Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-02 11:10:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12601) kmarci25 válasza Csabroncka (#12600) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Piaci alapon működnek, a legutóbbi döntésük is pont ezt bizonyítja. Beszedik a plusz pénzt. Ha úgy látják, hogy emelhetnek árat, akkor emelni is fognak. És kérlek hagyjuk a politikát!

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#12602) Noukoum válasza pn4hvq (#12598) üzenetére


Noukoum
veterán

Legyen is reklámos csomag, legalább azok is tudják nézni akik nem tudnak annyi pénzt kifizetni rá.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#12603) Attila2011


Attila2011
aktív tag

Üdv, Netflix új lehúzós lépésére ellen van valami működő módszer, vpn, vagy bármi? (Privátban is fogadok tippet.)

Mielőtt bárki azt hinni, hogy jelszómegosztásból keresem a napi lidl péksütire a pénzt, húgom ideiglenesen távolabb lakik és elég zavaró, hogy folytok aktiválgatni kell. Legnagyobb csomagra előfizetve ez így kicsit zavaró....

Vagy mondjam le a fenébe, pár havi díjat megspórolva vegyek HHD-t és jól ismert online kölcsönzőből szerezzem be a kívánt sorozatot, filmet?

(Másik topikban is feltettem, de ahogy látom, ez pörgősebb és elnézést, hogy most nem tudtam visszaolvasni sok hozzászólást, csak egyszerűen semmire sincs időm.)

(#12604) Pro Koryak válasza Attila2011 (#12603) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Webes felületen = böngészőben nem kér semmilyen aktiválást. Pl. laptopot ráköti tévére és kész vagy laptopon, pc+monitoron nézi. Igaz így max. fullHD lesz a képminőség.

[ Szerkesztve ]

(#12605) Attila2011 válasza Pro Koryak (#12604) üzenetére


Attila2011
aktív tag

Csak az a baj, hogy rajta keresztül van előfizetve, egyik itthoni tv-n kell aktiválás, ami ráadásul 4k lenne. Az én szobámban van egy Nvidia Shield, azon keresztül még nem kérte.

(#12606) l.skywalker válasza Attila2011 (#12605) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ezer forint a vendég fiók, más megoldás nincs. VPN tiltott téma a topikban.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#12607) Theodorci válasza Attila2011 (#12605) üzenetére


Theodorci
junior tag

Nem kell feltétlen "háztartást" létrehozni. Vegyétek ki a tvket az egészből. Mindenki telefonon/laptopon nézze és onnan játssza ki tvre. A háztartást a tvhez köti.

(#12608) Attila2011 válasza Theodorci (#12607) üzenetére


Attila2011
aktív tag

Nem tudom ez melyik tv-vel mennyire működik, meg nézi idősebb is, aki kétlem, hogy meg tudja oldani, de majd kipróbálom...

#12606l.skywalker
Elképzelhető, hogy tiltott téma, azért írtam, hogy privátban is fogadok tippeket. Ha többet kell fizetni, akkor pedig egyszerűen lemondjuk... Nagyon nem tartom fair húzásnak.

(#12609) bigdady válasza Theodorci (#12607) üzenetére


bigdady
nagyúr

Telefon Netflix app nem tükröz nálam azt mondja használjam a tv appot…

(#12610) spiky03 válasza Pro Koryak (#12604) üzenetére


spiky03
veterán

A gyári Windowsos app sem kér, én azt használom.
Ellenben a firedsticken ott kéri....

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#12611) Maximum1 válasza bigdady (#12609) üzenetére


Maximum1
őstag

Nálam meg tükrözésnél egyből indítja az appot a tv-n, gyári app, így le sem törölhetem.
Viszont a HBO-MAX Air-Playen kiküldi a képet.
Hisense a tv.

(#12612) l.skywalker válasza Attila2011 (#12608) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Fair, nem fair ez lesz mindegyik szolgáltatónál idővel. És nem vitába akarok szállni senkivel sem, de benne volt már akkor is a Működési feltételekben az, hogy háztartáson kívül nem osztható meg az előfizetés amikor én ~5 éve először előfizettem, így szerintem ez a kiegészítő lehetőség még mindig jobb, mint az, hogy aki megosztja másokkal annak az előfizetését felfüggesztik. De megértem a te álláspontodat is. Én pl. a nagyobb csomagot nem vagyok hajlandó fizetni csak azért, hogy jobb felbontásban és több eszközön nézhessük a tartalmakat, mert más szolgáltatónál nincs ez a sávos árazás (még) és kifejezetten drágállom a legmagasabb csomag árát.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#12613) agszabv


agszabv
csendes tag

Bocs ha hülye kérdés. Az asztali gépem elött ülők kezemben a droidos telefonommal. A droidos telefonon tudnám nézni a Tour de France: A peloton szívében sorozatot, a asztali gépen ugyan azon a netflix fiókon belépve nem jelenik meg ez a sorozat (kereséssel sem). Nem értem...

