Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

@PS4:

Néztem ezt a videót [link] a játékról, de én semmilyen beállítási lehetőséget nem látok. Csak, lockolni tudom a framerate-et. Ezt hol lehet beállítani, hogy 1080p 60 fps legyen? Kipróbálnám melyik jobb.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1852) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap eljutottam odáig a questline-ban, hogy már warp-olni tudtam.

Az a lehetőség amit ígértek, hogy mi nevezhetünk el dolgokat, fedezhetünk fel, az benne van végül a játékban?

Tetszik egyébként, el leszek vele egy ideig. Így lazulva, nyugisan tényleg jól el lehet vele lenni. Viszont ami fura nekem, hogy én azt hittem, hogy ez egy "én vagyok az elveszett felfedező" játék. És egyedül vagyok. De egyáltalán nincs meg az egyedüllét érzése.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1853) Apollyon válasza .LnB (#1852) üzenetére


Apollyon
Korrektor

"Az a lehetőség amit ígértek, hogy mi nevezhetünk el dolgokat, fedezhetünk fel, az benne van végül a játékban"

PS4-en nem tudom hogy hívod elő, de nálam PC-n az az "Esc menü" alatt található "Discoveries" amit keresel. Feltöltés előtt át tudod nevezni a bolygókat / rendszereket, feltöltés után nem. Feltöltésért cserébe kapsz nanite-okat.)

"De egyáltalán nincs meg az egyedüllét érzése."

Párszáz óra után meglesz ;D
Illetve még lehetnek meglepetések... ;D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1854) .LnB válasza Apollyon (#1853) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt a feltöltést majd megnézem köszi. :)

Illetve még lehetnek meglepetések... ;D

Na, kíváncsi vagyok. Pár száz órát még nem veszem tutira, most még csak ismerkedek a játékkal, de ki tudja..?!

Írtam a PS4 topikba, hogy mennyire komoly, hogy így 3 év után, 4000ft-ért elég jó játék lett ez. Egyrészt nagyon gáz amit az elején csinált a Hello Games, másrészt meg tiszteletreméltó, hogy végül eddig jutottak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1855) Apollyon válasza .LnB (#1854) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A HG-val kapcsolatban, ez elég hosszú sztori, és sajnos nem lehetünk biztosak az igazságban.
Régen azt rontották el, hogy mindenféle lett ígérve, de nem lett megvalósítva. Ezt nem tudni miért tették, még az is lehet, hogy a Sony kényszerítette belőlük ki a megjelenést (vagy nem készültek el határidőre stb.).
Konzolon nem tudom mennyi, azt tudom hogy Steamen 54 euró a játék, vagy EU-n kívül 60 dollár. Akik ennyiért megvették megjelenéskor, joggal voltak felháborodva, hogy a tizedét nem kapták az ígérteknek.

Azóta azért kipofozták a játékot, rengeteg plusz funkció került bele, ami eddig nem volt.

A fő platform egyébként a PS4, aztán a Steam, aztán a GOG. Most már XBOX is játszik ugye a NEXT update óta, de szerintem még mindig a PS4 a prioritás.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1857) Pickit3


Pickit3
aktív tag

Sziasztok! Tegnap megvettem a játékot streamen pc-re és nem indul. Ma drivereket frissítettem, vírusirtót kikapcsoltam és hiába próbálok bármit is nem indul el. Rákattintás után 2mp-re kiírja, hogy fut majd egy pillanatra, hogy szinkronizálás majd nem történik semmi. Se képernyő villanás, semmi, olyan mintha el sem indítottam volna. Első indítás lett volna. Van valakinek ötlete ezzel kapcsolatban, hogy mit lehet a gond? Valamit még le kell tölteni mellé?
i3 6100
gtx 750ti
8gb ram

(#1858) nak0n válasza Pickit3 (#1857) üzenetére


nak0n
aktív tag

Próbáld meg, hogy a nms.exe file-t átállítod, hogy adminként fusson.

