Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) edgR válasza zharkanyi (#796) üzenetére


edgR
őstag

Ugyanúgy kell tölteni, mint az életerőt. Ha kifogy a nafta, keresni kell olyan elemet, amivel tölteni lehet.
Utána működésre bírni a bal egérgomb megnyomásával lehet... ;]

(#802) Omli85 válasza Romvr (#800) üzenetére


Omli85
őstag

Hát elvileg akkor stackelnek össze ha szépen egymás mellett vannak gyakorlatban lehet, hogy bugos :).

(#799) Rison77: MSI Afterburner mehet, azzal nincs gond a monitorozást ki lehet benne kapcsolni teszt jelleggel, hogy javul e vagy sem.

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#803) Madwe válasza Romvr (#800) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szeirntem belekeveredtél :D
A fejlesztésért járó alap dolgokat természetesen megkapod, bárhol is legyen, azaz ha teszel fel cold resistet, működni fog. De ha összeér ahoz amihez kapcsolódik a fejlesztés, akkor bónuszt is kapsz (bal oldalt azonos színnel bekeretezi őket, jobb oldalt a kördiagrammokon pedig látod a bónusz mértékét is.)

[ Szerkesztve ]

(#804) warcat válasza zharkanyi (#796) üzenetére


warcat
veterán

A fegyvereket után kell tölteni a multi-toolban.Boltcaster üzemmódra X-el váltasz,a gránátvetőt meg a középső egérgombbal lehet elsütni ha pcről van szó.Persze ezeknek lennie kell hozzá a multi-toolban.
Pénzszerzésre egy csomó trükk van,ezt volt is róla szó meg linkeltem(ünk) is leírást hozzá.

-vannak olyan bolygók,holdak ahol szimplán halmokban hevernek a 27.5k/darabért eladható cuccok.Ezeket gyakran sentinelhorda őrzi,de olyan is van,hogy nincs semmi ellenfél szinte,csak lapátolod össze és hordod az árushoz

-fenn az űrállomásokon és az ott landoló npcknél is vannak csilaggal megjelölt árucikkek.Ezt ők hiánycikknek tartják és képesek az átlagár akár kétszeresét is kifizetni érte.Jelenleg van olyan is,hogy a folyamatosan érkező hajók és az állomás szükségletei eltérnek,ezért csak szaladgálsz kinnt a hangárban,veszed a cuccokat,majd besétálsz és eladod duplaannyiért

-Bypass chip craftolás. 10 iron és 10 plutoniumból 3500 unitos chip lesz,telepakolod a hajót vassal és plutoniummal amennyit elbír hogy maradjon valamennyi hely még a táskádban a gyártáshoz,majd leszállsz egy árusnál és elkezded gyártani,majd eladod.Nem kell ecsetelni,hogy 2500/2500ból mennyi pénz lesz és ez egy kezdő hajóban is elfér,a két leggyakoribb elem,barlangokból 10 perc alatt kifarmolható.És igény esetén ezt még lehet kombinálni olyan naprendszerrel,ahol a fenti csillagos rendszernek megfelelően duplán fizetnek érte az állomáson.

A fenti módszerek és a cifrázásuk eléggé triviálissá teszi a pénzkérdést szóval csak ésszel és saját belátás szerint.Mivel nem kell 180 milliót kiadni a legnagyobb hajókért sem,hanem csak keresel elég roncsot hozzá ami ingyen van,így elkölteni sincs mire miután pár millióért kimaxoltad a táskát.Nehogy belefuss abba,hogy jajj nincs már miért játszani :)

EA: It's in the crate!

