Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-02 11:10:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11901) modflow válasza syC (#11896) üzenetére


modflow
veterán

Erről nem jön szerintem semmi. Amikor lejárt a kártyám és nem tudta levonni a pénzt, csak amikor beléptem az app-ba írta ki, hogy a fiókom fel van függesztve.

(#11902) ForRedGlory válasza tomko9710 (#11669) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ilyennel kapcsolatban az érintett komment óta van-e valakinek tapasztalata?

(#11903) Floyd80


Floyd80
addikt

Mostani kínálatból:

Halványkék szemek: Christian Bale egy lelkileg megtört nyomozóként az 1830-as években, kellemes képi világ, Harry Melling nagyot alakít, láthattuk a Vezércselben is.

A Treason angol minisorozatba most kezdtünk bele, eddig nézhetőnek tűnő kémsztori Charlie Cox-szal.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#11904) Mrdevil válasza Floyd80 (#11903) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nekünk elég gyenguszka volt ez a halványkék szemek.
Kalaidescope-ot nézzük most, ez így érdekes, hogy kB mindenkinek más a sorrend a részek között. Havernak más account, más sorrend. Egyszer talán nézhető sorozat.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11905) RVR400 válasza Mrdevil (#11904) üzenetére


RVR400
veterán

Elkezdtük nézni a Kaleidoszkópot, a sztori akár még jó is lehetne, de a 3. rész után már nem bírtuk tovább nézni. Egy elnagyolt, látványtalan, jó színészi képességektől mentes sorozat, olyan teljesen sótlan.

(#11906) TrollBalint válasza Floyd80 (#11903) üzenetére


TrollBalint
addikt

Halványkék szemeket mi is a hétvégén néztük. Igaz én belealudtam, mert iszonyat álmos voltam, de a feleségem szerint egész jó volt. A hangulata meg a képi világa nagyon Poe-s, ez mondjuk nekem nagyon nem tetszett benne. Olyan, mintha valami extra filtert húztak volna a kamerára, hogy még sötétebb legyen, még a nappali jeleneteknél is...

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#11907) Pro Koryak válasza ΞΔGLΞ (#11900) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Szívesen, 1 hónapig enyém a bömös :R
A My Name is egész jó, nemrég fejeztem be. Lassú folyású, néha felpörög, az akciójelenetek koreai szokás szerint kiválóak.

(#11908) ΞΔGLΞ válasza Pro Koryak (#11907) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

:DDD
Az igen...
Figyi, ez egy w12-es, 6 literes motor, nekem a Hamann-nál pluszban átírták jóáron az agyát és kapott egy chip-pet is, így majd 700LE (pontosan 692) . 200-nál is beszélhetsz suttogva de ha odalépsz, akkor jobb ha belekapaszkodsz a kormányba, mert ez az anyahajó felgyűri a betont maga után és 320-ig gyorsul mint a fenevad.
Komolyan, egyszer megmutatom :)

(#11909) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

Sziasztok!

Én egy ilyet kaptam a minap. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11910) l.skywalker válasza Oposzumtoszó (#11909) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Kamu. Ez valami adathalász lehúzós cucc. Csomagküldő szolgálatok nevében is ezek irogatnak.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11911) Oposzumtoszó válasza l.skywalker (#11910) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Persze, lerí róla. De rafináltak, mert tényleg aznap vonták a havidíjat.

(#11912) tobias40 válasza Oposzumtoszó (#11911) üzenetére


tobias40
veterán

A körzetszám azért árulkodó... ;]

(#11913) Oposzumtoszó válasza tobias40 (#11912) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Biztos a "herceg" aki anno osztogatta az örökségét, most a streaming bizniszben utazik. :DDD :DDD

(#11914) Vismajor01 válasza tobias40 (#11912) üzenetére


Vismajor01
addikt

Francia, az miért annyira árulkodó?

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#11915) kmarci25 válasza Oposzumtoszó (#11909) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Nekem is megjött kb egy hete. Meg a csomagos is (várakozik a csomag, erősítsem meg stb.)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#11916) D.Zsolti0519


D.Zsolti0519
csendes újonc

Sziasztok,

miért lett most a német nyelv az elsődleges a filmeknél és a bemutatoknál? mindenkinél ilyen vagy csak nálam rosszalkodik vmi? Köszönöm a válaszokat

(#11917) Mrdevil válasza D.Zsolti0519 (#11916) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nálam jó, nem német.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11918) modflow válasza D.Zsolti0519 (#11916) üzenetére


modflow
veterán

Szerintem csak nálad.
Valamennyik profilodon át lett állítva gondolom a nyelv.

