Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-02 11:10:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12201) prisz válasza Redneck (#12199) üzenetére


prisz
aktív tag

Na ja. Így már értem. Kamu sms-t "erősítse meg fiókját 24 órán belül" kb. 2 hete én is kaptam. Rögtön töröltem...

(#12202) Redneck válasza prisz (#12201) üzenetére


Redneck
veterán

Na ő sajnos nem, mert idős és rutintalan. Nem volt neki gyanús, mivel előtte módosítottam és azt hitte neki is kell. Meg akarta oldani, ezért nem egyből hívott, csak amikor fennakadt a kétlépcsős hitelesítésnél. Valószínűleg nem volt fontos a kártya tiltása, de jobb félni mint megijedni.

Az azért minimum érdekes, hogy mindkét fiók esetén, a fiókművelet utáni 1-2 órában érkezett sms. :U
Szerintem valami telefonos alkalmazás kémkedik, és lopott adatbázisuk is van hozzá. Kémkedéssel a Tiktokot hozzák kapcsolatba a leggyakrabban.
Nem vagyok egy nagy konteós, de valami egyszerű és elterjedt dologban lehet a backdoor.

Chris0321:
Vámosat én is, és e-mailben is állandóan spammelnek DHL csomaggal.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#12203) Debilon válasza Redneck (#12202) üzenetére


Debilon
addikt

nekem nincs tiktokom, aztán mégis kaptam ilyen netflix-es kamu sms-t

szerintem meg csak szám tartományokat végig spammelnek, hátha alapon

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#12204) Intel fan11


Intel fan11
őstag

Sziasztok. Netflixtol kaptam smst, hogy nincs rendbe vmi az elofizetesemmel. Linkre mentem. Bankkartya adatot ker. Ez vmi csalas?

Battletag: hojszi#2983

(#12205) Chris0321 válasza Intel fan11 (#12204) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
Csalás, nehogy megadj bármit! A Netflix soha nem kér ilyet sms-ben, tilsd le a számot nyugodtan!

[ Szerkesztve ]

(#12206) Intel fan11 válasza Chris0321 (#12205) üzenetére


Intel fan11
őstag

:R

Battletag: hojszi#2983

(#12207) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

FIGYELEM CSALÁS!
Ha valaki ehhez hasonló sms üzenetet kap,
amiben a fiók korlátozásának lehetőségét írják,
hacsak nem adja meg a bankkártya adatait

- NE KATTINTSON A LINKRE -
és semmiképp, de tényleg

SEMMIKÉPP:

NE ADJON MEG BANKÁRTYA ADATOKAT!!!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#12208) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Én még magának a netflixnek se adok meg bankkártya adatokat. ;]
15k-s feltöltőt használok. :)

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12209) pourri


pourri
aktív tag

Megnéztem ezt a vörös rózsa minisorozatot! Mint egy falat kenyér, csak a harmadik olyan sorozat ami ugyanezzel a sztorival rendelkezik. :D

(#12210) Redneck válasza pourri (#12209) üzenetére


Redneck
veterán

De legalább sikerült egy gagyi, rosszul castingolt, logikátlan produkciót összerakni egy elcsépelt alapra. Fele ennyi rész is bőven elég lett volna belőle. Klasszikus Netflix szindróma.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#12211) zseko


zseko
veterán

Az mitől lehet, hogy a telefonom HDR10+ képes, a Netflix app viszont azt mondja, hogy nem támogatja?

HR24.hu

(#12212) aprokaroka87 válasza zseko (#12211) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Mármint a kijelző hdr10 képes?
Vagy képes lejátszani hdr tartalmakat?

(#12213) zseko válasza aprokaroka87 (#12212) üzenetére


zseko
veterán

Őszintén szólva egyelőre nem tudom pontosan hogy a kijelző is képes-e rá, de benne van a Netflix támogatási listájában is. Galaxy S21 FE, papír szerint HDR10+ és Dolby Atmos tudással.

Próbáltam utánaolvasni, egyelőre csak a sok maszlagot találtam, értelmezhető dolgot nem, valamint eddig csak egyetlen fórumbejegyzést, ami alapján mintha csak az Exynos-al szerelteknél működne, a Snapdragonos változatnál nem.

Annyira persze nem hiányzik, nekem egyébként is természetesebbnek hatnak és jobban bejönnek a normál színvilágú videók, csak kíváncsi voltam.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#12214) Luissimo


Luissimo
veterán

(#12215) laci laci


laci laci
addikt

Üdv mindenkinek.Eddig szolgáltatón keresztül használtam a netflixet.Most már nem,de előtte megszüntettem.Most csak simán újra regisztrálok és ennyi? Illetve a play áruházból töltöm le az app-ot és ott nyugodtan megadhatom a banki adatokat? Köszönöm a választ

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#12216) pkaresz válasza laci laci (#12215) üzenetére


pkaresz
senior tag

Szia!
Én PC n regisztráltam, ott mindjárt a beállításokat is el tudod rendezni a be jelentkezés után, magyar, szöveg formátum. Appon nem tudom, ott csak használom.

