Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-02 11:10:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11301) repvez válasza Joshi (#11299) üzenetére


repvez
addikt

persze, lehet kiforgatni a szavakat és belekötni mindenbe. :W
Én is megtehettem volna amikor irták, hogy az Ázsiai tartalmakkal van tele és minden szép és jo ezért.
ÉS az FF9et azért irtam, mert arrol biztosan tudom, hogy nem találom most pedig a többit láttam itt.
ÉS azért is, mert nem egy müvészfilmrol van szó amit csak pár embert érdekel.
Hanem mondhatjuk blockbusternek amit több millio ember nézett meg és igy bár ez rátok ezekszerint nem vonatkozik, de sok ember megnézett. (egyébként nekem sem a stilusum), de egynek jo, jobb mint az ázsiai és 60-70es fekete fehéár mozik amikre hivatkoztak

(#11302) Joshi válasza repvez (#11301) üzenetére


Joshi
titán

Ne szívd mellre, csak viccűtem. :DD

(#11303) zseko válasza repvez (#11298) üzenetére


zseko
veterán

Ácsi. Ezt én értem, de megint másról beszélsz, mint ahonnan az eredeti szál elindult. Az ugyanis az volt, hogy a nagyját mindegyiken el lehet érni. Ezen felül még azt is kavarod - vagy nem érted - hogy a másik mit akart mondani, mint például én az ázsiai tartalmakkal. Mert az egy dolog, hogy én történetesen valóban örülök neki hogy ennyi van a Netflixen, és ezt belevettem a mondandómba, csak épp a teljes mondat emiatt még nem azt állítja, hogy ettől az (a szolgáltató) szép és jó, hanem azt, hogy ha igazad lenne a nagyja állítással, akkor a többi szolgáltatónál is tömegével kellene lenniük. De látjuk hogy nem így van.

Ráadásul a fekete-fehér régi, és a 4.0 alatti értékelésű filmeket pont hogy azon állításod alátámasztására és helyeslésére hoztam fel, hogy mennyit romlott a Netflix színvonala az utóbbi időben.

Azt sem értem, hogy a 'de egynek jo, jobb mint az ázsiai és 60-70es fekete fehéár mozik amikre hivatkoztak' kijelentéseddel szándékosan ferdíted el mire hoztam fel példának őket (különösen a FF filmek kapcsán), vagy tényleg nem érted miért írtam(?).

Emellett amíg én az ázsiai tartalmat szimplán azért írtam mert annyira örülök neki hogy ilyet nézhetek, te a F&F filmekre több millió ember nevében hivatkozol, mint jó(?) tartalom.

Csupán mellékszál és semmi köze ide, de ha már az F&F filmeket hoztad fel: személy szerint én a második résznél kiröhögtem, és egyetlen további részt sem néztem meg belőle. Ettől még nem állítom, hogy másoknak ne lenne szórakoztató.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#11304) newmoonlight


newmoonlight
senior tag

Úgy vártam, mint a messiást, aztán nyomorultul vérszegény lett a Saul VI/5. része. Nem is emlékszem ennyire ingerszegény epizódra.

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#11305) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Az mióta van, hogy a Netflix angol fontban vonja az előfizetési díjat :Y

Eddig minden hónapban jött szépen a terhelés 4490 Ft-ról (illetve a régi szép időkben 3990 Ft-ról), ebben a hónapban viszont 10,47 GBP-vel terhelték a számlámat :U

Ez egyrészt jóval több, mint a korábbi 4490 Ft, másrészt szombaton terheltek, amikor a Revolut kártyám +1 % felárral váltja a devizákat, szóval még rosszabbul jártam :(

Hogyan lehet nekik jelezni, hogy forintban állapodtunk meg, vonják csak szépen továbbra is forintban az előfizetési díjat?

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#11306) l.skywalker válasza Donki Hóte (#11305) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nekem ebben a hónapban is simán 2.490.- Forintot vont le. PayPal-al fizetve, magyar kártya van hozzákötve.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11307) toompa válasza Donki Hóte (#11305) üzenetére


toompa
őstag

Nekem is simán forintban vontak az Erste kártyámról. A Revolut miatt lesz gondolom. Kérdezz rá az ügyfélszolgálatnál.
Egyébként tőlem az utolsót vonták, mert én is lemondtam.

