Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-02 11:10:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12901) boborján2 válasza Szupercsirke (#12898) üzenetére


boborján2
tag

Az jó biznisz lenne ,csak nem nekik :)

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#12902) modflow


modflow
veterán

Sweet Home-ot nézi valaki?
Első évad nagyon bejött, nagyon vártam a 2-at.
De ez már nekem teljesen más.
Az első részben ott volt a bezártság, a félelem, a menekülés, hogy mi lesz a házban, a kilátástalanság.

Most meg már van egy fél világnyi ember, bóklásznak össze vissza, nekem sehol sincs a régi hangulat... :(

(#12904) pn4hvq válasza modflow (#12902) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Az első részt megnéztem a 2. évadból és pont ugyanerre jutottam. Egyelőre jegeltem a sorozatot, mert nem azt kaptam, amit vártam :(

(#12905) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

Nővéremékkel ketten néztük a netflix előfizetésemet. Külön előfizettünk nekik is, ilyen társ accounttal, így 1 ezressel többet fizettem, 5490-et.
Nővéreméknél kiírt 2× hálózati hibát, most meg eltűnt a profiljuk.
Találkoztatok már ilyennel?
Netflixnek van magyar ügyfélszolgálata, ahova lehet írni, vagy csak angol van?

:R

(#12906) modflow


modflow
veterán

Megnéztem a Távon a világtólt.
Rögtön a Kopogás a kunyhóvan jutott eszembe, de ez sokkal jobb szerintem. Végig egy fura szorongás/feszültség volt bennem, amit elég ritkán érzek.
A vége, a magyarázat, ill. annak hiánya fura, de szerintem netcom jó film.

Olyan régen nem volt ilyen világvége/ufo/mindmeghalunk film. Kivéve a Nincs aki megmentsen. Az is király volt.

(#12907) TrollBalint válasza modflow (#12906) üzenetére


TrollBalint
addikt

Ezt én is tervezem megnézni, de mi hétvégén a 'Látszólat normális'-t fejeztük meg, meg a 'Vén csókák'-at. Az előbbi egy 6 részes svédi minisorozat. Netflix leírása szerint egy lányt gyilkosággal vádolnak és az addig kevésbé összetartó családról kiderül bármit hajlandóak megtenni.
Hát nem pont azt kaptam a sorozattól, amit a leírás alapján vártam, de ettől függetlenül jó volt.
A Vén csókák meg egy vígjátéknak készült film, aminek a vége abszolút sejthető. Viszont számomra jobban emészthető volt ez, mint a többi modern vígjáték.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#12908) pn4hvq válasza TrollBalint (#12907) üzenetére


pn4hvq
senior tag

A Látszólag normális-tól mi is többet vártunk. Számunkra olyan egynek elmegy sorozat volt, nem igazán okozott "hú meg haa" érzést.

(#12909) TrollBalint válasza pn4hvq (#12908) üzenetére


TrollBalint
addikt

Ez az, ezt szerettem volna írni, csak nem sikerült :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#12910) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Extra membernek meghívhatok olyat, akinek van fiókja, de lemondta? Használhatja a meglévő accountját vagy újat kell "hozzám" regisztrálnia? Köszönöm!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#12911) modflow válasza TrollBalint (#12907) üzenetére


modflow
veterán

Nekem tetszett a látszólag normális.
De én teljesen abban a hitben voltam, hogy a végén
az lesz, hogy egy olyan személy lesz a gyilkos, aki eddig képbe se volt. Az meg hogy hát nem 100% hogy a lány a gyilkos, mert lehet a másik is és akkor kész vége, fel van mentve, élhet boldogan, amíg boldogtalan nem lesz..... hát elég lol....

[ Szerkesztve ]

(#12912) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Srácok, ha itt magyarba veszek egy ajándék netflix 50 ezer forintos káryát, azt Spanyolországban is tudják használni?

