szerintem érdemes itt ott elidőzni. Ugyan ezen a bolygón találtunk ezalatt az idő alatt 4 slotot a táskához + egy fegyót 14 slottal 100k körül..
El lehet lenni : )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#404) Redcaster


Redcaster
őstag

Így 1 nappal a játék megjelenése után kinek mi a vélménye? Mióta bejelentették a játékot, várom, viszont a PC-s 60 eurós ár kicsit elbizonytalanított :( Ér ennyit ez a játék?

[ Szerkesztve ]

(#405) Madwe válasza Redcaster (#404) üzenetére


Madwe
nagyúr

Emberfüggő. Van aki imádja, van akinek monoton farmolásnak hat az egész. Részemről megérte, de voltak páran akik csalódtak.

Nekem pl open world játékok monotonok, ez pedig nem. Talán azért, mert hajt a kíváncsiság mi van a kanyon mögött, a szomszéd galaxisban, amit még senki nem látott? nem tudom...

Leginkább a minecraft űrbeli köntösben, de míg pl én azzal 10 percnél tovább sose bírtam játszani, ez engem órákra leköt minden probléma nélkül (mármint részemről, asszony már nem így van vele :D)

(#406) Brett001 válasza edgR (#373) üzenetére


Brett001
aktív tag

Mivel az nem víz, hanem más folyadék, aminek esetleg más a fagyáspontja, mint a vízé

Erre én is gondoltam, de víz volt. Mert a csávó aki játszott vele craftoláshoz vizet keresett, meg is találta a víz alatt két tartály formájában. :) Egyébként eddig három csávó streamjét kísértem figyelemmel, mind a három szakállas volt. A "15 órás" csávókám ott nyomta be a pizzát meg a Red Bullokat...igazi kocka! :D

[ Szerkesztve ]

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#407) BoB válasza Redcaster (#404) üzenetére


BoB
veterán

Szerintem te is várjál még mert egyelőre nem sokat játszottak vele az emberek. Akinek most nagyon bejön lehet egy vagy két hét múlva megunja és összesen mondjuk 30-40 óránál nem rak bele többet, annyit meg nem ér 60EUR.

Legalábbis én ezért a pénzért több száz óra szórakozást várok el...

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#408) Madwe válasza Brett001 (#406) üzenetére


Madwe
nagyúr

A figura tegnap is nyomta (kb 6 órát aludt) s 8 órás stream után jutott eszémbe (mit jutott... kérdezték tőle chaten :D) hogy még nem tartott wcszünetet, s ezért 10 perc biobrake+stretching szünetet beiktatott gyorsan :D Szerintem ha nem streamelne s nem szólnak neki ott kap vérrögöt együltő helyében :D

sose értettem hogy lehet ennyire bekockulni, pedig én se voltam kicsi kocka anno...

(#407) bob.zxr nekem pont 20-30 óra a vízválasztó. De pl akkor neked egy uncharted 4 se ért volna meg 60 dollárt o.O? Nomeg eleve alig van olyan cím, ami ennyi időre lekötné az embert, az gyk. csak a masszív competitiv multi meg mmo kategória.

Én mindig a mozihoz nézem pl, 1 film 2 óra 1500-2000 forint, akkor ha egy játék 16000 forint, akkor végülis 20 óra felett már sokkal jobban jövök ki :D Ok, ehez kell venni gépet, de cserébe ez interaktív.

