Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-02 11:10:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11101) Zimerion válasza l.skywalker (#11095) üzenetére


Zimerion
csendes tag

Én köszi!

(#11102) Pro Koryak válasza newmoonlight (#11096) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Pár, amik nekem bejöttek:
The Baztan trilogy(lehet nincs magyar felirat :F ), Lost girls, Aftermath, The Invisible Guest, Anklaget, The trip ....
Sorozat:
Bordertown, Deadwind, Fallet, Young Wallander, The innocent, Toy boy, The trial, Gesztenyeember, Valhalla gyilkosságok, Rejtély a hegyekben, Mindhunter, Unbelievable, Anxious people, 13 parancsolat, Outlander(~1-3. évad kb., utána már unalmassá válik) ....

Nem árt őket eredeti nyelven nézni!

(#11103) newmoonlight válasza Pro Koryak (#11102) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Köszi, megkukkantom őket. (Az Outlandert szerintem is ellaposították. Kár érte, mert érdekes a témaválasztás, és netflixes mércével mérve nagyon igényes.)
Az After Life-ot kihagytad. :)

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#11104) Chris0321


Chris0321
addikt

Hello.
Én személy szerint jobban szeretem ha hetente jön ki új rész, mert ha egyben adják ki akkor ledarálom és utána ülök és nézem, hogy ennek gyorsan vége lett, most mit csináljak?

(#11105) zseko válasza Pro Koryak (#11102) üzenetére


zseko
veterán

Kettőt emelnék ki ezek közül, az egyik a The Baztan trilogy, ami valóban nagyon jó, bár az első része a legjobb belőlük. Van felirat hozzájuk emlékeim szerint.
A másik a Valhalla gyilkosságok, ez is igen ütős volt nekem is.
Sőt, csak hozzátennék még egy erős harmadikat, nem tudom kihagyni, a Gesztenyeembert.

Láttam többet is a listából, és van ami be is van jelölve mint megnézendő ezek közül.

És valóban, csak eredeti nyelven! :)

HR24.hu

(#11106) Pro Koryak válasza newmoonlight (#11103) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Outlander: az 1-2. évad valóban :Y :R kib/szott igényes, a gael nyelvű részeket + skót angolt meg egyenesen élvezet hallgatni.

Most kb. ezek ugrottak be. Ja, még az Arcane + van egy rakás távol-keleti film, anime + sorozat(nem a Squid game!), azokat még el sem kezdtem, csak bedobáltam a listámba.
After life-ot nem néztem.

(#11107) newmoonlight válasza Pro Koryak (#11106) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Az After Life a legeslegeslegjobb. Többször is nézhető, ami (nálam) tényleg ritkaság.

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#11108) Adama123 válasza gulupeti (#11085) üzenetére


Adama123
tag

Better Call Saul nem Netflix saját gyártás, hanem vásárolt tartalom. Amcsiknál ráadásul Netflixre most került fel csak az 5. évad. Ott az AMC csatorna adja, ők a gyártók is, náluk is hetiben van. Ott van a világpremier hivatalosan.

(#11109) Floyd80 válasza newmoonlight (#11103) üzenetére


Floyd80
addikt

Afrer Life ha már szóba került, a svéd Hétköznapi szorongások minisorozat szintén nagyon jó.

Nekem a Norsemen (A norheimi vikingek) all time legjobbak között van, nincs olyan rész amibe beletekernék és ne szakadnék a röhögéstől.

Svéd, dán, izlandi, finn stb. bűnügyi sorozatok is sok van a Netflixen, nekem bejöttek, pl. ifjú Wallander , Valhalla gyilkosságok, Gesztenyeember, Holtszél, a német Dark (Sötétség).

US sorozat: A tettes Bill Pullmannal.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#11110) newmoonlight válasza Floyd80 (#11109) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Köszi a tippeket!

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#11111) ΞΔGLΞ válasza 30z.Samu (#11087) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ezzel én is így vagyok, annyi a foslé, hogy hónapok óta nem nézem, csak néha a kislányaim pár mesét.
Saul elérhető egyébként most kaptam az mail-t...