(#12914) ΞΔGLΞ válasza PhilBrick (#12913) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Oh kösz, lusta voltam utánaolvasni. :R

(#12915) TrollBalint válasza modflow (#12911) üzenetére


TrollBalint
addikt

Nekem pont ez tetszett, hogy úgy lett vége, ahogy. Nagyon úgy mutogatták, hogy a lány lesz a gyilkos és a legtöbb amerikai filmben ilyenkor nem Ő lesz. Itt meg mégis. Bár a bűnőssége számomra megkérdőjelezhető :)
Nem tudom a Svéd bírósági rész mennyire volt hiteles, de ezek nem vacakoltak hónapokat :DDD

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#12916) st6969


st6969
őstag

Sziasztok!
Elolvastam az összefoglalót, és mivel találtam benne egy ilyen részt, hogy "...az előfizetés megosztása nem tilos..." ezzel kapcsolatos kérdést tennék fel: családon belül van egy ilyen megosztott accountunk. Most vettem egy új tv-t, és azon már nem enged be, mivel új eszközként ismeri fel. Van erre megoldás, vagy csak az van, hogy vendégfiók? Eddig működött :U
Köszi

(#12917) pkaresz válasza st6969 (#12916) üzenetére


pkaresz
senior tag

Szia!
Ugyan az az IP cím?
Magyarul ugyan ahhoz a hálózathoz csatlakozik mint a regisztrált account?
Ha nem akkor vendégfiok.

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#12918) st6969 válasza pkaresz (#12917) üzenetére


st6969
őstag

Szia! Óóó a franc! Wifin csatlakozok most, korábban kábel volt... De akkor megpróbálom kábellel ennél is :R
Igaz, valami nem regisztrált eszköz (vagy nem megbízható eszköz) hibát ír.

(#12919) pkaresz válasza st6969 (#12918) üzenetére


pkaresz
senior tag

Ha ugyan az a hálózat, wifin is menni kéne, ott a hálózat beállïtással vagy jelszó val lesz gond.
Sz. V. Sz.

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#12920) st6969 válasza pkaresz (#12919) üzenetére


st6969
őstag

Ugyanaz a hálózat. Kipróbáltam kábellel, de sajnos nem jó :(
Beenged, nem jelszó gond lesz. Látom a profilokat is, de miután rámegyek a profilomra, kiírja, hogy úgy látja, ez nem az a háztartás.. :( .

Szerk.: bocs, most értelmezem, mit írtál:
"Magyarul ugyan ahhoz a hálózathoz csatlakozik mint a regisztrált account?
Ha nem akkor vendégfiok."
Nem ugyanahhoz csatlakozik, eddig sem ahhoz csatlakozott, de jól működött. Semmi más nem változott, csak a tv lett új.

[ Szerkesztve ]

(#12921) pn4hvq válasza st6969 (#12920) üzenetére


pn4hvq
senior tag

A TV (mint kevésbé mozgatható eszköz) alapján határozza meg, hogy változott-e a háztartás. Ha az eredeti helyen volt tv, akkor az lett az alapértelmezett hálózat. Mobilon, laptopon, stb szó nélkül menni fog máshol. Másik helyen egy tv-t már kiszúr és abba futsz, amivel találkoztál.
Szerk.: ha eddig is volt tv és most új lett, gondolom a változást észlelte, eddig mázlid volt a régi tv-vel.

[ Szerkesztve ]

(#12922) pkaresz válasza st6969 (#12920) üzenetére


pkaresz
senior tag

Az lesz amit st6969 írt.
Megoldás rá egy stick azt nem tv nek látja.
Tudom okos tv akkor minek. Vagy vendég fiók.
Appletv biztos jó, de drága. Fire stick 4k is, xiaomi 4k is ha jól tudom. Ami tuti az az Apple.

[ Szerkesztve ]

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#12923) zseko válasza pkaresz (#12922) üzenetére


zseko
veterán

A sticket is tv-nek látja. Legalábbis a 4K Max-ot azt biztosan, három havonta aktiválnom kell a fő háztartásban, vagy akárhogy is lehet ezt nevezni. Elviszem, bedugom az ottani tévébe, használom egy percig, aztán nyugton van három hónapig... miután ezt eljátszottam a stickkel és hazajövök és használom, utána megy a rendes tévén is.
Ahogy írva volt, pc-n, tableten, telefonon ettől függetlenül ment tovább.
Van egy elképzelésem hogy lehetne ezt egyszerűbbé tenni, majd ha nagyon lusta leszek átmenni a másik házba akkor talán kipróbálom :DDD

HR24.hu

(#12924) st6969 válasza pkaresz (#12922) üzenetére


st6969
őstag

Úgy indult, hogy lesz egy firestick 4k max (Disney+ miatt, azt nem tudta a régi tv). Meg is vettem. De időközben lett egy döntés, hogy veszünk új tv-t. A firestick azóta is bontatlan (fel is teszem az apróra hamarosan, ha lesz időm).
Az a helyzet, hogy akkor sem használnám be most már, ha az lenne az egyetlen megoldás (nem kell még egy táv). Akkor már inkább vendégfiók...Apropó, vendégfiók: ha lesz egy ilyenem, azon belül tudok 2 vagy 3 profilt létrehozni?
Addig "kaptam egy accot" valakitől, azt használom...