[ Szerkesztve ]

(#409) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

nem igazán tudom, hogy hova írjam a kérdést, ezért megpróbálom itt:
mennyire lehet/nem szabad megbízni a különböző cd-key-ket árusító online helyekben? mert steamen 60 euró az ára, de online már 48 körül is van. azért az csak 3500-4000 ft eltérés

- no es importante -

(#410) Madwe válasza Sixkiller6 (#409) üzenetére


Madwe
nagyúr

A g2a-n pl van 500 forintos pluszpénz amivel bebiztosítod magad. tekintve h ezeken az oldalakon sokszor előfordul a lopott játék, illetve gyakran lopott bankkártyaadatokkal vásárolják meg majd adják tovább, ezért azt a pénzt szerintem megéri.
sokszor van h elfogadja a kódot s megvan a játék, de pár héten belül bant kapsz a fentebb említett okok miatt. Ez esetben ha vettél pl g2an shieldet 500ért, akkor visszakapod a pénzed.

Ha a játékvásárlást azzal is indoklod magadnak, h támogatod a fejlesztőket (szerintem ez helyes mentalitás) akkor inkább javasolnám ezen oldalak mellőzését :D Ettől függetlenül 100 vásárlásból általában 99 problémamentes, uh aggódni nem feltétlen kell.

[ Szerkesztve ]

(#411) Raulblanco07 válasza Madwe (#405) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Eddig csak olvastam, mert még nem vettem meg a játékot, de figyelem régóta, PC-re meg is veszem holnap szerintem.

Leginkább a minecraft űrbeli köntösben

Az inkább a Star-Made, ami lényegében tényleg egy az egyben minecraft, csak bolygókkal és procedurálisan generált űrrel, ott is bányászol és nyersanyagot szedsz össze, csak abból űrállomást, űrhajót, vagy a bolygókon állomást építesz, egy ideig még kezdetleges fázisában elszórakoztunk azzal a játékkal, persze ez kimerült abban hogy egyre nagyobb űrhajókat építettünk és szétlőttük velük egymást.

Mindenki el tudja dönteni szerintem, van fent rengeteg gameplay videó, látszik miről szól, szereti-e a farmolok gyűjtögetek fejlődök felfedezek stílust, nekem nagyon bejön, jó kis alternatíva amíg a star citizen elkészül.

(#412) LÁZ válasza Sixkiller6 (#409) üzenetére


LÁZ
addikt

vannak megbizhatóak, én is nézegettem, kb az a 48 euro a legalja. én a g2a-t szoktam nézni, meg a pingvinest amikor kulcsokat keresek ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#413) Omli85 válasza Redcaster (#404) üzenetére


Omli85
őstag

Hát esetleg vársz vagy kulcsos oldalakról olcsóbban meg tudod venni.
Amúgy pont emiatt, hogy kicsit kevésbé foglalkozik a játékossal a játék magyarul inkább neked kell feltalálnod magad mihez kezdesz ebben a végtelen "homokozóban" sokan dobni fogják az elején.
Ha valaki kicsit is komolyabb részletes történetet és tempós haladást vár annak nem fog bejönni. Itt azért ha gyorsan akarsz haladni baromi sokat kell farmolni amiben meg kiég adott esetben az ember ha annyira nem bírja :). Látványban oké PC-n gondolom még jobb lesz optimalizáltság kérdéses mondjuk de majd kiderül holnap. Fontos leszögezni ez inkább solo játék szóval se nem mmo se nem multiplayer szóval ha csak ezek emiatt venné valaki akkor ne tegye.

Nekem személy szerint a co-op kicsit hiányzik de ezen valamit faragnak úgy tudom, illetve volt itt szó építkezésről meg miegymásról a kövi patchben szóval lesz itt még azért bőven elfoglaltság.

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#414) Uyuarasy válasza Madwe (#410) üzenetére

Ketszer vasaroltam ott ismerosoknek, az egyik kulcs megsem global volt hanem orosz (meg a Steam komolyabb region-szabalyozasa elott) es shield nelkul is visszautaltak az arat. Ha valamit joarasitva vennek, akkor inkabb tisztan csinalom, pl. itt.