(#11112) Pro Koryak válasza newmoonlight (#11107) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Trailer alapján senki nem szimpi benne, sőt. Majd belenézek hátha, bár amcsi sorozatokból nagyon kevés jött eddig be, kb. a Mindhunter, Unbelievable, When they see us.

(#11113) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Hú kellett ez nekem?! :D

Ha rákeresünk valamire amit már láttunk Netflixen kívül nem dobja ki a kereső. Pedig a film címe helyes.
Leszedtem ezt a Netflix codes appot, hátha azzal jobb lesz az élet.

Van valahol elérhető lista az összes filmről? Vagy ez titok?

⭐ Stella

(#11114) Floyd80 válasza radi8tor (#11113) üzenetére


Floyd80
addikt

Esetleg ez:

Full List of Movies and TV Shows on Netflix | Flixable

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#11115) radi8tor válasza Floyd80 (#11114) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Köszi!

⭐ Stella

(#11116) gulupeti válasza Adama123 (#11108) üzenetére


gulupeti
senior tag

Nem is állítottam ilyet, hogy az, vagy igen? :)
Az meg, hogy, hogy van az amcsiknál, miért kellene, hogy nekem itt számítson valamit is?
Szimplán megszoktam és jól esett az, ha kedvem tartotta, akkor egy jóféle sorozatból meg tudtam nézni 2-3 részt is egyszerre. Szerintem ez így tré, továbbra is tartom. Inkább várok, velem nem szúrnak ki. :D

(#11117) Pro Koryak válasza newmoonlight (#11110) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Ez kimaradt az ajánlásból:
Bitter daisies!
Vezércsel
Bodyguard
Amit magad mögött hagysz
The fall (Gillian Anderson végre nem a béna ufo ügynök)
Borgen(politikai)

(#11118) newmoonlight válasza Pro Koryak (#11117) üzenetére


newmoonlight
senior tag

:R

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#11119) newmoonlight


newmoonlight
senior tag

Villámkérdés. A Baztan-trilógiának melyik az első része?

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#11120) zseko válasza newmoonlight (#11119) üzenetére


zseko
veterán

The Invisible Guardian.

HR24.hu

(#11121) newmoonlight válasza zseko (#11120) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Azt a 2. résznek írja a Netflix.
(A trilógiából én csak két részt látok. A csontok örökségét és az Áldozat a viharnak címűt.)
Ennek egyébként mi a magyar címe?

[ Szerkesztve ]

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#11122) toompa válasza newmoonlight (#11119) üzenetére


toompa
őstag

1. Invisible Guardian (A láthatatlan őr)
2. The legacy of the bones
3. Offering to the storm

[ Szerkesztve ]

(#11123) zseko válasza newmoonlight (#11121) üzenetére


zseko
veterán

Pedig az az első.

A magyar címe: A láthatatlan őrző.
Úgy látom ahhoz nincsen magyar felirat, ezért nem jelenhet meg nálad, én az angol felületet használom. Angolul néztem volna meg? :F Nem emlékszem rá.
Nem teljes a nyelvtudásom ugyan, de szoktam angolul, az ismeretlen szavakat kikeresve nézni filmet vagy sorozatot. Az is lehet hogy külső feliratot tettem alá, mivel pc-n filmezek (pont emiatt, itt megtehetem).

De a legelső rész a legjobb, és kicsit érthetőbb tőle a többi rész.

HR24.hu

(#11124) newmoonlight válasza toompa (#11122) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Az 1. részt én nem találom sem az angol, sem a magyar címmel.

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#11125) fant0mi válasza newmoonlight (#11124) üzenetére


fant0mi
addikt

A netflixet állítsd angolra.

(#11126) toompa válasza newmoonlight (#11124) üzenetére


toompa
őstag

Anno virágboltból néztem. De nem tetszett és nem is folytattam.
De rákerestem, magyarul én sem találom a Netflixen.

(#11127) newmoonlight


newmoonlight
senior tag

Köszi mindenkinek!:R

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#11128) Pro Koryak válasza toompa (#11126) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Pedig én azzal kezdtem még anno amikor megjelent, szintén a "boltból".
A képi világa baromira megfogott, szóval érdemes jó minőségben nézni + a történet is egyre betegebb lesz már az első részben.

