Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-02 11:10:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11851) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Szerintem ez amúgy része a mai hatásvadász világnak. Minél meghökkentőbb, minél kizökkentőbb, annál menőbb nekik. Sajnos.....

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11852) RVR400 válasza Mrdevil (#11851) üzenetére


RVR400
veterán

Ez már nem arról szól, hanem inkább szoktatás. Ebben már semmi meghökkentő nincs, gyakorlatilag csak tolják bele az emberek arcába, hogy szokjanak hozzá... Nem jó irány, nem is tudom, hogy hová fog vezetni hosszú távon.

(#11853) zseko válasza Floyd80 (#11848) üzenetére


zseko
veterán

"Nem is a szál a probléma, legyen, hanem a megvalósítás,"

Valóban, egyáltalán nem vagyok bigott, de eddig összesen kettő olyan sorozatot láttam, ahol egyenesen szurkoltam értük és örültem nekik, pedig mellékszereplők voltak, ám rohadt jól meg volt csinálva, de a nagy többségében vagy az látszik hogy szándékolt beleerőltetés, mert a történethez semmit nem ad hozzá és el sem venne belőle a hiánya, vagy egy részükben pedig egyenesen hányás.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#11858) PROHARDVER!


PROHARDVER!

Mielőtt újabb konteókat előhoztok, lapozzunk!

(#11859) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Sziasztok

Az miért van h osszes filmre azt írja h HD, de ha elinditom es info gomb akkor 2160p? Tudtommal az 4k. Legnagyobb elofizum van obv

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#11860) modflow válasza Vismajor01 (#11859) üzenetére


modflow
veterán

Az miért nem HD?
A full hd 1080, hd ready 720p, stb.
A HD szerintem önmagában nem jelent felbontást.

(#11861) Vismajor01 válasza modflow (#11860) üzenetére


Vismajor01
addikt

Ja csak elvileg 4k filmekhez azt kéne irnia, hogy ULTRA HD.

A sima HD-k azok az 1080 kéne lennie.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#11862) modflow válasza Vismajor01 (#11861) üzenetére


modflow
veterán

Mondasz egy példát az "összes film" közül?
Megnézem nekem mit ír, csak mert ez TV függő.
Nekem pl. kb. az összes, a te HD-d helyett Dolby Vision-t ír.

(#11863) zseko válasza modflow (#11862) üzenetére


zseko
veterán

Én három opciót láttam eddig. HD, Ultra HD 4K, Dolby Vision. Ebből az első és az utolsó a leggyakoribb, a középsőt úgy kellett most percekig keresnem, hogy találjak olyat.

HR24.hu

(#11864) modflow válasza zseko (#11863) üzenetére


modflow
veterán

De mondj már egy példát arra, hogy HD-t ír, de amúgy 4K.
Megnézem nálam mit ír arra.

(#11865) zseko válasza modflow (#11864) üzenetére


zseko
veterán

Jaah. Olyat nem tudok. Nem szoktam nézegetni. :B

HR24.hu

(#11866) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Tudna nekem valaki 4k-s film címet írni a netflixen?

[ Szerkesztve ]

(#11867) modflow válasza zseko (#11865) üzenetére


modflow
veterán

Jahh... Vismajor01 -nak akartam írni. :DD

(#11868) Vismajor01 válasza modflow (#11867) üzenetére


Vismajor01
addikt

Majd ha hazaerek irok!

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#11870) darál0w válasza darál0w (#11812) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

Navon TVről van szó....megoldhatatlan problémának bizonyult, mondjuk a gyerek szinte észre sem vette a problémát :DDD

...de azért vettem hozzá egy MI TV STICK 4K okosítót...ezzel tökéletesen megy ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#11871) jgy999 válasza aprokaroka87 (#11866) üzenetére


jgy999
csendes tag

https://www.justwatch.com/hu/szolgaltato/netflix/filmek?presentation_types=4k

(#11872) Gsx-rr válasza ΞΔGLΞ (#11842) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Tegnap en is lattam
Mondjuk itt gyenge a szallodai net

(#11873) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

NAGY BAJ LEHET A NETFLIXNÉL A REKLÁMOKKAL MEGTÁMOGATOTT ELŐFIZETÉSBŐL

------------

#11872Gsx-rr
Egyszerűen továbbra is késik a hang és nagyon zavaró.

