Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-02 11:10:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12551) Chris0321 válasza Kiskutya (#12550) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha te nem akarod használni a fiókot akkor változtasd meg az e-mail címet és a fizetési módot és add oda a két ismerősödnek.

(#12552) bigdady válasza Chris0321 (#12545) üzenetére


bigdady
nagyúr

1. És a vendég fiókban hány eszköz lehet?
2. Az is egy külön háztartásban (hálózaton) lehet csak szintén? Vagy azt sem lehet használni nyaralóban mert ugyanúgy tiltja a rendszer majd?
3. Most azt írja adjam hozzà a nyaralóban a hálózatomhoz a tv-t mert nem a háztartás tagja. Vagy csak adjam hozzá és utána nem csesztet többet? (emailes visszaigazolást kér) Az sem lenne jó akkor meg otthonit tiltanà..

[ Szerkesztve ]

(#12553) azbest válasza bigdady (#12552) üzenetére


azbest
félisten

Teljesen külön fiókként megy [link]
- akárhány eszköz, de egyszerre csak 1 játszat le.
- mobilon letöltés is lehet, de max 1 tartalmat egyszerre.
- 1 profil lehet a fiókjuk alatt, nincs dedikált gyerek profil
- ugyanazon országban kell éljen, mint a fő fiók gazdája

(#12554) venom8888


venom8888
őstag

Nem ertem miért nincs nyelv kereso ebben a nagy szolgáltatásban,foleg ha worldwide. 2 perces munka egy webfejlesztonek. 26 odjara talalok magyar szonkronost.

(#12555) l.skywalker válasza venom8888 (#12554) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Voila' https://www.netflix.com/browse/audio

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#12556) venom8888 válasza l.skywalker (#12555) üzenetére


venom8888
őstag

96 film van csak magyarul?

[ Szerkesztve ]

(#12557) l.skywalker válasza venom8888 (#12556) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Próbáld akkor ezt:
Netflix Global Search on uNoGS

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#12558) stigma


stigma
addikt

Sziasztok.

Kis helpet kérnék tőletek, ne küldjetek el melegbb éghajlatra légyszi, mert az utolsó 100hsz-t elolvastam, de valami nekem nem tiszta.
Van egy Prémium előfizetésem, melyet 2 másik haverommal egyszerre használunk. (gmail-es e-mail + jelszóval lépünk be)
Egy háztartásban lévő probléma nálunk is fennáll, mert másik 2 haveromnak más IP címe van, ezért minden nap mikor netflixezni akarnak meg kell erősítenem, hogy 1 háztartásban vagyok, amit nagyon nem akarok :D
Hogy lehet ezt megoldani, hogy jó legyen?

Ahogy olvasom pérmium esetén 2 vendég fiók hozzáadható, ami tökjó, de akkor most plusszban 2x990-et fel fog számolni?

Erről van valami step by step rész hogy kelle ezt megoldani?Reggelni kell nekik a saját mail-el majd meg hozzám kell rendelni?

Segítséget előre is köszi. :R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#12559) Sanyi.mTs válasza stigma (#12558) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

igen, így a 4500+2000Ft-ot kell 3 felé szétdobni.

böngészőben lépj be a fiókoda és onnan küldj ki vendég meghívókat. beállítható, hogy melyik profil csatlakozzon hozzá. regisztrál, kikerül a profilja a te belépésedből és saját email fiókjával tud majd belépni

(#12560) stigma válasza Sanyi.mTs (#12559) üzenetére


stigma
addikt

Hi, köszi az infót, ez így akkor tényleg egyszerűnek tűnik. :R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#12561) Dzsolo válasza stigma (#12558) üzenetére


Dzsolo
senior tag

Létrehozhatsz direkt erre a célra egy email címet, amelyről automatikusan továbbítod a másik kettőnek. Így ők is rá tudnak kattintani, de bankkártyád rejtve marad.

(#12562) bigdady válasza Sanyi.mTs (#12559) üzenetére


bigdady
nagyúr

Kivéve hogy a vendég fiók egyszerre egy stream stb azért az korlátozott lásd 12553

[ Szerkesztve ]

(#12563) bigdady


bigdady
nagyúr

Vendég fiók helyett feldobta hogy utazom lehetőség megadtam most megy. Meddig?

