Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) gyuribácsi88

Hiperhajtómű tervrajzot lehet találni, vagy olyan űrhajót kell venni amiben alapból van?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#602) Romvr válasza gyuribácsi88 (#601) üzenetére


Romvr
őstag

Elvileg lehet találni mint midnen egyéb hajó fejlesztést, csak nagyon ritka. Szerintem egyszerűbb ha veszel olyan hajót amibe már eleve az egyel fejlettebb hajtómű van. Csak győzd pénzzel. Minap találtam egy 360 millás 48 raktereset amiben még volt 10 szabad slot annyi fejlesztés volt benne... főleg fegyverek. Na egy ilyennel nem okozna problémát elintézni bármennyi űrkalózt :DDD

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#603) gyuribácsi88 válasza Romvr (#602) üzenetére

Jaj, 360 milla :DDD Van vagy 300K-m összesen :D

Na majd nézek valami videót hogy miként érdemes farmolni és eladni a cuccokat, mert eddig csak bolyongtam meg ismerkedtem a játékkal.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#604) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Nincs semmilyen map a bolygókon? Elég szar így, hogy azt se tudom mi merre, mit fedeztem már fel, stb...
Most is pl kaptam egy irányt egy monolithoz, majd 1 idő után eltűnt a jelölő és azt se tudtam merre menjek.

Meg nem lehet valahogy kikapcsolni az animációkat ha bacon-t, stb. használok? elég unalmas a 625. alkalommal is megnézni a kamera mozgást...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#605) fityere


fityere
senior tag

A legjobb helyre szálltam le :D

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#606) warcat


warcat
veterán

Nem olvasta el senki amit linkeltem,hogy hogyan működik a nagyobb hajók és multi tool beszerzése? :)
Mindig a meglévőhöz képest találsz nagyobbat.
Kezdőbolygón beszereztem egy 48-ast,a lezuhant hajók ingyenesek :) Ez a módja a neked tetsző hajóra váltásnak is,egy rendszeren belül csak pár variációt használnak,ha valami nagyon megtetszik,akkor keresgetni kell addig míg beadja azt a modellt egy lezuhant hajón.

EA: It's in the crate!

(#607) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

nagyon az elején járok, a monolitoknál mit kell csinálni? kapok egy semmitmondó okosságok és válasszak két semmitmondó válasz között

- no es importante -

(#608) warcat válasza Sixkiller6 (#607) üzenetére


warcat
veterán

Baloldalt lenn van egy értelmetlen szöveg amennyiben nem ismered még a nyelvet,ami lefordítva tartalmazná a megoldást.Értelemszerűen neki kell állni megtanulni a nyelvet addig marad a tippelés.

EA: It's in the crate!

(#609) Vesa válasza TheProb (#604) üzenetére


Vesa
veterán

Nincs map sajnos. :-(

A tudomány a valóság költészete!

(#610) Rison77 válasza warcat (#606) üzenetére


Rison77
senior tag

2 órája már csak ruins-t ad be a shelter .Vagy fixálták, vagy nem tudom, de délelőtt még felhúztam a hajót 30-ig, azóta semmi..

(#611) Romvr


Romvr
őstag

Vajon a savegamet hol tárolja a játék? Ki akarom rakni egy usb-re mert lehet holnap lesz időm "tesztelni" egy munkahelyi gépet pár órára és akkor kellemes + hasznos lenne ha folytatnám onnan ahonnan abbahagytam itthon :)

[ Szerkesztve ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#612) edgR válasza Romvr (#611) üzenetére


edgR
őstag

Azt hiszem ez lesz az, egyébként Steam felhőben (is) tárolja:

c:\Users\[username]\AppData\Roaming\HelloGames\NMS\

(#613) Enton


Enton
addikt

Elugrottam az első rendszerből(3 planétás volt), hát fura ez a wrap ugrás nekem, kb olyan mintha nem lehetne elindulni egyik rendszerből a másikba wrap nélkül, még ha napokba telne is az átjutás.
Legalább ha kijelöltem útvonalnak a csillagtérképen akkor körbekarikázná kékkel az adott csillagot az égen de akárhogy forgolódtam nem találtam ilyet így kénytelen voltam rájönni, hogy wrap-olni csak csillagtérképről lehet hosszankattintással(de akkor minek az útvonalkijelölés rá????)

Egy sárgás rendszerből átkerültem egy kékes színűbe nagyon mozi:

Printscreen-el úgy fest a hajót elfelejti a képmentésbe, ami épp most nem is baj. Meg lehet másnak is jól jöhet majd még.