(#805) edgR válasza Madwe (#803) üzenetére


edgR
őstag

Pontosan. Azért érezted úgy, hogy jobb, mert az is volt, csak bónusz nélkül :)

(#806) Vesa válasza zharkanyi (#796) üzenetére


Vesa
veterán

Ha PC-n játszol, akkor a lőfegyvert (boltcaster) az "R" gomb megnyomásával lehet újratölteni, míg a "Mining lasert" a szokásos módon plutóniummal vagy más hasonlóval az inventory-ból.
A gránátnál magát a "lőszer" mennyiséget nem kell külön tölteni, hanem ha kifogyott akkor üresen lőni kell egyet és automatikusan újratölti a max gránát mennyiséggel. Viszont magát a gránátvető szerkezetet a bányászlézerhez hasonlóan, időnként újra kell tölteni energiával, szintén az inventory-n keresztül.

A tudomány a valóság költészete!

(#807) Hunbeast87 válasza Vesa (#806) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

A Boltcastert is fel kell tölteni ugyanúgy, mint a Mining Lasert, csak emellett ha kifogy a tár, akkor jön elő az R betűs reload. :)

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#808) Vesa válasza Hunbeast87 (#807) üzenetére


Vesa
veterán

Így pontos, igen!
Én az elején mit össze szívtam a gránáttal, nem jöttem rá, hogyan kell reloadolni...:-)

A tudomány a valóság költészete!

(#809) Brett001


Brett001
aktív tag

1.Vagy én vagyok a béna vagy tényleg csak shield virágok keresésével lehet a suit shieldjét tölteni? Mert az űrhajónál a shieldet lehet tápolni titaniummal, vassal, de az űrruhánál nem engedi. Elég frusztráló, hogy miközben a robotkutya lő szaladgálni kell virágot keresni. Az OK, hogy plusz páncélokat tudok craftolni, de tölteni nem lehet a meglévőt?

2. Hol a fenében lehet atlas keycardhoz jutni? Eddig még egy kereskedő, lezuhant műszaki pod, obszervatórium, semmi sem adta. :( Vagy azt majd az első Atlasz állomáson kapom?

[ Szerkesztve ]

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#810) Madwe válasza Brett001 (#809) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mindig kiírja miket fogad el, a shield ha jól emlékszem cinket? Nyilván nincs nálad, azért nem sorolja fel, de felette kiírja, mikből lehetne tölteni.

Atlaspasshoz kb a 3. ugrásod után jutsz biztosan, de elöbb is belefuthatsz.

[ Szerkesztve ]

(#811) Uyuarasy válasza Madwe (#810) üzenetére

Titanium is jo bele, azt banyaszhatsz vagy vehetsz es talan a shield fragmenteket is elfogadja.

(#812) smc válasza Madwe (#810) üzenetére


smc
addikt

Atlaspass:
Én már több mint ötöt ugrottam. Megvan az első atlas golyó, de pass-t még sehol nem találtam.
Ki adja a blueprintet hozzá?

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#813) Madwe válasza smc (#812) üzenetére


Madwe
nagyúr

3. ugrástól kezdődően az űrben biztosan lesznek anomáliák tudtommal. Na, arra menj.

[ Szerkesztve ]

(#814) Omli85 válasza Madwe (#810) üzenetére


Omli85
őstag

Cink, titánium, shield fragmentek ezekkel lehet tölteni a pajzsokat.

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#815) Brett001 válasza Madwe (#810) üzenetére


Brett001
aktív tag

Épp tegnap este ugrottam harmadszor. Akkor remélem hamarosan belefutok, meg figyelem az anomáliákat. :)

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#816) Zolix válasza Uyuarasy (#795) üzenetére


Zolix
tag

Lehet, hogy nekem is rajtamarad a kezem, de PS4-en csak az R2-es gombot nyomom a felszálláshoz
és akkor is csinálja.

