Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-02 11:10:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12751) pn4hvq válasza Chris0321 (#12750) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Ha jól rémlik, 10 hónap múlva...

(#12752) Chris0321 válasza pn4hvq (#12751) üzenetére


Chris0321
addikt

A profilját azonnal törlik, bizonyos adatokat tárolnak 10 hónapig ha esetleg meggondolná magát. Szerintem egyszerűbb ha letiltja a netbankban a Netdlix-et, hogy ne tudjanak vonni a számlájáról.

(#12753) fausto válasza pn4hvq (#12751) üzenetére


fausto
addikt

Valóban nem törli.
A sztorim: lemondtam elsején az előfizetésemet, 09.05-tel (számlaciklus vége) meg is szűnt.
Majd tegnap levonták újra a havidíjat és még egy mail-t is küldtek, hogy köszöntenek újra :U
Chat-en beszéltem a support, szerintük valamelyik eszközömről indította valaki újra az előfizetést, ami furcsa volna, mert pont otthon voltam, a család a disney+t nézte én meg a kertben voltam.
A support korrekt volt, jelszó változtatás, kilőttük az összes eszközt, törölte az előfizetést és indított refund-ot.
De nem akarok mégegyszer ezzel szívni, jó volna vagy törölni a kártya adatokat vagy az egész profilt

(#12754) pn4hvq válasza Chris0321 (#12752) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Egy hónapja lemondtam, majd a lejárat után újra előfizettem: minden korábbi adatom megmaradt (félbehagyott megnézések, saját listák, profilok, a korábban rögzített bankkártya).

(#12755) kmarci25 válasza fausto (#12753) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Bárki elindíthatta akár tévedésből is az appot egy telefonon a családban és ezt ők már a szolgáltatás újraindításaként értelmezték. De ahogy leírtad, valóban korrekt ügyintézés, csak plusz utánajárás volt.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#12756) sunavlys válasza fausto (#12753) üzenetére


sunavlys
senior tag

https://mobilarena.hu/tema/netflix/hsz_12685-12685.html

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#12757) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

Találkoztatok már olyan hibával, hogy nem tudjátok kifizetni a netflix előfizetést?
Nem vonta le automatikusan az összeget. Próbálom most direktbe fizetni, akár PayPallal, akár utalással, egyszerűen nem tudom kifizetni, mindig ezt dobja be, a fiókom felfüggesztve nincs, tudom használni, de minden belépésnél bedobja, hogy nincs jóváírva a befizetésem!
Mi lehet erre a megoldás? :F

[ Szerkesztve ]

(#12758) Chris0321 válasza forras2 (#12757) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
Magyar bankkártya van hozzádva vagy a Paypal-on van a pénz?

(#12759) forras2 válasza Chris0321 (#12758) üzenetére


forras2
őstag

Magyar, Unicredites bankkártya!

(#12760) Chris0321 válasza forras2 (#12759) üzenetére


Chris0321
addikt

Olvastam olyan fizetési problémáról mikor a bank nem engedélyezte a fizetést. Próbáltad úgy, hogy ráteszed a Paypal-ra a pénzt és onnan fizetsz?

(#12761) forras2 válasza Chris0321 (#12760) üzenetére


forras2
őstag

Azt nem. Igazából azt sem tudtam, hogy tudok külön a Paypalra pénzt tenni :D
Megpróbálom, jelentkezek, hogy mi lett az eredmény!
Köszönöm a segítséget :R

(#12762) Chris0321 válasza forras2 (#12761) üzenetére


Chris0321
addikt

Remélem segítettem valamit.

(#12763) forras2 válasza Chris0321 (#12762) üzenetére


forras2
őstag

Sikerült! Töltöttem pénzt a Paypalra, és onnan gond nélkül ment!
Kíváncsi leszek, hogy következő hónapfordulónál vonni fogja automatikusan, vagy megint "trükközni" kell...
Köszönöm a segítséget :R :R

(#12764) Iceman83


Iceman83
tag

Sziasztok!
Itthon regisztrálok előfizetést és hozzá csinálok vendégfiókot.
Fő fiókot itthon nézem.
A vendégfiókot lehet Ausztriába nézi?