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#12217) zseko


zseko
veterán

Érdekes, hogy tesómék tévéjén a profiljuk átváltott angol nyelvre. Mindenhol máshol maradt magyar: böngészőben, tableten, telefonon, 4K Max-on, én tévémen.

HR24.hu

(#12218) woodworm válasza zseko (#12217) üzenetére


woodworm
veterán

A régi samsungon nekünk is angol volt a profil, mivel nem honosították az appot.

(#12219) modflow válasza modflow (#12091) üzenetére


modflow
veterán

Most értem a 4x09 részhez.
Hálistennek egyáltalán nem spoilerezett el semmit se az előzetes.
Erre a 4x09 részre viszont röviden csak annyit tudok mondani, hogy: Azt a k**va!!!!

Szerintem kegyetlenül jó lett a volume 2.
Kíváncsi vagyok az utolsó részre.

(#12220) zseko válasza woodworm (#12218) üzenetére


zseko
veterán

De eleve amióta használják magyar volt. Esetleg új frissítéssel váltott, viszont a tévé meg már túl régi ahhoz szerintem hogy még frissítés legyen. Vagy a Netflix mahinált valamit.

HR24.hu

(#12221) TrollBalint válasza modflow (#12219) üzenetére


TrollBalint
addikt

Ezt örömmel olvasom, eddig még nem keztem el nézni, mert az gyanítom, hogy darálós sorozat lesz és nem akarom, hogy beleessen egy hétvége, mikor nem leszünk itthon :D
Viszont, ha nem spoilerezett el semmit, akkor ezzel jól összezavartál hogy akkor az csak most visszaamlékezés lesz-e, vagy ikertestvér, vagy mifene? :D De csak még jobban várom :D

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#12222) modflow válasza TrollBalint (#12221) üzenetére


modflow
veterán

Majd meglátod, szerintem nagyon jó lesz, nem véletlenül a 9. rész áll a legmagasabb pontszámon az imdb-n.
Én ma este megnézem az évadzárót.

(#12223) kezo0 válasza l.skywalker (#12207) üzenetére


kezo0
addikt

Csak egy apróság, ha már ez egy rögzített hsz, amit minden nap látunk: BANKKÁRTYA, két k-val. (Először jól írtad, ezért gondolom, másodjára csak elgépelted.)
És ha már itt tartunk, szerintem kötőjeles szókapcsolat: BANKKÁRTYA-ADATOKAT.

Elnézést, de így, hat nap után már kibújt belőlem a nyelvtannáci. :DDD

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#12224) l.skywalker válasza kezo0 (#12223) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Köszi. Már láttam nem sokkal utána én is, de egy idő után nem lehet hsz-t módosítani

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#12225) kezo0 válasza l.skywalker (#12224) üzenetére


kezo0
addikt

Hm, még egy topikgazdának sem…? Nem tudtam.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#12226) kmarci25 válasza kezo0 (#12225) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Törölni és off-ba tenni tudja a TG.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#12227) kezo0 válasza kmarci25 (#12226) üzenetére


kezo0
addikt

Jó, hát nem akartam itt erősködni… Gondolom, a rögzítést is meg lehet szüntetni, aztán csinálni egy új posztot a jó szöveggel, és azt rögzíteni. :)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#12228) l.skywalker válasza kezo0 (#12227) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Jó ez így most már. Amúgy hsz-t még a Moderátorok sem módosítanak. Egyébként sem de a GDPR óta végképp nem.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#12229) headhunter


headhunter
addikt

The Glory (Deo Geulloli)

(#12230) Pro Koryak válasza headhunter (#12229) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Ja ez elég jó lett. :R Várós mi lesz az 1. évad után...remélem folytatják a srác történetével.

[ Szerkesztve ]

(#12231) headhunter válasza Pro Koryak (#12230) üzenetére


headhunter
addikt

Lesz második évad?

(#12232) Pro Koryak válasza headhunter (#12231) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Eléggé úgy lett vége.

(#12233) TrollBalint válasza modflow (#12222) üzenetére


TrollBalint
addikt

Nah, megnéztük az első részt tegnap. Persze "pont jókor kezdtünk neki", mikor eldöntöttük, hogy hétköznap megpróbáljuk mellőzni az esti filmezéseket :D
Ami viszont egyértelműen jobban tetszik, az a srác kommetjei amivel reagál a saját helyzetére, nekem ez jobban bejön, mint a korábbi évadokban. (Persze lehet rosszul emlékszek és újra kellene nézni azokat is :) )
Mondjuk az a telefonos SMS-ezés a rész végén neki picit fura nekem. Jó ötlet, meg tetszik is, eléggé várossá tudja tenni a következő részeket, de a Hazug Csajok társasága óta mintha egyre többen akarnák ezt az ötletet meglovagolni. Remélem itt nem lesz nagyon túl tolva.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#12234) modflow válasza TrollBalint (#12233) üzenetére


modflow
veterán

Mármint a 4x01-et?
Az első etap még nem is olyan jó, a második etap mintha szintet lépne picit, onnan lesz igazán jó, a 4x09 a csúcs, a befejező rész az kicsit visszaesett nálam.