(#817) pomk válasza Zolix (#816) üzenetére


pomk
őstag

Igen, óvatosan kell bánni az R2-vel. :K

(#818) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Eleg massziv lista forrasokkal, hogy mit igertek, mutattak es cserebe milyen lett a 60 euros release verzio. [link]

Miert nem adtak ki early accessel mint pl a Forestet? Az is felkesz, de legalabb nem hirdettek kesznek es folyamatosan fejlesztik, nem kiadas utan mondjak hogy majd mik lesznek. :(

(#819) Cheesus válasza whitezo88 (#818) üzenetére


Cheesus
senior tag

Mondjuk én nem követtem bejelentéstől kezdődően a játékot, de az Early Acces-nek hátránya is lehet, mégpedig ha elég bevételt termelt a játék ilyen állapotban, akkor akár úgy is gondolhatják, hogy minek fejlesszék tovább, hisz úgyis megszedték magukat már a félkész verzióval is. Van egy pár játék amit sajnos így veszni hagytak :(

https://www.twitch.tv/csehla

(#820) Romvr válasza whitezo88 (#818) üzenetére


Romvr
őstag

Ha mindezt pótolják ingyenes DLC-kkel akkor jó. Ha nem akkor a Hello Games onnantól Good Bye Games számomra és várhatják hogy mikor veszek tőlük bármit is.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#821) Madwe válasza whitezo88 (#818) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az early acces játékoktól azért messze áll. Persze nem, ha azt nézzük mennyi minden hiányzik amiről volt amikor szó volt, de egy early acces játéknak se eleje se vége (nem a szó szoros értelmében, mert vége itt sincs, de direkt :D)

(#822) Omli85 válasza whitezo88 (#818) üzenetére


Omli85
őstag

Részben egyet is értek ezzel a reddit posztal meg nem is. Az azért elég egyértelműen adja magát, hogy a game nem olyan lett mint ahogy azt ő elképzelte és vára és ezért csalódott. Persze van jó pár dolog amiben igaza van a beígért dolgokkal kapcsolatban, de azért ez egy kicsit túl van tolva szerintem. Azért én ennyire nem vettem készpénznek minden egyes elhangzott mondatot mint ő így én nem is estem pofára. Azért a talán és egyéb feltételes módban elhangzott mondatokat tényként kezelni megint csak háát nem tudom.

Amúgy ha már ilyen szépen összeszedte remélem el is küldi a linket Són papának mert annak legalább értelme is lenne szerintem. :).

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#823) Raulblanco07 válasza Omli85 (#822) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Számomra az adja magát, hogy a game közel sem lett olyan mint amit ígértek. Meglovagolták a hype vonatot, és ígértek mindent amit az emberek szerettek volna, ahogy néztem itt az idézeteket amiket betett a kommentelő, néhányról konkrétan írta, hogy már most a jelen buildben is ilyen, gondolom a sok túlóra és a csúszás azért volt hogy ezeket kiszedjék, leegyszerűsítsék, lebutítsák?

A lényeg hogy ígértek mindent amit az emberek szerettek volna, összeállítottak pár nagyon szép látványos bolygót a gameplay videók "eladásához", de a kész játék egy sokkal egyszerűbb silányabb verziója lett az ígértnek, mert ennyi idő és / vagy pénzből ennyire futotta csak.

A gond nem is azokkal a részekkel van amik feltételes módokban vannak, hanem azokkal amikre azt mondta hogy már most ilyen, de a valóságban még a közelében sincs, ezt nem lehet sem határidővel, sem pénzzel, sem egyébbel magyarázni, hazudtak, mert sokkal jobban illett a hype vonatra mint a valós verzió.

Én eddig nem vettem meg, pénteken mikor kijött pont elutaztam, úgy voltam vele hogy majd a héten hétfőn mikor újra vagyok, de eléggé rosszul érintett a rengeteg probléma a pc verzió körül, a hazugság a multiplayer körül, a változatosság és tennivaló is kicsit egysíkúbb lett mint vártam, ez a jelen verzió nem ér 60 eurót, max ha pár ingyenes plusz tartalmat hozzátesznek még, vagy leárazzák, akkor mindenképpen megveszem, mert azért letettek valamit az asztalra, csak sajnos nem azt amit ígértek.

