Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-02 11:10:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12451) Chris0321 válasza norbertoth (#12449) üzenetére


Chris0321
addikt

Kaptál levelet a Netflixtől?

(#12452) norbertoth


norbertoth
senior tag

Igen.

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#12453) norbertoth


norbertoth
senior tag

Dehát így brutál hogy 2 vendégnél 2x990ft, az háromfelé oszlik (ha nincs valaki a háztartáson belül akivel lehet plussz osztozni a díjon) az már 2150ft.

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#12454) Joshi válasza Alex91 (#12450) üzenetére


Joshi
titán

Nekem is az nem tiszta, hogy a prémium csomaghoz társított 5 profilt azt továbbra is lehet használni, vagy már azt sem? Csak azért, mert ez egyoldalú szerződés szegés a Netflix részéről, hiszen amikor előfizettél akkor még lehetett így használni a platformot. Arról nem is beszélve, hogy a streamnek pont az lenne a lényege, hogy bárhol vagy tudd nézni a saját tartalmadat.

(#12455) Alex91 válasza Joshi (#12454) üzenetére


Alex91
félisten

Szerintem valoszinuleg lehet, csak az a kerdes, hogy a vendeg fiokok is bele szamitanak-e az 5-be?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#12456) Chris0321 válasza norbertoth (#12452) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem írták le mik a lehetőségeid?

(#12457) norbertoth válasza Chris0321 (#12456) üzenetére


norbertoth
senior tag

Most írtam a saját lehetőségeim :D Itt az a kérdés tényleg hogy 1x990ft vagy 2x mert 2 vendégfiók? A netflix súgója nekem kétértelmű.

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#12458) Chris0321 válasza norbertoth (#12457) üzenetére


Chris0321
addikt

Szerintem vendégenként számolják. Mintha ezt olvastam volna valahol.

(#12459) norbertoth


norbertoth
senior tag

Prémium: 4490 Ft / hónap (vendégfelhasználói helyek* hozzáadhatók egyenként 990 Ft havi díjért)

Így írja, akkor egyenként, tehát 2x990ft.

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#12460) Alex91 válasza norbertoth (#12459) üzenetére


Alex91
félisten

Ja, 2 fo 2000 Ft…

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#12461) Alex91


Alex91
félisten

Lassan felfogom, hogy a tobbseg negyed aron nezte eddig a Netflixet… :DD

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#12462) Bondix


Bondix
tag

A profil az egy háztartáson belül (ugyan azon internet elérés) továbbra is él!
Ehhez nem nyúlnak hozzá.
A vendég profil az meg +990 ft / fő az lesz egy másik háztartás logikusan másik internet eltéréssel.

Én így értelmezem.

Nekem van 3 profil most
Abból egyet párommal ketten használunk két külön helyen.
Viszont én tegnap megerősítettem a háztartási regisztrációm mert a tv app feldobta amikor be szerettem volna lépni a netflix-be ez okes is.
Aztán át mentem páromhoz ahol simán beléptem nem kérdezett semmit 😂

De amúgy van egy olyan is ha másik helyen tartózkodsz ott simán be tudsz lépni ugyan abba a profilba csak havi egyszer kell rá frissíteni h tényleg te vagy az.
Erre valaki?
Mert így akkor Párom és En tudjuk nézni simán egy profil.
Másik kettő meg ha majd jelzi a netflix h zavarja akkor az vendég profil lesz 2x990 ft -ért.

Vagy mennyi idő van erre míg tiltanak vagy bármi?

[ Szerkesztve ]

(#12463) norbertoth


norbertoth
senior tag

30 naponta frissül elvileg. Nekem is meg kellett erősíteni a háztartásom, de kapásból ki is írta a visszaigazoló e-mail-ben hogy milyen további eszközök csatlakoznak a hálózathoz, durva hogy ennyi mindent látnak.

