Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-02 11:10:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11251) toompa válasza F-ECT$ (#11250) üzenetére


toompa
őstag

Biztos hogy nincs fent. Akkor már lenne a virágboltban is.

(#11252) (ex)Cat válasza toompa (#11251) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Van is, már 3 napja. :)

(#11253) toompa válasza (ex)Cat (#11252) üzenetére


toompa
őstag

Max mozis verzió...
De befejeztem az offot meg a virágboltot mert tiltott.

(#11254) (ex)Cat válasza toompa (#11253) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Sonic.the.Hedgehog.2.2022.1080p.WEB-DL.DDP5.1.H264-HAMR

És befejeztem én is. Bocs.

(#11255) F-ECT$ válasza toompa (#11251) üzenetére


F-ECT$
titán

Közben megtaláltam, hogy csak találgatás volt a május eleji időpont, május 24-én lesz fenn a Paramount+ -on. Addig akkor várok :)

Dive ever, work never.

(#11256) Floyd80


Floyd80
addikt

Most jelent meg Mike Myers sorozata, aki vevő rá: :)

A pentavirátus | A Netflix hivatalos oldala

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#11257) Mrdevil válasza Floyd80 (#11256) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nagyon nem vagyok rá vevő. :N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11258) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Saját részvényesei beperelték a Netflixet az előfizetők csökkenése miatt [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11259) 30z.Samu válasza l.skywalker (#11258) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hát elkezdődött... :D

Sic Parvis Magna

(#11260) headhunter


headhunter
addikt

Nem Netflix-en fut, de kitűnő sorozat: [link]

[ Szerkesztve ]

(#11261) modflow válasza headhunter (#11260) üzenetére


modflow
veterán

Igen, anno írtam is.
Nálam 10/10.

(#11262) l.skywalker válasza headhunter (#11260) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Sorozatok - GAMEPOD.hu Hozzászólások

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11263) eastsider


eastsider
nagyúr

Sziasztok,
Better call Saul nektek is max 3.76Mbps-el jön?
Néztem az Ozark simán megy 17 felett...
Ez ennyit tud ?
240-es internet, tudja is

(#11264) ΞΔGLΞ válasza eastsider (#11263) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Igen, de a BCS-nak még 3.76-tal is mérföldekkel szebb képe van (oled-en), mint a Dolby Vision-os Ozark-nak.

(#11265) eastsider válasza ΞΔGLΞ (#11264) üzenetére


eastsider
nagyúr

Thx
Igen ezen én is meglepődtem. Ozark brutál "zajos".
Csak azért kérdezem, mert új helyre költöztünk és tesztelem a rendszert

(#11266) ΞΔGLΞ válasza eastsider (#11265) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Valami kékeszöld, fátyol szerűség van rá húzva a sorozatra.
Nem tudom miért, de nem jó.

(#11267) ScomComputer válasza ΞΔGLΞ (#11266) üzenetére


ScomComputer
veterán

Ja..nagyon felb@sz az ilyen,minek ez rá...a jó Isten ny,bilire azt az idiótát aki ezt kitalálta,mint anno a BF3 "blue tint"....minek kinek jó ez...érthetetlen számomra... :D

(#11268) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Októberben kerülhet bevezetésre a reklámos előfizetői csomag:
Netflix's New Ad-Based Tier Could Launch As Early As October, Report Says - GameSpot

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11269) 30z.Samu válasza l.skywalker (#11268) üzenetére


30z.Samu
félisten

Kérdés hogy akarják megoldani a reklámot ill. hogy milyen felbontású lesz ez a csomag. Az 5 dodó havi ár amúgy barátinak tűnik első blikkre.

Sic Parvis Magna

(#11270) l.skywalker válasza 30z.Samu (#11269) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Egyszer jöjjön fel reklám és előfizetsz a magasabb csomagra. Így :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11271) Noukoum válasza 30z.Samu (#11269) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem lepődnék meg ha a legolcsóbb csomag helyére jönne a reklámos, a többi árát meg simán növelnék.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#11272) 30z.Samu válasza l.skywalker (#11270) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hát...ha mondjuk szalaghirdetés van keresésnél vagy ha mondjuk műsor előtt betesz egy reklámot arra még azt mondom oké. De ha úgy lenne, mint Youtube-on hogy ha kell ha nem bevágja a reklámot, na az nem. :D

(#11271) Noukoum: 480p ingyen sem kéne. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#11273) headhunter


headhunter
addikt

Christina P.: Mom Genes (2022)

"...Pazsitzky was born in Windsor, Ontario, Canada to Hungarian parents who had escaped from Hungary in 1969. Her family relocated to the United States in her early childhood, settling in Southern California, where she was raised. Before turning to comedy, Pazsitzky studied philosophy at the University of San Francisco (graduating in 1999) and Oxford University, then briefly attended a law school for two weeks..."

