Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) LÁZ válasza mobal (#649) üzenetére


LÁZ
addikt

megnézed a virágboltit, nálam azzal rendben volt minden, bár van alatta vas is, de valószinű az eredeti is hasonlóan vagy jobban fog futni a béta peccsnek köszönhetően, a napokban már kattintok én is.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#652) Uyuarasy válasza mobal (#649) üzenetére

Szerintem jol, G-Sync is megy, atlag 80 fps, (latszolag) indokolatlan esetekben durvan feloranknet esik 400-800 ms lag.

(#653) Omli85 válasza bsh (#648) üzenetére


Omli85
őstag

Jogos de értsd rá mire gondoltam korán volt még reggel :P. Valamiért bennem maradt ez a galaxisos téma xD de, hogy honnét az jó kérdés.. talán kicsit több időt kellene alvásra fordítani :D.
Galaxis a fentiekben a szomszédos rendszereket akarta jelenteni...

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#654) Sixkiller6 válasza mobal (#649) üzenetére


Sixkiller6
őstag

még annyit, hogy nekem nagyon jót tett az ssd alá.

- no es importante -

(#655) pomk válasza Uyuarasy (#643) üzenetére


pomk
őstag

Ne értem, akkor csak nekem nincs időjárás változás? Semmi vihar, sem eső, semmi. Néha hallom, hogy erősebben fúj a szél és kb ennyiben ki is merül...PS4-en játszom, ez indok lehet erre?

(#656) Madwe válasza pomk (#655) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hány bolygón voltál? nem mindegyiken van. de amikor van be is mondja hogy strong weather coming vagy mi...

(#657) Cheesus


Cheesus
senior tag

Raktam bele már pár órát (PC) és eddig bejön, viszont ha jól értelmezem kettő lehetőségem van?:

1: Követem Atlas útját
2: Elindulok a középpont felé

Más: Atlas Key-t véletlenszerűen fogok kapni? Már voltam egy pár bolygón és űrállomáson, de sose tudok egyik bezárt helyre se bejutni...
Illetve a Shielding Shard mire való/hogyan kell használni?

https://www.twitch.tv/csehla

(#658) Uyuarasy válasza pomk (#655) üzenetére

En meg csak ezen a bolygon maszkaltam, de ahogy olvasom ez nem "igazi" vihar. Latom es hallom, hogy esik az eso, kb. konstanse erosseggel roved megszakitasokkal, ekkor magasabb valamennyivel a tox szint, de annyira nem szembetuno, mint egy vihar amit irtak felettem.

(#657) Cheesus: Az elso engem is erdekelne. A shardot meg eddig csak ruhatoltesre hasznaltam, de elvileg majd craftolhato valami lesz.

[ Szerkesztve ]

(#659) Omli85 válasza pomk (#655) üzenetére


Omli85
őstag

PS-en játszom én is viharokkal találkoztam. Igazábol kimerül a látvány abban, hogy kavarog a por illetve esik az eső ha épp olyanja van :]. Esőt szintén lehet látni, hogy esik szépen.

(#657) Cheesus : Igen nagyjából ez a két út van, vagy a középpont felé vagy Atlas ami többnyire totál más irányba visz vagy végül is a harmadik mikor mész amerre akarsz :D. Atlas keyt az egyik rendszerben kaptam, találtam az űrben egy ismeretlen jelforrást (érdemes az űrben is nyomkodni a scan-t). Ez is egy űrbázis féleség volt mint ahol kereskedni lehet csak kisebb. Két jómadár volt a bázison az egyiknél lehetett "utat" váltani ha épp akarna az ember. A másikkal beszéltem és adott egy Atlas Pass v1 receptet ebből meg le lehetett kraftolni a kulcsot.

Shielding Shard-al fel lehet tölteni a különböző pajzsokat amik természeti hatások ellen védenek. Ugyan az a szerepe mintha pl plutóniummal feltöltenéd a ruhád létfenntartó rendszerét csak ezeket pajzs rendszereken lehet használni. Ugyan így vannak energiacellák azt meg pl a ruhánál lehet használni meg a multi tool-nál.