Más kérdés: most akkor a nyaralóban kell a vendég fiók és nem a háztartás része vagyis árat elméletek nálam plusz 1000 Ft-al?

(#12564) laposonly11


laposonly11
senior tag

:DDD

Ordo est anima rerum.

(#12565) pn4hvq válasza laposonly11 (#12564) üzenetére


pn4hvq
senior tag

:DDD

(#12566) Angie™


Angie™
addikt

Most van vmi határidő a szankciókig? Nálunk egyelőre semmi nem történt azon kívűl, hogy küldtek egy levelet.

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#12567) Csabroncka válasza Angie™ (#12566) üzenetére


Csabroncka
addikt

Nem értem, itt sokan ki be lépkednek, van 3 tv 2 pc, és 2 streaming box a fiókban 3 lokációban Eddig nálunk semmi, egy db megerősítésen kívül.

"in medias res"

(#12568) Csabroncka válasza bigdady (#12552) üzenetére


Csabroncka
addikt

Add hozzá, ne parázz, vagy olvasd el a részletes manualjukat! IP re nem szűrhet mert dinamikus Ip mögött van a legtöbb magánszemély ami bizonyos időközönként változik. Egyébként ha nem engedi az eszközt a háztartásba, telefonnal és QR kóddal hozzá lehet adni, le van részletesen ír a a weboldalon.

"in medias res"

(#12569) Imilenni válasza Angie™ (#12566) üzenetére


Imilenni
addikt

Én pl még levelet sem kaptam erről.

Press "F" to pay respects.

(#12570) Alex91 válasza Imilenni (#12569) üzenetére


Alex91
félisten

De kozben megosztod az elofizetesedet…?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#12571) bigdady válasza Csabroncka (#12568) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nem csináltam semmit kérte regisztráljak mert nem háztartás része a tv de nap és helyre jött újra megy minden. Fura

(#12572) Imilenni válasza Alex91 (#12570) üzenetére


Imilenni
addikt

Persze

Press "F" to pay respects.

(#12573) kmarci25


kmarci25
Topikgazda

Itt van az eredménye a jelszómegosztás tiltásának. Csak kiszámolták, és be is jött nekik. Vajon ezek után a többiek is elkezdenek számolgatni? :F

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#12574) l.skywalker válasza kmarci25 (#12573) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen egyértelműen ebben az irányba mutat minden. De azért az érdekelne, hogy ez a kiugrás most ezer forintos vendég fiókokat jelent vagy teljes értékű előfizetőket?

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#12575) tobias40 válasza kmarci25 (#12573) üzenetére


tobias40
veterán

Pont ezért baj hogy beijedtek azok akik megosztották,ahelyett hogy visszamondták volna és pár hónap múlva mindent visszaállítanak ha azt látják hogy csökkent az előfizetői létszám pl. 25%-al!
Így majd azt gondolják (jogosan) hogy emelhetnek még az árakon mert kifogják fizetni az emberek és szerintem ez hamarosan be is fog következni!
És még akkor jön a többi streaming szolgáltató is a szigorításokkal az tuti!

Engem nem érdekel mert nem nézem csak benne vagyok egy "közösségben" akikkel használjuk.Én nem fizetnék többet egy fillérrel sem de mint írtam nekem nincs rá szükségem,ami kell letorrentezem.. :D

(#12576) l.skywalker válasza tobias40 (#12575) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez azért érthető. A világnak elég sok részén a virágbolt nem játszik. Vagy előfizetsz valamire vagy nem nézed. Meg hát az emberek nem éppen az eszükkel szavaznak, még a 21. században is vannak, akik pént fizetnek a cigarettáér, miközben nyilvánvalóan rákkeltő és halálos :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#12577) tobias40 válasza l.skywalker (#12576) üzenetére


tobias40
veterán

OK,ez nem bírálat volt részemről ,de aki eddig megosztott előfizetést "igényelt" az ár miatt az most képes érte még pluszban fizetni?? :D (tisztelet a kivételnek aki nem ezért fizetett elő a prémiumra! :P )
Nekem ez a fura az emberek gondolkodásában,lehet én vagyok rosszul összerakva! :) e

(#12578) stigma


stigma
addikt

Sziasztok.

pár napja kérdeztem, hogy mi is többen használjuk/használtuk a Netflix-et, viszont böngészőben beléptem, 2 másik haverom aki használta vendég fiókként hozzáadtam őket ahogy javasoltátok.