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#614) warcat válasza Rison77 (#610) üzenetére


warcat
veterán

Ne add fel ez nekem is előjött,egyrészt "kézzel" is rá lehet találni comállomásra miközben repkedsz másrészt lehet hogy csak bugos a kiírás,a sheltereknél találtam tornyot is.

Amúgy bár ez exploit szagú,ha egyszer találtál tornyot,megoldod a feladványt és bemérsz egy lezuhant hajót,bármennyit lehívhatsz a konzolról utána mert nem kapcsol le,nyomogatod a válaszokat és sorra rakja le a crash site-okat a felszínre.Mindenki saját érzése szerint használja,de nem mintha nem lehetne mindenből végtelen mennyiségűt találni (csak idő függvénye)

EA: It's in the crate!

(#615) whitezo88 válasza warcat (#614) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Olvasgattam ma, redditen is irnak gyors penzszerzest, bar lehet nem mind mukodik mert glitch. Egy sima modszer hogy megnezed az urallomason mit lehet epp sokert eladni ami common, es mikor jon be egy npc, felvasarolod tole, azt meg aladod. Scam :DD

(#616) LÁZ


LÁZ
addikt

bétapeccsinfo

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#617) szallasi007 válasza LÁZ (#616) üzenetére


szallasi007
őstag

Gsyncet kiszedik vagy kikapcsolhatóvá teszik mert nem vagyok biztos az angolomba?

(#618) LÁZ válasza szallasi007 (#617) üzenetére


LÁZ
addikt

azt irja, hogy alapból ki lesz kapcsolva, sztem menüben bekapcsolható lesz, ha nagyon fétise vkinek, mert ugye az van most, hogy defaultban be van kapcsolva, és csak configos matatással lehet kikapcsolni.

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#619) baphomet válasza BoB (#591) üzenetére


baphomet
senior tag

És ezt te onnan tudod, hogy egy kurva percet sem játszottál vele.
Arra vársz már itt már napok óta,hogy igazolja már valaki: jó döntés volt nem megvenned eddig a játékot.
Vannak akiknek nem jött be. Leírták itt is, leírták a Gamepod tesztjében is. Én még csak vitatkozni sem akarok a véleményükkel. Töltsd már le a virágbolti verziót, próbáld ki, döntsd el, hogy bejön-e, oszt fejezd be itt a picsogást!

Mi akik maradtunk mellette, élvezzük, amit a nyújtani tud játék, függetlenül attól, hogy mekkora egy bolygó, milyen faszság, hogy ilyen közel vannak egymáshoz, meg nincsenek gázbolygók, meg bányászni kell orrvérzésig, meg hogy milyen árkádos az irányítás, meg nem lehet bookmarkolni a galaxy map-en, meg ez, meg az, meg az összes többi siránkozás ellenére is.

[ Szerkesztve ]

(#620) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

lezuhant hajókat hogyan lehet megjavítani?
úgy értem, hogy egy csomó spéci cucc kell hozzájuk, nem csak nyersanyagok. írjak listát, vegyem meg vhol és jöjjek vissza, cseréljem át a gépeket, aztán javítsak mindent?
mi van ha vmi kimarad és nem tudok repülni?

- no es importante -

(#621) BoB válasza baphomet (#619) üzenetére


BoB
veterán

A lelki szemeimmel láttam. Ja nem, élőben :DDD Csak nem volt sok időm vele eddig.

Egyébként nehogymár negatívumot ne lehessen itt említeni csak azért mert valaki sírvafakad ha a kedvenc kis játéka nem tökéletes. ;] Meg nem is én kezdtem írni hogy mennyire sz@r a galaxy map.

Sehol nem ömlengek hogy de jó hogy nem vettem meg. A játékról próbálok beszélni tényszerűen.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#622) SirRasor


SirRasor
őstag

Csak hogy legyen ilyen is:
Nagyon vártam már a játékot, és sokkal jobb, mint amire számítottam :)

Make Love not war!

(#623) Ellia válasza Sixkiller6 (#620) üzenetére


Ellia
addikt

Az iventoryban tudod megcsinálni (hajó vagy ruha mindegy) hozzá a szükséges elemeket. Majd a szokásos hosszan nyomod valamelyik gombot (gombkiosztást nem vágom, kontrollerrel játszom) az új hajón elromlott bővítésén.

Asszem ahhoz, hogy simán felszállj, csak plutonium/carbon és vas kell, ami szerintem minden bolygón van.