(#824) warcat


warcat
veterán

GMG-n (fiókodba belépve látod az árat) a No Man's Sky 33.99 font
Figyelembevéve,hogy mennyire gyenge most a font (~359) 12200 Ft környékére jön ki
Steam kulcs

EA: It's in the crate!

(#825) Hunbeast87 válasza Raulblanco07 (#823) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Ugyanezen a véleményen vagyok.
Viszont 60 eurót én is sokalltam érte, ezért GMG-n vettem meg, ahol csak 40 fontba került. Most 15%-os akció van rá ráadásul, így csak £33.99 (ami kb 12.000HUF).

Szerk.: Lassú voltam. :DDD

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#826) Omli85 válasza Raulblanco07 (#823) üzenetére


Omli85
őstag

Hát nem tudom, egy még fejlesztés alatt lévő projektről beszéltek én ezzel úgy voltam semmi nincs kőbe vésve majd meglátom mi kerül bele és mi nem. Az vitathatatlan persze, hogy messze nem kész állapotban került ki szerintem sem a game rengeteg minden hiányzik belőle amit elvártam volna de egy ekkora csapattól én csodára azért nem számítottam sokan igen és kb mindent amit adott riportokban szóba került úgy vettek, hogy ez benne lesz a játékban. Mint már régebben is írtam ez a része és a hype generálta csalódás részben a fejlesztők kommunikációjának hiánya miatt is alakult ki.
Félreértés ne legyen én aztán egyáltalán nem védem őket, csak én nem érzem azt, hogy átvertek volna még a hiányosságok ellenére sem. Már most több időt töltöttem a játékban mint jó pár AAA-s hasonló árazású játékban így miért is lennék csalódott. Nem azzal foglalkozok mint kaphattam volna hanem azzal mit kaptam és, hogy az szórakoztat e ha igen akkor nem fogok panaszkodni mert feleslegesen nem fogok hibákat és hiányosságokat keresni ahelyett, hogy játszanék vele...Mint ahogy egy filmben sem keresem a hibákat ha szórakoztat, nem keresem mitől lehetett volna jobb ha amúgy is jó volt.. ha meg valami szar és nem tetszik arra nem pazarlok időt mert minek.. Persze lehetne jobb is a játék sőt sokkal jobb is de ez egyelőre ilyen ez van...

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#827) Uyuarasy válasza Omli85 (#826) üzenetére

+1 (Egyebkent a parom gepen nem indul, de mivel nincs multiplayer ezert a Steam Family Sharing megoldja a gondot... :DDD )

(#828) Omli85 válasza Uyuarasy (#827) üzenetére


Omli85
őstag

Szerintem működnie kellene :)

Amúgy itt igazából azok vannak szar és háborodnak fel jogosan akik refundoltak volna már az első óra játék után de nem tudtak mert teszem azt nem lehetett. Részükről teljesen érthető, hogy adott esetben ki vannak bukva pláne a 60 eurós árazás miatt.

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#829) LÁZ válasza Hunbeast87 (#825) üzenetére


LÁZ
addikt

akkor rámegyek én is ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#830) Uyuarasy válasza Omli85 (#828) üzenetére

Nala konkretan az van, hogy (a feher 'initialize' screen elotti) galaxy loading screen megy vagy negyed oraig, aztan megunjuk. Gombnyomkodas, uj driver, beta branch nem segitett... :)

[ Szerkesztve ]

(#831) Omli85 válasza Uyuarasy (#830) üzenetére


Omli85
őstag

Milyen konfig? proci vga típus ?

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#832) Uyuarasy válasza Omli85 (#831) üzenetére

Nem tudom fejbol, Lenevo z50 70 laptop, 840M GPU van benne. Elvileg mennie kellene, bar olvastam az ellenkezojet is.

