Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-02 11:10:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12151) modflow válasza Skylukos (#12150) üzenetére


modflow
veterán

Hát nekem Sony-n nem is lehet hozzányúlni a képhez, mert "Netflix kalibrált" módban használom.

[ Szerkesztve ]

(#12152) kezo0


kezo0
addikt

Egy kis érdekesség:
Meglepő, hogy melyik streamingszolgáltató szorongatja itthon a Netflixet

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#12153) prisz


prisz
aktív tag

Ez már annyira szánalmas...
[link]

(#12154) kmarci25 válasza prisz (#12153) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Miért? :F Nem kötekedésképpen kérdezem, de tényleg érdekel, hogy egy hatóság vizsgálata és az alapján intézkedések megtétele miért szánalmas?
(Az is szánalmas, mikor a NÉBIH bezáratja a patkánytanya kifőzdét?)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#12155) Skylukos válasza prisz (#12153) üzenetére


Skylukos
tag

A törvény az törvény, még a néha szánalmas filmekbe bujtatott, agitprop netflixnek is.

(#12156) prisz válasza kmarci25 (#12154) üzenetére


prisz
aktív tag

Es mit intézkednek egy külföldön jegyzett, előfizetéses prémium stream csatornával kapcsolatban? Pont azért fizetek és nem keveset, hogy az ilyen nálunk törvényileg agyonszabályzott marhaságokat elkerüljem. Persze benne van a pakliban, holnap akár be is tílthatják. Mondjuk egy éjszaka alatt suttyomban hozott törvénnyel. Csak ahogy szokták...

(#12157) sztanozs válasza prisz (#12156) üzenetére


sztanozs
veterán

Siman betilthatjak (pontosabban megtilthatjak, hogy magyarorszag terulten "sugarozzon")

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#12158) prisz válasza Skylukos (#12155) üzenetére


prisz
aktív tag

Agiprop? Micsoda? Lehangoló ha így gondolod. Tényleg nagyon el vagyunk maradva a nyugattól. Inkább itt kellene keresni a problémát, amikor egy személy agyából kipattant erkölcsi normakat próbálják ráerőltetni a társadalomra. Biztos, hogy ez a jó út? Volt már ilyen a történelemben, nagyon csúnya lett a vége...

(#12159) Skylukos válasza prisz (#12156) üzenetére


Skylukos
tag

A burkolt agitáció és az érzékenyítés a netflixen, na az a suttyomban!
A törvényt azt kihirdetik a pontos szövegével, pontosan elmagyarázva mire, és kire irányul, és mitől védi az állampolgárokat!

(#12160) Skylukos válasza prisz (#12158) üzenetére


Skylukos
tag

Ha az a nyugat amire te gondolsz, akkor jobb is ha teljesen lemaradunk!

(#12162) kmarci25


kmarci25
Topikgazda

Töröltem, amit írtam, mert látom, hogy rossz irányba indultunk. Legyen annyi elég hogy másképp látjuk a világot.

Ismételten kérem, hagyjuk a politikát!

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#12163) Skylukos válasza kmarci25 (#12162) üzenetére


Skylukos
tag

Ok.

(#12164) Floyd80 válasza prisz (#12153) üzenetére


Floyd80
addikt

Philomena Cunk szerint a világ | A Netflix hivatalos oldala

Akkor ezt még nem nézték, Jézus kapja az ívet rendesen. :DDD

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#12165) Pro Koryak válasza Skylukos (#12160) üzenetére


Pro Koryak
addikt

:Y :W
Ennyiből minek nézed a Netflixet + a többi streaming szolgáltatást + a többi nyugati dolgot miért használod napi rendszerességgel?

Ne válaszolj!