(#415) Redcaster válasza Omli85 (#413) üzenetére


Redcaster
őstag

Történetet nem várok a játéktól, szeretek lassan haladni, felfedezni, fejlődni, úgyhogy nagy gond nem lesz szerintem :N Landolt is az accountomon a játék :K

Arról tudni valamit, hogy 2 profil indítható lesz-e a játékban? Öcsémet ismerve biztos ő is ki akarja majd próbálni, és hát ne az én játékomba rondítson bele :DDD

(#416) Vesa válasza Brett001 (#366) üzenetére


Vesa
veterán

Ezzel maximálisan egyetértek! Talan majd a 2.0-ban lesz ilyen is. :D

A tudomány a valóság költészete!

(#417) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Van valami módja az outpostok könyvjelzőzésének?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#418) warcat


warcat
veterán

PC:
Pre-loading is not available for No Man's Sky. Download size is 2.6GB

EA: It's in the crate!

(#419) Romvr válasza warcat (#418) üzenetére


Romvr
őstag

2,6Gb? :Y
A mai 30-50GB-os játékok után ez felüdülés. Nagyjából 30 másodperc lesz akkor letölteni Steam-ről. Csodálkoztam is hogy 12-e van de még nincs Pre-Load... így már értem. Este már ezt akarom tolni. :)

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#420) Mister_X válasza Romvr (#419) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Le vagy maradva ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#421) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Szárnyas malac... :DD Hát ez kész!!! :D

[ Szerkesztve ]

Zolka

(#422) Kicsimix válasza Cruzolka (#421) üzenetére


Kicsimix
őstag

:DDD az komoly. Főleg a szárny méretét figyelembevéve :D

Tegnap mi is elbohóckodtunk egy jó kis helyen.. Ma vagy holnap sztem indul az atlas v2 pass keresés.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#423) Omli85 válasza Redcaster (#415) üzenetére


Omli85
őstag

PS-en nem találtam rá lehetőséget de ott ugye egy képen több profillal simán megy adott esetben. Mivel van mentés meg ilyenek így nekem adja magát hogy PC-n annyit indíthass amennyit akarsz kb :).

(#422) Kicsimix : jól vettem ki a dolgokat, hogy ez kraftolható vagy megtalálható cucc (mármint a v1 v2 stb pass) ?

(#421) Cruzolka : :DDD az szép egy jószág..

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#424) Kicsimix válasza Omli85 (#423) üzenetére


Kicsimix
őstag

Elküldenek jó messzire érte, ott kapsz egy Atlas Stone-t ha jól emlékszem. Azután onnan is tovább küldenek ahol megkapod a tervrajzot egy idegentől. Utána 1x kell lecraftolni és ha mindig nálad van akkor nyitja a v1-eket.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#425) Omli85 válasza Kicsimix (#424) üzenetére


Omli85
őstag

Ahhaa köszi az infót :R

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#426) Romvr


Romvr
őstag

Ha jól látom a PC-s megjelenés este 7-kor lesz csak... Legalább előtte bekészítem az "All Night Survival Pack"-ot a gép mellé :DDD :DDD :DDD