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#660) Brett001 válasza freddirty (#633) üzenetére


Brett001
aktív tag

mer' fejleszteni kell a zűrruhádat Aeration Membran-al.

Köszi, így már tisztább a kép. Egyébként jó, hogy egyre több guide bukkan fel a neten. :)

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#661) pomk válasza Madwe (#656) üzenetére


pomk
őstag

4-5 ha jól rémlik :U

(#662) westlake


westlake
félisten

Van egyáltalán bármilyen értelme egy bolygót teljesen "feldezezni"? Én nem vettem észre, hogy lenne.

Play nice!

(#663) Uyuarasy válasza westlake (#662) üzenetére

Miert fel lehet teljesen fedezni?

(#664) edgR válasza westlake (#662) üzenetére


edgR
őstag

Az állatfajok meghatározása után gyakorlatilag nem sok, mert minden mást a többi bolygón is kifarmolhatsz. Ha viszont az összes állatfajt feltöltöd, akkor egy egész szép kis summa üti a markod, minden bolygón.

(#665) Rison77


Rison77
senior tag

Arról lehet már tudni valamit milyen bónuszt ad, hogy ha a fejlesztések össze vannak linkelve az alap technológiával?

(#666) Madwe válasza Rison77 (#665) üzenetére


Madwe
nagyúr

A köríveknél láthatsz egy kis világosabb csíkot, az a bónusz (nem valami nagy, de hosszú linknél már érezhető)

(#667) Enton


Enton
addikt

Wrapcell-t csak nekem nemsikerül el adnom vagy nem is lehet? Esetleg olyan (korvax) rendszerben vagyok ahol nem veszik? Se pilóta se galaktikus tradercuccli. Pedig minden részegységét el lehet paszolni csak a 41xxx unit-ot erő cellát nem? De akkor meg minek van beárazva?

Próbáltam nemrég lefele bányászni egy bolygón, meddig is enged leásni de elég hamar vége a felső rétegnek ami után már csak egy piros réteg van fix talajként, gondoltam majd milyen jó ritka dolgokat találok eldugott kis alagútrendszerekben de sajna ilyen nem nagyon van, esetleg nagyobb hegyek gyomraiban.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#668) Vesa válasza pomk (#638) üzenetére


Vesa
veterán

- Normális irányítás (értsd: nem repül magától, én dokkolok/szállok le és nem a gép, összetörhető hajók stb.)
- Joystick/HOTAS támogatás!!!!!!! Ugyanis PC-n az űrben gyakorlatilag játszhatatlan, mivel egérrel nem lehet repülni!
- Galaxis térkép, valamilyen "log" vagy egyéb rendszerrel, melyből kikereshető ahol már jártam és a kiválasztott bolygóra ugorhatok egyszerűen (persze az ugrási hatótáv figyelembevételével)
- Csillagrendszer tértkép
- ÉPÍTÉS!

A tudomány a valóság költészete!

(#669) Vesa


Vesa
veterán

MIndig meg tud lepni a program, ezért szeretem. Ma pl. rutinból mentem nyelvet tanulni egy ruin-hoz, és olyan modellt pakolt be, amit eddig még sehol nem láttam, pedig már rengeteget megjártam, azt hittem mindig azonosak lesznek már. Egy másik bolygón pedig olyan ásványtömbök voltak, melyekben a Gold/Heridium vegyesen volt megtalálható, eddig ilyet se láttam még.

Egy kihalt bolygón pedig egyszerűen nem volt vas! Pedig mindenhol alap. Még az egyébként ezen a bolygón alig létező barlangokban sem találtam. Persze Cink se volt, egy árva fűszál sem, nemhogy virág amiből kiszedhető. Na ez már tetszik, csak pont fordítva kéne legyen az arány élő/élettelen planéták között.

A tudomány a valóság költészete!

(#670) front3r


front3r
őstag

Minek építés ebbe a játékba? Tökre nem illik bele...