[ Szerkesztve ]

(#11274) McAdam6


McAdam6
tag

Nem tudom járt-e valaki így: már kétszer jött email, hogy módosították egy családtag korhatárbeállítását. A furcsa az hogy nem mi voltunk... Akkor ki ? A profilban nem látok ismeretlen gépről/helyről belépést.

(#11275) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Komolyan nem értem ezt a Netflixet.
Aztán lehet bennem a hiba.
Se TV-n, de mobil appon nem találom a "Halál a Níluson" c. filmet.
Keresőbe beírom, alatta megjelenik a találat, rámegyek és a filmhez hasonlókat mutatja de a filmet nem találom... :W

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#11276) Joshi válasza radi8tor (#11275) üzenetére


Joshi
titán

Ez az cikk arról ír, hogy HBO Max-on van. Nincs ott se. :N :DDD

(#11277) radi8tor válasza Joshi (#11276) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Oh franc. :D

Köszi!

⭐ Stella

(#11278) nikos21 válasza radi8tor (#11277) üzenetére


nikos21
aktív tag

Viszont az ncore on fent van.

(#11279) Joshi válasza radi8tor (#11277) üzenetére


Joshi
titán

Ismered az Ncore streaming szolgáltatást? Na ott fent van. ;] :DDD

(#11280) radi8tor válasza nikos21 (#11278) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Tudom, én már láttam a filmet, de most TV-n jó lett volna bekapcsolni. Majd akkor másik TV-n.

⭐ Stella

(#11281) kmarci25 válasza Joshi (#11279) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Nana!

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#11282) Joshi válasza kmarci25 (#11281) üzenetére


Joshi
titán

Aki tudja miről van szó az nevet rajta, aki nem az meg had keresse. :DD ;]

(#11283) repvez


repvez
addikt

azt tudja valaki, hopgy mi a hiva ha az LG TV-n ha a netflixen keresek egy filmet és beirom a cimet akkor a billentyuzet alatt kilistázza azokat amikbe szerepel a szo, de a fömenü részen meg olyan filmek boritoját teszi be amik csak hasonloak ahhou amit én kerestem .
És hiába megyek rá a cimre amit kidöbott és amit kerestem , egybol átdob a fömenü részre az elsö boritokéépre és csak azok közül tüdök választani amik csak hasonlo stilusuak, de nem aza film amit kerestem

ugyan ez volt amikor a stowaway cimu urhajós filmet hirdették a premier napján felmentem és nem volt a menüben rákerestem a cimre kiadta, de csaka cimet , a filmet magát nem találtam.

Az aplikácio a legfrissebb és a TV szoftvere is.

Most látom másnak is van hasonlo problémája

[ Szerkesztve ]

(#11284) ebayer válasza radi8tor (#11275) üzenetére


ebayer
tag

A Disney+-on fent van.

(#11285) Adama123 válasza radi8tor (#11275) üzenetére


Adama123
tag

Disney+-on lesz nálunk.

(#11286) Farkassacred


Farkassacred
őstag

Na ez is lemondva.
Remélem gatyába rázzák magukat pár hónap múlva és akkor majd újra előfizetek. Árat emelnek és rosszabb a tartalom mint előtte, ez igen szomorú.

[ Szerkesztve ]

(#11287) repvez válasza Farkassacred (#11286) üzenetére


repvez
addikt

Valahogy én is ezt érzem, hogy idén szinte nincs semmi ami uj és jo film lenne a platformon,
Tavaly és elötte azért minden honapvan volt 1-2 nagyobb film amit érdemes volt megnézni , most meg csak pörgetem sé semmi .
Arról nem is beszélve, hogy minek 2-3 szolgáltatonál elöfizetni mikor mindenki ugyan azt ajánlja , csak pár egyedi film van, de a nagyját mindegyiken el lehet érni és csak egyedi preferencia, hogy épp melyiken nézed.

(#11288) zseko válasza repvez (#11287) üzenetére


zseko
veterán

Arról nem is beszélve, minek 2-3 szolgáltatonál elöfizetni mikor mindenki ugyan azt ajánlja , csak pár egyedi film van, de a nagyját mindegyiken el lehet érni és csak egyedi preferencia, hogy épp melyiken nézed.