Sajna tegnap a TV-nél megint dobta hogy haverom bejelentkezett, frissítsem a ,,háztartási listát vagy mit :DDD ", ezért azt gondoltam, hogy:
- Nexflixre belépek és kiszórok minden eszközt ami a fiókom alatt volt/van.
- TV-n/tableten ki/belépek a netflixre újra.

Ilyen jellegűá gondja valakinek volt már, hogy Preium előfizetés esetén a 2 vendég fiókot hozzáadta és szintugy jönnek az értesíések, hogy ki lépett be?

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#12579) l.skywalker válasza tobias40 (#12577) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Még mindig olcsóbban jön ki nekik így, mintha külön-külön kéne előfizetniük

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#12580) tobias40 válasza l.skywalker (#12579) üzenetére


tobias40
veterán

Pont erre apellált az NF is amikor így döntött és sokan bele is estek ebbe a "csapdába"..
Ha 2.000 ft-ot kértek volna a vendég fiókért még akkor is megérte volna eszerint a matek szerint....
Nekem mindegy csak leírtam a gondolatomat.. :)

(#12581) aprokaroka87 válasza kmarci25 (#12573) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Bevétel, bevétel, bevétel...
Tippem szerint legkésőbb jövőre lesz egy elég komoly áremelés is, vagy pedig elkezdenek még több dologért pénzt kérni, amiért eddig nem.

Én tippelek egy 30-40%-os emelésre, pláne ha a jelszó tiltással sikerül be csábítani az új ügyfeleket.

[ Szerkesztve ]

(#12582) Kiskutya válasza tobias40 (#12580) üzenetére


Kiskutya
veterán

2000-et már tuti nem ért volna meg legalább is nekem.

hmm...

(#12583) kmarci25 válasza aprokaroka87 (#12581) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Nyilván hogy bevételt akarnak. Nem azért szóltak ilyen szolgáltatásokat készíteni, hogy mindenki boldog legyen. Ha ez sikerül, akkor az jó, de a fő cél a pénz.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#12584) Callisto


Callisto
őstag

Miután megcsináltuk privát VPN szerverrel, hogy menjen a Netflix úgy döntöttünk családdal, hogy mégis inkább lemondjuk az előfizetést. Eddig, hogy nem cseszegettek nem hiányzott az a havi 4500, de így már igen főleg, hogy a család másik része nem is ngyon nézte.
Marad a másik négy stream szolgáltató és annyival nem több, mint egyedül a Netflix. Majd ha a bevételüket inkább fordítják minőségi tartalmak készítésére ahelyett, hogy fűnek-fának osztogatják átgondolatlanul visszanézünk. Ami meg nagyon kell (az a kb 2 havonta 1-2 tartalom) beszerezzük a zöldségesnél vagy 3-4 havonta 1 hónapra fizetünk be. Bőven elég.

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#12585) Csabroncka válasza kmarci25 (#12583) üzenetére


Csabroncka
addikt

Várjuk ki a végét, még nem vonták az első számlákat :)) ez még csak az ingyenes időszak!

"in medias res"

(#12586) modflow


modflow
veterán

Maradt rajtam kívül itt még Netflix előfizető? 😅
Mondjuk nálam eddig semmi se történt (kopp kopp), minden olyan, mint régen. Mondjuk az igaz, hogy tesómék kevesebbet nézik, mint én.

[ Szerkesztve ]

(#12587) l.skywalker válasza modflow (#12586) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én eddig sem osztottam meg senkivel háztartáson kívül, ezután sem fogom 😁

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#12588) Pro Koryak válasza modflow (#12586) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Én eddig megosztva használtam, de most előfizettem a fullra, igaz már tavaly elő akartam sajátra. Nem volt pofám tovább lehúzni a rokont. :B
Nekem sok sorozat/film van, ami bejön, dél-koreai, japán, skandináv, spanyol ... stb. amik más streamingen nincsenek. A mainstream amerikai fosh mozifilmek nem igazán hoznak lázba.