(#11308) Donki Hóte válasza toompa (#11307) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Melyik ügyfélszolgálatot zaklassam, a Netflixét, a Revolutét, vagy a Paypalét (mert Paypal számla van a Netflixnél regelve, a Revolut csak a mögöttes kártya)?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#11309) ΞΔGLΞ válasza newmoonlight (#11304) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Akkor nem vagyok egyedül, hogy a végén megkérdeztem magamtól, hogy ez meg mi a lfsz volt? Nagyon gyenge rész volt...

(#11310) toompa válasza Donki Hóte (#11308) üzenetére


toompa
őstag

Én a Netflixével kezdeném. Ők vonnak.

[ Szerkesztve ]

(#11311) newmoonlight válasza ΞΔGLΞ (#11309) üzenetére


newmoonlight
senior tag

A jó hír viszont az, hogy ha a hátralévő részek is ilyen lagymatagok lesznek, tök könnyű lesz elengedni a sorozatot.

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#11312) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Anti-netflixesedik a Netflix? :D
Netflix Plans to Keep 'Knives Out 2' in Theaters for 45 Days: Report (businessinsider.com)

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11313) #82860288


#82860288
törölt tag

Van olyan oldal, ahol tudom követni mi kerül le akár visszamenőleg is? Találtam párat, de az a US tartalomra épül.
Pár napja kaptam levelet NF-től, hogy lekerül pár film, sorozat, de már töröltem, és nem tudom mit mulasztottam el.

(#11314) lafaty80 válasza l.skywalker (#11312) üzenetére


lafaty80
őstag

Hát már a stranger things 4. évaddal is kiverik a biztit sokaknál majd :DDD

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#11315) zseko válasza #82860288 (#11313) üzenetére


zseko
veterán

Elvileg ezek fognak lekerülni:
[link]

HR24.hu

(#11316) #82860288 válasza zseko (#11315) üzenetére


#82860288
törölt tag

Köszönöm. :R
Ezt a linket így tudom menteni, folyamatosan frissülni fog a dátum?

(#11317) zseko válasza #82860288 (#11316) üzenetére


zseko
veterán

Őszintén szólva nem tudom, valószínűleg igen, de amúgy egyszerű használni a keresőt.

HR24.hu

(#11318) Luissimo


Luissimo
veterán

Sziasztok,
Kipróbálná valaki?

Nekem a nemhivatalos NTFLX kereső a magyar nyelvű és/vagy /plusz magyar feliratos tartalomra 2509 db. találatot dobott, benne minden kategóriával.
Ez lehetséges, vagy én szűrőzök rosszul ?

(#11319) blue eyes válasza Luissimo (#11318) üzenetére


blue eyes
tag

Nálam:Your search for "" found 3948 Results!

[ Szerkesztve ]

(#11320) Luissimo válasza blue eyes (#11319) üzenetére


Luissimo
veterán

hogy szűrőzted be ?

(#11322) Luissimo válasza blue eyes (#11321) üzenetére


Luissimo
veterán

Bakker, dejo, hogy vagy, egy beállitott könyvjelzölinkem van a böngészöben, csak rányomtam, aszittem az naprakész, ezekszerint már évekota szivatom magam :W :W
szemüvegnélkül nem is figyeltem a dátumra :R
Jövök néhány sörrel :D

(#11323) kmarci25 válasza Luissimo (#11322) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Namost, akkor az a néhány sör szemüveggel mennyi? :DDD ;]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#11324) Luissimo válasza kmarci25 (#11323) üzenetére


Luissimo
veterán

Majdnem annyi, mint üvegszemmel 😎

(#11325) pn4hvq


pn4hvq
senior tag

Love, Death + Robots
Megjelent a 3. évad. Az első kettő is nagyon tetszett, most sem csalódtam. Animációk, CGI-hegyek és társai.
Az évadból a kedvencem A mini holtak éjszakája.
A Föld gyomrában pedig grafika szempontjából :Y .

(#11326) Laraxior


Laraxior
titán

Sziasztok. Esetleg netflix előfizetésre nincsen lehetőség vpn-es kedvezményre? :D Youtube premiumnál működik :B :R

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#11327) F-ECT$ válasza pn4hvq (#11325) üzenetére


F-ECT$
titán

Megnéztem én is pár részt, elég jó lett ismét.

Viszont nálam csak 1080p, 5 Mbit. Vajon miért?

Dive ever, work never.