(#11129) toompa válasza Pro Koryak (#11128) üzenetére


toompa
őstag

Az első részt becsülettel végigszenvedtem. Nekem nagyon gyenge volt. Van ilyen. :)
Nem büntettem magam a többi résszel. Asszonnyal néztem, neki sem tetszett. Elkaszáltuk.

(#11130) zseko válasza toompa (#11129) üzenetére


zseko
veterán

Pedig az nekem is nagyon bejött, imdb pontszámtól függetlenül. És szintén a képi világa volt az, ami miatt ezt megnéztem volna nagyvásznon.
De ha az első rész nem tetszett, akkor valóban felesleges lett volna megnézni a többit, ott már nem volt meg annyira ugyanaz a hangulat. Ettől függetlenül azért tetszettek.

HR24.hu

(#11131) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Gondoltam az éjjel nekiállok "Saul"-nak - és tényleg nem tudtam, mert nem olvastam utána, hogy csak két rész kerül fel -,szóval, ezek nem normálisok lettek. A netflix előnye mindig az volt, hogy a teljes sorozat elérhető volt, de most, hogy csak két részt tudtam megnézni, mert a következőkre várni kell, teljesen kiakadtam erre a szarevő bandára.
Évek óta fizetek(m) nekik a legdrágább csomagot, lényegében úgy, hogy szinte nem is nagyon nézzük (már), de most lemondom és akkor fizetek elő,. amikor a teljes évad fent lesz. És ezt feedback-ben is elküldöm nekik.
Nem tetszenek az ilyen genyó húzások, és most enyhén fejeztem ki magam...

(#11132) toompa válasza ΞΔGLΞ (#11131) üzenetére


toompa
őstag

Nekem sem tetszik, de közben kiderült hogy nem a Netflix hibàja hanem az AMC a forgalmazó.

(#11133) freeknight válasza toompa (#11132) üzenetére


freeknight
őstag

Igen, csak utána kéne nézni, mielőtt írogatna az ember (ráadásul nem is az első hsz már ebben a témában). A Snowpiercer is ugyanígy hetente jött, ugyanezen okokból. Örüljünk, hogy legalább így hetiben látható, mintha egyáltalán nem lenne elérhető.
Egyébként ez az egyben elérhető az egész évad elég ritka, szerintem már csak a netflix, meg talán a hulu csinálja még, és nem is biztos, hogy jó döntés. Kijön egy frankó új sorozat, az ember ledarálja 2-3 nap alatt, aztán el is felejtődik, néznéd a következő sorozatot, ugyanolyan jó minőségben. Egyszerűen nincs az a tartalomgyártó, aki 2-3 naponta, vagy hetente tudná szállítani az újabbnál újabb, szuper minőségű sorozatokat. Így hetiben meg tovább köztudatban marad.
Amit én személyesen is észrevettem, egyben darálva közel sem maradnak meg annyira az emlékezetemben a sorozatok, ledarálom és el is felejtem. Hetiben meg van min agyalni, van mire várni hónapokon keresztül. Persze, nyilván az is egy jó dolog, hogy nem kell abbahagyni egy cliffangernél, hanem egyből tudod tolni a következő adagot, szóval összetett kérdés ez. Én sokáig a darálás mellett voltam, de mostanában újra kezdem értékelni a heti megjelenést.

[ Szerkesztve ]

(#11134) Drenadar válasza freeknight (#11133) üzenetére


Drenadar
veterán

sokan azt csinálják hogy megvárják míg kijön a teljes évad és akkor darálják le :D

(#11135) freeknight válasza Drenadar (#11134) üzenetére


freeknight
őstag

Ez is egy lehetőség. A Snowpiercernél én is így csináltam :D. A Saul meg nem zavar, ezt eddig is hetiben torrenteztem le, az már csak egy plusz, hogy most már egyből elérhető részenként a Netflixen.