(#12614) Pro Koryak válasza Attila2011 (#12605) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Akkor kérd meg, hogy azt a tévét aktiválja, hogy az övé. Habár lehet folyamatosan aktiválni kell a tévét.

(#12615) qqzs


qqzs
őstag

Sziasztok. A kozepso csomaghoz kapcsolt vendegprofil hany eszkozon nezheti egyszerre? Es a vendegprofil csokkenti-e a fo account egyszerre max 2 nezes szamat?

Eladó: GTS450

(#12616) azbest válasza qqzs (#12615) üzenetére


azbest
félisten

(#12617) agszabv válasza agszabv (#12613) üzenetére


agszabv
csendes tag

Rájöttem. A Netflix a VPN miatt nem jeleniti meg a Tour de France: A peloton szívében, de érdekes módon a legtöbb filmet engedi. Az is érdekes hogy Magyar a VPN átjáró, akkor miért nem. (MULLVAD VPN). AZ is érdekes hogy a telefonon is ugyan ez a VPN és ott megy...

(#12618) Callisto válasza agszabv (#12617) üzenetére


Callisto
őstag

Függ a beállított nyelvtől is. Lehet ez az oka?

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#12619) l.skywalker válasza agszabv (#12617) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A VPN amennyiben a Netflix régiójának kijátszására van: tiltott téma a topikban.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#12620) agszabv válasza Callisto (#12618) üzenetére


agszabv
csendes tag

- Magyarra van állítva a nyelv. Csináltam angol nyelvű profilt is de azon sem megy. Illetve az az érdekes, hogy megy a Netflix VPN-el normálisan, csak bizonyos filmek nincsenek a listában pl. Tour de France, Black Mirror 6. lehet van több is, nem vagyok egy Netflix Fan. Legalább rájöttem mi a baj...
- l.skywalker: A VPN az Internet biztonság miatt van a gépemen, így kihat a böngészőre is amivel a Netflixet nézem. Fizetem a 3.490 Ft-ot és Budapesten vagyok....

Azt a megoldát találtam ki hogy felraktam egy Firefoxot, amit csak Netflix-re használok és a VPN-ben kapott Split tunnelingen szabad utat.

Csak érdekesség miatt írtam le, nincsen bajom a Netflix-el sem hogy ez miért van. Lesz*rom.

(#12621) azbest válasza agszabv (#12620) üzenetére


azbest
félisten

előfordulhat, hogy olyan ip tartományt használnak, ami nincs még minden rendszerben a magyar régióhoz rendelve. Geoip-t van ami kiír, például [link]

A másik, hogy a dns cím feloldás is bekavarhat. Telefonokon lehet már elterjedtebb, hogy nem a netszolgáltató feloldását használja, hanem be van kapcsolva valami más, "private dns". És a terheléseloszlás úgy is működik, hogy attól függően melyik régióban lévő dns szervert használsz, másik szerverhez irányít. Talán ez is befolyásolhatja a netflixes listát, hogy melyik adatközpontjukra irányít a címfeloldás.

[ Szerkesztve ]

(#12622) agszabv válasza azbest (#12621) üzenetére


agszabv
csendes tag

Szia, a VPN szerint Budapesten vagyok, a GeoIp szerint amit küldtél Szófiában. Na mindegy feladom, de valószinüleg ez a megoldás..

(#12623) Frod


Frod
addikt

Hali.
Jól értelmezem, hogy először ki kell vinnem alólam egy profilt Transfare opcióval (külön emailt adni neki, stb), és ezt követően tudom utána behívni Extra Member-ként?
Vagy teljesen rosszul csinálnám?

Do you see the white shadow?

(#12624) Frod válasza Frod (#12623) üzenetére


Frod
addikt

Mivel nem jött rá válasz, így leírom, hátha másnak is segít:

Ha egy saját magad alatt lévő profilt szeretnél kivenni, majd Extra Member-ként a fiókodhoz adni, akkor nincs szükség a Transfer funkcióra, simán vegyél egy Extra férőhelyet, és amikor kiküldöd az emailt róla a félnek, akkor ott ki tudod jelölni, hogy az egyik saját al-fiókodat helyezze ki neki. ;)

Do you see the white shadow?

(#12625) qqzs


qqzs
őstag

Es volt mar valakinek szankcio vagy mindenki meg csak a lehet vendegprofilt is hozzaadni emailnel tart a ejnye bejnye ne hasznald sok helyen temaban?