(#1859) Pickit3 válasza nak0n (#1858) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Köszi, ez segített, mert legalább kiírta a gondját bár még túrom a netet, hogy mit kezdjek vele. [kép]

(#1860) nak0n válasza Pickit3 (#1859) üzenetére


nak0n
aktív tag

Steamen belül csinálj egy "fájlok épségének ellenőrzése" vagy mi a neve a dolognak.

(#1861) edgR válasza Pickit3 (#1859) üzenetére


edgR
őstag

egy winfos update fogja megoldani sztem

(#1862) Pickit3 válasza edgR (#1861) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Win10-re frissítés megoldotta bár fél napig küzdöttem, hogy az FS19 megint elinduljon.

(#1860) nak0n
Átnézettem vele és jó volt bár még 2x leszedtem... hátha.
Köszi a segítséget.

(#1863) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Bár volt már évekkel korábban erről egy hsz, lehet azóta ez már outdated.

Szóval a seed-ekkel kapcsolatban. Minden cuccnak (űrhajó, npc-k, multitool) van egy seedje, ami a kinézetet határozza meg. Ha mondjuk az ismerősöm armourer vykeen-jének a seedjét beírom az enyémhez, akkor az enyém is pont úgy fog kinézni a bázisomon, mint az övé. Ugyanez a multitool-lal és űrhajóval (azonos kategóriában), ugyanazt a kinézetet fogják kapni a seednek megfelelően, slotoktól és statoktól függetlenül. Ez csak egy vizuális módosítás.

Ha meglátogatsz egy új naprendszert (továbbiakban system), akkor minden systemben egyedi kinézetű űrhajók és npc-k meg multitoolok lesznek. Ha valaki talál egy S class valamit és megosztja, akkor oda lehet portálozgatni és ugyanazt a cuccot fogjuk látni mint amikor a valaki megosztotta azt.

No de van 255 galaxis, egyenként sokmilliárd systemmel. Ez a seed szám vajon fix (mert akkor az nagyon sok seed számsor), vagy akkor generálódik le random, amikor először warpolok egy új systembe? Tehát ha mondjuk offline játszunk többen, és ugyanabba a systembe warpolunk elsőnek, akkor mindannyian ugyanazokat a multitool / űrjhajó / npc -ket látjuk majd, vagy mindenki mást?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1864) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

BEYOND patch notes [link]

:Y :C

/s

(#1865) Hauptmann válasza wjbhbdux (#1864) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ez offline hoz valami újdonságot, vagy csak online patch lesz?

(#1866) Apollyon válasza wjbhbdux (#1864) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Azigen.
Azt mondta Sean, hogy a NEXT volt és lesz a legnagyobb update, ahhoz képest az új fícsöröket nézve ez szerintem 5x akkora.

Gondolom most még tele lesz buggal, meg max 1-2 változtatás lesz benne, de nekem úgy tűnik, hogy ezzel befejezik. A startnál ugyan nem voltam ott, de nagyon szépen kikupálták a játékot.

Van egy ilyen:

Added a new set of rare vibrant colour palettes for lush planets.

Na ettől én nagyon sokat várok. :D Meg remélem kibővítik még minden másra, Atlas Rises szintűre.)) (Sokkal több, élénkebb és változatosabb színek)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1867) Enton


Enton
addikt

Experimentalrol átraktam sima verzióra de semmi nyoma VR-nak.
Steam-en mikor lesz aktív illetve hogy indítjuk VR-ban?
Steames mozivászonra kitudtam rakni de ez marhájólesz.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1868) dinostaRR


dinostaRR
tag

aktív valaki ps4-en? Most kezdtem szivesen mennek masokkal :)

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#1869) Rison77 válasza Enton (#1867) üzenetére


Rison77
senior tag

PC-re még nincs kint a patch. Általában 7 fele szokott a steam frissíteni.

(#1870) Hauptmann válasza Apollyon (#1866) üzenetére


Hauptmann
addikt

Állítólag télen jön még patch, a víz alatti világgal.