(#12925) pkaresz válasza st6969 (#12924) üzenetére


pkaresz
senior tag

Ezt sajnos nem tudom, nincs ilyen családban. Én cakol csak egy felhasználót olvastam. Majd valaki más válaszol.

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#12926) zseko válasza st6969 (#12924) üzenetére


zseko
veterán

Nem, a vendégfiók csak egyszemélyes. Alap előfizetéshez nem jár, Standard előfizetésnél +1, prémium előfizetésnél +2 vendégfiók lehet. Meg ugye havi +1e, vendégfiókonként.

Tehát a Prémiumnál 4490+990+990=6470Ft két vendégfiókkal.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#12927) spiky03


spiky03
veterán

Olyan már volt veletek, hogy kiírta a Netflix, hogy frissítsem a háztartást, rá nyomok, hogy rendben meg küldje a mailt és a csak várok és várok mert a mail az nem jön meg.:U

Freemailes fiók.

Köszönöm

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#12928) pourri válasza spiky03 (#12927) üzenetére


pourri
aktív tag

freemailel lesz a probléma.

(#12929) spiky03 válasza pourri (#12928) üzenetére


spiky03
veterán

Köszi
Valahogy éreztem, hogy azzal lesz a probléma. :(((

Lehet mail címét módosítani? Csinálok egy gmailest mondjuk és azt megadom neki.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#12930) pourri válasza spiky03 (#12929) üzenetére


pourri
aktív tag

Az ötlet jó, de nem tudom kivitelezhető-e, mert lehet e-mail módosításnál is küld megerősítő e-mailt freemailre, hogy valóban te kezdemányezted-e.

(#12931) Szabi_82


Szabi_82
tag

Sziasztok!
Mostanában találkozok ezzel a jelenséggel (netflix).
Mi lehet a gond, két forrásról (google TV, Sony UBP-X800M2) is csak PCM-jel jön a DSP-re (Marantz AV7703) a Netflixről. Pedig működött az Atmos a netflixnél, vagy van valami újabb Atmos "szabvány" amit nem támogat a Marantz?
Segítséget előre is köszönöm.

(#12932) Kasya


Kasya
nagyúr

Ezt tudjátok esetleg, hogy hogy szamolta ki a Netflix? Az unnepek dupla napoknak szamitanak? Ma fizettem elo, de jan 13án már vonni akarja ujra a havidijat.

(#12933) boborján2 válasza Kasya (#12932) üzenetére


boborján2
tag

Küld el nekik a képet meg ezt a [linket] :DDD

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#12934) Kasya válasza boborján2 (#12933) üzenetére


Kasya
nagyúr

Elkuldtem és azt irjak, hogy a vendeg felhasznalokbol szamoltak ki (mert azt nem most vonjak le). Koszi a tippet amugy :D.

(#12935) skroy


skroy
senior tag

Vendég felhasználói fiókkal hány eszközön lehet bejelentkezni ugyanabban a háztartásban? Nem az, hogy hány eszközön nézhető egyszerre.

(#12936) zseko válasza skroy (#12935) üzenetére


zseko
veterán

Szerintem a vendégfiók is annyi eszközön jelentkezhet be amennyin akar, de ugye egyszerre csak az egyiken mehet.

HR24.hu

(#12937) skroy válasza zseko (#12936) üzenetére


skroy
senior tag

Az úgy rendben is lesz nekem.