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#671) freddirty


freddirty
senior tag

két hasznos link:

annak aki sietve össze akarja grindelni a max hajó+űrruhát

galaxy map bug

ps: és a transmission tower többszöri használata bug, állítólag a köv. patchben javítva lesz, szóval hajrá addig is a sietős felfedezőknek :)

fred

(#672) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

csak és kizárólag érdekességképpen mondom, hogy teljesen egyszerű benne credit cheat-et csinálni

- no es importante -

(#673) Omli85 válasza westlake (#662) üzenetére


Omli85
őstag

Adott esetben egy bolygón van egy csomó POD pl amikkel a tatyód méretét fejlesztheted, szóval akár az első bolygón is fel lehet gyúrni az ruhád tárolókapacitását elég szépen. Illetve az bázisokon találhatsz hasznos tervrajzokat, illetve felfedhetsz az adott bolygón plusz pontokat amikbe esetleg még nem futottál bele.
Szóval én amellett vagyok, hogy egy egy kellemesebb környezetű vagy épp szimpatikus bolygót nem árt minél jobban felfedezni nem vesztesz vele semmit.
Ahog edgR is írta ha pedig minden fajt felfedezel a bolygón és feltöltöd elég szép lóvét üti a markodat.

(#666) Madwe : Nekem ez így korán reggel kínai volt, nemértem :DDD

(#668) Vesa :
- Normális irányítás : Ez nem szimulátornak készült mint a StarCitizen nincs is olyan komoly fizikai motor mögötte. Egy egyszerűbb arcade relax felfedezős game, szerintem nincs ezzel az irányítással semmi baj.
- Joystick/HOTAS : Pc-n nem lehet hozzá bindelni a Joyt ? Nem próbáltam de azt láttam, hogy másodlagosan lehet gamepadot így akár mehet a repkedés gamepaddal fps meg bill egérrel. Nekem személy szeritn a repkedés bejön gamepaddal a lövöldözés egyértelműen könyeb egérrel :D bár a pár száz óra Division eléggé hozzá szoktatott a gamepados lövöldözéshez :].
- Galaxis térkép, valamilyen "log" vagy egyéb rendszerrel: Ez nekem is hiányzik, meg hogy adott helyeket el lehessen menteni, hogy később visszataláljak stb.
- Csillagrendszer tértkép : Ezt is adom szerintem is jó lenne egy adott rendszer térképe is ha más nem olyan formában mint a galaxis térkép.
- ÉPÍTÉS!: Igen ez az amit én is várok, hogy bekerüljön :)

És kiegészíteném CO-OP, hogy legalább a cimborámat partyba tudjam invelni és akkor lássuk is egymást és megkeresve egymást tudjunk bandázni egy planétán :).

(#670) front3r : Sokan ezt hozzák fel ellenpéldának, hogy nem illik bele. Kérdezem én miért nem ? Miért ne építhetnél egy saját kis bázist egy olyan bolygón ami valamiért megtetszik, ahova bármikor visszatérhetsz vagy megoszthatod a cimborákkal ? Feltétlenül muszáj annyira szűkíteni a játékot, hogy egy hajójában lakó a végtelen űrt járó "űrcsövesek" vagyunk aki állandóan megy valahova ? :D
Az építés mint plusz funkció attól, hogy lenne nem lenne kötelező,ellenben elég hangulatos extra olyannak aki nem csak barangolja az univerzumot egyik végéből a másikba hanem adott esetben megpihen valahol vagy valahova vissza visszatér.

Amúgy valaki írta, hogy a leszállás az olyan helyeken ahol van leszállóhely sikeresen mindig mellé landol a gép. Egy tipp, ha lassan megközelíted a leszállóhelyet (értsd nem full pulse meghajtással berobbanva a bázisra xD ) megjelenik három fehér marker mintha kijelölte volna, ha akkor megnyomod a leszállást akkor oda fog leszálni és nem mellé a földre vagy ahova épp kedve van :D

Illetve még egy tipp, mielőtt hajót cseréltek, vagy multi toolt, zúzzátok be az aktuális lecserélendő cuccról az összes modot, így legalább némi nyersanyagot nyertek, ha már amúgy is megy a levesbe minden visszatérítés nélkül a régi cucc a modokat meg nem lehet átpakolni ugyebár :).