(#1871) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Na, toltátok már?

Én még várok 1 hetet, addigra csak kivasalják a major bugokat.

Videókat nem nézek, mert nem akarom lespoilerezni magamnak, de ahogy látom a véleményekből ez egy totál új játék, gyakorlatilag teljesen megváltozott még a NEXT-hez képest is.

Annyit mondjatok már, hogy galaxist váltani, szabadon portálozgatni – portal interference nélkül is lehet?

Az eddigi mentések frankón működnek? Ugyanis én a 39. galaxisban voltam, és maradnék is ott, nem kell nekem megint Euclid :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1872) Rison77 válasza Apollyon (#1871) üzenetére


Rison77
senior tag

39. Galaxis? :Y :Y Mennyi órád van már benne ? :D Én alig vagyok a legelső galaxisban féltávon kb 180 óra után, pedig aztán kb kizárólag a core-hoz vezető úton mentem. Túl sokat nem játszottam tegnap kb 1-2 órát Space anomaly nálam egyáltalán nem működött, lesummoltam de a bevezető animáció alatt mindig kifagyott a játék, de ahogy olvasom a twittert dolgoznak a srácok. Teljesítményileg rengeteget javult pc-n, bár így, hogy nem kezdtem új mentést eléggé elveszettnek éreztem magam, már az előzőben is, a sok újdonság/rework miatt.
A mentés úgy néz ki most működik rendesen, bár nem néztem még meg minden változtatást, hogy áthozza e.
Nyilván nagyobb élmény lenne az elejétől kezdeni az egészet, de amennyit én már beleraktam, hát túl sok kedvem nincsen hozzá. :D

(#1873) Heller2 válasza Rison77 (#1872) üzenetére


Heller2
aktív tag

Nekem hibaüzenet nélkül leáll pár perc után.
Viszont tegnap jó pofa volt, hogy csomó emberrel összefutottam egy állomáson. Nem biztos, de lehet "figyeli" a régiókat, mert szinte mindenki magyar volt... ;)
Tetszenek, hogy lehet upgrade-elni a fejlesztéseket.
Szóval nekem még mindig bejön a játék, pedig eleinte, hogy kerültem... :B

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#1874) Dagohun


Dagohun
tag

Üdv.
Én PS4-e játszottam vele tegnap miután lejött a 11 GB-os patch. Leginkább a VR része érdekelt. Háát, nem semmi repdesni a bolygókon, ki és belépni a bolygó atmoszférájába VR szemüvegben. Sajna PS4-en elég ocsmány a grafika, de ennyit tud szegény, és pörgeti rendesen a ventiket pedig mindig kussba van gép. És a töltési idő is hosszabb lett. Viszont élmény benne így játszani és ami legfőbb nem 3-4 órás játék mint a legtöbb VR-es. Forgatni a fegyvereket a kezedben, körbe járni az űrhajókat a lezuhant capitál hajókat megnézni közelről hatalmas élmény aki teheti próbálja ki.

(#1875) Enton


Enton
addikt

Honnan lehet hyperdrivot szerválni?
A űrállomáson csak ilyen upgrade-eket adnak:

Keressek kishajó roncsokat és abban lenne talán?
De eddig csak nagy teherhajó roncsokat láttam. Plusz az összes hajót amit eddig megnéztem állomásokon azokban sincs/volt hyperdrive.

Vagy ne adj isten bázis építgetnem kéne tovább hogy feloldódjon a valami blueprint neki?

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1876) Flynth válasza Enton (#1875) üzenetére


Flynth
tag

Ha az elejen vagy, akkor kovesd a tanito modot (eloszor bazis kell, azt atnevezni stb) majd lesz egy kuldi amikor valaki megkerdezi akarsz e felfedezni. Ekkor elkuld x helyre ahol kapsz blueprintet.