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#12464) Joshi válasza Alex91 (#12455) üzenetére


Joshi
titán

Megnéztem, de a vendég az új profil. A család az megmarad ahogy volt. Akkor gondolom ez azokra vonatkozik, akik egy előfizetéssel akár 10-20-an is Netflixeztek. Gondolom ilyen is volt, habár az már tényleg gáz. Általában azt szokták csinálni, hogy prémium HD csomagot használták összesen 5-en.

Az a gond a családdal is, hogy bárki a családból nézheti a Netflixet máshol is, szerintem azzal nagyon nem tudnak mit tenni. Mert ha már az se jó a Netflixnek, akkor értelmét veszti a streaming mint olyan.

[ Szerkesztve ]

(#12465) Alex91 válasza Bondix (#12462) üzenetére


Alex91
félisten

Ok, de akkor egyszerre egy idoben hanyan nezhetik ugyanazon elofizetessel vendeg profil nelkul, es ha van vendeg profil?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#12466) norbertoth


norbertoth
senior tag

Én úgy értelmezem hogy ugyanúgy 4 egyidejű lejátszás lehet a vendégfiókokkal eggyütt, a letöltés van 6-nál maximalizálva csak.

[ Szerkesztve ]

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#12467) Csabroncka válasza Joshi (#12464) üzenetére


Csabroncka
addikt

Eről vakeráltam a korábban. Sokan keverik a szenzont a fazonnal! Van az előfizetői fiók és a felahsználói profil. Az előfizetés a fiókhoz kötődik, a profil pedig a szeméyreszabott beállításokat és adatokat tartalmazza.
A Netflix konkrétan azok ellen a fiókok ellen lép fel ahol óránként más eszköz nézte akár a streamet. Az, hogy valakinek van 5-15 db bejelentkezett rendszeres eszköze egy előfizetésben MO-n senkit nem érdekel.

norbertoth: szerintem sem változott a max stream mennyisége adott fiókon belül (beraktam az idevonatkozó leírást), vagyis a vendégfiókokkal együtt is összesen 4 aktív eszköz streamelhet.

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#12468) Theodorci


Theodorci
junior tag

A háztartásos leírásban az szerepel hogy a TVhez köti a fő pontot, majd a tv amilyen wifihez kapcsolódik, az ugyan ahhoz a wifihez kapcsolódó eszközöket fogadja el egy háztartásnak. Azt is írják hogy ha nincs tvd akkor ilyen háztartást se kell létrehozz. Ebben az esetben igazából ha valaki telefonon vagy laptopon jelentkezik be különböző wifikről azt nem fogja kitíltani. :F

(#12469) Angie™ válasza Bondix (#12462) üzenetére


Angie™
addikt

de jó lesz mikor minden hónapban mergkérdezi a Netflix, Ön-Ön?

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#12470) Bondix válasza Angie™ (#12469) üzenetére


Bondix
tag

Ki bírom azt az egy kattintást :)
Legalább van egy új haverom havi egyszer beszélünk 😂

(#12471) bigdady


bigdady
nagyúr

Itt is feldobta jelöljem a tv-t a háztartásomhoz tartozik-e? Azt mondtam később. Korlátlan 4K csomag.
Nyaralóban is megy. Most akkor mi van? :)

(#12472) Chris0321 válasza bigdady (#12471) üzenetére


Chris0321
addikt

Keresztre fognak feszíteni. :DD

(#12473) Kolorista válasza bigdady (#12471) üzenetére


Kolorista
csendes tag

Én jelenleg a hétvégi házamba vagyok. Tegnap megerősítést kért, telefonra kértem a megerősítést, kaptam két sms-t, ráklikkeltem. Megköszönte minden megy a maga utján.
Közben kaptam egy e-mailt a következő szöveggel:
" Minden készen áll! Az alábbi eszközök mostantól a Netflix háztartásod részét képezik: NETFLIX HÁZTARTÁS
Eszközöd: LG Okostévé
Megerősítve: május 26. 20:58 CEST
Néhány hasznos tipp a Netflix háztartásoddal kapcsolatban:
Nézd bárhol! Nézd a Netflixet a szokásos módon hordozható eszközeiden, vagy jelentkezz be egy új tévén, például szállodában vagy nyaralóban."
A lényeg az utolsó három szó.