Te képben vagy egyáltalán azzal, hogy melyiken mi van, vagy hogy az elmúlt hónapokban mi történt? :F Mert ez alapján nagyon nem...

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#11289) Farkassacred válasza repvez (#11287) üzenetére


Farkassacred
őstag

A tavalyi portékát imádtam tőlük, főleg a decemberi megjelenéseket. :B
De valahogy én is azt vettem észre mostanában, hogy alig kaptam valamit a 4 hónap kifizetése után.
Amik nagyon tetszettek az az Adam project, League of Legends, az animés hátterük, Ne Nézz Fel, Stranger stb.. Tehát tényleg kivételesen jó címeik vannak, de valahogy kevesebb ilyen jön már.

(#11290) repvez válasza zseko (#11288) üzenetére


repvez
addikt

kifejtenéd bövebben mire gondolsz ?

(#11291) zseko válasza repvez (#11290) üzenetére


zseko
veterán

Netflix, Prime Video és HBO Max előfizetés is van, így azt hiszem mondhatom, hogy a de a nagyját mindegyiken el lehet érni az nem állja meg a helyét.
Az utóbbi időben egy csomó Disney tartalom eltűnt a többi szolgáltató alól mert mennek a saját alá, ahogy a WB és DC tartalmak is jobbára a Max alatt elérhetőek csak, így ez a rész sem igazán támasztja alá.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#11292) repvez válasza zseko (#11291) üzenetére


repvez
addikt

Nekem is megvannak ezek, söt amig volt 3 honapos ingyen lehetőség addig az Apple+ is volt, és ha nem a block buster filmeket nézed akkor igen is volt sok átfedés köztük.
Amiota megjelent a disney azota persze, hogy kiszervezte a saját filemekt magához.
És ez támasztja alá , hogy miért is lett szar a netflix meg a többi, mert eltüntek és szétszorodtak a jobb filmek a szlgáltatók között amik eddig megtalálhatoak voltak egy helyen a netflixen vagy ott is.
DE az apple szolgáltatását nem teljesen értem, meg talán még az amason is ilyen, hogy van havidij, de minden egyes filmmér is kell még pluszba fizetni, az ár annak fuggvénye, hogy mennyire jó a film és , hogy csak bérelni vagy megvenni akarod az adott filmet a saját tékádba. ami elérheti a 4000ft értéket is filmenként.

Ez a kép tökéletesen megmutatja az egész helyzetet ami történt az évek alatt

[ Szerkesztve ]

(#11293) kmarci25 válasza repvez (#11292) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Ezzel a hsz-eddel pont az előzőt cáfolad meg. Először azt írtad, hogy ugyanazt kínálja az összes szolgáltató, most még azt hogy szétszórták a tartalmakat.
Az Apple és a Prime pedig a saját készítésű tartalmát kínálja a havidíjért, ami pedig fizetős, ott a lehetőséget. Van a Google-nek is ilyen szolgáltatása. Egyébként én úgy érzem, hogy mostanában az Apple és a Prime jóval igényesebb tartalmakat készít, jobb minőségű feliratok, prime-on szinkron is több esetben. Amíg csak Netflix volt még HBO volt, addig könnyű helyzetben voltak, ahogy bejöttek a konkurensek, úgy már nem olyan fényes a helyzet. Nem baj ez, arra kell előfizetni, amit használsz.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#11294) zseko válasza repvez (#11292) üzenetére


zseko
veterán

Hát már a most említett sok és az először mondott nagyja sem ugyanazt jelenti. A James Bond, Harry Potter, Indiana Jones és a Vissza Jövőbe filmekre emlékszem, ezek megjártak pár szolgáltatót, ezen kívül a kisebbekre nem nagyon, igaz tudatosan sosem kerestem még az azonosságokat. De például én ázsiai tartalmakat nézek rengeteget, és amíg a Netflix tele van vele, nagy örömömre, addig a többin elvétve találni. A HBO és a Netflix dokumentumfilmjei sem ugyanazok, van egy-kettő egyezés, ami viszont nem éppen a sok, de főleg nem a nagyja. Arról nem is szólva, hogy amíg a HBO-n szinte kizárólag magyarul vannak tartalmak, addig a Netflixen viszont csak angolul elérhetően még több tartalom van fent.
Az igaz, hogy a Netflix tartalma eléggé felhígult, találtam már rajta, ha jól emlékszem, imdb 4 pont alatti tartalmat is :U Az utóbbi időben meglett szórva rendesen pl. hatvanas-hetvenes évekbeli fekete-fehér angol filmekkel is, és hát... nem a legjobbak.
A kép a helyzetet valóban jól szemlélteti, de pont nem azt erősíti meg, hogy mindegyiken megtalálható a tartalmak nagyja. :)