Utana par nyersanyag es mar mehetsz is a kovetkezo rendszerbe...

twitch.tv/flynth_ Asus Prime x470-Pro (Cooler Master H500P Mesh) R7 2700x 16GB DDR4 3600 Corsair LPX (samsung B-Die) 2x MSI 1070 Armor OC 8GB SLI, Razer Deathstalker Chroma + Logitech G502

(#1877) Enton válasza Flynth (#1876) üzenetére


Enton
addikt

Türelmetlen voltam mert pont az a rész jött:

Ez az építgetősdi elhúzta egy kicsit az elejét a régi verziókhoz képest. :))

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1878) Flynth válasza Enton (#1877) üzenetére


Flynth
tag

Vegigvisz az elejen minden lehetosegen, utana oda mesz ahova akarsz. Next ota ilyen a tanito mod :)

twitch.tv/flynth_ Asus Prime x470-Pro (Cooler Master H500P Mesh) R7 2700x 16GB DDR4 3600 Corsair LPX (samsung B-Die) 2x MSI 1070 Armor OC 8GB SLI, Razer Deathstalker Chroma + Logitech G502

(#1879) Rison77


Rison77
senior tag

Gondoltam elkezdem kiszedni a maxos exosuit slotokat, mivel elég "drága" mulatság megvenni az állomáson,találtam egy tradert aki árult drop pod kordinátás cuccot, amit a signal boosterrel használható keresésre. 80k volt darabja, így vettem 50 db-ot, annyi hiányzik még, cirka 4 milla kredit Amiből 4-et tudtam volna az állomásokon. Jön persze a de :D , avval már nem voltam tisztában, hogy nem adja ám oda ingyen a drop pod, kell hozzá antimatter meg 2 másik összetevő, oké úgy 1 óra bóklászással,szedtem egy valag anyagot hozzá, 10-20 db-ra elég lesz. Egy megvan, jön a köv, signal booster le, drop pod, erre rámutat arra aminél most vagyok....oké...kabbe.. repülök egy 20-30 mp-et a bolygón, signal booster le, oké megvan, repülök a drop podhoz, leszállok, bamm.. visszahozott ahhoz amit használtam :D

(#1880) Apollyon válasza Rison77 (#1879) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Akkor van pár játékmechanika ami azóta sem változott ezekszerint.

Ezt a mindig ugyanahhoz a drop podhoz jutást úgy tudod kikerülni, hogy kimész űrbe és átrepülsz mondjuk a bolygó/hold másik oldalára, és ott kezdesz keresni.

A drop pod koordinátás cuccot meg meg tudod úszni olcsóbban is, exocrafttal. Kimaxolod benne a signal booster modulokat, és tudsz keresni Drop podra is. Persze egy idő után ez is "elfárad" és ugyanoda fog vinni mindig. Ami egyébként érdekes, mert >random< ugyanúgy lehet találni signal booster nélkül is...

De ilyenkor át kell repülni egy másik systembe és ott folytatni a keresést, akkor tuti lesz mindig új drop pod.)

Btw a 39 galaxisos utazást nem úgy kell elképzelni, hogy mindet végigbumliztam kétezer fényéves ugrásokkal. :D Portálozgattam is egyébként.) Egy párszáz órám már van benne ja.) Jövő héten felütöm a gammát haverral, de akkor sem kezdek új játékot. :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1881) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Sziasztok. Valaki találkozott azzal a buggal, hogy egyetlen főküldi van, ami az anomaly detected lenne, de nincs sehol az anomaly, és nem is tudom bespawolni? Elég bosszantó, mert kb így semmi értelme az egésznek :(((

(#1882) RockHaRD válasza RockHaRD (#1881) üzenetére


RockHaRD
addikt

Kénytelen voltam a save editorral helyrehozni.

