Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-02 11:10:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11151) LendvaiFeri1 válasza ScomComputer (#11150) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Akkor nem frissítem félóránként, köszi! :DDD

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#11152) bestyen válasza LendvaiFeri1 (#11151) üzenetére

Kinn a BCS 603 felirattal. :))

(#11153) ScomComputer válasza bestyen (#11152) üzenetére


ScomComputer
veterán

Thx... :R

(#11154) LendvaiFeri1 válasza bestyen (#11152) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Néztem is, abban a pillanatban, köszi! :D

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#11155) Floyd80


Floyd80
addikt

Saulhoz: nagyon elvitték ezt a sorozatot ebbe a kartell irányba, az első pár évadban próbálták amennyire lehet függetleníti attól az univerzumtól, de most már teljesen ellepte, kiszorította Sault. Nekem a zugügyvéd ironikus kis ügyei jobban bejöttek, mint ahova fejlődött a sorozat, de még mindig nézhető persze.

----
Ezeket ajánlom nagy ívben elkerülni: Oxygen, IO, a Hold árnyékában, Madarak a dobozban, Válassz vagy meghalsz, utóbbi egyik legszarabb film amit valaha láttam. :DDD

-----
sorozatok Európából: Páros küldetés, Family business

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#11156) Joshi válasza Floyd80 (#11155) üzenetére


Joshi
titán

"Ezeket ajánlom nagy ívben elkerülni: ...Madarak a dobozban..."
Szerinted, szerintem meg nem volt rossz film. Egyébként is elég régi film, szóval kevesen nem látták még. Persze van akit bosszantott hogy nem derült ki konkrétum.

[ Szerkesztve ]

(#11157) toompa válasza Joshi (#11156) üzenetére


toompa
őstag

Szerintem is kifejezetten jó film volt.
Az Oxygen meg csak nem volt rossz. Simán nézhető volt.

[ Szerkesztve ]

(#11158) 30z.Samu válasza Floyd80 (#11155) üzenetére


30z.Samu
félisten

Spoiler gombot használhattad volna. :F

Sic Parvis Magna

(#11159) LendvaiFeri1 válasza Floyd80 (#11155) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Így, hogy Nacho kiesett, szerintem most jönnek majd azok a részek.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#11160) ScomComputer válasza LendvaiFeri1 (#11159) üzenetére


ScomComputer
veterán

Én sajnálom,hogy kiesett..az FC3-ba is nagyon jó volt... [link] :D

(#11161) LendvaiFeri1 válasza ScomComputer (#11160) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Én is, a kedvenc karakterem volt.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#11162) Floyd80 válasza 30z.Samu (#11158) üzenetére


Floyd80
addikt

Pedig nem írtam cselekményt, ennyit bármelyik előzetesből meg lehet tudni, hogy évadról-évadra hangsúlyosabbak lettek a Breaking Bad elemek.

De ha ez is spoiler, akkor elnézést. Most nézed meg egyben?

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#11163) Floyd80


Floyd80
addikt

Koreai sorozatokat néz valaki?

Filmből a Parazita még fent van, Squid game-et gondolom sokan látták, mi utána még három sorozatot néztünk:

Nyugalom tengere: szerintem nagyon jól sikerült.
A Nyugalom tengere - kritika (hetediksor.hu)

Másképp gondolkozók: szappanopera szerű és nagyon kell figyelni, de profi munka.
Másképp gondolkozók, első évad, sorozatkritika | teletv.hu

Út a pokol felé: erre nehéz mit mondani, sokaknak tetszett, nálam inkább közelít a gagyi felé, de az uv fényben tündöklő live streamer fickótól behaltam.
Telex: A pokolba vezető út brutális agyabugyálással van kikövezve

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#11164) zseko válasza Floyd80 (#11163) üzenetére


zseko
veterán

Egyébként is sokat, de két hónapja gyakorlatilag csak azt nézek :)

HR24.hu

(#11165) pn4hvq


pn4hvq
senior tag

Ha még nem volt: az Ozark új epizódjai nézhetők.

(#11166) 30z.Samu válasza Floyd80 (#11162) üzenetére


30z.Samu
félisten

Végül is igazad lehet, bár én igazából trailer-t sem néztem. :B Majd egyben ledarálom, nincs kedvem részenként szenvedni vele. Addig felültem a nosztalgia vonatra és elkezdtem Knight Rider-t nézni. :D

Sic Parvis Magna

(#11167) toompa válasza 30z.Samu (#11166) üzenetére


toompa
őstag

Erre azért figyelj, ha nem virágboltból néznéd:
A Better Call Saul utólsó része után a Netflix 1 napra rá, leveszi műsorról.
Ezt itt írta valaki, én sem tudtam.