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#427) pomk


pomk
őstag

Csak nem bírtam magammal és tegnap du. Én is megvettem digitálisan PS4-re.
Pár órát játszottam vele, de tényleg hatalmas mennyiségű tartalom van a játékban. Még csak az első bolygón vagyok, addig jutottam hogy megjavítottam a gépem, de a bolgyó atmoszféráját még nem hagytam el, mert találtam 2 idegen bázist is, ahol volt 1-1 jeladó ahol 4-4 dolog vészjelét befogva bejelölgette nekem a térképen hova kéne mennem. Van köztük obeliszk, elhagyott gyár, lezuhant űrhajó, stb. Van itt mit megnézni úgy érzem, nem sietek sehova. És akkor mi lehet még más bolygókon, vagy magában az űrben...tényleg nehéz felfogni emberi ésszel milyen hatalmas univerzumot építettek fel. A szótáram is már 20 szó környékén jár...haladunk.
És a 2 örök témáról is pár mondat. Single cs. Multi...hmmm. Mindkettőnek van előnye és hátránya. Viszont én óriási pazarlásnk érzem, hogy egy ekkora világot felépítettek kizárólag single player módra. Én ezt valahogy úgy képzelném el, mint anno a WoW-ban. Multi, de mindenki fedezgeti fel a saját zónáit, csinálja amit kell és ha éppen találkozik valakivel (ami a korábban leírtak szerint nem túl valószínű), akkor lehetne csapatot alkotni, együtt felfedezni, harcolni, kereskedni vagy akár PvPzni is (bár a felszerelésekből egyértelműen látszik, hogy ez nem erre van kihegyezve). Ezen kívül lehetnének űrállomások ahol lehetne bandázni, kereskedni, találkozni, gépet-nyersanyagokat-tárgyakat-felszereléseket-fegyvereket csencselni. Szerintem ezt a játékot ezzel a szinte végtelen univerzummal single playerre használni pazarlás...
Inventory...első körben tényleg kicsinek tűnik...legalábbis az eddigi játékokban megszokottakhoz képest. Ettől függetlenül logikusnak és valósághűnek tartom, hogy az exosuit-ommal nem tudom magammal vinni a fél bolygót, jetpacket, kiskutyát, 1kb kenyeret és még a bypass chipeket is. Ettől függetlenül a hajóét viszont kicsit nagyobbra is vehették volna...

Pár óra után olyan, mint a friss kenyér. Friss, illatos, ropogós és minden egyes új falatot várok. Izgalmas új bolygókat, területeket, helyeket, bázisokat, nyersanyagokat élőlényeket felfedezni. Bízom benne, hogy pár nap-hét-hónap múlva is ugyanennyire friss, illatos és ropogós marad és nem penészesedik meg mint az 1 hetes kenyér...

(#428) Mister_X válasza pomk (#427) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én egy rendszerben tervezek még lenni pár tízórát - tanulom a helyi nyelvet és jegyzem a történelmüket. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy visz-e majd valamerre, ha 100 vagy 200 szót tudok egy nyelvből. Az már biztos, hogy a Sentineleket megvetik, igyekszem eleget is tenni nekik ebből a szempontból :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#429) Omli85 válasza pomk (#427) üzenetére


Omli85
őstag

Én is azt vallom jobb nem sietni :) még mindig az első bolygót kutatgatom de mindig találgatok olyan pontot amit még eddig nem láttam nem jártam ott stb :).
Igaz még csak cirka 6-7 órám van a játékban mert nemigazán volt időm a tegnapi napon többet játszani, de eddigiek alapján az a tapasztalatom érdemes mindent körbenézni átkutatni mert adott esetben azért elég sokat tud fejlődni az ember akár az első bolygón is.
Persze össze lehet kalapálni elég hamar a hajó és lehet tovább menni ha nem szimpatikus a kezdő planéta :) de ha valami kellemesebb helyet dobott a gép kezdésnek akkor szerintem felesleges rohanni.

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#430) oriic válasza pomk (#427) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"És akkor mi lehet még más bolygókon"

Ugyanaz mint az első bolygódon, csak más vadállatokkal, meg esetleg toxikus/radioaktív környezetben, más kinézettel. Ez a gond a játékkal sajnos. :( Amikor a tizensokadik bolygón szálltam le, de az idegen épület ugyanolyan volt mint az első bolygómon....

Live-Die-Respawn

(#431) baphomet


baphomet
senior tag

Egy jó tanács, hogy ne járjatok úgy, mint én: ha a kezdő rendszerben már feltankoltad a hajód hiperhajtóművét, akkor ne cseréld le másik hajóra, mert a csere hajó tankja üres lesz és (enyhe spoiler!) az üzemanyaghoz szükséges antimatter tervrajzát csak a második rendszerben lehet megszerezni. Így ott ragadsz a kezdő rendszerben arra várva, hogy megszánnak a szerencse istenei és találsz valamelyik boltban antimattert. :O

(#432) Madwe válasza pomk (#427) üzenetére


Madwe
nagyúr

Üdv a csillagok között!