Sry megint kicsit hosszú lett :) a log ép ezért most elmarad :P amúgy is csak vortex kockákat farmoltam .. xD

(#671) freddirty : Én még mindig nem értem mi értelme ezeket a bugokat kihasználva rövidíteni a játékidőt ? :D Komolyan kb saját magával szúr ki a játékos mintha cheatelne. Bár ha neki így szórakoztató lelke rajta de sosem értettem az ilyet :).

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#674) edgR válasza Omli85 (#673) üzenetére


edgR
őstag

Ez baj.. :( Mármint az, hogy a blueprintek nem "pakolhatók" át. Számomra úgy lenne logikus, hogy amilyen tervrajzot megszereztem, az maradjon már meg végig, szóval ezt nem igazán értem. Ha ez így van, akkor viszont semmi értelme 1-1 multi-toolnál maradni, folyamatosan cserélgetni kell, mint a gatyát, továbbá nincs értelme a blueprint vadászatnak sem, maximum majd csak akkor, ha egy nagyon durva alap multi-toolunk lesz már.

Épp azt akartam kérdezni egyébként, hogy multi-toolt hol lehet cserélni/venni/kapni? Én ugyan még maxolgatok az első rendszeremben, de nem találkoztam ilyen lehetőséggel. Szóval van egy alap multi toolom, amin pl van egy +5ös blueprint sebzésre :P :DDD , és azzal farmolgatom a sentineleket. Gondolom majd később lehet multi-toolt szerválni valamelyik másik rendszerben? Vagy űrállomáson lehet hozzájutni?

(#675) Omli85 válasza edgR (#674) üzenetére


Omli85
őstag

Sajnos így van ha cserélsz akkor újra le kell kraftolnod a modokat. Ez akkor zavaró ha az ember relatíve sűrűn cserélgeti a hajót vagy a fegyvert de amúgy annyira nem vészes. Igazából akkor necces mikor lekraftolsz pár komolyabb modot amihez már ritkább alapanyagok is kellenek.
Ezért is írtam célszerű csere előtt bezúzni mindent így legalább visszajön valamennyi mati :). Cserélni igazából akkor kell ha egy jóval nagyobb inventoryval rendelkezőt találsz. Azt mondjuk nem is néztem eddig, hogy van e külön alap statja a hajóknak fegyvereknek, vagy csak a rajta lévő modok alapján változik. Outpostokon lehet találni multitoolt kreditért lehet cserélni illetve néha van, hogy npc is felajánlja a cserét ingyen.

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#676) edgR válasza Omli85 (#675) üzenetére


edgR
őstag

Akkor úgy van, ahogy gondoltam, csak félreértettem, amit írtál. Magyarul a blueprintek megmaradnak, csak újra le kell kraftolnod őket. Így már azért más a helyzet, azt hittem, hogy magát a tervrajzot is bukod multi-tool váltásnál!
Pár outpostot megjártam már, de még egyetlen egy multi-toolt sem találtam.. :N

(#677) tikshow válasza edgR (#674) üzenetére


tikshow
addikt

Szerintem eléggé uncsi lenne, ha mindent át lehetne vinni egyik helyről a másikra. Megölné a grindot.

Mindegyik Outposton ahol van űrlény van Multi Tool is. A falon lévő piros dobozd keresd.

[ Szerkesztve ]

(#678) Omli85 válasza edgR (#676) üzenetére


Omli85
őstag

Igen kicsit félreértetted ;) tervrajzok megmaradnak a lekraftolt modok mennek a levesbe.

Amúgy Kérdezném a PS-es játékosokat, kinek mennyire stabil a game ? Nekem az utóbbi 2 napban elég sok crash volt :/ napi 3-4 simán befigyelt volt amikor több is :/.

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#679) baphomet válasza Omli85 (#678) üzenetére


baphomet
senior tag

A hétvégén szinte alig, de tegnap nekem óránként 1-2 alkalommal is kifagyott. Botrány! :(( Már rutinból minden hajóba ülésnél dobok egy mentést. A játék support fórumán azt írták, hogy sem a játék, sem az FW újratelepítése, vagy a gép alaphelyzetbe állítása sem ér semmit.