(#12765) Chris0321 válasza forras2 (#12763) üzenetére


Chris0321
addikt

Az jó. Örülök, hogy tudtam segíteni.
Úgy tudom valamiért a bank akadályozza a fizetést, legalábbis valami ilyesmit írtak így nem lepődnék meg ha ezentúl a mostani módon tudnál csak fizetni. Én rákérdeznék a banknál, hogy mégis mi volt ez, akkor előre tudsz készülni a fizetésre ha nem megy kártyával.

(#12766) forras2 válasza Chris0321 (#12765) üzenetére


forras2
őstag

Hát, először azt hittem, hogy előre ittunk a medve bőrére, mert reggel megint kaptam 1 ilyen üzenetet... Furcsáltam is, és akkor nézem, a Paypalra vissza került a pénzem. Nem is értem, hogy lehet ez, hogy levonja a pénzt, utána meg vissza tolja a számlámra. De nem is foglalkoztam vele, mert hogy továbbra is tudtam nézni. Minden bekapcsoláskor feldobta az ablakot, hogy fel van függesztve a felhasználóm, de nyomtam neki 1 továbbot, és ugyan úgy tudtam nézni mindent...
De aztán most nem rég kaptam ezt az üzit, viszont ez nem a paypal számláról ment, hanem rendesen a hozzárendelt számláról.
Nem tudom mi volt a gond, igazából a megoldást sem tudom, hogy mitől oldódott meg, de mostmár minden a régiben elvileg.
Köszönöm a segítséget :R

(#12767) Chris0321 válasza forras2 (#12766) üzenetére


Chris0321
addikt

Nagyszerű, legalább megoldódott.

(#12768) fledtamas


fledtamas
tag

Sziasztok!

Segítsetek légyszi. Haveromat meghívtam vendégfelhasználóként, majd a nálam meglévő profilját szeretnénk átvinni ebbe.
Azt írja hogy vendégfelhasználónál nem lehet egynél több profilod.
Hogy tudok átvinni egy már meglévő profilt vendégfelhasználónak?

(#12769) Sanyi.mTs válasza fledtamas (#12768) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

ebből arra lehet következtetni, hogy a mostani vendég fiókot törölni kell.
meghíváskor (úgy emlékszem) meg kellett adni, hogy a vendégfiók melyik meglévő fiók átviteléből legyen.

[ Szerkesztve ]

(#12770) fledtamas válasza Sanyi.mTs (#12769) üzenetére


fledtamas
tag

Esküszöm nem értem.Tehát ha simán csak profil átvitelt próbálom, akkor egy teljesen új accountot akkar létreholzni alap-standard vagy prémium lehetőségekkel.
Ha megvásárolok egy vendégfelhasználó "profilt" arra meg nem engedi átvinni mert ebben csak egy profil lehet. :W

(#12771) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem akarok dicsekedni, de van 3 házam is magyarba, egy Pécsen, kettő Bólyban.
Ez a k...ott netfilx meg folyamatosan mindig rákérdez a Bólyi házakban, hogy akarom-e frissíteni a háztartást, aztán mikor visszaérek Pécsre, ezt újból megteszi Pécsen is, ami k...va idegesítő, de ez még ok, mert jön az email és rányomok és kész.
Viszont Bólyban a sebesség max 0.540 (nem elírás) tehát még 1M sincs! Nemhogy 18 felett jönne. A kép rosszabb, mint a VHS korszakban az agyonmásolt videókazettáknál.

A többi stream Prime, Apple tv simán jön 4k-ban. DolbyVision, Dolby Atmos, ami kell. Az átlag netsebesség Bólyban, 100-180M között szokott lenni.
És most a kérdés...
Szerintetek elképzelehető, hogy a Netflix direkt lassítja és arra akar rávenni, hogy vendégként adjam hozzá, mert ezt is folyamtosan írja?

(#12772) pourri válasza ΞΔGLΞ (#12771) üzenetére


pourri
aktív tag

Nem.

