Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-02 11:10:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11451) Noukoum válasza Kiskutya (#11445) üzenetére


Noukoum
veterán

Tartalom mennyisége / minősége, alkalmazás minősége. Mind elmaradnak itthon a konkurensek. Amazon prime-on alig van magyar tartalom, azért annyi az ára.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#11452) Chris0321 válasza Joshi (#11450) üzenetére


Chris0321
addikt

Az jó hír, pár hónapja váltottam a 10-ről.

(#11453) zseko válasza Chris0321 (#11449) üzenetére


zseko
veterán

Akkor a Max-hoz (de az összes többihez is jó) egy tipp: Az Edge-ben van egy olyan lehetőség, hogy az adott lapot alkalmazásként telepíted. Így lesz egy ikonja amit kitehető a tálcára, valamint nem az egész böngészőt indítja el sok lapfüllel (már aki úgy használja, nekem 5 oldal volt benne állandóan nyitva, Netflix, Max, Prime, és kettő egyéb), hanem csak magát azt az oldalt.

A Netflix appját nem bírtam megszokni (na meg böngészőből egyszerűen tudok alá feliratot rakni), így az Edge-t használom mindháromhoz, ugyan így, appként telepítve őket. Na meg az 1080p miatt, mert az csak abban a böngészőben van.
De akkor a Max problémái:
Csak 720p elérhető pc-n (Netflix, Prime 1080p), a kezelőfelület, a tartalomleírás, a keresés, az androidos app és az összes többi amellett hogy lassabb, visszafejlődés a GO-hoz képest, nem tudsz minőséget választani, emiatt nekem tableten már nézhetetlenre akadozik a lejátszás (youtube 4k-ban megy böngészőből!), ráadásul androidon hiányzik a külső (sd kártya) tárhely választása mint letöltési lehetőség, így nem tudsz pl. utazáshoz lementeni lényegében semmit, hiába a 64GB-os kártya benne, ha a belső tárhely nem elég. És még ami nem jut eszembe. Ami pozitívum az a profilkezelés és a saját lista egyszerűbb elérése.

HR24.hu

(#11454) Kiskutya válasza Noukoum (#11451) üzenetére


Kiskutya
veterán

Az utóbbi időbe több cuccot néztem primeon mint netflixen. Nem a mennyiség hanem a minőség a lényeg. Az utóbbi hónapokba csak a stranger things meg a Love Death + Robots ami nézhető volt számomra.

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#11455) Floyd80 válasza Kiskutya (#11454) üzenetére


Floyd80
addikt

A Prime TV-s appja nálad nem akad TV-n? Múltkor nézegettem a kínálatot és qrva lassú, akadozós volt a menü, ezért nem is fizettem elő. Mondjuk 6 éves már a TV, de a Netflix meg pörög rendesen.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#11456) Pro Koryak válasza Kiskutya (#11454) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Jól írtad, számodra. Szerintem pl. NF doku filmek első osztályúak. Ilyen nem tudom a többi szolgá-nál van-e?
Engem a D+, Marvel, SW...stb filmsorozatok nem fognak meg.
Az meg, hogy a többi szolg. olyan mozifilmeket tesz fel, amiket már láttál 1-2-3...stb éve, tévében szinte ugyan úgy leadják 2-3 hetente, havonta.

(#11457) Noukoum válasza Kiskutya (#11454) üzenetére


Noukoum
veterán

Értem, ez mennyire reprezentatív?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#11458) Kiskutya válasza Noukoum (#11457) üzenetére


Kiskutya
veterán

Szubjektív.

hmm...

(#11459) Kiskutya válasza Floyd80 (#11455) üzenetére


Kiskutya
veterán

Nálam tökeketesen megy minnden. A hdr 10+ is.

hmm...

(#11460) Chris0321 válasza zseko (#11453) üzenetére


Chris0321
addikt

Chrome-ot használok csak, ott tudtommal nincs ilyen lehetőség.