Arra figyelj, hogy a régi hajód rakteréből pakold át az újba a cuccokat különben elveszik. Meg, ha a régi nem kell bontsd vissza a bővítéseket.

(#624) Sixkiller6 válasza Ellia (#623) üzenetére


Sixkiller6
őstag

mondjuk az igaz, hogy nem kell megjavítani mindent, csak pulse-t és launcher-t.
az előbb találtam egy Boba Fett hajót... de nem találok vissza, ez rohadt idegesítő

- no es importante -

(#625) warcat válasza Sixkiller6 (#620) üzenetére


warcat
veterán

Magához a felszálláshoz csak a Launch Thrustert és a Pulse Enginet kell megjavítani ami nem nehéz feladat,a többi rendszert ráér, vagy ki is hagyhatod ha tovább keresed a nagyobb hajókat.

EA: It's in the crate!

(#626) Ellia válasza Sixkiller6 (#624) üzenetére


Ellia
addikt

Ilyen piros alapon fehér koncentrikus körös ikonjának kell lenni. De megmondom őszintén, nem tudom, hogy kiteszi-e akkor is amikor Te találod meg és nem a signalt fogod be egy shelterben a könnyű fejtörő után.

(#627) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Mai legjobb bolygóm. Kis aranyos : )

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#628) Malachi válasza Kicsimix (#627) üzenetére


Malachi
addikt

-70 fok és nincs jég/hó? amúgy minden bolygó ilyen egzotikus, nincsenek fejlett, lakott helyek?

(#630) Uyuarasy válasza SirRasor (#622) üzenetére

+1 :) Megjeleneskor nem voltam gepnel, meg csak 5 ora van benne, de nekem hibatlan. (Ertsd: minden megy aminek mennie kell). Az elso ket ora utan ilyen volt az FPS "drop" 1440p ultran: 11.9 - 86.44 -132.8 (min-avg-max). Peccselgetnek kicsit 'szt jo lesz... :DDD

(#631) Brett001 válasza duvi (#629) üzenetére


Brett001
aktív tag

Na kb. én is így vagyok vele. :D Ezt a nyavalyás FPS droppot biztos hamar javítják.
Na akkor egy kis kritika: nem igazán vágom ezt a víz/vagy bármilyen más folyadék alatt úszkálva miért úgy van megoldva, mint más játékban az egy levegővételes merülés? Könyörgöm, itt űrruhában vagyok, annak a hátán meg ott az oxigénellátó, létfenntartó rendszer! Van egy mérgező légkörű bolygó és fel kell mennem a felszínre levegőt venni.... :Y LOL! Semmi logika nincs benne. Kár az ilyen bosszantó megoldásokért, nem tudom minek kellett bele ez a szarság.

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#632) Mister_X válasza Malachi (#628) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nincsenek. Ellenben kihalt bolygót már találtam - se élőlény, se növényzet, csak sentinelek és korvaxok. Egyébként az ilyen bolygókon, mint a videóban, az átlaghőmérséklet 10 fok körül van és csak viharkor zuhan le. Én is épp egy hasonlón vagyok.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#633) freddirty válasza Brett001 (#631) üzenetére


freddirty
senior tag

mer' fejleszteni kell a zűrruhádat Aeration Membran-al.

fred

(#634) Ellia válasza Mister_X (#632) üzenetére


Ellia
addikt

Én találkoztam egy ilyen mérgező kopár viharos vacakkal, élővilág tényleg nem volt, elvileg növényzet sem, azért persze volt pár "gomba" szerű pici valami de leginkább csak fekete kőzet/talaj, de tömve volt az egész arannyal, fordultam is pár kört :P

Persze volt rajta ruin meg shelter meg az alap dolgok.

(#635) Mister_X válasza Ellia (#634) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Majd rakok fel képeket, gombás-mutánsos radioaktív bolygón voltam már én is (sőt, vagyok), de ez a bolgyó tényleg nyugalmas, mint egy sír: se vihar, se szélsőséges időjárás, sse élővilág. Csak "shoot on sight" üzemmódon maradt sentinelek ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#636) Ellia válasza Mister_X (#635) üzenetére


Ellia
addikt

Most azon a holdon amin abbahagytam ugyan ez van, meglátnak lőnek. Mondjuk a Multi toolból lényegében shotgun-t csináltam, így nem nehéz őket leszedni (amúgy sem).