(#680) Madwe válasza Omli85 (#673) üzenetére


Madwe
nagyúr

A képernyő jobb oldalán vannak körök s rajta futnak körívek ha abban a menüben vagy. Ott keresd a bónuszt jelentő halványabb csíkot :D

[ Szerkesztve ]

(#681) Omli85 válasza baphomet (#679) üzenetére


Omli85
őstag

Mondjuk nekem tegnap kezdte el, ahogy nézem a sok warpolgatást nem szereti :)... amíg az első rendszerben bóklásztam egy fagyás crash semmi nem volt amióta ezkezdtem körbenézegetni és ugrálok úgy arányosan nő vele a crashek száma is.. :D

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#682) Beckett


Beckett
tag

Sziasztok!
Űrcsatához van valakinek valami jó tippje. A kalózok kb 3-asával támadnak, jó esetben is csak 1et tudok leszedni,rettentő rossz manőverezni egérrel, a gázadás/elvétellel se sikerül érdemben javítani a manőverezést, olyan mintha ők cikáznának körbe engem simán.
A nagy "csillaghajókból" egyet próbáltam betámadni, na az is ledarált a turretjével seccperc alatt :(

(#683) Madwe válasza Beckett (#682) üzenetére


Madwe
nagyúr

A kalózoknak mindig jobb lesz a manőverezési képessége, s mindig többen lesznek. Pakold a shieldet, meg oda lőjj ahova jelzi hogy kéne, más tipp nincs szerintem :D

(#684) Beckett válasza Madwe (#683) üzenetére


Beckett
tag

az baba :O köszi, akkor gyakorlok még :)

(#685) edgR válasza tikshow (#677) üzenetére


edgR
őstag

Minden outposton csak multi-tool tervrajzot találtam, multi-toolt nem. Szvsz ez is egy bug akkor...

(#686) Omli85 válasza Beckett (#682) üzenetére


Omli85
őstag

Manőverezésnél ha hirtelen kell utána fordulni akkor fordulás közben "hátramenet" így gyorsabban fordulsz tapasztalatom szerint. Így könnyebb ráfordulni a melletted elsuhant hajóra és amíg nem fordul vissza addig tudod osztani anélkül, hogy ő tudna lőni. Plusz amit Madwe is írt ha lehetőség van rá fejleszteni a hajó páncélzatán illetve még azelőtt töltsd vissza a pajzsot, hogy lelőnék rólad és akkor nem lesz para.

(#685) edgR : Nem bug, csak nincs mindenhol, egy nagy téglalap alakú fali dobozt kell keresni azokban szokott lenni.
Ilyet keress:

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#687) edgR válasza Omli85 (#686) üzenetére


edgR
őstag

Csak outpostra keresek már, kb. 40-nél tartok, és elég alaposan körül szoktam nézni, főleg bent. :O és még egyetlen egy ilyen piros egységgel sem találkoztam. Ha a következőn találok, elmegyek a szemészetre :D

(#688) Ellia válasza edgR (#685) üzenetére


Ellia
addikt

Sokszor a bent lévő NPC ad neked egyet, ha helyes választ adsz az interakcióra.

Amúgy akinek van pc-hez kontrollere, használja, sokkal jobb vele játszani :)

(#689) SirRasor válasza Sixkiller6 (#672) üzenetére


SirRasor
őstag

Cheat Enginevel? Csak poénból próbáltam ki és lett a 20 000 kretitemből 38 000 000 :DD Vettem is gyorsan pár hajót, hogy ne kelljen szenvedni a rakodótér szűkösségével, mert a monotonitást nem bírom (mégis imádom a játékot :DD)

Amúgy amit nagyon elszúrtak benne az a bolygón lévő repülés. Nem tudok elég alacsonyra ereszkedni ahhoz, hogy rendesen lássam hova is szállok le, így mindig saccolnom kell.

Make Love not war!

(#690) Omli85 válasza SirRasor (#689) üzenetére


Omli85
őstag

Egyszerre egy hajód lehet vagy én lemaradtam valamiről ? :D

(#687) edgR : :DDD

(#688) Ellia : Most, hogy mondod tényleg van ez a harcos faj Vi..nemtom "Vikingek" lesznek most xD.. szóval náluk van az, hogy ha jól válaszolsz felajánlja a multitoolt.