Üdv Kolorista

(#12474) Theodorci válasza Kolorista (#12473) üzenetére


Theodorci
junior tag

Akkor igazából több tv is bevehető a buliba amik különböző wifire csatlakoznak? Meg kell erősíteni hogy az is a háztartás része és kész? :Y

(#12475) Mrdevil válasza Theodorci (#12474) üzenetére


Mrdevil
addikt

Annak úgy marha sok értelme lenne. :N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12476) modflow válasza Mrdevil (#12475) üzenetére


modflow
veterán

:D

[ Szerkesztve ]

(#12477) norbertoth


norbertoth
senior tag

Na most az van hogy létrehoztam a 2 vendégfiókot, a profilátköltöztetést is szépen megcsinálta, tesómat szeretném (mivel egy háztartás) behívni a fiókomba viszont a profilátköltöztetésnél azt írja ahol az email + jelszót kell megadni, hogy ilyen fiók már létezik, használatban van. Magyarán nem lehet aktív fiókba költöztetni profilt hiába családtag?! :U :W

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#12478) norbertoth


norbertoth
senior tag

fontos kitétel azonban, hogy már létrehozott fiók alá nem lehet profilt átvinni, az csak egy teljesen új regisztrációhoz rendelhető hozzá.

Hurrá...

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#12479) Noukoum válasza norbertoth (#12478) üzenetére


Noukoum
veterán

Ez teljesen normális.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#12480) Pro Koryak válasza Kolorista (#12473) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Nálam tegnap előtt tv-app-ban kérte a megerősítést. Rányomtam a "Not Now" gombra.
Azóta sem kérte, pedig szinte csak NF megy minden nap.
:F

(#12481) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Afgán, török verziókra is jönni fog ez a szigorítás?

(#12482) Chris0321 válasza Dzsolo (#12481) üzenetére


Chris0321
addikt

Tudtommal a jelszómegosztást az egész világon korlátozni akarják.

(#12483) ΞΔGLΞ válasza NyMRooD (#12444) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr


giggling and tweeting and hoping we don’t do the same
:DDD

(#12484) toto0569


toto0569
addikt

Ha készítek 2 db vendég fiókot akkor azonnal számolja 2x990ft összeget,vagy csak majd a követzkező 8.-ai levonásnál fizetem majd?

(#12485) rasotamas


rasotamas
veterán

Sziasztok!

Megpróbált ma a Netflix a kártyámról levenni a havidíjat de nem volt rajta annyi, tehát 30-adika a fordulónapom.
Jelenleg nem is működik a szolgáltatás.
Hogyan tudnám azt csinálni, hgoy 31 vagy 1. legyen a fordulónapom, tehát az nem baj hogy most 1-2 napig nincs szolgáltatás.
Cancel-ezem és holnap vagy holnap után előfizetek?

Módosítani a fordulónapot az erre vonatkozó menüben nem sikerül, valahol olvastam hogy csak aktív előfizetés esetén lehet.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#12486) thomeef válasza toto0569 (#12484) üzenetére


thomeef
őstag

Én tegnap csináltam meg. Az eddigi 4500 helyett 5500öt ír havidíjra. A következő számlázási dátum július 4. és 5500. Szóval erre a hónapra nem számolt fel semmit.

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#12487) norbertoth válasza toto0569 (#12484) üzenetére


norbertoth
senior tag

Nekem pl az eddigi forduló helyett 1 nappal korábban fogja vonni az új összeget, legalábbis ezt írta, de nem azonnal vonja, de amikor csinálsz vendégfiókot, írni is fogja.