(#11919) beherit válasza D.Zsolti0519 (#11916) üzenetére


beherit
tag

Én ha egy filmet németül nézek meg, akkor utána mindig magától németül kezdi el lejátszani a bemutatókat, ahol opció a német. Ha nem állítgattad, akkor csak meghibbant kicsit :)

amor fati

(#11920) atyec7


atyec7
csendes tag

Gondom van a hangokkal. A "Hangok és haptikus jelzések"-nél ugyan be vannak állítva a különböző mintáknál, a különböző jelzések, de akármi is jön, semmire nem ad ki semmilyen hangot. Csak a hátsó fényfelvillanásokból lehet tudni (ha éppen figyel az ember, vagy a közelben van és látja), hogy valamilyen üzenet, vagy telefonhívás, e-mail, stb... érkezik. Nagyon rossz dolog, mert régebben ez működött. Csináljak egy rendszer visszaállítást, és utána újból egyenként állítsak be mindent, vagy csak valamilyen beállítás változtatás kellene?

(#11921) zeon.hu válasza atyec7 (#11920) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ez a kérdés a Netflix topikban?
Szerintem nem ide akartad... :D

#?*@&!

(#11922) humi1 válasza atyec7 (#11920) üzenetére


humi1
tag

:Y :F

(#11923) atyec7 válasza humi1 (#11922) üzenetére


atyec7
csendes tag

Elnézést, ez nagyon csúnya volt részemről. Természetesen egy másik Fórumba szántam. Sorry minden kedves Fórumozótól! :W

(#11924) sztivo válasza Oposzumtoszó (#11909) üzenetére


sztivo
senior tag

Én nem vagyok előfizetve, de én is megkaptam 3 perce... Nyilván kamu, ilyen helyesírással meg pláne.

[ Szerkesztve ]

(#11925) Oposzumtoszó válasza sztivo (#11924) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Tudom, hogy kamu. Azóta jött még egy, csak másik számról. Azért osztottam meg, hogy minél többen tudjanak róla.

[ Szerkesztve ]

(#11926) sztivo válasza Oposzumtoszó (#11925) üzenetére


sztivo
senior tag

Persze, én meg csak megerősítettem, hogy sajnos még mindig él a dolog :N

[ Szerkesztve ]

(#11927) Roland8622


Roland8622
aktív tag

Hopp jött az email: jön a Fauda 4.évada.
Anno megakartam nézni a Homeland után,de valahogy nem került rá sor.
Valaki esetleg végignézte már a 3 évadot?
Kíváncsi vagyok a véleményekre,mert elég jó kritikát kapott a sorozat.
Most amúgy a 24-et nézem,anno 20éve nekem ez kimaradt. Lassan végzek a 2.évaddal.

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#11928) pn4hvq válasza Roland8622 (#11927) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Én megnéztem az eddigi évadokat. Nekem tetszett: akció, robbantások, gyilkosságok, a csúnyarosszgonoszarabok a többiek ellen. Néhol dráma a történetben, elveszített szereplők.
Ami miatt nekem plusz pont: ez a mai valós világban játszódik, gyakorlatilag lehet, hogy most ugyanezek, hasonló szituációk folyamatban lehetnek.
Természetesen mindig a főszereplő (és csapata) a jófiú, de hát így tálalják.
Én várom :).

(#11929) kezo0 válasza Roland8622 (#11927) üzenetére


kezo0
addikt

Jó sorozat, nekem is tetszettek az eddigi évadok - főleg onnan kezdve lett feszes, hogy átvette saját gondozásba a Netflix. (Az első évad még sima izraeli tévésorozat volt.)
A most érkező negyedik évad azért is érdekes lesz, mert ha igaz, a külföldön forgatott jelenetek eredetileg Ukrajnában készültek volna, de aztán az épp akkor kitörni készülő háború miatt úgy döntött a stáb, hogy a forgatást biztonsági okokból inkább átteszik Magyarországra.
[link]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#11930) kmarci25 válasza kezo0 (#11929) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

A negyedik évadot Izraelben forgatták, az ötödik évad fog majd (talán) Budapesten forogni.

Filming of the 10-episode long fourth season of Fauda has recently finished shooting in Israel and was due to continue in Ukraine, but will now take place “in several locations in Budapest”, the spokesman said. Filming in Hungary has not yet started, but “is scheduled to begin around mid-March”. The new season is still scheduled to air in Israel in mid-2022 and later on will be available on Netflix.

Egyébként nekem jó időtöltés a Fauda, más mint a Homeland. Hasonló volt még a Tehran Apple+-on, azt is érdemes bepróbálni.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#11931) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Tegnap végignéztük a Halott vagyharmadik évadát is. Picit mintha megváltozott volna a sorozat. Az első évad, sőt a második is, sokkal inkább vígjáték volt, míg a harmadik második fele már dráma.