Aki esetleg hasonló problémába ütközik: a 20-as save mappán belül kell a progresst 5-ről 3-ra állítani.
(Ha ismered a programot, érteni fogod)

(#1883) Rison77


Rison77
senior tag

Tiszta kaotikus még mindig egy-egy feature. Először ugrottam galaxist,fogalmam se volt mi, hogy működik pl. bázis... Az új galaxisban az űrállomáson vissza tudtam menni az euclid-ban lévő bázisomra, de onnan már nem tudtam visszamenni az új galaxisba. Csináltam az új galaxisban egy base computert és egy teleportot. Így tudok oda vissza utazni a 2 galaxis között, viszont az új galaxisban teljesen mindegy mennyi űrállomáson járok, a teleport nem jegyzi fel, csak euclid galaxis űrállomások vannak a listában, illetve az itteni és az euclid base. Tehát ha utazok 100.000 fényévet majd vissza portálok az euclid bázisomra, visszafele csak bázisra tudok, szóval bukom a megtett távot..

(#1884) mrzed


mrzed
senior tag

Sziasztok!
Kipróbáltam a játék virágbolti verzióját... bejön ez a gyűjtögetős, molyolós játékmenet. Szívesen kifizetném a jelenlegi akciós, steam-es árat érte.
Kérdésem az lenne, hogy ez az ár tartalmazza az eddigi összes dlc-t a Beyond-ig bezárólag?

(#1885) morfondőr válasza mrzed (#1884) üzenetére


morfondőr
őstag

Nincs hozzá DLC, update formájában jöttek az újdonságok, amikért nem kellett fizetni. Tehát a teljes játékot kapod meg, akárhol veszed!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#1886) mrzed válasza morfondőr (#1885) üzenetére


mrzed
senior tag

Köszönöm... már megy is a steam-es telepítés.

(#1887) Apollyon válasza mrzed (#1886) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Na hogy tetszik a játék, bejön?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1888) mrzed válasza Apollyon (#1887) üzenetére


mrzed
senior tag

Teljesen magával ragadott a játék... bár most már nem bánnám ha story dobná az exocraft lehetőséget, mert a folyamatos kutyagolás kezd idegesíteni. Kb 4x10 órám van a játékban, négyszer kezdtem elölről. Az első 10 a legelső, 2.0-ás vb verzióval, ekkor úgy gondoltam, hogy újrakezdem, mert már úgy gondoltam, hogy kapisgálom a játékmenetet :)) . Belement újabb 10 óra, ekkor telepítettem egy újabb vb verziót, ami letolta az előző mentésemet, ismét nagyjából 10 óra, amikor megvettem.... a vb verzió mentését már nem akartam átbütykölni a steames vásárlás alá.

A bolygók felfedezése egy élmény, viszont majd 1000 óra ED után a hajamat téptem az "űrszimulátor" résztől... aki képben van, annak nem kell részletezni. Kár, hogy a pc-sek életét megkeserítik a konzolokból örököl irányítással.

(#1889) - = Zk = - válasza mrzed (#1888) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hali
én is elkezdtem, igaz a latest vb verzióval... tetszetős a játék, főleg a grafika tetszik, lehet ez lenne a VAPI eredménye?!...
nomind1... engem is bosszant ez a kutyagolás, néztem videót, ezekről az EXO verdákról... ennyire későn adja be a játék, mint opció?!
én még csak 6óránál tartok a játékban... :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1890) psycroptic válasza dinostaRR (#1868) üzenetére


psycroptic
őstag

Én most gondolkodom a megvételén. Neked mi a véleményed róla?

És a többieknek is felteszem a kérdést: megér ez a jäték 20€-t? A képi viläga tetszik, magät a jätékot nem ismerem néztem pär gameplayvideót az bejött amit ott lättam.