(#833) warcat


warcat
veterán

Érdekesség: elég vadul néz ki ez az omni-tool, monolithból volt jutalom

Hogyan működnek a warp drive upgradek (kimaxolva az extra rendszerek elérése mellett kb 1700 fényévet tudsz ugrani)

Ezzel a módszerrel vissza lehet találni ha kicsit körülményesen is egy adott rendszerbe kiemelendő,hogy X betűt kell használni a galaxis térképen,rossz a tooltip a játékban

Volt külön téma az upgradekről is azt most nem találom, a lényeg,hogy a legerősebb fejlesztéseket kell körülpakolni a kicsikkel, optimális esetben ez egy + forma lenne de pl omnitoolon nincs erre hely,ennek hiányában négyzeteket kell alkotni
3 darabos upgradeknél (pl jetpack) a legfejlettebb legyen középen tehát pl 2 3 1

EA: It's in the crate!

(#834) Omli85 válasza Uyuarasy (#832) üzenetére


Omli85
őstag

Elvileg technikailag minden adott, nem lehet hogy nem vált át a dedikált vga-ra a game mikor elindul és ezért dobja el magát mert az integráltal akar indulni?

(#833) warcat: Az a multitool mi durva már :D. Hmm ez az upgrade pakolgatás sorrend se mindegy akkor fasza :D lehet itt legózni vele bakter :D.

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#835) Rison77 válasza Omli85 (#802) üzenetére


Rison77
senior tag

Kipróbáltam a megadott módon csak fraps-al mérve, de semmi haladás. Fix 30 fps, ha forgok, vagy éppen megy a mining beam, akkor mintha gyorsan váltogatnám képnézegetőben a képeket...
Experimental-al, illetve nélküle is próbálva.
beállítások fps

(#836) szallasi007 válasza Rison77 (#835) üzenetére


szallasi007
őstag

Vsync kikapcsolása nem segít?

(#837) Rison77 válasza szallasi007 (#836) üzenetére


Rison77
senior tag

V-sync kikapcsolásnál megvan a 70-80 fps, de vállalhatatlan módon tearing-el a kép.

(#838) D4v3 válasza Rison77 (#837) üzenetére


D4v3
őstag

Win-ben kéne próbálgatni szerintem a 3D beállításoknál, talán adaptive mód segíthet az in-game v-sync helyett.

(#839) Rison77 válasza D4v3 (#838) üzenetére


Rison77
senior tag

Találtam egy steames bejegyzést akinek szintén 970 van, játékban fps max, v-snyc off, nvidia vezérlőpultban tripla bufferelés bekapcsolva, illetve a v-sync adaptív. Így most úgy néz ki megvan az 50-60 fps néha nagyon minimális nem zavaró tearing-el.

(#840) duvi válasza warcat (#744) üzenetére


duvi
nagyúr

- Hálás köszönet a grafikus tuningért! Fényévekkel szebb lett a látvány! :) A reshadet én is kihagytam, de a többi felment. Sebességben nem vettem észre különösebb változást (folyamatos futás, a néha jelentkező dropoktól eltekintve).
- Nagyon szkeptikusan álltam a játékhoz, egészen a megjelenéséig. Ehhez hozzájött még a Pc-s megjelenés körüli botrány. Mivel nem volt más lehetőség a kipróbálásra, ezért kölcsönöztem egy virágbolti verziót és nekiálltam tesztelni. Egész eddig fanyalogtam a grafikára és a színvilágra, nem láttam a játékban elegendő tartalmat. Aztán elkezdtem játszani... Első nekifutásra beletoltam 4 órát és nem vettem észre az idő múlását :D Igazából nem tudom megfogalmazni, hogy mi fogott meg a No Man's Sky-ban, de úgy értem el a 10 óra játékidőt, hogy csak a kezdőbolygón mászkáltam. Most úgy döntöttem, hogy megérdemlik a fejlesztők a támogatást és behúztam a Steames verziót. Bízok benne, hogy kapunk további tartalmi frissítéseket, amivel összejöhet a 100+ óra is.