Amúgy az üres bolygódon neked is fura (élőlényektől) jövő hangok vannak? :D

[ Szerkesztve ]

(#637) Mister_X válasza Ellia (#636) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem rémlik zaj :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#638) pomk


pomk
őstag

Ha már a Hello Games ennyire ajánlgatja, írok nekik egy emailt a fejlesztési javaslataimmal. ;]
1. Bolygószintű térkép jelölési rendszerrel (akár automata is lehetne),hogy tudjam hol jártam már és még hol nem.
2. Időjárás változás: eső, hó, hóvihar, légeső, mérgező/savas eső, rádióaktív felhő, stb. Kicsit valósághűbb lenne, ha mondjuk egy mérgező bolgyón időnként elkezdene esni a mérgező eső. És akár ilyenkor azonnal fedezékbe kell menned, mert hatványozottan gyorsabban csökkene a ruhád ellenálló képessége.

Ha gondoljátok írjátok meg ha van valami pont és leírom nekik szívesen. ;)

(#639) banana_joe válasza pomk (#638) üzenetére


banana_joe
tag

vannak viharok, igaz én látványba nem vettem észre csak a szélvihart és ilyenkor csökken rendesen a ruha ellenálló képessége.

PSN: bananosjoe84

(#640) Mister_X válasza pomk (#638) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"Kicsit valósághűbb lenne, ha mondjuk egy mérgező bolgyón időnként elkezdene esni a mérgező eső. És akár ilyenkor azonnal fedezékbe kell menned, mert hatványozottan gyorsabban csökkene a ruhád ellenálló képessége."

Ez most is így van, -40 fokos bolygón elkezd tombolni a vihar, akkor látványosabban gyorsabban hűl ki a ruha, radioaktív bolygón "nyugiban" 150mp körül bóklászhatok szabadon, vihar alatt 40mp, mérgező bolygón egszer voltam (nem tetszett), ott is hasonló arányok voltak. Alapjáraton nyugis bolygókon is elkezdeni emészteni a ruha tartalékait egy-egy vihar.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#641) Kicsimix válasza Malachi (#628) üzenetére


Kicsimix
őstag

Háát amit ez előtt kaptam bolygókat 5-6 rendszeren keresztül azt annyira nem nevezném egzotikusnak : ) Vannak elég siralom helyek ahonnan menekülni kell szinte... Aztán egyszer csak beüt egy ilyen pont azon amit kihagynál bár biztos vannak sokkal szebbek. Az ilyen kombinációk tapasztalataim szerint ritkák. Legalábbis erre amerre most járok. P
Fejlett lakott helyek egyelőre nincsenek. De sok mindent ígérnek még a fejlesztők.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#642) Omli85


Omli85
őstag

Hajónapló.. összefolynak a napok.. :DDD

Elhagyva az otthonomnak mondható galaxist a szomszédos galaxis kereskedelmi központjában meglepődve tapasztaltam elég jó áron keresik a plutóniumot. Mivel az ár 98%-al a megszokott ár felett volt plutóniumot meg mondhatni elég könnyen talál az ember úgy döntöttem, hogy amúgy nem fényes anyagi helyzetemen kicsit javítok... Végüls is mondhatni sikeres volt az üzletelés bár ugyan anyagilag nem sokkal álok jobban de van egy új hajóm igaz csak 22 rakhelyes, viszont a befolyt pénzösszegből fejlesztettem a hátizsákocskám méretét a maximális 48 tárolóhelyre :].
Egy ismeretlen jelet észleltem a rendszeremben így gondoltam utána járok mi a helyzet..
Felfedeztem egy elhagyott űrbázist ahol az egyik tagtól egy Atlas Pass v1 tervrajzot kaptam... juhúú.. :)
A másik jóemberrel eszmecserézve választhattam, hgoy visszatérek e az Atlas által javasolt útra vagy maradok a jelenlegi "az univerzum közepe majd egyszer" útitervnél.
Úgy döntöttem megnézem mit dob az Atlas...a beszélgetés után kaptam egy koordinátát, igaz ez teljesen ellenkező irányba jelölt ki egy útvonalat de kíváncsiságom győzött. Egy Atlas központba jutottam ahol némi eszmecsere után egy Atlas core lett a jutalmam meg némi egyéb upgrade. A konzol mellet két lootolható pilar mindegyikben ajándék üzemanyag a hiperhajtóműbe, hogy könnyebb legyen a tovahaladás. hálelúja...
A bázisról kiszállva ismét új koordináta...
Már nem számolom hányadik térváltáson vagyok túl, szerencsémre az egyik elhagyatott bázison egy fejlesztés tervrajzát találtam a térhajtómű így már hatékonyabb. Így három rendszert tudok ugrani egy ugrással, érezhetően gyorsabban haladok.. csak épp az ellenkező irányba.. no de mindegy.. meg amúgy is van itt egyáltalán megfelelő irány ? xD..
Ahogy egyre több Atlas core van a tulajdonomban egyre többször támadnak rám kalózok a hipertérből kilépve...
Szerencsére eddig csak valami kezdő nagyképű suhancok lehettek az ellenfeleim mert fél kézzel elbánok sorra mindegyikkel... Extra loot házhoz jön.. nem is olyan rossz dolog ez bár meglennék nélküle de így legalább egy kis izgalmat visznek a mindennapokba...
Azt hiszem lassan ideje lenne megszabadulni az értékes rakománytól... mielőtt olyan ellenfélbe ütközök akikkel nem bírok..
Az már egyértelművé vált számomra, hogy amennyiben az Atlas útját követem soha nem érhetem el az univerzum központját.. de egyelőre ez nem zavar...

