Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-02 11:10:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) FireFox1996 válasza l.skywalker (#13000) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Szegény emberünk. van 1 fórum, azt gondolta, hogy adnak neki tanácsot, talál rá megoldást a problémájára, de lósz*rt sem kapott :Y De igazából egy google keresővel is simán megtalálta volna a megoldást... :K

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#13002) boborján2 válasza tibibi (#12991) üzenetére


boborján2
tag

Mert HDR-ben akarja lejátszani, de a tv kijelző kevés hozzá.

Nézz rajta pendriveról HDR tartalmat (esetleg ugyanazt a filmet) és valszeg ugyanolyan sötét lesz.

@FireFox1996
Amikor ilyen nagy fekete figyelmeztetéseket látok a topikokban, mindig eszemben jut Stallone legnagyobb beszólása (kérdése) a pusztító c. filmből :)

[ Szerkesztve ]

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#13003) FireFox1996 válasza boborján2 (#13002) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Áruld el mi a beszólása? Mert nem emlékszem már rá! :U

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#13004) boborján2 válasza FireFox1996 (#13003) üzenetére


boborján2
tag

Tudod, amikor kiolvasztják és a csaj felsorolja neki mi az ami tiltott ,ő meg visszakérdez.

Direkt nem írom le mert valaki úgyis belém állna miatta.
Yoitube a barátod ,nem nehéz rátalálni. :)

[ Szerkesztve ]

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#13005) kmarci25 válasza FireFox1996 (#13001) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Szegény emberünk, ha elolvasta az összefoglalót, akkor nem kérdezett volna olyat, ami itt tiltott.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#13006) l.skywalker válasza FireFox1996 (#13001) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Szegény fórum üzemeltetőinek be kellett zárniuk a fórumot, mert az illegális megoldások melegágya volt és ezért a a partnereik elfordultak tőlük és nem tudták tovább finanszírozni a zavartalan működést.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13007) boborján2 válasza l.skywalker (#13006) üzenetére


boborján2
tag

Szerintem meg a VPN az egy teljesen legális dolog. Az meg hogy a netflix felengedi a hálózatára a VPN ipket az egyéni szoc problem. Oldják meg ha nem tetszik.

Ennyi erővel a feliratok módosítása is illegális , hiszen a júzernek az a felirat jár amit a netflix ad. A módosítás lehetősége meg mégis ott van tálalva az összefoglalóban.

(Illetve nem teljesen , mert van benne halott hivatkozás és nincs frissítve az összefoglaló.)

Persze lehet én nem jól látom, csak szerintem egyik sem legálisabb, mint a másik.

[ Szerkesztve ]

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#13008) l.skywalker válasza boborján2 (#13007) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A ToS 4.3 és 4.6-os pontjai szerintem ezt teljes mértékben kizárják, de kérek a Moderátoroktól erre felülvizsgálatot és az ő álláspontjuk alapján fogok a jövőben eljárni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13009) kmarci25 válasza boborján2 (#13007) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Szerintem nem ez a fő kérdés, hogy mi legális és mi nem az. Ennek a felületnek és a topiknak is vannak szabályai, amik a fórum szabályzatban és az összefoglalóban találhatók. Ha valaki ezeket nem tartja be, akkor azt egyik lehetséges következmény, hogy töröljük a hsz-t. Ez történt most is.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#13010) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Fiúk! Ezért ne ugorjunk egymásnak! Tegye fel a kérdést cska nyugodtan, csak ha illegálisnak tűnik, akkor ide ne válszoljon senki, pm-ben menjen a kérdezőnek a válasz...

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#13011) l.skywalker válasza FireFox1996 (#13010) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nehéz ezt lekorlátozni, mert nem biztos, hogy nem fog rá itt válaszolni valaki. Jelenleg a Moderátoroknál van a kérdés, az ő álláspontjukat meg fogom itt osztani veletek.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13012) kmarci25 válasza FireFox1996 (#13010) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Nem ugrunk egymásnak, egyeztetjük a gyakorlati kérdéseket. :K Én is azon az állásponton vagyok, hogy a kérdés sem illik ide, ha valaki erre kíváncsi, keressen a neten, vagy más fórumon, ne itt.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#13013) FireFox1996 válasza kmarci25 (#13012) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Kissé uralkodó szaga van, hogy csak a kérdés miatt már jár a törlés :Y

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#13014) skroy válasza FireFox1996 (#13013) üzenetére


skroy
senior tag

Van egy szabályzat. A fórum használatával a felhasználó elfogadja ezt a szabályzatot.