[ Szerkesztve ]

(#11874) sztanozs válasza headhunter (#11832) üzenetére


sztanozs
veterán

Feleségem nézi - eddig még nem panaszkodott rá (igaz sokat nem beszélgettünk róla) - ja hogy nem az volt a kérdés innen ki nézi :DDD

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#11875) Roland8622


Roland8622
aktív tag

Elkezdtem nézni az Árulás (Treason) c. sorozatot. Na a 15. perc környékén raktam is vissza eredeti nyelvre. A nő azzal a szinkronnal valami borzasztó. Érdekes az eredeti angolban nem játsza ennyire túl, hogy töi a nyelvet. Csak a magyar szinkronban ilyen poscék ez a ruszkis beütés. Pedig kezdtem örülni, hogy na végre este nem kell olvasnom, pihentetem a szemem, erre puff.

[ Szerkesztve ]

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#11876) Mrdevil válasza Roland8622 (#11875) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nekünk nem volt a szinkronnal bajunk, egyszer nézhető sorozat volt amúgy. Most az alicet kezdtük el, ezzel meg az a bajom, hogy nem raktak első évad összefoglalót az elejére, már a fene se emlékszik rá.
A megzsarolvát a második rész után egyenlőre hanyagoljuk. Gyenge.....

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11877) (ex)Cat válasza Mrdevil (#11876) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

No az Alice esetében nekem is ez volt a problémám. Szerencsére azért az évad közben vannak utalások, amelyek nagyjából képbe helyezik az embert, de azért jól jött volna egy összefoglaló.

(#11878) pn4hvq válasza Mrdevil (#11876) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Végignéztem az Alice hátországban második évadát. Az első után nagyon vártam, hogy mi lesz a folytatás. Röviden a véleményem: egyáltalán nem hozta azt az érzést, amit az első. Rengeteg elmélkedés, filozófálás, és bizonyára az én hibám, de nem is igazán értettem a végkifejletet. Csalódtam az első évad után :(.

(#11879) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Nah, el is kaszálták az 1899-et. Kár volt végig szenvednem. :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11880) RVR400 válasza Mrdevil (#11879) üzenetére


RVR400
veterán

Már azt is? Akkor a maradék 1 hétben még megnézem, ami érdekel, aztán könnyes búcsút intek az előfizetésnek. Nem nézem alapból sem sokat, így kb. az általam megnézett és folytatásra várt sorozatok 80%-át kilőtték.

(#11881) TrollBalint válasza Mrdevil (#11879) üzenetére


TrollBalint
addikt

Pedig az ajánló alapján azt meg akartam nézni. Illetve még megnézhetem, de ha alapból több évadra tervezték, akkor gondolom a történet is olyan lesz. (Pl. nem lesz lezárva, és rengeteg dologra esetleg csak utalás lesz)

Én a Wednesday-t fejeztem be a napokban. Egészen kellemes meglepetés volt. Alapból nem vagyok oda az Addams Family-ért, de ez tetszett.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#11882) Mrdevil válasza TrollBalint (#11881) üzenetére


Mrdevil
addikt

Én nem sajnálom az 1899-et, csak azt sajnálom, hogy végig szenvedtük ezek szerint feleslegesen. A dark első évadai sokkal jobbak. Gyenge alkotás nagyon.....

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11883) Komplikato


Komplikato
veterán

Kéne egy kis segítség nekem.
Fel akartam függeszteni a Netflix fiókomat. Értsd nem megy most jól, ezért NEM akarok előfizető lenni januártól. Na de miért kell segítség? Eddig simán volt olyan lehetőség, hogy a tervezett előfizetésnél beállítottam, hogy nincs előfizetés. Most ez innen eltűnt. A hozzá rendelt kártyát meg csak akkor lehet törölni, ha adok helyette másikat.
Régebben 2x is felfüggesztettem az előfizetést, minden gond nélkül.
Elvileg ötödikén vonja le, eddig negyedikén vonta le.
(Megjegyzés: Aminek nem örülök, mert már 2x fizettem érte etxra pénzt nekik, hogy nyolcadikán vonja!)

[ Szerkesztve ]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#11884) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Az valami bug vagy feature hogy a gyári Netflix app, telefonon szintén hasonszőrű mint a hbo max app?

Egyik esetben sem éri el a Full HD-t.
Pedig megvan az L1-es widevine és ha jól nézem az egyiken meg hdcp 2.3 is

Természetesen Kodi kiegészítő esetén megvan legalább az 1080p.

(#11885) Mrdevil válasza Komplikato (#11883) üzenetére


Mrdevil
addikt

Kell, hogy legyen pedig valahol valami felfüggesztés, nem létezik.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11886) vlaho válasza Komplikato (#11883) üzenetére


vlaho
aktív tag

Fiók-nál ott van bal felül (pc-n) előfizetés törlése. Gondolom ezt keresed.