Eladó: GTS450

(#12626) Frod válasza qqzs (#12625) üzenetére


Frod
addikt

Szankció nem, de nálunk már tarthatatlan volt, hogy tényleg folyamatosan email megerősítést kért a többi profiltól, amiért én lettem keresve, de nyilván nem jelzett a Messenger, vagy jobb esetbe az email sem jött, stb.
Szívem szerint lemondtam volna az egészet, de a többiek jelezték, hogy nekik jó a plusz költség, ha újra kényelmes lesz a használat. És még így féláras, mint egyénileg egy Premium csomag.

Do you see the white shadow?

(#12627) bigdady válasza Frod (#12626) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nálam magától helyre állt és ugyanúgy megy minden minden helyszínen nem zárt ki egy eszközt sem végül

(#12628) szildavid90


szildavid90
aktív tag

Én nem értem ezt a Netflix vendég felhasználási módot.
Most akkor a vendég egyszerre csak egy eszközre lehet bejelentkezve? Nem lehet úgy, hogy telefonra, tabletre, tévére is be van jelentkezve és csak egy eszközön nézni egyszerre?

(#12629) Csabroncka válasza bigdady (#12627) üzenetére


Csabroncka
addikt

TV-hez köti a háztartást!

"in medias res"

(#12630) szildavid90 válasza Csabroncka (#12629) üzenetére


szildavid90
aktív tag

És ha mind a két félnek van tv-je? Hogy dönti el ki a főprofil?

(#12631) Csabroncka válasza szildavid90 (#12630) üzenetére


Csabroncka
addikt

Úgy, hogy meg kell erősítened (rákérdez), majd ezt követően a másik TV-n pedig ez fogad:
[link]

"in medias res"

(#12632) szildavid90 válasza Csabroncka (#12631) üzenetére


szildavid90
aktív tag

Köszönöm!

(#12633) bigdady válasza Csabroncka (#12631) üzenetére


bigdady
nagyúr

Aztán nem csináltam semmit és nem változott semmi. Egy hónapja volt

(#12634) bigdady


bigdady
nagyúr

Hali
Le lett választva egy vendég fiók a nagy csomagról mert cseszegetett netflix újra.
Erre a vendégre is külön nézik majd hogy azok az eszközök is egy háztartásban kell hogy legyenek amit a vendég használ vagy lehet két helyszínen a vendég? (tudom egyszerre csak egy streamelhet)

:R

[ Szerkesztve ]

(#12635) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Vendég fiókból hogyan lehet külön (fő)fiókot csinálni, hogy megmaradjanak a lejátszási listák?

(#12636) Frod válasza Sanyi.mTs (#12635) üzenetére


Frod
addikt

Ha webes felületen nézed, akkor van egy olyan opció, hogy Transfer Profile.

Így ki tudod tenni magad alól a profilt, ő megtartja minden előzményét, meg kell adnia egy új jelszót/email címet + azonnal választani, hogy melyik csomagot kéri, és onnantól ő mint egy külön önálló fiók létezik.

(Ha csak úgy akarod kitenni, hogy "Extra Member"-ként rögtön vissza is akarod venni magad alá, akkor nem kell a fenti művelet: amikor létrehozod az Extra Member-t ott ki tudod választani, hogy vadi új fiók vagy az egyik jelenlegidet helyezed ki.)

Do you see the white shadow?

(#12637) bigdady


bigdady
nagyúr

Standard 3490 Ft csomagnál ahol 1 vendéget lehet hozzáadni ott hányan nézhetik egyszerre a streamet vendéggel együtt? Ketten? Vagy vendég külön van egyedül mint harmadik vagy benne van a kettőben?

[ Szerkesztve ]

(#12638) bigdady válasza bigdady (#12637) üzenetére


bigdady
nagyúr

Illetve vendég fiók korlátlan számú eszköz lehet jól olvasom csak egyszerre egy menjen?

(#12639) Pipu


Pipu
csendes tag

Sziasztok!
Keresgélek egy ideje, de nem találom a választ. :F
Most egy haverom email címével vagyok felhasználó a saját fiókommal. Ezt a fiókot szeretném átvinni egy másik haveromhoz, akinél vendégfelhasználó lennék, az ő fő fiókja mellett. A transfer profile opcióval ha kiviszem a fiókomat, akkor külön fiókom lesz teljesen vagy azt hozzá fogja tudni az új "főnök" vendégként?
A lényeg:
Úgy szeretném átvinni "A" embertől "B" emberhez a fiókomat vendégnek, hogy megmaradjanak az előzményeim.