(#12774) sztanozs válasza ΞΔGLΞ (#12771) üzenetére


sztanozs
veterán

vsz a helyi szolgaltato lassit (vagyvalami dns problema lehet)

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#12775) ΞΔGLΞ válasza sztanozs (#12774) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

De mint írtam, ez csak a Netflix-nél van. A többivel nincs gond, sőt az Apple 30-40 között is tolja a műsorokat. A helyi szolgáltató a Yettel...

(#12776) modflow


modflow
veterán

Ha készítek ma egy alprofilt, akkor hogy lesz a fizetés?
E hónapra kifizettem a 4490-et, de még van a hónapból pár nap ugye.

(#12777) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! A Sex Education recap-jét szerettem volna megnézni a S4E1 előtt, de sikerült elnyomnom. A recap-et nem látom a sorozatnál a trailers & more alatt. Hogy tudnám elővarázsolni? Köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#12778) modflow válasza tylerddd (#12777) üzenetére


modflow
veterán

Youtube?

(#12779) tylerddd válasza modflow (#12778) üzenetére


tylerddd
veterán

Ott nincs fent, csak tákolt cuccok.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#12780) winbox válasza tylerddd (#12779) üzenetére


winbox
senior tag

Asszem netflixen is ez a verzió volt fent, viszont akkor én sem indítottam el, de a borítókép ugyan ez volt, aztán most már nekem sem jelent meg telóról: [link]
1. és 2. évad összefoglaló pedig van netflixen, ha az egészet vissza szeretnéd nézni.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#12781) modflow


modflow
veterán

Aki akar jó filmet látni, az nézze meg a SEHOL -t.
Kegyetlen jó film!!!

(#12782) Mrdevil válasza modflow (#12781) üzenetére


Mrdevil
addikt

Megnéztük egyből ahogy jött. Hát azért nem estem hasra, de egyszer nézhető volt talán igen.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12783) pn4hvq válasza Mrdevil (#12782) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Kérek még szavazatot a témában, mert a tartalma alapján 50-50% esélyt adtam neki, hogy érdemes-e rászánni az időt, egyelőre nem változattatok az arányon :D.

(#12784) Pro Koryak válasza pn4hvq (#12783) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Nekem a The Swimmers jobban bejött, ha már sodródunk a nyílt vízen, bár ezt még nem láttam... :DDD

Ami nekem még kellemes csalódás:
Bronx
Overdose
Neten nem kapott kiemelkedő pontszámokat, de pontosan azt hozzák, ami várható egy modern francia akció/krimitől. Senki sem szuperhős, nincs mindenkit lazán kisujjból elintézünk és hasonlók. Sokkal inkább a realitások talaján marad, ami külön örvendetes.

Pl. Lost Bullet-nél sokkal-sokkal komolyabbak, jobbak. Szerintem

[ Szerkesztve ]

(#12785) modflow válasza pn4hvq (#12783) üzenetére


modflow
veterán

Szerintem ez nagyon emberfüggő, nekem a Sehol 9/10.
A The Swimmers-t nem ismerem, elolvastam azt a két mondatot, amit netflix ír, hát abból azt jósolom látatlanba, hogy jaj nagyon menni akarok olimpiára, kitartó vagyok, azért is eljutok megnyerem, esetleg 2., de erkölcsi győzelem és kb. szokásos sablon.

A Sehol szerintem nem ilyen, nem mondom nincs benne logikátlan dolog, de nekem nagyon bejött.
A Nincs aki megmentsen is ilyen kb. 1 szereplős film, az is rohadt jó film!

(#12786) Pro Koryak válasza modflow (#12785) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Szerintem nézd meg a The Swimmers-t, én is anno csak úgy elkezdtem, de kellemes meglepetés, már ami a megvalósítást illeti. Eleve igaz történet, abszolút nincs túltolva a dolog.

(#12787) zseko válasza modflow (#12781) üzenetére


zseko
veterán

Hát ez azért elég erősen szubjektív. Leírás és több trailer alapján én például nem kívánok időt pazarolni rá, nem jön be.