(#11136) ΞΔGLΞ válasza freeknight (#11133) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nálam biztosan megmarad, mert a "Saul" sorozatot ( 4 évad) legalább ötször néztem meg, az 5-ik évadot meg megszámolni sem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#11137) zseko válasza freeknight (#11133) üzenetére


zseko
veterán

Ami jó, tetszik és érdekel, azt szívesebben nézem egyben. A tölteléksorozatoknál, amiket csak azért nézek hogy menjen valami a háttérben és ne legyen csend, nekem is megfelel a heti egy-két rész :)

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#11138) 30z.Samu válasza ΞΔGLΞ (#11131) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is ezt fogom csinálni, most lemondtam, mert az HBO-t sokkal többet nézem. Ha kijön általam több sorozat következő évada, akkor majd előfizetek.

Sic Parvis Magna

(#11139) l.skywalker válasza Drenadar (#11134) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nekem van olyan ismerősöm, aki megvárja míg az összes évad lepörög és csak utána kezdi el nézni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11140) 30z.Samu válasza l.skywalker (#11139) üzenetére


30z.Samu
félisten

Azt nem bírnám ki. :D Ez akkor jó, hogy ha utólag akadok rá egy sorozatra és akkor le tudom darálni. :D
Barátok Köztnél kellett volna várnia röpke 20 évet, ha egyszerre akarja ledarálni. :D

Sic Parvis Magna

(#11141) lemmy9


lemmy9
őstag

A Better Call Saul utólsó része után a Netflix 1 napra rá, leveszi műsorról. :DDD ;]

Szerintem!

(#11142) Roland8622 válasza l.skywalker (#11139) üzenetére


Roland8622
aktív tag

Én így néztem meg a Homeland-et, a Home Before Dark-ot, a Narcos-t, a Game of Thrones-t (na jó, ott a 8.évadot hetente, de előtte semmit nem láttam belőle és a 7 évadot ledaráltam). Sok sorozat van a listámon + heti szinten olvasom a Sorozatjunkie oldalát :D
--------
A másik dolog, úgy nagy általánosságban már nincs meg a türelem bennem sem, hogy hétről hétre várjam az új részeket (anno pl. a Prison Break / Lost / Hereos huu). Ezért is jó ha több sorozat - esetleg- több évada is ott van a listán, mert mire végzek az egyikkel, jön a következő olyan sorozat ami felkeltette az érdeklődésemet. És így tuti nem fogy ki a készlet. Ha meg vélelen leveszik a kínálatból, akkor sem esek pánikba ;)

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#11143) beteg


beteg
őstag

Hello!
Ti hogy oldjátok meg, hogy derítitek ki, hogy előző nap melyik filmen aludtatok el?
A Nézd továbban nincsenek, mert hogy végig mentek.
Előzmények meg nincs.
Rajtam kívül mindenki emlékszik az előző napi film címére? :D

Csak futni kell!

(#11144) fant0mi válasza beteg (#11143) üzenetére


fant0mi
addikt

A profilban megnézhetők az előzmények (weben belépve).
Ha meg elaludtál rajta, akkor szar volt, nem is érdekes. :))

(#11145) beteg válasza fant0mi (#11144) üzenetére


beteg
őstag

Köszi szépen! Ezt nem tudtam.
Mobilon is kéne működnie? Én csak olyat látok, hogy
"Legutóbbi streaming tevékenység az eszközön"

Csak futni kell!

(#11146) fant0mi válasza beteg (#11145) üzenetére


fant0mi
addikt

A mobilos appban a profilképed alatt a fiók, aztán lejjebb a profilod, ott vannak. Már pontosan nem tudom megmondani, mert lemondtam az előfizetést.

[ Szerkesztve ]

(#11147) beteg válasza fant0mi (#11146) üzenetére


beteg
őstag

Megvan. Köszönöm szépen!
:R

Csak futni kell!

(#11148) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

:C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11149) LendvaiFeri1 válasza lemmy9 (#11141) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

A harmadik rész mikor kerül fel? :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#11150) ScomComputer válasza LendvaiFeri1 (#11149) üzenetére


ScomComputer
veterán

Hétfő..AMC....kedd NeFlix UK...péntek netflix HU..eddig így volt.. :K

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.