[ Szerkesztve ]

(#12166) pn4hvq válasza prisz (#12158) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Én a filmeket, sorozatokat saját szórakoztatásom végett nézem. Én nem írok kritikákat, nem elmélkedek, találok ki "műelemzéseket", stb, viszont számomra vannak zavaró erkölcsi normák, amik az én szórakozásomat beárnyalják. Lehet, hogy elfogadóbbnak kéne lennem, nem tudom, én ilyen vagyok, nem igazán értek egyet ezekkel a dolgokkal, de az én filmnézési élményemet rontják. Hozzáteszem, ha annyira zavarólag hat számomra az érzékenyítés téma, erkölcsi norma, akkor lelkiismeretfurdalás nélkül hagyom abba a nézését, nem igazán vagyok kíváncsi erre (és zömében nem is mozdítja előre a történetet, nincs is érdemi jelentősége, csak "kell").
Igyekeztem dipolomatikusan fogalmazni, remélem, sikerült.

(#12167) Skylukos válasza Pro Koryak (#12165) üzenetére


Skylukos
tag

A hireket is megnézem pedig ott sem tetszik minden, de a látottak hallottak feldolgozására a józan eszemet használom.
Ja, és azért mert valami nyugati, még nem biztos hogy jó, csak esetleg ügyesen lehetetlenítette el a keleti konkurenciát!

[ Szerkesztve ]

(#12168) Chris0321 válasza Skylukos (#12167) üzenetére


Chris0321
addikt

Jobb lenne ha ezeket a gondolatokat inkább megtartanád magadnak.

(#12169) kmarci25


kmarci25
Topikgazda

Még egyszer kérem, de többször nem fogom. A következő politikai jellgű hsz-t törlöm.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#12171) Floyd80 válasza Floyd80 (#12164) üzenetére


Floyd80
addikt

Na tessék.

Élet+Stílus: „Jézus állítólag valódi történelmi személy volt, mint Justin Timberlake vagy Garfield” | hvg.hu

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#12172) kmarci25 válasza Floyd80 (#12171) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Gratulálok az alkotóknak! :W Nem néztem meg, de a cikket elolvastam és egy dolog megütötte a szemem. Jézust és a katolikus egyházat elhordják mindennek, de Mohamedet "szigorúan nem láthatjuk". Tehát az iszlám szabályait tiszteletben tartják. Jól értettem? Mert ha igen, akkor a paródia önmaga paródiájává vált. De ugye tudjuk hogy hogy jártak a szerencsétlen Charlie Hebdo-s karikaturisták. Még jó hogy a katolikusok mindenkit megöltek, akik nem követik a vallásukat, ahogy az a cikkben is szerepel.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#12173) fenky válasza kmarci25 (#12172) üzenetére


fenky
tag

Szerintem nem tisztelnek senkit, csak a kereszténységnek mindegy, nincsenek kereszteshadjáratok, max. egy-két pap beszól, az iszlám esetében meg fosnak, mert simán járhatnak úgy, mint a Hebdo-sok.

(#12174) kmarci25 válasza fenky (#12173) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Igen, erre utaltam azzal, hogy ha ez így van, akkor saját magukat köpik szemen a szatirikus műsorukkal.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#12175) ebayer válasza kmarci25 (#12174) üzenetére


ebayer
tag

Azért vannak kivételek. Ez a vígjátéksorozat a BBC-n futott pár éve és egy muszlim szatíra. Persze sokan felháborodtak rajta, de a többség belátta, hogy nem kell mindent komolyan venni.

(#12176) kmarci25 válasza ebayer (#12175) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Persze, nem azt mondom, hogy nincs ilyen. Az említett cikkre reagáltam, amikben a Netflix-es sorozatról írtak.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#12177) Skylukos


Skylukos
tag

Azt mondjátok nem lehet politizálni, na de mi az ami nem politika ma már?

(#12178) Rabbitf_24 válasza Schamuelson (#12138) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Szia

Naponta kapok már egyet +33-as kezdetű számokról, eddig 4 különbözőről.
Az elsőre rákattintottam, de nem történt semmi, nem hozott be semmi oldalt.

A többieknek: ennek hogyan lesz vége? Ha megtudták valahonnan a számomat, akkor életem végéig kapni fogom változatos számokról az sms csapdákat?

(#12179) Noxy válasza Rabbitf_24 (#12178) üzenetére


Noxy
veterán

nem hozott be semmi oldalt.