(#11328) Luissimo válasza #82860288 (#11316) üzenetére


Luissimo
veterán

Igen, de év váltáskor nem frissül a dátum én már megszivtam egy állando könyvjelzös linkel, benneragad a 2019 :W
Ebböl 1 animácios film ami elérhetö magyar nyelven vagy felirattal, illetve 2 sorozat.
Mindkét sorozat megér egy utolso esélyt :K

(#11329) winbox válasza F-ECT$ (#11327) üzenetére


winbox
senior tag

Nekem sem megy 1080P 5Mbps fölé, pedig Netflix saját gyártás, azoknál szinte mindig szokott lenni 4K 15Mbps :F Ettől függetlenül ismét jó részek lettek, de lehetne jobb a képminőség.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#11330) tobias40 válasza Donki Hóte (#11308) üzenetére


tobias40
veterán

Sztem a revó kártyád átállítottad font-ra(véletlenül vagy vmiért) és ezért vonta fontban a NF-et...

(#11331) modflow válasza winbox (#11329) üzenetére


modflow
veterán

Sose volt 4K, mindig csak 1080p DV + DA.
Sajnos.

(#11332) F-ECT$ válasza modflow (#11331) üzenetére


F-ECT$
titán

Évadok között szokott lenni minőségi ugrás, sajnos most nem lépték meg.

Dive ever, work never.

(#11339) winbox válasza modflow (#11331) üzenetére


winbox
senior tag

Igen, tudom, de simán lehetett volna ez az évad már. Olyan nehéz lett volna a manapság biztos nagyon komoly minőségű nyersanyagból egy 4K 15Mbps konvertálás?

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#11340) modflow válasza winbox (#11339) üzenetére


modflow
veterán

Hát, ha konvertálás, akkor mindegy is, nem?
A 4K TV felkonvertálja, nem?

De amúgy persze, szerintem is alap lenne a 4K.
De annak is örülök, hogy van, nagyon jó sorozat.

[ Szerkesztve ]

(#11344) PROHARDVER!


PROHARDVER!

Moderáció megvitatása sosem az adott topikba való, itt lehet ezt megbeszélni.

(#11346) Luissimo válasza PROHARDVER! (#11344) üzenetére


Luissimo
veterán

Sziasztok,

Minden tiszteletem a modiké, de azért van itt néhány sötét folt...
Abszolut nem szeretném a zabot hegyezni, de szerintem (a hír szent, a vélemény szabad), tehát véleményem szerint, azért jobb az adott opikban ezt helyretenni, mert akkor aki érintett az is, és aki nem érintett, csak beleszaladt és nemérti, az is megtudja és minden topiklakó is, hogy ki mit hibázott, miben volt rosszvágányon és mi az amit kerüljön ezentúl.

Enélkül most van egy büdös nagy lyuk az életrajzban, hogy mi, miért, hogyan és hová is tűnt.
Ráadásul a jelzett topik nem is nyilvános, tehát hogyan és miként lehetne ott bármit is megbeszélni és megérteni, hogy mi miért történt??

ez most rosszabb, mint a tegnapi német kupadöntőn a VAR és a helyi bíró kommunikációja :((

(#11347) l.skywalker válasza Luissimo (#11346) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Mindenre ott van a szabályzat. Én nem gondolom hogy külön preventív előadást kell tartani arról, hogy az ott foglaltakat hogyan érdemes betartani. Van ami nem való, nem hogy ide de a való életbe sem. Ilyen véleménynek és ilyen megnyilatkozásoknak ez a fórum nem ad teret.

A továbbiakban pedig ha egy Moderátor azt kéri, hogy ne az adott Topikban vitassuk meg akkor arra lehetőleg ne válaszolj.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11348) Luissimo válasza l.skywalker (#11347) üzenetére


Luissimo
veterán

:) kérek engedélyt meghunyászkodni...

próbáltam az ajánlott topikot, de zártkörűnek láttam, nemtudtam hozzáférkőzni.
egyébiránt pedig mindegy, nem számít, elvan engedve...
egyébkéntis próbálunk itt komolykodni.. :D

(#11349) l.skywalker válasza Luissimo (#11348) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ott csak a saját hozzászólásaidat látod és az arra érkezett válaszokat. Új hozzászólást tudsz írni.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11350) Joshi


Joshi
titán

Mostanában nem szól másról a Netflix topik, mint a fikázásáról (topikgazda is). ;]

A szürke ember (The Gray Man) talán nézhető kategória lesz. Mondjuk így első látásra nekem egy kicsit túlzásba vitt trancsírozós akciónak tűnik, de majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.