(#12235) Roland8622 válasza headhunter (#12229) üzenetére


Roland8622
aktív tag

A 9. percig bírtam. Na nem azért mert rossz, hanem iszonyat felhúzta az agyam :((( :((( :(((Társadalmi körkorkép. Amúgy ezek idehaza is megvannak. Bár sorozatot nem fognak belőle csinálni ill. én még nem láttam. Talán az X- A rendszerből törölve c. filmben volt hasonló.

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#12236) headhunter válasza Roland8622 (#12235) üzenetére


headhunter
addikt

Érdemes folytatni, később már mint felnőtt áll bosszút...

(#12237) Pro Koryak


Pro Koryak
addikt

Én a Narcos sorozaton b.szom fel az agyam, szinte minden részén. Ennyire töketlen amerikai DEA bandát :W :W :W

A kolumbiai kormány szintén.
Az persze nem gond, hogy e kettő balf.szsága miatt még több száz, több ezer ember halt meg, ááá dehogy.
Mer élve kell ám elkapni, nehogy egy hajszála is meggörbüljön... :W

Szó szerint fájdalom nézni. :O

#12235 roller0123
Esetleg ezt #11940

(#12238) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Sziasztok,
Ha jól olvastam a szabályzatot nem tilos megkérdezni, hogy még mindig a tartózkodási hely alapján szolgáltatják a tartalmakat és nem a regisztrált ország szerint? Mert akkor előfizetnék a szolgáltatásra.

(#12239) hubber1


hubber1
kezdő

Urak, segítsetek. Adott egy vadi új N-One NPad Pro tablet, Widevine L1 security level és a Netflix mégsem akarja elfogadni, pedig a chipset is támogatott, ott van a listájukban Unisoc T616.
Az L1 check is rendben lefutott (DRM Info):
erre pedig a Netflix ezt dobja :
Netflix online chat tragédia, velük semmire nem mentem.
Szerintetek lehet bármit tenni?
Köszönöm !

(#12240) aprokaroka87 válasza hubber1 (#12239) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ha van rá mód meg kellene nézni mondjuk hbo max vagy skyshowtime esetén mi a helyzet.

Lehet hogy a hdcp 2 már kevés a Netfix-nek, ezért automatikusan az L3 kategóriába rakja.
Manapság már általában 2.3 van.
A tied meg ha jól látom csak 2.0

(#12241) hubber1 válasza aprokaroka87 (#12240) üzenetére


hubber1
kezdő

Aha, lehet. Ami fura: HBO Max és Disney+ nem is streamel, és letöltés sem megy. :W
Ilyennel még nem találkoztam. Android 12, legutolsó frissítéssel. (OTA)
Netflix megy, de csak SD. Többi meg nem. :Y

(#12242) hubber1 válasza aprokaroka87 (#12240) üzenetére


hubber1
kezdő

Tudsz olyan tabletet ami 100% kezeli HD-ben a Netflixet? (HBO Max és Disney+ van még nekem)
Kínai tablet, vagy itthon emberi áron elérhető modell. Köszönöm.

(#12243) aprokaroka87 válasza hubber1 (#12242) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Tabletek terén nem vagyok otthon, de szerintem a Tablet topikban tudnak segíteni

(#12244) hubber1 válasza aprokaroka87 (#12243) üzenetére


hubber1
kezdő

Ok. Aki esetleg itt tableten is néz NF, és L1 full hd írna ?

(#12245) Floyd80 válasza hubber1 (#12244) üzenetére


Floyd80
addikt

Nekem Lenovo P11 Plus van és nincs probléma a HD-vel, Widevine: L1-et (16.1.0) ír.
Alkalmazásbeállítások > Lejátszási specifikációk

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#12246) hubber1 válasza Floyd80 (#12245) üzenetére


hubber1
kezdő

Azt én is nézegettem. Elég a 4GB ram? Hol vetted?
Itt látom legjobb áron, róla van szó, ugye?

(#12247) Floyd80 válasza hubber1 (#12246) üzenetére


Floyd80
addikt

Alzában 98-ért tavaly nyáron, 100-at megér szerintem, Android 12 frissítés még jár hozzá, a 4GB átlagos felhasználáshoz bőven elég, jack dugó nincs, azt figyelembe kell venni, kamera csak dísz, GPS se a legjobb, de cserébe jó képernyő és hangzás.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#12248) hubber1 válasza Floyd80 (#12247) üzenetére


hubber1
kezdő

Ok, nagyon köszi. Néztem közben én is, 100 körül van... Xiaomi Pad 5 felé kacsingatok, 6GB ram, Dolby és 120Hz.... Az "Global Version" tudja az L1-et azaz 1080p Netflix...
Jó lenne ha lenne itt valaki aki ilyet "nyúz"...és megerősítené Ő is. Itthon venném, SmartShopnál 138K most.

(#12249) lck válasza hubber1 (#12248) üzenetére


lck
senior tag

Érezd magad megerősítve :K !!

(#12250) hubber1 válasza lck (#12249) üzenetére


hubber1
kezdő

Ok, köszi akkor azt hiszem be is rendelek egyet. Neked is volt ilyen L3-ra "visszaugrás" ?
Te Hol vetted?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.