PSNID: Tomy83PS

(#1891) - = Zk = - válasza psycroptic (#1890) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem ott bukott el, hogy ebben (is csak) sokkal később kapsz földi közlekedő ezsközt.. ergo baktatsz, kutyagolsz iszonyat távokat...
hát, nekem az nem adja sajnos... perpill ennyi miatt tettem félre a játékot.. de ahogy olvasom, akadnak még bugok...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1892) psycroptic válasza - = Zk = - (#1891) üzenetére


psycroptic
őstag

Megbäntad, hogy megvetted? Vagy késöbb azért még nekiugrasz? És köszi az infót! :R

PSNID: Tomy83PS

(#1893) Rison77 válasza psycroptic (#1890) üzenetére


Rison77
senior tag

20 EUR-t szerintem simán megér, ha tényleg tetszik a stílus, a felfedezés, egy 60-100 órát bele lehet rakni. Teljes áron viszont nem venném már meg újra.

(#1894) psycroptic válasza Rison77 (#1893) üzenetére


psycroptic
őstag

Köszi Neked is! :R

PSNID: Tomy83PS

(#1895) - = Zk = - válasza psycroptic (#1892) üzenetére


- = Zk = -
félisten

még nem vettem meg, előbb ledemoztam.. nem rohanok megint nyitott szájjal a f@szerdőbe :DDD...
de ezmiatt nem fogom megvenni.. abba is hagytam, mióta szembesültem ezzel a ténnyel... a sok efféle farmolós játékot pont ezért nem is játszok, pedig kedvem volna hozzá, de.. :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1896) psycroptic válasza - = Zk = - (#1895) üzenetére


psycroptic
őstag

Na még nem jutottam közelebb a döntéshez. Egy mellette egy ellene. A fene egye meg... :DDD ebböl még mindig egy väsärläs néz ki... :D

PSNID: Tomy83PS

(#1897) Rison77 válasza psycroptic (#1896) üzenetére


Rison77
senior tag

Hát figyelj, szűkebb keretek között én is inkább először a "demo"-t próbálnámki, aztán meglátod milyen az első benyomás 1-2 óra után.

Más, valaki aki esetleg már galaxist lépett működik rendesen a portálja? Egyszerűen már agyrákot kapok bármit csinálok, a 2. galaxisban egyszerűen nem akarja listázni az űrállomásokat, csak a galaxisban lévő bázisomra tudok portálni. Már save editor-ral is próbáltam, mert azt olvastam max 50 helyet tud listázni, minden euclid állomást töröltem csak a 3 bázis helyet hagytam benne, de hiába utazgatok a 2. galaxisban, nem listázza az állomásokat, így azért annyira nem fun, hogy ha visszaportálok a bázisra ugrott az utazott távolság.. vagy eljátszom azt a procedúrát minden alkalommal,hogy base computer építés, portál építés, hála az újításnak már áramot is igényel.

(#1898) - = Zk = - válasza Rison77 (#1897) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hála az újításnak már áramot is igényel.
ahogy a "széf" is... :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1899) GeekPa


GeekPa
lelkes újonc

Sziasztok!

Örülök, hogy a topikra találtam, így nem érzem magamat annyira egyedül majd a NMS (PS4) univerzumban :)

psycroptic: Szerintem 20€-t bőven megér a játék ha kicsit is szereted a felfedezős és craftolós (sci-fi) játékokat. Mondjuk lehet, hogy pár hetet még várnék a helyedben, amíg a bugokat kiírtják, jelenleg az ember nem mindig lehet biztos abban, hogy valami új feature van a játékban, vagy hiba :D

mrzed Hát igen, bármennyire is szeretem a NMS bázisépítést és felfedezést, a kreativitást és változatosságot: a hajók fizikája (főleg ED viszonylatban) azt kell mondjam, hogy csapnivaló. De még így is rengeteg minden marad a játékban, amit lehet szeretni. ;)

https://streamerlinks.com/GeekPa Amíg látok a szememmel addig játszom, s amíg hallok a fülemmel addig zenét írok.

(#1900) psycroptic válasza GeekPa (#1899) üzenetére


psycroptic
őstag

Kénytelen leszek várni, mert délelőtt míg néztem a munkahelyen még akciós volt, este meg már visszaállt 40€-ra...:DDD

PSNID: Tomy83PS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.