Az exosuitod tárhelye is szépen fog bővülni :D

Illetve egy slotban az űrhajód sokkal több nyersanyagot tud tárolni, mint a suitod, így ha esetleg ugyanannyi slotja is van, akkor is lényegesen többet tud belőle tárolni!

Szerintem ilyen multifunkciókat késöbb, lassan patchekkel dlckkel simán beletehetnek majd.

(#430) orichalcos Hasonló, igen. De minden bolygó más, van amelyik toxikus, van amelyiken 300 fok van, van amelyiken -100, van ahol nincsenek élőlények, van ahol kb víz az egész bolygó (s mehet az aquasphere farmolása) és ezekre mind mind fel kell késöbb készülni, kellenek olyan upgrade-ek amikkel túléled. S ezen bolygók grafikailag is rendesen különböznek.
Van olyan hely, ahol igazán drága, értékes dolgok vannak, de annyi sentinel van, h ha nincs a suitodon rendes páncél, nem sebzel 10x annyit mint alapból akkor esélyed sincs.

Késöbb az űrben is lehet olyan, h épp bewarpolsz az adott rendszerbe, s rögtön 8-10 hajó megtámad, ha a hajód páncélját, sebzését nem fejlesztetted, neked annyi.

Van pár épület ami hasonlóan néz ki, igen. De pl az, hogy a Mutyisztán rendszerben a Viktátor bolygón felfedezek egy értékes barlangot a víz alatt, amit csak rendesen felfejlesztett víz alatti lélegzéssel érek el, s van a bolygón csak ott megtalálható élőlény (amit Matolycsinak hívnak ;] ), meg egy csomó iszonyatértékes bogyó, az nekem elég mint változatosság :)

Az előrendelői bónuszhajó bugról: a hyperdrive blueprintje ilyenkor ugye bugos. Ez egészen addig nem probléma, ameddig nem cseréled le a preorder hajódat, utána viszont gyk. nem tudsz rá hyperdriveot tenni az újra!

[ Szerkesztve ]

(#433) Omli85 válasza oriic (#430) üzenetére


Omli85
őstag

Részben igazat adok részben nem. :)
Az épület modellek tényleg nem annyira változatosak legalábbis egy adott rendszerben, később nem tudom mi lesz a helyzet. Az élőlények már más kérdés ott vannak érdekes jelenségek :).
Viszont ha nem szán az ember időt arra, hogy jobban bejárjon egy egy helyszínt csak úgy a felfedezés kedvéért akkor egyetértek azt fogja érezni mint te is, hogy kb minden ugyan az csak pepitában.
Persze akinek ez a fajta játékmenet nem jön be azt nem fogja túl sokáig lekötni a játék ebben egyetértek.

Amúgy van itt egy Issue list nem tudom volt e már :)

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#434) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Hangulatos kis bolygó.. Itt vagyunk : )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#435) Madwe válasza Kicsimix (#434) üzenetére


Madwe
nagyúr

Privát a videód :)

(#436) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Sziasztok hol lehet legolcsóbban megvenni a játékot ?:) Sima online verzió.

El. Psy. Congroo.

(#437) Omli85 válasza adamkaa777 (#436) üzenetére


Omli85
őstag

Hivatalos online boltokban 59.99Eur ennél olcsóbb nincs, ismertebb kulcsos oldalakon 48-49Eur környékén vannak a legolcsóbbak.

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#438) edgR válasza Madwe (#432) üzenetére


edgR
őstag

Mi a megoldás erre? Te mit csináltál?
(mert a Murray-féle írás csak egy maszlag, semmilyen konkrét megoldási javaslatot nem írt..)