[ Szerkesztve ]

(#841) Omli85 válasza duvi (#840) üzenetére


Omli85
őstag

:C én is így vagyok vele, nem tudom konkrétan megmondani mi köt le de általában azt veszem észre hogy 3-4 órája játszom :D...elég hatékonyan égeti a szabadidőt :D..

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#842) Viper26 válasza Omli85 (#841) üzenetére


Viper26
nagyúr

+1 :)

Pixel 7 | FR955

(#843) Vesa


Vesa
veterán

Akiket zavar a konzolos UI PC-n, azoknak itt egy kiváló mod, ami kiszedi a "nyomvatartós" klikkelgetést.

Remélem pár hónapon belül elkezdenek csorogni a jobbnál jobb modok! :DD

A tudomány a valóság költészete!

(#844) Brett001 válasza Vesa (#843) üzenetére


Brett001
aktív tag

Nyilván lesznek jó grafikai modok, meg billentyűzetkezelés ilyesmi, de vajon lesznek-e játékmenet módosító modok? Bele lehet olyan szinten nyúlni a cuccba? :R

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#845) edgR válasza Vesa (#843) üzenetére


edgR
őstag

(#846) edgR válasza warcat (#495) üzenetére


edgR
őstag

Én is szívtam vele másfél órát, mire rájöttem... :DDD

(#847) BoB


BoB
veterán

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#848) Omli85 válasza edgR (#846) üzenetére


Omli85
őstag

:DDD :C nekem mondjuk bejött az, hogy nem rágott a számba a játék az elején mindent és szinte minden napra jutott valami újdonság amit felfedeztem :D.

(#844) Brett001 : hát végül is mivel localban megy a játék nem szerveren így könnyen elképzelhető.

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#849) Ofanaht


Ofanaht
csendes tag

Üdvözletem mindenkinek!

A Garasu;Re elkezdte fordítani a No Man's Sky nevű játékot. A szövegek kinyerése és visszarakása megoldott. Mivel a csapattagok közül csak pár tagunk tud vele rendesen játszani, ezért jelenleg csak egy tagunk teszteli, éppen emiatt szívesen várunk bárkit, akik besegítenének egyenlőre csak fordításban, de később a tesztelésben is. Hozzátenném, hogy mindenki nagyon elfoglalt és a játék szövege sem éppen rövid (464 227 karakter 8061 bejegyzésben), de a lassú haladás ellenére béta kiadásokat is tervezünk közzétenni bizonyos időközönként.

A csapat oldalát itt találjátok. Bal oldalt, a chat alatt található kis NMS képre kattintva lehet majd érdeklődni.

És végül egy kép bizonyítékként (mint látható kezeli az ékezetes karaktereket):

És annak, aki lusta új lapra kiemelni a fenti képet.

[ Szerkesztve ]

(#850) Mister_X válasza Ofanaht (#849) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Sok sikert, én tudom milyen nehéz fordítani, mert én is csináltam (manga és anime, ahogy látom ti is foglalkoztok ilyennel). Azért ügyeljetek arra, hogy ne legyen "túl magyaros": ezen technológia megjavítása lehetne simán technológia megjavítása. Tárgyak neve is változik, mert ami még az inventory-ban impulzus hajtómű, az a javításnál impulzus meghajtó. Nem is kell lefordítani mindent, a Mindenes eszköz elég furán hangzik, maradhatna multi-tool. A többi ízlés kérdése, nekem a csillaghajó megnevezés nem tetszik, mert az Enterprise ugrik be, a védőruha meg nem az exosuit fordítása (nincs is neki, ezért se kell mindenre ráerőltetni a saját kifejezéseinket". Gondolom az idegenek nyelvének fordítása kisebb fejfájást fog okozni, mert a megszerzett forditások után is törik az angolt az idegenek, hát még a magyart hogy fogják.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.