(#12938) spiky03 válasza zseko (#12936) üzenetére


spiky03
veterán

A vendég fiókhoz is tartozik kids profil?
Vagy ha azt is szeretnék akkor 2 vendég fiók kellene?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#12939) zseko válasza spiky03 (#12938) üzenetére


zseko
veterán

Nem tartozik hozzá, csak egyetlen profilt tartalmazhat a vendégfiók, viszont ahogy olvasom, gyerekprofil nem lehet. És ugye két vendégfiók eleve csak a legdrágább csomagnál lehet.

https://help.netflix.com/hu/node/123279

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#12940) spiky03 válasza zseko (#12939) üzenetére


spiky03
veterán

Hát ez baj, mert a gyerekeknek kellene a külön kids fiók.... így akkor nem marad más mint egy külön előfizetés...

Köszi szépen az infókat :R

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#12941) zeus_2k14


zeus_2k14
senior tag

Sziasztok

Segítséget szeretnék kérni. Netflix előfizető vagyok 2022 eleje óta. Azóta rendszeresen használtam, illetve a háztartásban még 1 TV-n ment. Viszont pár hónapja elköltöztem egy másik helyre ( másik utca ) , annyi, hogy sima albérlet. Ma próbálom, hogy nézni akarom itthon , erre ezt kapom : A tévéd nem része a fiók Netflix háztartásának.
Alul írja, hogy Netflix háztartás frissítése vagy pedig utazom. Ez mi akar konkrétan lenni, tud ebben valaki segíteni?

Köszönöm :D

Gondolom látják IP cím alapján, hogy eddig X helyen néztem, most meg Y helyen akartam nézni.

(#12942) PhilBrick válasza zeus_2k14 (#12941) üzenetére


PhilBrick
őstag

A Netflix helpet nezted mar?

(#12943) Jarlaxle89


Jarlaxle89
csendes tag

Sziasztok, az imént fedeztem fel, hogy bizony belenyúltak a Netflix fiókomba, nevezetesen:
-felbukkant egy francia nyelvű vendégfiók
-az előfizetés "Alap" helyett "Prémium" lett
-a bejelentkezett eszközök között volt egy Mac gép, senkinek nincs ilyen nálunk
Most ki lett léptetve az illető eszköze, előfizu lemondva, jelszócsere, fióktörlés. A baj csak az, hogy nem azonnal törlik, hanem majd, hátha meggondolom magam...

* :W Update: újra jelszócsere, mert az újjal nem engedet be, cserébe a vendég felhasználó email szerint román...

(#12944) modflow


modflow
veterán

(#12945) Chris0321 válasza Jarlaxle89 (#12943) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
És ezért miért is kell megszüntetni az előfizetést?

(#12946) Debilon válasza Jarlaxle89 (#12943) üzenetére


Debilon
addikt

Nekem is volt ilyen, de elég egy jelszó csere (legalábbis nálam így is működött, nem mondtam le, meg töröltem semmit)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#12947) Chris0321 válasza Debilon (#12946) üzenetére


Chris0321
addikt

Plusz biztos ami biztos alapon az e-mail címen sem árt egy jelszócsere.

(#12948) Jarlaxle89


Jarlaxle89
csendes tag

Köszi, a fiókhoz tartozó telefonszámot és email címet kompletten cseréltem, mindkettő páromé volt, most enyém van megadva. Második jelszócsere óta a delikvens nem próbálkozott semmivel. Amúgy érdekesnek találom, a fiókomat ne osszam meg mert nem tisztességes, de az már nem gyanús, hogy egy totál másik országból módosítják az előfizetésem :C adatvédelmen lenne mit csiszolni még :U

(#12949) Debilon válasza Jarlaxle89 (#12948) üzenetére


Debilon
addikt

én is csak email-t kaptam, hogy új eszköz valami orosz/ukrán helyről

meg az ajánlóban oroszul/ukránul voltak feliratozva a dolgok :D

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#12950) trialboj


trialboj
őstag

Hali,

Szüleimnek fizetnék elő Netflixre, a gond az hogy Romániában élünk, és attól tartok hogy ha itt fizetek elő, akkor nem lesz elérhető a magyar nyelv. Tv-n használnák szóval az ilyen trükkös vPn mókolás nem játszik.

Az egyetlen mód, ha megkérek egy odaát élőt, hogy regisztráljon az én kártyámmal, és címemmel, és így használható lesz minden korlátozás nélkül?
Még a netflix.hu-ra sem tudok felmenni, egyből átirányít az itteni verzióra.
Köszi

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.