Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-02 11:10:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12701) kmarci25 válasza classic B (#12699) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Ha lemondtad az előfizetést, akkor szerintem megszűnt a fiókod. Készíts egy újat. Nyilván meglesz a rendszerben az email címed, így nem lesz ingyenes próbaidőszak.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#12702) sunavlys válasza classic B (#12699) üzenetére


sunavlys
senior tag

azt hiszem csak 9 hónapig tartja meg a fiókod

jav
"A fiók megszüntetését követően 10 hónapig tároljuk az aktivitásoddal kapcsolatos adatokat, hogy elérhetők legyenek, ha ebben az idősávban újraaktiválod a fiókodat. 10 hónapig szintén elérhetők:"

[ Szerkesztve ]

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#12703) zeon.hu válasza sunavlys (#12702) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nekem 10 hónapot ír.
(Időszakosan fizetünk elő 1-1 hónapra)

Szerk.

Most látom a javítást, sry.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#12704) Submarine


Submarine
senior tag

Sziasztok!

Csak egy kis témábavágó:
Én most júniusra fizettem elő, és csak egy hónapig néztem.
Konkrétan július 7-én járt le, le is mondtam.
Küldtek is egy sajnálkozó emailt, meg egy újraaktiváló linket, ami a bejelentkezési oldal. De már én sem tudok belépni, jelszó resetet sem enged, törölték az accomat.
Úgyhogy ez a 10 hónap relatív, pedig olvastam én is.
Amúgy már nincs ingyenes próbaidőszak sem.

Remélem a bankkártya adatokat is törölték, és nemfogják vonni mint sunavlys kollégának.. mondjuk nekem volt sms kód is a tranzakcióhoz.

(#12705) kmarci25 válasza Submarine (#12704) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Az ingyenes próbát már megszüntették. Most néztem utána, én sem tudtam... :B

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#12706) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Sziasztok!
Segítsetek már megérteni a NETFLIX előfizetés mikéntjét.
Milyen csomaggal lehet lefedni azt az igényt, hogy 4 különböző helyszínen lévő lakásban összesen 6 db eszközön szeretnénk nézni a Netflixet?
:R

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#12707) kmarci25 válasza HUTCHDB (#12706) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

4 külön előfizetéssel.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#12708) HUTCHDB válasza kmarci25 (#12707) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Magyarul, ahány IP cím annyi előfizetés?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#12709) parandroid válasza kmarci25 (#12707) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

What? Proxy nélkül nem tudok ránézni a magyar netflix-re, de úgy tudom, ott is elérhető a kiegészítő előfizetés, amikor némi extra díjért másik háztartást is belevehetsz a saját előfizetésedbe. Nálunk (DE) ez 5 EUR felár háztartásonként.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#12710) HUTCHDB válasza kmarci25 (#12707) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

A netflix oldalon a következő tájékoztató van:

Itt arról tájékoztatnak, hogyha van egy előfizetésem, azt bárhol bármilyen eszközön nézhetem.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#12711) kmarci25 válasza HUTCHDB (#12710) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Mi pontosan az igény? Egyszerre maximum hány felhasználó nézné hány eltérő helyen? És itt az egy időben van a hangsúly.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#12712) parandroid válasza HUTCHDB (#12710) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Te bármikor, bárhol nézheted. Amit korlátozni próbálnak, az az, hogy több ip címről, illetve ezzel egyidejűleg eszközazonosítóval egyidejűleg többen jelentkeznek be egy profilra. Tipikus jelszómegosztás szituáció.