[ Szerkesztve ]

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#12488) toto0569 válasza norbertoth (#12487) üzenetére


toto0569
addikt

Köszönöm a válaszokat! :R

(#12489) rasotamas válasza rasotamas (#12485) üzenetére


rasotamas
veterán

Közben találtam neten infót, tegnap lemondtam, majd holnap újra előfizetek. Remélem ez megoldja.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#12490) Angie™


Angie™
addikt

Srácok, segítsetek plz.
Agyalok a megoldáson. Ha most leváltok alap csomagra és hozzáadok egy vendég fiókot az előfizetésemhez, akkor 2490Ft +990Ft ért a vendégem és én két különböző eszközön és két különböző helyen egyszerre tudunk filmet nézni?

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#12491) Sanyi.mTs válasza Angie™ (#12490) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

alaphoz nem lehet vendégfiókot hozzáadni, csak a középsőhöz (1-et) és a legnagyobbhoz (2-t).

(#12492) tobias40


tobias40
veterán

Érdekes mert mi 5-en használjuk uanazt az előfizetést,ebből csak egy kapott figyelmeztetést hogy igazolni kell a többi nem.
A lányom és a fiam is az én fiókomat használják de ők sem kaptak még semmit pedig lányom egész múlt hétvégén használta esténként,nem magyarországon.
Persze lehet ami késik nem múlik!

(#12493) venom8888


venom8888
őstag

Sziasztok. Hogy tudom elfelejtetni a tv vel a regi netfliy regisztaciomat? Allandoan a regit akarja behozni aminr netre csatlakozok. Uj accountom van,azzal szeretnem hasznalni.

(#12494) kmarci25 válasza venom8888 (#12493) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Milyen tv és főleg milyen OS van rajta? Ha android alapú, akkor az első tippem a netflixből kijelentkezés, aztán beállításokban kényszerített leállítása az alkalmazásnak és cache törlés.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#12495) venom8888 válasza kmarci25 (#12494) üzenetére


venom8888
őstag

Haszbaltan vettem a tv t, es az elozo tulaj banki adatai is benne vannak. Nem akarok elofizetni neki. Samsung tv, androidnak tunik.

(#12496) kmarci25 válasza venom8888 (#12495) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Akkor próbáld, amit írtam.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#12497) winbox válasza venom8888 (#12495) üzenetére


winbox
senior tag

Mondjuk én bármilyen használt elektronikai cucc vásárlásakor mindig gyári adatok visszaállításával kezdek, ahol csak lehet, ha azt az előző tulaj nem tette meg, de te tudod :U

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#12498) venom8888


venom8888
őstag

Oksa. Koszonomnyomok ra egy faktory resezet majd

(#12499) zseko


zseko
veterán

Nálam is megjelent a tévén a felirat, bár, nem egészen értem.
Azt írja, 'Ez a tévé nincs társítva ehhez a fiókhoz. A Netflix fiókokat egy elsődleges helyszínhez lehet társítani, hozz létre egy fiókot, hogy még ma élvezhesd a saját Netflixedet.' és alatta van egy fiók létrehozása gomb.

Alul azt írja, 'ha te vagy a fiók tulajdonosa, nem tudunk elérni, mert érvénytelen az e-mail-címed'. Keressem fel a ../email oldalt és adjak meg egyet, és alatta van egy kijelentkezés gomb.

És tényleg, pc-n belépve és a fiókokat megnézve az én fiókom alatt kér email címet. A többi alatt nem :F Mi történik ha adok meg emailt?

Azt sem értem, másoknál megerősítést kér meg ilyenek, nálam meg ezt írja ki. A tévén és a 4K Max-on írja ezt, ugyanakkor, ugyanarról a wifi hálózatról vígan megy a pc-n böngészőből, a tableten, a telefonomon :F

Mi történhet ha (stick-en/tévén) kijelentkezem és vissza?

HR24.hu

(#12500) Csabroncka válasza zseko (#12499) üzenetére


Csabroncka
addikt

Halihó, ESZKÖZ!!!!, helyezd alap állapotba az applikációt és ne belépj a fiókodba (felhasználónévvel és jelszóval), hanem párosítsd az eszközt a fiókoddal (érvényesítési kóddal, ami mailben vagy sms-ben jön)!

"in medias res"

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.