HR24.hu

(#12788) prannk


prannk
őstag

Üdv. Premium előfizetesnel a 2db vendégfelhasználó az ip címre megy? Vagy eszközre?
Mert 990 ft vendégfelhasználó vagyok és sokszor kidobál hogy frissitsem az eszközt meg megerősítő email..

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#12789) modflow válasza zseko (#12787) üzenetére


modflow
veterán

(#12790) zseko válasza modflow (#12789) üzenetére


zseko
veterán

Így gondolom. Meglátszik az IMDb pontszámon is :) De mint írtam, ez erősen szubjektív, ami meg nekem kegyetlen jó, azt szerintem meg te nem tartanád sokra. Például a Baztan trilogy első része, vagy a Gesztenyeember, hogy mondjak is valamit.
De persze érhet akár meglepetés is, ha megnézném, ha nagy ritkán is, de volt már így. Ám szinte mindig bejön az első benyomás.
De még egyszer hangsúlyozom, ez az én ízlésemről szól, az első hsz-em is arról szól, nem pedig a film értékéről. Hiszen neked tetszett.

Na nem mintha az IMDb pontozását annyira nagyra tartanám, tetszett például alig 5.5-öt elérő film is, míg a 8.4-es Avengers: Endgame számomra olyan szinten kritikán aluli szemét, hogy soha többet nem vagyok hajlandó megnézni.

HR24.hu

(#12791) modflow válasza zseko (#12790) üzenetére


modflow
veterán

A gesztenyeember az pl. jó.

(#12792) Debilon válasza Pro Koryak (#12784) üzenetére


Debilon
addikt

ez az overdose milyen címen található meg? mert így nem dob semmit ha rákeresek

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#12793) TrollBalint válasza zseko (#12790) üzenetére


TrollBalint
addikt

Baztan? Ha jól emlékszem ez az, aminek a 3. részét elmentettem, mert leírás alapján tetszett, viszont nem akarta megnézni, hanem előbb a 1-2-t, viszont az 1. részt nem találtam fent. Mondjuk nyáron kerestem rá utoljára. Azóta felkerült ezek szerint mindhárom rész?

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#12794) Pro Koryak válasza Debilon (#12792) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Nálam sem, ezek szerint lekerült, pedig baromi jó szerintem!
Újra is akartam nézni valamikor... :(((

#12793 TrollBalint
már korábban is fent voltak az 1-3 rész, ha jól rémlik már tavaly is.
Ezek is nagyon jó filmek, kis thrilleres beütéssel, nemhiába spanyol.

(#12795) Pro Koryak válasza Debilon (#12792) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Ja boccs, Prime-on van fent! :DDD

(#12796) Debilon válasza Pro Koryak (#12795) üzenetére


Debilon
addikt

😁 akkor jó

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#12797) TrollBalint válasza Pro Koryak (#12794) üzenetére


TrollBalint
addikt

Fura, mert még akkor kikerestem a címét neten és úgy sem dobta fel nekem a kereső :( Mondjuk én magyar nyelven használom, nem tudom ez számít-e. De akkor a héten / hétvégén rákeresek feltétlen :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#12798) zseko válasza TrollBalint (#12793) üzenetére


zseko
veterán

Számít a felület nyelve, csak a második és harmadik rész kapott magyar feliratot, az első rész csak angol, így csak az angol felület alól érthető el. Én angol felülettel használom - már csak megszokásból is - és külső feliratot raktam alá, úgy néztem meg. Tavaly vagy tavalyelőtt néztem őket.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#12799) Pro Koryak válasza TrollBalint (#12797) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Állítsd át angol nyelvre! Sokkal több találatot ad, amihez van akár magyar felirat is, sokat magyarra állítva nem dobna fel.

[ Szerkesztve ]

(#12800) TrollBalint válasza Pro Koryak (#12799) üzenetére


TrollBalint
addikt

Oh... én azt hittem, ha magyarra állítom, mindent látok, ami kapott magyar feliratot / hangot.
zseko: lehet külső feliratot is tenni Netflix alá? (tv-n nézem a Netflixet)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.