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#11887) ebayer válasza TrollBalint (#11881) üzenetére


ebayer
tag

Szerintem nyugodtan nézd meg. Sajnos csak most kezdett volna igazán kibontakozni a sorozat, de elképzelhető, hogy majd egy másik platformra elkészítik a maradék két évadot. Nekem tetszett. Főleg a hangulat és a látvány (elsősorban annak tudatában, hogy ez az alkotás bizony nem Hollywoodban készült). Érdekessége a szériának, hogy a főszereplők mind más nemzetiségűek és saját anyanyelvükön vették fel a filmet.

(#11888) Komplikato válasza vlaho (#11886) üzenetére


Komplikato
veterán

Nem, nem akarom megszüntetni, csak a 1-2 hónapig szüneteltetni. Régen 6 hónapig, most ha jól tévedek 3 hónapig nem törlik a profilokat. És régebben a plane-nyél lehetett nem fizetést beállítási, most meg már nem.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#11889) zeon.hu válasza Komplikato (#11888) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Itt mondd le: [link]

Később újra tudod aktiválni, mi is ezt tettük.

"Bármikor visszatérhetsz hozzánk. Ha 10 hónapon belül újraindítod a szolgáltatást, profilod, kedvenceid, beállításaid és fiókadataid továbbra is rendelkezésedre állnak."

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#11890) TrollBalint válasza ebayer (#11887) üzenetére


TrollBalint
addikt

Eredetileg 3 évadra volt tervezve? (Mint anno a Dark? ) Mert akkor jobb szokott lenni a cselekmény kibontakozás, de akkor lehet adok neki egy esélyt. Jelenleg a Manifestet nézzük, de a 3. évadban már kezdenek elszállni és kevésbé tetszik. Az első az nagyon bejött, a második sem volt rossz, de ez a harmadik... :F

Karácsonykor megnéztük a Tőrbe Ejtve második részét. Akkor tudtam, hogy az első részt már láttuk, de nem emlékeztem rá, ezért végül is megnéztük azt is :) Hát... amilyen jól volt felépítve az első, a második annyira gyengus lett. Az első jobban hasonlított egy Poirot / Sherlock filmre, ahol a logika következtetések alapján nyomozza ki a bűntettet a nyomozó, de a második részben inkább az "átverés" irányába ment el. Ahol időről időre visszaugrunk az időben, hogy ott bizony Ő meg a másik ismerték egymást és ezt meg azt megbeszélték.... Ennek is van egy hangulata, de nem ezt vártam. Nézhetőnek, viszont mindenképpen nézhető kategória.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#11891) Kiskutya válasza TrollBalint (#11890) üzenetére


Kiskutya
veterán

Én bealudtam a 2. részen de azóta sem érzem hogy folytatnom kellene. Az első tetszett nekem is! (Tőrbe Ejtve)

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#11892) Komplikato válasza zeon.hu (#11889) üzenetére


Komplikato
veterán

Köszi! Sikerült. :R
Na ez régen nem volt ennyire eldugva.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#11893) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

1899... Talán kivétel vagyok, de két rész bírtam ebből végig szenvedni, azokat is csak a tényleg frankó térhatású Atmos hangok miatt, de már arra két részre sem emlékszem jól, szóval engem nem fogott meg ez a sorozat. És igen, alig találok mostanában jót a Netflix-en.
Már összeszámolni sem tudom, hány sorozatba kezdtem bele, amiket ott hagytam.

[ Szerkesztve ]

(#11894) modflow válasza ΞΔGLΞ (#11893) üzenetére


modflow
veterán

Nekem tettszett, kár hogy kasza lett.

(#11895) Pro Koryak válasza ΞΔGLΞ (#11893) üzenetére


Pro Koryak
addikt

The Fall, Deadwind, The chestnut man, The Innocent, The Glory, The Valhalla Murders, Black Spot, Bodyguard, Toy Boy, Fallet, Bitter Daisies, The Serpent, Signs, The Mess You Leave Behind, Bordertown, ....

(#11896) syC


syC
addikt

Sziasztok!

Ilyet kapott már más is?

(Netes csaló topikot nem találtam)

(#11897) pn4hvq válasza syC (#11896) üzenetére


pn4hvq
senior tag

FB-n láttam hasonlót. Azért, mert a link elnevezésében (maga a link teljesen máshová fog mutatni) szerepel a netflix szó, nem kattintanék, pláne nem fizetnék kártyával. Valamint nem hiszem, hogy furcsa +33 kezdetű számról küldenének smst, nem pedig emailben jeleznék.

(#11898) aprokaroka87 válasza syC (#11896) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Mostanában Gyakori hogy a neftlixes scam kampány.

(#11899) TrollBalint válasza syC (#11896) üzenetére


TrollBalint
addikt

HVG is megírta, hogy van egy ilyen csalás.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#11900) ΞΔGLΞ válasza Pro Koryak (#11895) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Hármat nem ismertem ezek közül, szóval meglessük... :R

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.