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#11932) kezo0 válasza kmarci25 (#11930) üzenetére


kezo0
addikt

Ez ugye egy tavaly februári hír, és szerintem pont, hogy azt írták, hogy a negyedik évad izraeli forgatása befejeződött, és úgy volt, hogy Ukrajnában folytatják, de ehelyett több budapesti helyszínen fog zajlani, kb. (tavaly!) március közepétől. Szóval ez mind a negyedik évadra vonatkozik, amelyet 2022-ben forgattak. Ötödik évad az IMDB szerint még be sincs rendelve.

Tehran/AppleTV+: igen, az is nagyon jó!

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#11933) kezo0 válasza TrollBalint (#11931) üzenetére


kezo0
addikt

Igen, ez valószínűleg összefügg Christina Applegate betegségével. Talán úgy érezték, nem lenne helyénvaló az a fajta fergeteges fekete humor, ami az első két évadot jellemezte. (Ugye Christina producerként is jegyzi a sorozatot.)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#11934) kmarci25 válasza kezo0 (#11932) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Valóban igazad van, összekeveredtem. :B

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#11935) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Szebb napot... Netflixes adathalász sms terjed... Most jelzett a telefonom, hogy spam sms érkezett

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#11936) st3v3np3t3r válasza TrollBalint (#11899) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

szebb napot... erre a fajta sms-re gondoltak?

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#11937) Roland8622


Roland8622
aktív tag

Na akkor a Faudát majd végig nézem.
Huu a Tehran az nagyon bejött.

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#11938) kezo0


kezo0
addikt

Akkor még ideteszem ezt is, a Tehran/Fauda-vonal kedvelőinek. Szintén nagyon erős, svéd, és mindössze egyetlen évad: A kalifátus
(Úgy rémlik, szóba került már korábban.)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#11939) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Belenéztünk az Újra szingli (Uncoupled) első részét, de valahogy nem jött be. A Netflix-es pár soros leírás alapján azt hittem valami könnyed vígjáték lesz, de nem igazán. Inkább dráma.
A történet (és az első rész tanúsága) szerint, egy pár szakít és az egyikőjük történéseit követjük. Ami picit kiemelkedőbbé teheti a többi hasonló sorozat közül, hogy a pár itt egy meleg férfi pár (és az őket alakító színészek is melegek a való életben is).
Valószínűleg másnak sem jött be, mert 1 évad után elkaszálta a Netflix.

st3v3np3t3r: lehet, vagyis gondolom igen :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#11940) Pro Koryak


Pro Koryak
addikt

Little Women 2022
aki bírja a dél-koreai filmeket, annak erősen ajánlott. Zseniálisan összerakott, fordulatokban gazdag drámai krimi. Gyakran pillanatról pillanatra megvezetik a nézőt, mindeközben senkiből nem lesz szuperhős, megmarad hétköznapi emberi mivoltuk.
Részemről :R

(#11941) Debilon válasza kezo0 (#11938) üzenetére


Debilon
addikt

Ez a Tehran ez hogy található meg?

Tegnap kerestem, de semmi nem volt

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#11942) kmarci25 válasza Debilon (#11941) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Apple TV+. A Netflixen nem találod. Sokszor van akció, de opció az is, hogy 1-2 hónapra előfizetsz és ledarálod, ami érdekel, amit érdemes. Pl. Tehran, Ted Lasso, For All Mankind.
Jó címeik vannak és minden sorozatuk nagyon igényes. Persze nincs is sok.

kezo0: A kalifátus valóban nagyon jó, érdemes tenni vele egy próbát, bár az kevésbé épít az akcióra.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#11943) Debilon válasza kmarci25 (#11942) üzenetére


Debilon
addikt

Köszi

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#11944) sunavlys válasza TrollBalint (#11939) üzenetére


sunavlys
senior tag

Tele van a netflix ezekkel a meleg dolgokkal

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#11945) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Üdv!
Netflix változtatott valami a maximum használható eszközök számán? Eddig 3 eszközön használtuk gond nélkül de most már csak 2-n engedi. Eddig is 2 volt a limit és csak szeremcsenk volt vagy 3 volt a limit ?

(#11946) sztanozs válasza Darth_Revan (#11945) üzenetére


sztanozs
veterán

Ha Standard elofizud van, akkor eddig szerencsetek volt.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#11947) bolic válasza sunavlys (#11944) üzenetére


bolic
őstag

Mert imádom a szépfiúkat, ez van. ;] :P

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#11948) pn4hvq


pn4hvq
senior tag

Fauda témában: végére értem a 4. évadnak. Akiknek eddig tetszett, ajánlom. Nagy újdonságot nem hozott, de gyorsan ledaráltam, érdekelt a történet cselekménye.

(#11949) sunavlys válasza bolic (#11947) üzenetére


sunavlys
senior tag

Magánügy. :DD

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#11950) Floyd80 válasza Pro Koryak (#11940) üzenetére


Floyd80
addikt

Köszi az ajánlást, az első negyedóra után nem folytattam volna, de úgy tűnik valóban egy Másképp gondolkozók színvonal. :)

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.