(#13015) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Pörög szépen a netflix topik jóvan..... :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#13016) FireFox1996 válasza skroy (#13014) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Világos! DE ki írja elő a szabályzatot? Mert itt PH-n a fórumok közzött semmi egységes nincs!
Pl. a PS5 fórumban ezer1szer van megemlítve a VPN ide-oda, és még sem törlik a kérdéseket... :R

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#13017) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Válasz a moderátoroktól:

"Ilyen esetben a szolgáltató szabályzata a mérvadó. Ha a Netflix nem tiltja, akkor mi sem."

Mivel a Netflix ToS egyértelműen nem írja, hogy a VPN tilos, így a továbbiakban nem tiltott annak említése.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13018) l.skywalker válasza l.skywalker (#13017) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

ennek megfelelően az összefoglalóból is töröltem az eddigi tiltást

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13019) FireFox1996 válasza l.skywalker (#13018) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

:R

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#13020) l.skywalker válasza smallmer (#12999) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

És a hsz. is visszaállításra került.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13021) FireFox1996 válasza l.skywalker (#13020) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Milyen rendes vagy! :R

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#13022) #64102016 válasza smallmer (#12999) üzenetére


#64102016
törölt tag

az XBOX topikban folyamatosan megy az "Izlandra/Peruba költözés" című lopós móka, mégse érdekel senkit :)

(#13023) skroy


skroy
senior tag

VPN! :P

(#13024) l.skywalker válasza #64102016 (#13022) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az Xbox régiófüggetlen platform.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13025) kmarci25 válasza skroy (#13023) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

A tűzzel játszol! :D:DDD

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#13026) skroy válasza kmarci25 (#13025) üzenetére


skroy
senior tag

Szeretek veszélyesen élni. :D

(#13027) azbest válasza smallmer (#12999) üzenetére


azbest
félisten

indiában olcsó, de magyar nyelvű tartalmat ne várj ott. Azt csak magyar előfizetéssel látsz, esetleg valamelyik szomszédos ország kínálatában lehet még magyar is, de nem ugyanaz a kínálat.

Más:
Úgy hírlik, hogy az usa, uk, kanada területén kivezetik a legolcsóbb (basic vagy sd néven futó) reklámmentes csomagot. [link]
Nálunk nincs hír még ilyen tervről.

[ Szerkesztve ]

(#13028) pn4hvq válasza smallmer (#12999) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Tipp: Ármegosztó

Minden tartalom magyar. Nekem volt itthoni előfizetésem, mikor lejárt, akkor váltottam. Minden beállítás, kedvelés, félbehagyott film ugyanolyan állapotban maradt.

(#13029) atyec7


atyec7
csendes tag

A "Nézd tovább" ablakocskában megjelennek olyan mfilmek, és sorozatok, melyeket el sem indítottam. Az még furcsább, hogy egyedül használom a Netflixet, és gyerekműsorok is vannak közte, pedig nincs is a háztartásban gyerek. Ezekszerint nem csak egyedül használom a fiókomat? Rendszeresen kitörlöm amit nem én kezdtem el, de a következő bejelentkezéskor megint megjelenik, ill. akad 2-3 illetéktelen műsor. Tipp?

(#13030) FireFox1996 válasza atyec7 (#13029) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Gyanúsan mások is használják. Netflix jelszó csere + fiók pin kód beállítás megvolt?

[ Szerkesztve ]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#13031) atyec7 válasza FireFox1996 (#13030) üzenetére


atyec7
csendes tag

Nem, de eszerint hasznos lenne. Köszi, megcsinálom.

(#13032) FireFox1996 válasza atyec7 (#13031) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Egyszer próba miatt vettem ázsiaiaktól 1 hónapra prémiumot, pár száz ft volt. Pár nap után a tulaj lecserélhette a jelszót, ezért nem tudtam belépni. Aztán adtak másik hozzáférést, amiben már fullosan több profile volt, és volt köztük ami pin kóddal védve, volt ami nem, és ezt használtuk végig gond nélkül 1 hónapig...

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#13033) skroy válasza atyec7 (#13031) üzenetére


skroy
senior tag

Böngészőn belépve meg tudod nézni az eszközöket, amik használják a fiókot.

(#13034) atyec7 válasza skroy (#13033) üzenetére


atyec7
csendes tag

Erre nem is gondoltam, köszi. Eddig csak Nvidia Shield Pro készülékről néztem, de belekukkantottam böngészőn is, és tényleg: elvileg csak ezen az eszközön volt belépés, legalábbis amiket mutat. Azért a kolléga tanácsára már tettem lépéseket: jelszócsere + fiók pin beállítás. Majd meglátom.