Nyilván rohadt nehéz ezeket megbízhatóan szűrni, mert mit kezdesz azzal, aki hétközben máshol van, mint hétvégén, és közben útközben is használja a szolgáltatást? Vannak erre mindenféle okos algoritmusaik, amik nézik az eszközazonosítót, a beálljtott felhazsnálókat, meg hogy melyik mikor, hol jelentkezik be, azért vannak egyértelmű esetek, amit tudnak szűrni. Saját példa: 5 user van nálam beállítva, nejemmel, meg a kisebbik lányommal gyakorlatilag mindig egy címről jelentkezünk be, 2-3-4 különböző eszközről (PC, xbox netflix kliens, vagy a tv-s app), nagyobbik lányom külön él, saját lakásban, és ő is az én előfizetésemet használja, neki, és a férjének is van saját felhasználói profil beállítva. Ezt nyilván kiszűrték, kaptam a diplomatikus felszólítást, hogy több háztartást is észleltek, melegen ajánlják, hogy fizessek elő +5 euróért a megosztós csomagra. Megtettem, mert amúgy valahol jogos, sőt, ilyen felárért még szerinem fair is, azóta nyugi van.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#12713) l.skywalker válasza parandroid (#12709) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Basic csomagnál nincs lehetőség kiegészítő tagot az előfizetéshez adni
Standard csomagnál 1 kiegészítő tag köthető hozzá
Premium előfizetésnél pedig 2 kiegészítő felhasználó csatolható az előfizetéshez

Tehát az ő esetében is min. kell 1 Standard és 1 Premium csomag :DDD

Extra Members (netflix.com)

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#12714) l.skywalker válasza HUTCHDB (#12710) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez inkább egy szlogen arra vonatkozóan, hogy be tudsz jelentkezni háztartáshoz kötött (TV, PC, konzol, etc.) és mobileszközökön is (mobil, tablet, stb.) - nem azt jelenti, hogy más személyek tudják folyamatosan használni más helyszínen ugyanazzal az előfizetéssel.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#12715) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sziasztok,

Megnézné nekem valaki légyszíves, hogy a Mark Cavendish: Sosem elég dokumentumfilm, szinkronosan is elérhető e a Netflix-en?

Köszi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12716) pn4hvq válasza .LnB (#12715) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Szerdán lesz a premier - az előzetesben magyarul beszél.

(#12717) .LnB válasza pn4hvq (#12716) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja, csak szerdán kerül fel?! Köszönöm. Azt hittem már elérhető. ;) :R

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12718) gorgocska


gorgocska
tag

sziasztok a lányom le rágja a husomat nem tudtok valamit erről a filmről
Katicabogár és Fekete Macska kalandjai - A mozifilm
(Ladybug & Cat Noir: Awakening) mert a Netflix irta hogy julius 28 lesz de azóta semmi,tud valaki hogy várható valamikor .köszi :R

Tcl 55c835, xbox 360,xbox SS 512gb,,Ps5

(#12719) fila válasza gorgocska (#12718) üzenetére


fila
senior tag

Gyerkőcök miatt rákerestem. . Lehet a Disney-n lesz idővel. Mozipremier 08.03 ha jól látom.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#12720) Chris0321 válasza gorgocska (#12718) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
Keresgéltem kicsit, pár filmet és egy sorozatot találtam a Disney+-on, ezt a filmet pedig augusztus 3-ától fogják adni a magyar mozik így lehet csak utána fog valahova felkerülni.

(#12721) Frod válasza gorgocska (#12718) üzenetére


Frod
addikt

Tippre eltérő régiós terítés volt, mert bár van ahol tényleg elérhető 07.28-tól, itthon nem ez a helyzet.
Ezzel szemben ahogy a többiek írják a Netflix mellett a D+ -on is van nálunk belőle, így bizonytalan hol köt ki.

Do you see the white shadow?

(#12722) gorgocska válasza Frod (#12721) üzenetére


gorgocska
tag

Köszi

Tcl 55c835, xbox 360,xbox SS 512gb,,Ps5

(#12723) classic B válasza sunavlys (#12702) üzenetére


classic B
aktív tag

Köszi mindenkinek az infót!

[ Szerkesztve ]

(#12724) alratar


alratar
addikt

Sziasztok,
Ha elmegyek nyaralni és belépek a fiokomba, lehet belőle valami problémám?
A mostani 'jelszó megosztásos" mizéria miatt kérdezem.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#12725) kmarci25 válasza alratar (#12724) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Nem lesz belőle, nálam sem volt

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#12726) ferenck


ferenck
senior tag

Tegnap megnéztem a Heart of Stone filmet Philips 48OLED806 tv-n 4K DV specifikációval, de okádnom kellett a minőségétől. Másnál is ilyen? Tiszta hangyás a kép. Mobillal fotóztam, rákattintva ott a teljes kép, ez egy kivágás:

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#12727) parandroid válasza ferenck (#12726) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem minden film egyenletes minőségű. Meg nem is mind 4k, van sok, ami fHD, és abból is vannak durván szarok. Próbáld ki egy másik filmmel, lehetőleg valami új, saját gyártású netflixessel.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#12728) parandroid válasza alratar (#12724) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem. Sőt, elvileg nyaraláskor is a profilod régiója szerinti tartalmat látod. Ez pont a nyaralók miatt van így kitalálva. Okos az algoritmus, csak akkor jelent, ha egyidejűleg, és rendszeresen van több helyről belépés a profilba.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#12729) Degeczi válasza ferenck (#12726) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Okozhatja akár a TV-d beállítása is, túlzott élesítés hajlamos kiemelni egy amúgy normális szintű zajt.

(#12730) ferenck válasza Degeczi (#12729) üzenetére


ferenck
senior tag

Ugyanezekkel a beállításokkal minden más 4K DV film tökéletes volt, nem tapasztaltam ilyet. Gyorsan ránéztem a Witcher egy epizódjára, azzal sem volt gond.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#12731) parandroid válasza ferenck (#12730) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Szar minőségű volt a film. Megesik. Én is találkoztam már ilyennel. Nem oled, de 4k, bosszantó tud lenni, amikor tök szemetes a kép. Bár engem jobban idegesít, amikor az eredeti hangot / feliratot lefelejtik. Hallássérült vagyok, de a szinkront utálom (meg azt sem értem rendesen a hallásprobléma miatt), szóval eredeti nyelven szoktam nézni mindent, angol felirattal. Bosszantó, amikor fellkerül egy amúgy érdekes film, és csak német szinkronos hang van rajta, vagy eredeti hang ugyan, de csak német felirat. (Német régióban vagyok, nyilván.)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#12732) azbest válasza ferenck (#12726) üzenetére


azbest
félisten

túltolt film grain-nek tűnik. A fullhd előfizetéssel a tömörítés kiveszi a javát, cserébe paca az egész. 4k mellett gondolom szépen megjelenik a zaj rajta. A rendező egy idióta, aki nem tudja, hogy digitális továbbítással mi lesz a műzajból.

The fake grain added to the digital image varies wildly from scene to scene, at times looking like digital fizz one minute, a decent interpretation of film grain the next. [link]

[ Szerkesztve ]

(#12733) Degeczi válasza ferenck (#12730) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ettől még lehet eltérés a különböző anyagok közt, de tény, h egy magasra állított élesítés sokat tud rontani egy eleve zajos filmen, pont az alábbi módon.

[link]

(#12734) Pro Koryak válasza ferenck (#12726) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Tegnap megnéztem, ez a film valóban ennyire, sőt nagyon sz.r!
Vannak sötétebb részek, amik kb. a nézhetetlen szintet sem érik el. A film is egy nagy határ .... !

(#12735) modflow válasza Pro Koryak (#12734) üzenetére


modflow
veterán

Én is megnéztem, szerintem meg jó a kép.
Vagyis mint bármelyik másik, olyan ez is.

(#12736) Pro Koryak válasza modflow (#12735) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Nem tudom min nézted, de ocsmány a kép Pana 55" oleden, normális képbeállítással!
Igaz nem DV csak HDR, de ennyire sz.r, túltolt grain-es képet még nem láttam sehol.
Egy két sötét jelenet kb. 480p, blokkos, szemcsés okádék. :O

[ Szerkesztve ]

(#12737) modflow válasza Pro Koryak (#12736) üzenetére


modflow
veterán

Nem azt mondom, hogy nincs rajta grain, de nem ocsmány.
Egy 65"-os Sony XR X90K-n néztem.

(#12738) azbest válasza modflow (#12737) üzenetére


azbest
félisten

olyan hát, ha nem látod a graint, akkor valami nagyon durva elmosó és utóélesítő effekt lehet bekapcsolva a tévén. A zajosság meg jelenetenként változó.
Fullhd felbontással zajos, kocsonyás paca és néha egész normális kép között változik jelenetenként. A zaj megőríti a tömörítést. 4k-ban sem lehet túl jó, mert csak eszi a sávszélességet és közben ocsmányítja a képet - max a tévé megpróbálja kitalálni maxra tolt rajzfilm effekttel, meg ai-val hogy valójában mit akart ábrázolni a kép.