HR24.hu

(#11295) Noukoum válasza repvez (#11292) üzenetére


Noukoum
veterán

Ez a kép inkább a balkáni mentalitást mutatja be.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#11296) l.skywalker válasza Noukoum (#11295) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A balkánon nincs még Disney+ :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11297) azbest válasza Noukoum (#11295) üzenetére


azbest
félisten

Pedig van benne igazság.

De most legalább a kung fu panda film mindhárom része fenn van netflixen :D Rettentően bosszantó volt régebben, amikor újra akartam nézni őket és valamelyik rész 3 szolgáltatónál is fenn volt, míg másik egyiknél sem. Manapság meg az bosszantó, amikor újabb filmek nem kerülnek be nálunk egyik elérhető szolgáltatóhoz sem, pedig külföldön fenn van valamelyikükön. De jó lesz, mert idén itthon is indul még legalább két másik streaming szolgáltató, így talán oda felkerül. Vagy nem.

Persze tudom, szoktam is mondani, hogy ezek az átalánydíjas streaming platformok nem konkrét tartalom elérését ígérik általában, hanem olyanok mint a svédasztal. Ami van, azt lehet fogyasztani, abból kell válogatni.

Lassan nekem is követnem kéne a szokásos tanácsokat, hogy lemondani az előfizetéseim felét és rotálni a különböző platformokat. Épp néztem a nézési előzményeimet és azt látom, hogy nem néztem végig filmet egy hónapja egyiken sem, mert ahogy böngészem a kínálatot, általában korábbi ismert filmek utánzatai vannak rajtuk vagy éppen más műfajúak, mint ami érdekel. Ha van valami érdekes sorozat az meg 1-2 nap alatt végignézem. Ahhoz képest youtubeon többet nézek (arra is előfizettem), lehet inkább az ismerettelrejsztő streaming szolgáltatásokra kéne előfizetnem.

[ Szerkesztve ]

(#11298) repvez válasza zseko (#11294) üzenetére


repvez
addikt

Azon most kár vitázni, hogy kinek mi a sok és a kevés, meg , hogy valakinek az a stilusu filmből mindig talál magának valami nézhetőt, de más meg már honapok ota nem a saját igényeinek megfelelöt.

De még 1 évvel ezelöttig meg korábban, minden honapban volt leaglább 1-2 nagyobb film ami mindenki meg tudott nézni. aztán ahogy szaporodtak a streaming szolgáltatok, kezdtek elmaradni vagy épp már nem azon a helyen lehettt elérni.
Vagy ahogy elöttem is irták, volt, hogy az egyik rész még itt a másik máshol vagy épp sehol sem lehetett megtalálni.
A helyzetet meg rontja, hogy mindez még meg van keverve , hogy ország vagy régioktol is fugg, hogy mit látsz.

De ebben az évben még nem találtam egy nézhető filmet sem sem itt sem másik helyen. igy meg már nem éri meg .
Ahogy irtam évekkel ezelött elöfitzettél a netzflixre és mindig volt valamit nézni a pénzedést, de most meg szinte rá vagy kényszeritve, hogy egyszerre többre is elöfizess a fenti okok miatt, de nem kapsz érte semmit sem .

Például a fast and furios sorozat is fenn volt , de az utolsot sehol sem találom a 9est. ha a keresobe beirom akkor feladja, a találatot ,de nem lehet sehol sem elinditani, egyiket sem, pedig régebben itt néztem meg pár részét ami kimaradt.

(#11299) Joshi válasza repvez (#11298) üzenetére


Joshi
titán

"Például a fast and furios sorozat is fenn volt , de az utolsot sehol sem találom a 9est. ha a keresobe beirom akkor feladja, a találatot ,de nem lehet sehol sem elinditani, egyiket sem, pedig régebben itt néztem meg pár részét ami kimaradt."
Előbb még a mindenki által nézhető filmekről beszéltél. ;] :DDD

(#11300) kmarci25 válasza Joshi (#11299) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Szemét vagy, de azért igaz. ;]:B

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.