(#12589) kisputyin


kisputyin
csendes tag

Sziasztok. Lehet volt róla szó a fórumban, nem olvastam teljesen végig. Nekem a Vodafone keresztül van megrendeltem a a legnagyobb Netflix csomag. Havi 4490 Ft- ot számláz a voda. Ilyenkor is érvényes a vendég fiók. Csak azért kérdezem mert több családtagommal is használjuk, és szó sincs vendég csomag meg, ilyenekről. Lehet,hogy nekem a voda
szerződésben rögzített árat nem tudja megváltoztatni. Valakinek esetleg ezzel kapcsolatban valami tapasztalata?

(#12590) modflow válasza kisputyin (#12589) üzenetére


modflow
veterán

Ez azért remélem szerinted is vicces, amit írsz.
A Vodafone nem tud árat emelni rögzítés miatt....
(Hát mintha pont ezt csinálta volna nemrég/csinálná.)

(#12591) kisputyin válasza modflow (#12590) üzenetére


kisputyin
csendes tag

Tudom,hogy bármikor emelhet a voda díjat. Tapasztaltam én is. Csak azért írtam, hogy akinek a vodán keresztül számláz a Netflix, az ugyanúgy abban a cipőben jár -e mint én. Mert emelést még idáig nem tapasztaltam.

(#12592) kmarci25 válasza kisputyin (#12591) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Miért emeltek volna? Akkor emelnének, ha aktiváltál volna vendégfiókot, amit a Netflix-en keresztül tudsz. Automatikusan nincsen emelés, díjcsomag váltás, vendégfiók beállítás.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#12593) kisputyin válasza kmarci25 (#12592) üzenetére


kisputyin
csendes tag

Én nem aktiváltam külön vendég fiókot. De a családban 3 külön településen tv-n és 5 mobiltelefonon az én kódommal ugyanúgy tudják nézni a Netflixet. Én egy picit ezért csodálkozom csak. Ha változik a díj, vagy esetleg lekapcsolják nekik az elérhetőséget, azt a fórumban majd jelzem. De én egy picit örülök is neki. :)

(#12594) kmarci25 válasza kisputyin (#12593) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Akkor megint megkérdezem: miért emelt volna bárki is díjat? :F

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#12595) kisputyin válasza kmarci25 (#12594) üzenetére


kisputyin
csendes tag

Mert én azt hittem, hogyha többen használjuk akkor automatikusan,hozzá csapják a számlához. De nem így történik reméljük.

(#12596) kmarci25 válasza kisputyin (#12595) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Nem, nem csapnak hozzá automatikusan semmit. Egyelőre figyelmeztető emailt kükdtek, illetve használat közben megjelenhet egy figyelmeztetés, hogy az adott eszközt add a háztartásodhoz.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#12597) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Arra mennyi az esély hogy a Netflix elkezdi megemelni a vendég fiókok árát?
Mert ha jól sejtem ezt akár havonta megteheti?

(#12598) pn4hvq válasza aprokaroka87 (#12597) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Majd ráér akkor emelni, ha az itthon 1000Ft-os vendégfiókok használói megszokják az olcsó szolgáltatást és inkább fizetnek némi felárat az 1000-en felül, csak tudják tovább nézni a megszokott kényelemben a filmeket, sorozatokat.
Később vagy ezzel párhozamosan majd bekúszik némi reklám is nekik...

(#12599) kmarci25 válasza aprokaroka87 (#12597) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

A csomagok árát is bármikor emelheti. De mivel tudtommal nem követi a topikot senki sem a Netflix képviseletében, erre nem tudjuk a választ.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#12600) Csabroncka válasza kmarci25 (#12599) üzenetére


Csabroncka
addikt

Elnézést, ez nem a NER-es DIGI vagy Vodafone topik- ott szokás ez, szerencsére még a Netflix piaci alapon működik :))

"in medias res"

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.