[ Szerkesztve ]

(#12739) modflow válasza azbest (#12738) üzenetére


modflow
veterán

Ez hány percnél van?
Csinálok én is ugyan arról képet.

(#12740) modflow válasza azbest (#12738) üzenetére


modflow
veterán

Nem tudom, ti mivel nézitek..., nálam ilyen:
És ez gyors mozgás.
Nincs semmi extra bekapcsolva, inkább kb. minden ki van kapcsolva a képjavító dolgok között.

(Nézzétek meg egy ismerősnél egy jobb TV-n.)

[ Szerkesztve ]

(#12741) azbest válasza modflow (#12739) üzenetére


azbest
félisten

11:50 nél például... de ahogy írtam, jelenetenként változik, pár másodpercenként más és köiben össze-vissza rángatják folyamatosan a kamerát, az általad betett 13:37 időpontban pont megint nem annyria durva, ahogy a szemesnél sem volt az.
De teljesen midegy is, ha nem a tévé keni el, akkor lehet más az idegrendszered. Van ismerősöm, aki az sem látja, hogy ha másodpercenként bevillan egy tizedmásodpercnyi fekete képkocka (nem viccelek).
Pécén néztem a netflix appal. Itt nincs bekapcsolva semmijen képjavítás, az tuti.

De rögtön 1:48 bárjelent és később is a bár jelenet :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12742) Pro Koryak válasza modflow (#12737) üzenetére


Pro Koryak
addikt

De, ocsmány! Nézz meg egy sötét jelenetet + nézd meg YT-on a trailert aztán a filmet. Köszönőviszonyban sincs a kettő képminősége.
Nálam is dettó, mint azbestnél. Ennyire túltolt grain-t még nem láttam. :Y

#12740 modflow
gyors mozgásnál sem láthatnál ekkora pacákat pl. a nő arcán. Kb olyan a kép, mint a 90-es évek napilapjaiban a fényképek. :O

[ Szerkesztve ]

(#12743) parandroid válasza modflow (#12740) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Pont tegnap néztük meg a filmet, csak most esett le, hogy erről van szó. Helyenként nekem is feltűnt, hogy szemetes a kép, de nem volt vészes. Mindenesetre az biztos, hogy méltatlan a standard 4k minőséghez. Nem tudom, mivel vették fel, vagy kódolták. Még egyszer megnézni nem fogom, az is biztos. Egyszer elment, de jó nem volt… :P

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#12744) Mrdevil válasza parandroid (#12743) üzenetére


Mrdevil
addikt

Borzasztó gyenge muzsika. Semmi.... :N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12745) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Felkerült a Ballers (HBO saját gyártás) a Netflix-re. Szó volt róla, hogy jönni fognak HBO-s címek, de nem gondoltam volna, hogy pl. a Ballers is itt lesz egyszer

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#12746) Vicarious1


Vicarious1
aktív tag

Sziasztok, azoktól szeretnék véleményt kérni, akik házimozi rendszeren (nem sztereo, vagy soundbar) nézték eddig a Netflix közepes csomagját és amióta van a Netflix 3D sound módja a Prémium csomag részeként, és váltottak is rá, hangban van- e bármi változás, javulás az 5.1 hangsávú filmeknél is? Észrevehető- e bármi? (A hivatalos info szerint csak a sztereo rendszereken 2.0 sávnál hallható a térhatás.)

(#12747) janaman01


janaman01
addikt

Sziasztok. Lehetséges az hogy a legolcsóbb csomagban pl egy film nem szinkronos, még a drágább csomagban ugyanaz a film pedig szinkronos?

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#12748) kmarci25 válasza janaman01 (#12747) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Nem, ilyen nincsen. A csomagok csak felbontásban/egyszerre nézők számában különböznek.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#12749) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

Lemondtam az előfizetésem, hogy tudom törölni a bankkártya adatokat a profilomból?
Köszi előre is!

(#12750) Chris0321 válasza fausto (#12749) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
Ha lemondod az előfizetésed akkor törlik a profilod.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.