[ Szerkesztve ]

(#12640) bigdady válasza Pipu (#12639) üzenetére


bigdady
nagyúr

Előbb csinálj profilt neki és azt vidd át vendéggel.

(#12641) Frod válasza Pipu (#12639) üzenetére


Frod
addikt

Tippre azt mondanám, hogy előbb Transfer opcióval rakjon ki 'A' ember, majd 'B' ember amikor csinál Extra fiókot maga alá, akkor küld egy emailt, és be tudod vinni a fiókodat oda.
(Ebben annyi csavar lehet, hogy amikor különviszed a fiókod, tippre egyből választanod kell egy csomagot - de az első 30 nap, ha ingyenes akkor ez nem okoz gondot, mert utána meg rögtön valaki alá fogsz tartozni, így nincs jelentősége annak, hogy mit választasz.
De ez a része csak hangosan gondolkodás.)

Do you see the white shadow?

(#12642) zseko válasza bigdady (#12637) üzenetére


zseko
veterán

Én úgy gondolom, úgy működik, hogy a vendég fiók az külön fióknak számít, így nem számít bele az alap fiók működésébe semmilyen szinten. Hiszen van a fiók, ami tartalmazza a profilokat, ami az alapnál egy, a standardnál kettő, a legnagyobbnál négy.

Így az én értelmezésemben a vendég fióknál a fiók szón van a hangsúly, ami ez alapján külön fióknak számít, viszont csak egyetlen profilt tartalmazhat, azt viszont korlátlan eszközön lehet használni, ám egyszerre csak az egyiken mehet.

HR24.hu

(#12643) Pipu válasza Frod (#12641) üzenetére


Pipu
csendes tag

Köszi mindenkinek, sajnos mint kiderült, nem lehet így megoldani. Beszéltem a supporttal is. Új fiókot kellett csinálnom.

(#12644) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Németországban, németországi netflix profillal magyar szinkronos sorozatok hogy hogy nem jönnek be?
Ugyanez az Amazon Prime-al, illetve minden streaming szolgáltatóval. Valami beállítás gond?

[ Szerkesztve ]

(#12645) azbest válasza Atomgeszi (#12644) üzenetére


azbest
félisten

Országonként eltérő lehet a kínálat (a felirat és szinkronokra is külön igaz). Attól függ ott mit licenszeltek. Az előfizetés országa számít.

Csak akkor látod ugyanazt, mint itthon, ha magyarországi előfizetéssel nyaralsz másik európai országban, akkor ugyanazt kell mutassa eu-n belül, mint otthon. A német fiókkal meg nyaralás közben itthon is a német tartalmat látják.

[ Szerkesztve ]

(#12646) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

HBO’s ‘Insecure’ Launches On Netflix; ‘Six Feet Under’ Coming Next – Deadline

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#12647) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

egy kis helyzet jelentés, hogy mi történt nálunk a jelszómegosztás szigorításának hatására. Még másik 3 családtaggal volt megosztva a csomag + 1 gyerek fiók itthon.
Ebből lett: 2 családtag újat regisztrált vendég fiókos megoldással, a harmadik családtag FHD csomagra fizet elő külön, én meg mint a szervező beadtam a kulcsot, lemondtam. Majd nézelődünk disney-n és hbo-n.

(#12648) Ra3 válasza Sanyi.mTs (#12647) üzenetére


Ra3
őstag

Nálunk még minden a régiben, 4 helyen megy, tévéből igazából csak kettő van, amelyik többet van használva azt kineveztük háztartásnak, a másikra meg eddig 1x kértünk ideiglenes kódot.
A maradék kettőben meg android boxon RCU moddolt netflix van vagy laptop, kicsit macerásabb használni de olyan keveset megy hogy belefér.
Ha ezek az opciók megszűnnek akkor dobjuk a netflixet, nincs igazából kihasználva most sem.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#12649) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Sziasztok,
van arra vmi megoldás, h ez a retek ne dobáljon ki 2 naponta ha családi csomagban vagyunk? Már nagyon unom és a lemondáson gondolkodom mert nem szeretem ha szopatnak, főleg ha fizetek is érte :)
Igazából ezzel csak azt érik el, h másra fog előfizetni az ember vagy vissza megy torrentezni ingyé, mert egyáltalán nem nyújt már semmi extrát.
Azt hittem ez a jelszómegosztás csak azokra vonatkozik akik a saját accukat osztják meg és nem valid előfizetők de nekem úgy tűnik nem ez a helyzet amit elég nehezemre esik megérteni.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#12650) Alex91 válasza Bennyboy (#12649) üzenetére


Alex91
félisten

Meselj, milyen az a csaladi csomag…? :DD

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.