A ruhánk és hajó esetén max tárhely 48 amúgy, fegyvernél meg ha minden igaz 24.
Sry kicsit hosszú lett ^^

Amúgy csak nekem hiányzik PS4 esetén egy FOV állítási lehetőség ? :( igaz kezdem megszokni de én akkor is kicsit kicsinek találom ezt a default értéket. Vagy ha nem is tesznek be ilyen opciót egy kicsit igazán növelhetnének rajta szerintem.

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#643) Uyuarasy válasza pomk (#638) üzenetére

En egy mergezo bolygon kezdtem el jatszani, erdekes a fauna, van nyersanyag, passzivak a sentinelek, csak gyakran kell tolteni a suitot mert szetmarja az eso.

Mas: kaptam par upgrade-et es nem tudom mit jelent, vannak ezek a kis gomb epitmenyek, npc nelkul, nem tudsz bemenni csak lerombolni szilikatert, na azokat most egy feher pont is jeloli a megszokott tag-en kivul, valamit a hajoba ulve roppajakat latok a legkorben, ezeket latta mar valaki?

[ Szerkesztve ]

(#644) Kicsimix válasza Mister_X (#640) üzenetére


Kicsimix
őstag

Valahogy így. : )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#645) warcat válasza Omli85 (#642) üzenetére


warcat
veterán

Ne a plutóniumot adogasd el,hanem 10 plutónium + 10 vasból gyárts az árus előtt álldogálva bypass chipet, 3500 a darabja,szerintem elgépelték egy nullával.
Kicsit tökölős de teljesen jó pénz,főleg ha találsz egy dupla áron vásároló űrállomást,csak győzd felhordani a sok lomot a felszínről ;] A másik alternatíva ha szimplán találsz egy holdat/bolygót ahol a barlangok dugig vannak gazdátlan vortex cube és társaival de ehhez mázli kell.

Amúgy a barlangászástól ne féljetek,csak legyen a multi-toolon gránátvető (középső egérgombbal lősz).
Gyakorlatilag hegyeket át lehet fúrni vele,egyszerűen kiásod magad,nem kell itt kivezető útvonalakat keresgélni :))
Ja igen ráadásul nálam a gránát egy lövésből áttöri a bezárt gyártelepek és hasonlók ajtaját és így úgy tűnt nem is támadnak meg a sentinelek.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#646) Mister_X válasza Kicsimix (#644) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jóféle az éjjeli hőmérséklet :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#647) Omli85 válasza warcat (#645) üzenetére


Omli85
őstag

Ja hát akkor ott az volt a jó deal :) és nagyon nem kellet vele szöszölni lementem kiabálva végigfutottam a palnétán bekapcsolt bányászlézerrel majd vissza a hajóba és fel az állomásra eladni. Pár fordulóból meg is volt pár millió amit szépen elvitt a tatyó kapacitás növelése de sebaj ez legalább letudva :D.
Pár galaxissal odébb találtam egy érdekesnek tűnő magas szintű védelemmel őrzött bolygót szerintem oda visszanézek biztos lesz egy két finomság, most legalább van hely hova pakolni :).

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#648) bsh válasza Omli85 (#647) üzenetére


bsh
őstag

nem is tudtam, hogy több galaxis is van a játékban. :U

(#649) mobal


mobal
MODERÁTOR

Mennyi helyet foglal pécén a mű? Tényleg nagyon gyalázatosan fut? :F

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#650) Sixkiller6 válasza mobal (#649) üzenetére


Sixkiller6
őstag

3 giga alatt van
nekem eddig egész jól futott, nvidia driver frissítés után lassult

- no es importante -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.