Nekem a reggeli SMS-ben ezt hozta be: netflix-hu.com [kép]
Tök mind1 mit írsz be, mert tovább enged.
Amire meg kíváncsiak lennének a végén, ez lenne: [kép]
Megkapták innen a kért adatokat: [link] :DDD

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#12180) labeda válasza Rabbitf_24 (#12178) üzenetére


labeda
aktív tag

Tegnap DHL csomag vámkezelésére szólítottak fel. Ugyanúgy 33 előhívóval. Semmilyen terméket nem vettem, főleg nem, amit vámkezelni kell. De az aggály bennem is itt van.

(#12181) #48613632


#48613632
törölt tag

Van egy FB csoport, ami erre specializálódott. Mármint az ilyen adathalász meg egyéb haszontalan tevékenységek gyűjtőhelye, sok egyéb hasznos információval
Javaslom regisztráljatok, és osszátok meg ott is, hogy minél több emberhez eljusson.

Cyber.Threat.Report

(#12182) Noxy válasza labeda (#12180) üzenetére


Noxy
veterán

Én azóta kapok kamu SMS-t, amióta kiszivárogtak a WhatsApptól az adatok. Itt ugye kötelező megadni hogy működjön. Ilyen Netflix és hasonló oldalakon az lenne az ideális megoldás, hogy a tel számot el lehetne rejteni, úgy mint az Apple-nál az iCloud+ban az e-mail címet. Talán egyszer majd rájönnek oszt megoldják.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#12183) wariror


wariror
tag

Sziasztok! Több ip-cimröl is lehetséges egy adott profilt használni?
Értem én ez alatt azt hogy ha nem csak otthon hanem ha lemegyek
máshoz ott is használható ugyan az az acc.?

(#12184) prisz válasza Noxy (#12179) üzenetére


prisz
aktív tag

"netflix-hu.com"
Te jó isten... :) :Y :)

(#12185) kmarci25 válasza wariror (#12183) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Persze, simán. Ugyanígy mobil eszközről is, de akár nyaralás alatt a szálloda tv-jéről is használhatod.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#12186) wariror válasza kmarci25 (#12185) üzenetére


wariror
tag

Köszönöm!

(#12187) Luissimo


Luissimo
veterán

Tudja valaki, hogy melyik streaming oldalon van fenn a LOST és a DEXTER.?

(#12188) ferenck válasza Luissimo (#12187) üzenetére


ferenck
senior tag

Pont erre jó a JustWatch: [link]

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#12189) Chris0321 válasza ferenck (#12188) üzenetére


Chris0321
addikt

Elég a Google is. Oldalt kiírja melyik szolgáltatónál tudja megnézni. Jó a Dexternél nem, mert még csak ez után fog kijönni a SkyShowtime-ra.

[ Szerkesztve ]

(#12190) Rabbitf_24 válasza Noxy (#12179) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Ha beírod az adataidat, akkor a belépési infók már megvannak, vagyis be tudnak lépni a meglevő profilba nem?
Az lenne a poén, hogy visszaírnak a generált kártyáról, hogy köszi a 20 misit. :D

(#12191) Terapeuta válasza Rabbitf_24 (#12178) üzenetére


Terapeuta
őstag

Na asszony is kapott ilyet. Mivel még sosem volt (vagy nem voltam a tudatában) ilyen jellegű élményem, gyorsan felmentem PC-re, nem látok semmit. Felhívtam az ügyfélszolgálatot, ott mondták, hogy ilyet bizony SMS-en nem küldenek. Akkor esett le.