(#11168) 30z.Samu válasza toompa (#11167) üzenetére


30z.Samu
félisten

Olvastam, de azt hittem hogy csak poén. :Y Köszi, hogy szólsz! :R De miért veszi le rá egy nappal? Semmi logikus magyarázatot nem látok ebben.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#11169) ΞΔGLΞ válasza toompa (#11167) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A Better Call Saul utólsó része után a Netflix 1 napra rá, leveszi műsorról.
Az csak vicc volt.

(#11170) toompa válasza ΞΔGLΞ (#11169) üzenetére


toompa
őstag

Tényleg? Azt hittem valami forgalmazási mizéria miatt komoly. Akkor jó. Ráérünk.. :)
Köszi.

(#11171) ebayer


ebayer
tag

Az Egyesült Királyságban emeli az árakat a Netflix. Ma ezt a szép üzenetet kaptam tőlük:

"Reméljük, hogy élvezed a Netflix szolgáltatást! Módosítjuk árainkat, hogy még több remek szórakozást tudjunk neked kínálni. Havi előfizetési díjad 15,99 GBP összegre változik a következő napon: 2022. május 30.
Ez a módosítás lehetővé teszi számunkra, hogy előfizetéseddel még több értéket kínálhassunk neked - filmeket, amelyek örömmel töltenek el, megindítanak vagy csak szebbé teszik a napodat."

Szóval így próbálják bemagyarázni az embereknek, hogy végül is csak az ő érdekükben emelnek árat, véletlenül sem a bevételkiesés miatt.

(#11172) 30z.Samu válasza ebayer (#11171) üzenetére


30z.Samu
félisten

Most miért, nincs így? Drágább lesz, így jobban fogod értékelni...a Netflix lassan státusz szimbólum lesz, mint anno amikor tudtál HBO-t nézni. :D 4K-ra fizetsz elő, ugye?

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#11173) F-ECT$ válasza ebayer (#11171) üzenetére


F-ECT$
titán

Eddig mennyi volt?

Ha nálunk 7k lenne, dobnám is el azonnal.

Dive ever, work never.

(#11174) 30z.Samu válasza F-ECT$ (#11173) üzenetére


30z.Samu
félisten

Két vagy három hete lebegtették meg először az UK emelést, akkor is kb ennyire jött ki. 6-7k...de ez már Nekem bőven ingerküszöb felett van.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#11175) kmarci25 válasza 30z.Samu (#11174) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Az már nekem is...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#11176) ΞΔGLΞ válasza toompa (#11170) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az ilyen "húzó" sorozatok soha nem fognak lekerülni a Netflix-ről. :)

(#11177) abrtom87


abrtom87
tag

Sziasztok. A Better Call Saul-t lehet nézni, érteni a Breaking Bad nélkül? Annak nem tudok nekiállni, ezt az Escobaros, drogkartelles témát nem szeretem.

(#11178) LendvaiFeri1 válasza abrtom87 (#11177) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Lehet, de van néhány átfedés, amit nem biztos, hogy érteni fogsz.

Amikor nagy hype volt körülötte, akkor én is így éreztem, aztán megnéztem pár részt, és két hét alatt megnéztem az összes évadot.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#11179) ebayer válasza F-ECT$ (#11173) üzenetére


ebayer
tag

Eddig sem volt túl olcsó, még itt UK-ban sem (13.99 font), de most erősen gondolkodom azon, hogy egy időre szüneteltetem, főleg, hogy már van Disney+-om, ami £7.99 egy hónapra (sokkal barátibb ár). Egyébként sem nézek meg napi 1-2 résznél többet, a gyereknek meg sokkal jobb tartalmak vannak a D+-on. Van még Amazon Prime előfizetésem is, de az főleg vásárlás miatt (ingyenes, 1-2 napon belüli kiszállítás, kedvezmények stb.), illetve teniszt szoktam nézni rajta, meg néha adnak Premier League meccseket (akár 4K-ban is).
Csak pont most jön a Stranger Things, amit nagyon várok és még azt is kettébontották. :(((

30z.Samu
Igen, 4k.