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#691) BoB


BoB
veterán

LooooL :DD

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#692) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Valaki emlegette a single és multi részt. A játék eleve csak single player játékként van feltüntetve Steamen. :/
Ez elég szemét beetetés volt a fejlesztők részéről. Sehol nem látni, hogy multiplayer játék lenne, pedig mekkora hype volt körülötte: akkora a játéktér, hogy valószínűleg sosem fogsz találkozni más játékosokkal...ch.
Bánom, hogy GMG-n nincsen refund. A játék nagyon hangulatos, de az ekkora hazugságok rendkívül kiábrándítóak tudnak lenni.

(#693) whitezo88 : Steames adatlap szerint még csak elvileg sem. :O

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#693) whitezo88 válasza Hunbeast87 (#692) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Elvileg multi gyakorlatilag single... lehet hallottad hogy első nap 2 játékos ugyanarra a pontra ment és nem is látták egymást. Meg ugye semmi interakció, kereskedés sincs. Kár, hogy egy Minecraftban több ez a rész.

[ Szerkesztve ]

(#694) Madwe válasza Hunbeast87 (#692) üzenetére


Madwe
nagyúr

A fejlesztők a legeleje óta mondták, hogy ez egy single beállítottságú game lesz...

(#695) Hunbeast87 válasza Madwe (#694) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Ezt mondják, valóban. De azt is mondták a legeleje óta, hogy van esély arra, hogy találkozhass másokkal, így viszont elég kevés. :D
A Limited Edition dobozos példányokra is minden bizonyára véletlenül került rá a multiplayeres címke. :D

Nem először fordult elő, hogy nem tudják a fejlesztők azt teljesíteni, amit beígértek régebben. Ha a hype-vonat elindul, akkor bele kell adni mindent, különben a terméked a feledés homályába fog veszni.
Az viszont az én hibám, hogy vétel előtt nem néztem utána ismételten a játéknak.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#696) BoB válasza Madwe (#694) üzenetére


BoB
veterán

Hogyne mondták volna :U

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#697) edgR válasza edgR (#687) üzenetére


edgR
őstag

Csak el kellett jönnöm egy másik bolygóra, és egyből adta is. Azon a bolygón semelyik outposton nem volt. Ezek szerint ez is random.

(#698) Madwe válasza BoB (#696) üzenetére


Madwe
nagyúr

(#699) Hunbeast87 válasza BoB (#696) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Mentségükre szóljon, hogy tervezik a játékba való implementálását.
A multiplayer hiánya nélkül is egy korrekt Minecraft klónt kaptunk 60 euróért. ;] A játék leírhatatlanul addiktív enélkül is. Remélhetőleg belekerül majd és resetelnek majd mindent. Vagy nem kerül bele és úgy is resetelnek mindent. ;]
Ezek után "18 quintillion planets" részre is kíváncsi lennék, de hamar megunnám a számolgatást.

(#697) edgR: Már a második bolygón kaptam egy sokkal jobbat. :P Valószínűleg teljesen véletlenszerű, hogy lesz-e az adott bázison másik multi-tool.

(#698) Madwe: Aug. 8.:The chances of two players ever crossing paths in a universe this large is pretty much zero. Ezzel önmagának hazudik, hiszen tudja hogy semmi esély nincsen egymás megtalálására egy single player játék esetén
Szintén Aug. 8.: To be super clear - No Man's Sky is not a multiplayer game. Please don't go in looking for that experience. What? Tisztában azzal a jó ember, hogy miket irogat ki? :DDD

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#700) Ellia


Ellia
addikt

Bázisépítés

Én ezt úgy tudnám elképzelni, hogy az űrben van egy nagy "anyahajónk" amit lehet bővíteni, kipofozni (nagy raktér--> értelmes kereskedelem) na meg persze bejárni és arról tudnánk a kis hajókkal leszállni a bolygókra.

A felszíni építkezésnek nem sok értelmét látom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.