(#13035) zichie


zichie
senior tag

Szerencsétlen módon úgy tűnik ESN szám alaján az Amazon Fire TV 4K stickemen a Netflix lekorlátozta a felbontást 960x540-re kb. egy hete. Csak a Netflix, más streaming szolgáltatók nem. A gyári netflix applikációval csak így megy kb. egy hete, előtte hónapokig jó volt, full HD-ban ment. Standard csomgaban vagyok, ez nem változott. Kodival a netflix addonnal megy full hd-ban, de csak két percig minden filmnél aztán megáll, ha itt csökkentem a felbontást 960x540-re, akkor megy, de ez így nem normális Standard csomag esetén.
Ha valakinek korlátozta már ESN alapján a Netflix a felbontást és a minőséget egy lejátszó eszközén (pl. Fire tv stick, Nvidia Shield, Xiaomi Mi Box S... stb.), akkor van róla tapasztalat, hogy mennyi idő mire feloldják? Egyáltalán feloldják?
Sem a magyar nyelvű telefonos support, sem pedig az angol nyelvű chates nem tudott segíteni, hiába mondtam, hogy nem csak én jártam így, hanem sokan mások is más eszközökkel, amik Netflix támogattak, pl. Nvidia Shield... stb.

[ Szerkesztve ]

(#13036) Jimbo75


Jimbo75
tag

Sziasztok!
Édesanyám külföldön van 2 hónapja, eddig gond nélkül nézte a Netflixet, most kapott egy ilyen üzenetet (Bocsi a minőségért)
A kijelentkezésénél azt mondta neki a jelszó beírása után, hogy téves jelszó, pedig 1000%, hogy jó, itthon én is azzal vagyok benn. Ilyenkor mi van?

(#13037) boborján2 válasza Jimbo75 (#13036) üzenetére


boborján2
tag

Tipp!
Anyukád tartósan nem egy háztartásban van veled és a rendszer ezt jól tudja.
Szerintem itt arra próbál rávenni a rendszer ,hogy vedd fel vendégnek , asszem havi 1000ft-ért.

Ha két hópig ment ,akkor még sokáig is bírta.

[ Szerkesztve ]

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#13038) Jimbo75 válasza boborján2 (#13037) üzenetére


Jimbo75
tag

Akkor a prémium előfizetés a nézd egyszerre 4 eszközön dumával szart sem ér? Plusz pénzt kell fizetni érte, ha valaki kiteszi a lábát a házból? Most nyilván nem arról a szaros 1000 ft-ról van szó...

(#13039) boborján2 válasza Jimbo75 (#13038) üzenetére


boborján2
tag

A 2 hónap, az akár hogy is nézzük nem igazán a kieteszi a lábát a házból kategória.

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#13040) Jimbo75 válasza boborján2 (#13039) üzenetére


Jimbo75
tag

És a 4 támogatott eszköz egyszerre az milyen kategória? Faszom.

(#13041) skroy válasza Jimbo75 (#13040) üzenetére


skroy
senior tag

4 eszköz, 1 háztartásban.

(#13042) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Hó végén nem fog működni a Netflix a tévénken, azt írja ki. Ha egy ILYET veszek, akkor jó vagyok? Nem mellesleg azért a k***a anyjukat, majd veszek egy másik tévét...

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#13043) skroy válasza Dark Archon (#13042) üzenetére


skroy
senior tag

Milyen TV? Hátha jól jön az infó valakinek, hogy megszűnik a támogatás rá.

(#13044) Dark Archon válasza skroy (#13043) üzenetére


Dark Archon
addikt

Egy 10 éves, 42"-os Sony, meg nem mondom már a pontos típusát.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#13045) l.skywalker válasza Jimbo75 (#13040) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A nemiszerved szerintem egyik ilyen kategóriába sem esik, így erősen javaslom, hogy ne emlegesd többet

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13046) skroy válasza Dark Archon (#13044) üzenetére


skroy
senior tag

Januárban voltak cikkek róla, hogy egy rakás 2011-12-13-as Sony tv-n és Blu-ray lejátszón megszűnik a Netflix támogatás márciustól. A Te készüléked is beleesett a szórásba.

(#13047) pourri


pourri
aktív tag

Azt mondja a pali, kiteszi a lábát a házból, aztán két hónapja a muter külföldön van. :D Bocsi, de ezen sírok 2 perce. :C

(#13048) boborján2 válasza skroy (#13046) üzenetére


boborján2
tag

Ebben gondolom a sony keze is vastagon benne van.
Pedig ma is bőven túlárazott tévéket árulnak.

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#13049) zsola400 válasza Dark Archon (#13042) üzenetére


zsola400
aktív tag

Nekem is ilyen van, teljesen jól működik.

(#13050) Dark Archon válasza boborján2 (#13048) üzenetére


Dark Archon
addikt

Persze, hogy benne vannak, mert nem frissítik a Netflix alkalmazást. Mindössze ennyi lenne a dolguk.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.