(#11180) Pro Koryak


Pro Koryak
addikt

Na elkezdtem én is az itteni nagy hype miatt a Better Call Saul-t. 1.é 3.rész, eddig az egyszer nézhető kategória, de semmiképpen nem jó vagy éppen kiváló, remélem ettől jobb lesz.

Most láttam, fent van a When they see us minisorozat, megtörtént, valós események alapján. Nagyon durva téma, nagyon szomorú végkifejlettel, meg az egész sorozat szívszaggató! Komolyan. Nálam a legjobbak között szerepel, sajnos. :(((
Lehet megnézem itt is még egyszer, bár évek óta előttem vannak a képek, a szereplők, a történet...

[ Szerkesztve ]

(#11181) ΞΔGLΞ válasza Pro Koryak (#11180) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A saját véleményem az, hogy ahhoz, hogy a SAUL "üssön" meg kell nézni a Breaking Bad-et.
Anélkül elkezdeni egyszerűen nincs értelme, függetlenül attól, hogy az előzményeket dolgozza fel.

[ Szerkesztve ]

(#11182) Pro Koryak válasza ΞΔGLΞ (#11181) üzenetére


Pro Koryak
addikt

:Y :Y :Y
Nem tudom akarom-e magamat ennyire kínozni. BB 5 évad, csak aztán a BCS, ebből :O :O :O lesz.

(#11183) l.skywalker válasza Pro Koryak (#11182) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

ööö... de ez miért kínzás? Egy video streaming topikban jellemzően nem azok vagyunk akik utálnak sorozatokat nézni :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11184) 30z.Samu válasza ΞΔGLΞ (#11181) üzenetére


30z.Samu
félisten

Őszintén szólva azt sem tudtam, hogy a Breaking Bad kapcsolódik a Better Call Saul-hoz, de majd pótlom ezt a hiányosságot. :B :D

Sic Parvis Magna

(#11185) ScomComputer válasza 30z.Samu (#11184) üzenetére


ScomComputer
veterán

Nagyon jól teszed,és jó a sorrend is..most megnézed BCS-t utána majd a BB-t mert valójában ez a valós sorrend....a BCS a BB előzménye... :K
És mivel mi láttuk a BB-t először, igy nem aggódunk Saul miatt,mert tudjuk hogy a kartell barátja marad... :D

[ Szerkesztve ]

(#11186) Luissimo válasza Pro Koryak (#11182) üzenetére


Luissimo
veterán

Forditott sorrendben kell nézni, előbb a Bb, aztán a BCS, hogy tudd, ki kicsoda és miért olyan.
A két legnagyobb sorozat, a legjobb 10-böl.
Futottak még:
-Peaky Blinders,
-Gomorra,
-Boadwalk Empire,
-Sons of Anarchy
-Narcos,
-Ozark
-Outlandet,
-Man in the High Castle
-Banshee

stb
Nem sorrend akart lenni, csupán szemelvény, tallozás,
-Broen
-BloodLine

......... :K

(#11187) ebayer válasza Luissimo (#11186) üzenetére


ebayer
tag

A Bron/Broen (A híd) tényleg nagyon jó sorozat. Kár hogy nincs fent Netflixen.

(#11188) Pro Koryak válasza Luissimo (#11186) üzenetére


Pro Koryak
addikt

"Forditott sorrendben kell nézni, előbb a Bb, aztán a BCS"
Ja, ezt írtam, miután "Sas vader" ajánlotta/mondta. :DDD
Most lepörgetve a BB 1.é 3 részét, számomra ez továbbra sem üti meg a szintet illetve nem az én műfajom. Nekem eddig a BB = 2 szerencsétlen balfa..kodása. :O

#11183 l.skywalker
az tiszta, csak nem vagyunk egyformák. Nektek a BB + BCS bejött, nekem eddig valóban kínzás. Még adok neki pár részt, hátha alakul. :F

[ Szerkesztve ]

(#11189) Luissimo válasza Pro Koryak (#11188) üzenetére


Luissimo
veterán

Nemvagy a cèlközönsèg rèsze, vanmèg nèhànymilliárd tàrsad, teljesen normális.
Nemkell eröltetni.
Engedd el

Mikjöttek be neked eddig?

@ebayer,
Nemcsak a netflixre fokuszaltam.
Assszem van egy amerikai remakehe a Hidnak.