(#439) Omli85 válasza edgR (#438) üzenetére


Omli85
őstag

Ha felkeresel egy bolygó felszínen lévő bázist ahol van is npc és beszélsz vele nem adja a hiperhajtómű tervrajzát ? Mert elvileg ennyi a megoldás ha véletlen eladod azt a hajót amin van a másikon meg nincs. Gyakorlatban nem tudom működik e :).

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#440) Kicsimix válasza Madwe (#435) üzenetére


Kicsimix
őstag

Ah..Már jó..

Pont ideális a hőmérséklet éjjel nappal.. Olyan kis hangulatos éjszaka : )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#441) edgR válasza Omli85 (#439) üzenetére


edgR
őstag

Meg szeretném előzni a bajt és nem találgatni, én jelenleg egyébként még a PC-s verzióra várok... :B

(#442) Madwe válasza edgR (#438) üzenetére


Madwe
nagyúr

A preorderesre? Fogalmam sincs, nekem nincs olyan hajóm - már fél órája kint volt mikor megvettem - csak olvastam hogy olyankor jön elő a hiba, ha lecseréled, s itt a fórumon erre nem tértünk még ki. Szóval nem tudom mi a megoldás... :(

(#443) Omli85 válasza Kicsimix (#440) üzenetére


Omli85
őstag

Mekkora böszme hajód van he :).

Nekem ezek voltak az első pillanatok :)) : video

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#444) Kicsimix válasza Omli85 (#443) üzenetére


Kicsimix
őstag

Nekem az első bolygóm katasztrófa volt :DDD Szinte menekülnöm kellett onnan..

Ezt a hajót meg találtam .. Pont miután elköltöttem egy hasonlóra 1,6 millát. Abban 24 slot volt ebben meg 25. De közben már láttam nagyobb hajókat is szóval ez is csere lesz.. Vagy találok jobbat.. Csak a 30 slot körüliek már 9 millát nyaldosták ha jól láttam. De amúgy már ebbe is lehet pakolni..

Amit még észrevettem, hogy ha megpakolt hajóval a space station-ön akarom a cuccot eladni akkor jócskán megnövekszik az esély egy támadásra ellenünk..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#445) Nagytoll válasza Kicsimix (#444) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Mivel kerestek ilyen sok unitot? Én eddig azokat a világító golyókat adogattam el.

(#446) Romvr válasza Nagytoll (#445) üzenetére


Romvr
őstag

Felfedezések feltöltése szépen tejel... pl.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#447) Omli85 válasza Kicsimix (#444) üzenetére


Omli85
őstag

Scannelik a rakteret a kalózok oszt levadásznak nem árt ezt is figyelembe venni :).

(#445) Nagytoll : Ha a felfedezett új fajokat növényeket bolygókat feltöltöd atlaszba azért is elég szép summa jár plusz mellette a kereskedés ezzel azzal :).

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#448) Kicsimix válasza Nagytoll (#445) üzenetére


Kicsimix
őstag

Bár mivel amire nagy a kereslet a galaxisban.. Egyik bolygón az arany állt halomban másikon az aluminium pl.. Ezen a copper ahol most vagyunk. Ha jól gondolom mindig változik a nyersanyagok értéke attól függően miből mennyit adnak el. Ami ritka az többet ér. Így az elején még elég értékes a legtöbb dolog.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#449) Madwe válasza Kicsimix (#448) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért a ritkaság ilyen 1-2 max 5% szorzókat ad csak ahogy néztem, annyira csak azzal nehéz telikeresni magunkat...

(#450) Romvr válasza Madwe (#449) üzenetére


Romvr
őstag

Néha ki lehet fogni 100x árakat is... nem tudom mi alapján generálja a játék a hiánycikkeket, amiket nagyon drágán lehet eladni ha van. De ez persze fordítva is igaz. Van olyan ami 10-ed annyit ér mint két állomással azelőtt.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.