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

(#12192) Luissimo válasza ferenck (#12188) üzenetére


Luissimo
veterán

Nab@meg😃

Fennvan aTableten, hogy ez nem jutott eszembe :W :W

(#12193) Noxy válasza Rabbitf_24 (#12190) üzenetére


Noxy
veterán

A profilod nem érdekli őket.
Nem a Netflixet akarják a profiloddal nézni, hanem a b.kártya adatokra kíváncsiak. Belépési e-mail: xxxx@xx psw:: xxxxx, akkor is tovább enged, a b..kártya adatokig.
A végén meg visszadob hivatalos netflix.com oldalra ahova, már normálisan be lehetne lépni. :K

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#12194) Rabbitf_24 válasza Noxy (#12193) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Igen, ezért is nem értettem a fake kártyaadatok megadását.
Ha már benn vannak a profilban, akkor már megvannak a kártyaadatok is.
Mondjuk én paypallal fizetek, ott nem tudom hogy mi mehet ki.

(#12195) kmarci25 válasza Rabbitf_24 (#12194) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

De itt nem az a lényeg, hogy a profilodba belépjenek. Ők azt akarják, hogy önkéntesen add meg a kártyaadataidat. Nem ellopni akarják a NF adatbázisából, vagy a profilodból.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#12196) Rabbitf_24 válasza kmarci25 (#12195) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Így már értem, köszönöm :R

(#12197) Redneck


Redneck
veterán

A scammer témához két friss story:

Beállítottam ma egy idősebb családtagom bankkártyáját az enyém helyett a Netflix fiókján, mert mostmár szeretné ő fizetni. Nem is volt ezzel semmi gond, telefonhívás közben mondta amit kellett, PC-n csináltam, öröm boldogság.
Kb. 1 óra múlva hívott, hogy nem tudja hitelesíteni a fiókját, és 24 órája van rá. Elsőre nem értettem miről beszél, kérdeztem, hol és miért van erre szükség?
Azt mondta üzenetben jött a link.
Na mondom b@zmeg, ugye nem adtál meg semmit? :Y
De megadta.
Gyorsan letiltattam vele a kártyáját, és mondtam hogy semmi ilyenre nem volt szükség, de múltkor már felhívtam a figyelmét, hogy a Netflix nem küld SMS-t, és már tavaly óta megy ilyen csalás. Szerencsére nem vettek le pénzt a kártyájáról, de egyéb adataival is visszaélhetnek.

Másik:
Pár napja vidéken voltam, vittem magammal az Xboxom, de azon kilépett az app, és fogalmam sem volt a jelszóról, mert barátnőm írta be, ő csinált magunknak előfizetést. Gondoltam majd másnap megkérdezem.
Délelőtt mikor beszéltünk, mondta hogy ő is kapott ilyen SMS-t az éjszaka, de tudva a csalásról, törölte.

Ez most mi? Honnan tudják a csalók, hogy kit lehet scammelni ezzel? Hogy csinálhatják?
Mi lehet a követő alkalmazás, vagy módszer? Hogy lehet hogy ha egy profilon valami változás történik, szinte azonnal jön a próbálkozás?

Jelen esetben volt mindenféle eszköz a történetekben: naprakész Windows, Xbox, Iphone, és Android telefon is, és egyik sincs tele idióta appokkal.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#12198) prisz válasza Redneck (#12197) üzenetére


prisz
aktív tag

Tegnap adtam meg az új bankkártyát, mert a régi lejárt. Online kb. 5 perc volt a módosítás, hitelesítéssel. Qrvára semmi sms nem jött, csak a teszt "0" ft levonás. Nem értem a problémád...

[ Szerkesztve ]

(#12199) Redneck válasza prisz (#12198) üzenetére


Redneck
veterán

Nekem is 2 perc alatt megvolt, ezzel nem is volt probléma, leírtam.

Az volt a kérdés, hogy mi lehet a scammelés alapja.
Honnan tudják a csalók, kinek kell sms-t küldeni? Nincs fiókom és még sosem kaptam, de netflixes fiókkal rendelkező ismerősök elég sokan. Persze végülis lehet véletlenszerű, de érdekes hogy pont akkor jött két családtag fiókjára, amikor valamilyen művelet történt a fiókon 1-2 órán belül. :U

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#12200) Chris0321 válasza Redneck (#12199) üzenetére


Chris0321
addikt

Én is kaptam már, pedig nem kellett semmit változtatnom. Kaptam vámos kamusms-t is.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.