[ Szerkesztve ]

(#11190) ΞΔGLΞ válasza Pro Koryak (#11188) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ne hagyd abba, adj időt neki, hogy a karakterek és a sztori felépüljön.
És igen, először BB utána BCS.
A BCS nem akciósorozat, de amikor akció van, az nagyon profin ki van dolgozva. Pl 5 évad 8 rész, amikor el akarják lopni tőle a 7 millió dollárt.
A párbeszédek, a kartellek háborúja, Saul ügyeskedései, a felesége profizmusa és a színészi játék, ahogy ezt előadják, egyszerűen magasan az egyik legjobb ebben a sorozatban.

(#11191) lemmy9 válasza ΞΔGLΞ (#11190) üzenetére


lemmy9
őstag

2 sori volt eddig amit kétszer daráltam le. A Rejtély, és a Better Call Saul.

Szerintem!

(#11192) Roland8622


Roland8622
aktív tag

A Breaking Bead-et még nem fejeztem be, de annyit elmondhatok, hogy nagyon sok olyan jelenet van, ami emlékezetes maradt. Az egyik ilyen után pl. a csengőhangom lett ebből a számból egy rész (1:33-tól. ) :DD Aki látta szerintem vágja.

[ Szerkesztve ]

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#11193) lemmy9 válasza Roland8622 (#11192) üzenetére


lemmy9
őstag

A BB legyes rész is jópofa volt. :)

Szerintem!

(#11194) Joshi válasza Pro Koryak (#11188) üzenetére


Joshi
titán

"Nekem eddig a BB = 2 szerencsétlen balfa..kodása."
Ezzel még nem is lenne baj, de azt már nem szeretem (és ezért nem vagyok sorozat fan), hogy hosszú ideig nem történik semmi. Csordogál a történés, egyszerűen nekem ez túl lassú. Egyébként nekem átjön a feeling, azzal nincs gond. Illetve nagyom bírom Bob Odenkirket.

(#11195) Pro Koryak válasza Luissimo (#11189) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Hát ja, nekem ez kevés. Lehet annyira nagy volt a hype mindenhol, teljesen másra számítottam, nem két hülye bénázására. Ráadásul senki nem szimpi benne - talán Skyler, hogy kíváncsi legyek mi történik vele a köv. pillanatban. Profin meg van csinálva de ennyi.
Még nekiállok párszor, de eddig valóban szenvedés.

Amik bejöttek:
Már írtam pár hsz-el korábban ill. bírom a valóban megtörtént események doku sorozatait, sorozatgyilkosok/gyilkosok. Na azok valóban kemények. :Y

(#11196) Pro Koryak válasza Pro Koryak (#11195) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Pl. az Én mindent beismerek c. doku film is fent van, amitől a Henry: Portrait of a Serial Killer c. film teljesen értelmét veszti. :B

(#11197) abrtom87 válasza Pro Koryak (#11195) üzenetére


abrtom87
tag

Elkezdtem a BB-et, nekem is ugyanez a véleményem, két idióta bénázása. A Peaky Blinderstöl is falra mászok többek között. Squid Game, Games of Thrones-t is kikapcsoltam 2 rész után. Ezek a nagy hype sorozatok nem jönnek be.

Amik tetszettek:
Star Trek minden
Dexter
Mare of Easttown
The Wire
Oz
The Shield
Euphoria
True Detective S1
Fargo S1-S2
Stranger Things
The Boys
X-Files (az új is)
Severance
Californication
Prison Break
Érdekes módon ebbe nagyon is beleillne a Breaking Bad, de valahogy nagyon nem jön be. Annak idején amikor ment, nekifutottam többször de akkor is dobtam, ez van.

(#11198) kmarci25 válasza abrtom87 (#11197) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Srácok, lécci ezeket tegyétek OFF-ba! Ha jól látom 1 db netflix sorozat szerepelt a listádban.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#11199) Luissimo válasza Pro Koryak (#11195) üzenetére


Luissimo
veterán

Megtudod, hogy a kèt hülye bénázásából hogyan lesz a tanárúr a környék legnagyobb drogbàrója, pedig sokan meg akarjàk szivatni.

Adj neki esèlyt, alakul majd az, hidd el.

(#11200) newmoonlight válasza Luissimo (#11199) üzenetére


newmoonlight
senior tag

A "két hülye" kissé sematikus. A "korosodó, jellegtelen, szerencsétlen balfasz" (Bryan Cranston), ill. az "irritáló, hisztis, takony picsa" (Aaron Paul) pontosabb.

Egyébként végignéztem a (BB) sorozatot. A szereplőgárda végtelenül unszimpatikus volt (rühelltem őket), szemben a másikkal (BCS), ahol viszont telitalálat volt minden egyes karakter.

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.