(#11461) kmarci25 válasza Pro Koryak (#11456) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Ja, leadják a tv-ben 25 percenként 15 percnyi reklámmal. Egy élmény újranézni bármit.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#11462) Joshi


Joshi
titán

Üdv. Kérnék egy olyan Netflixes címet, ami 5.1-es. Ki szeretnám próbálni, hogy a sima ARC-on átmegy-e az 5.1. Nyilván Atmos az nem játszik, csak sima DD5.1. Köszi. :R

(#11463) Kiskutya válasza Joshi (#11462) üzenetére


Kiskutya
veterán

Átmegy arc-on a dd + atmos is!

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#11464) zseko válasza Chris0321 (#11460) üzenetére


zseko
veterán

Én meg csak Operát használok. Ezért írtam hogy az Edge-ben, azt meg csak erre (stream) használom.

HR24.hu

(#11465) Noukoum válasza Kiskutya (#11458) üzenetére


Noukoum
veterán

Akkor érdemes is helyén kezelni. :)
A valós helyzet az hogy dominál a netflix és ez egyáltalán nem véletlen.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#11466) l.skywalker válasza Chris0321 (#11460) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ott is kell lennie. A PWA appokat így lehet hozzáadni

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11467) Chris0321 válasza l.skywalker (#11466) üzenetére


Chris0321
addikt

Igazad van, meg sikerült találni. A további eszközöknél megtaláltam a parancsikon létrehozását.

zseko: Én csak egy böngészőt használok, a többi szolgáltatónál én az appot használom inkább.

(#11468) Joshi válasza Kiskutya (#11463) üzenetére


Joshi
titán

Egy filmcímet kértem ami nálad is tuti működik. ;)

ui.: fontos hogy nem eARC-ról beszélünk, hanem sima ARC-ról.

[ Szerkesztve ]

(#11469) Joshi válasza Joshi (#11468) üzenetére


Joshi
titán

Várjál, nem is ARC, hanem optikai kiment. Basszus. :B :Y Viszont ott is működnie kellene a sima DD5.1-nek.

(#11470) Kiskutya válasza Joshi (#11469) üzenetére


Kiskutya
veterán

Ott csak a dd 5.1 lesz ha van arc ott megy atmos is. Egyébként majdnem minden film 5.1 nézd meg pl stranger things új részét.

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#11471) Kiskutya válasza Noukoum (#11465) üzenetére


Kiskutya
veterán

Szubjektív vélemény ezért van fórum hogy megbeszeljük. Én csak leirtam az utóbbi hónapok filmezési szokásaim. A mennyiséggel nincs is gond de a minőség....

hmm...

(#11472) Joshi válasza Kiskutya (#11470) üzenetére


Joshi
titán

Igen a Stranger Things-nél működik az 5.1, és gondolom akkor más sorozatnál/filmnél is. Azért kérdeztem, mert az HBO Max-nál egyszerűen képtelen vagyok 5.1-et kicsikarni. Akkor megy a panasz HBO-nak.

(#11473) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Ajaj.... [link] :D

(#11474) Pro Koryak válasza ScomComputer (#11473) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Jó ez. Akinek bejött a RE annak nézhető lesz. Ér annyit bőven, sőt, mint pl. a Marvel/DC ostobaságok, a gyerekes bénasággal vegyítve. Pókember, Wonder W. .... vagy éppen Batman, Superman, Aquaman...stb. Számomra azok a nézhetetlen f.s kategória ... :O

[ Szerkesztve ]

(#11475) Kiskutya válasza ScomComputer (#11473) üzenetére


Kiskutya
veterán

Pozitívan állok hozzá mert szeretem a zombi filmeket. Majd kiderül...

hmm...

(#11476) Pro Koryak válasza kmarci25 (#11461) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Igaz, de nézd 23ó után, normálisabb/valamire való filmeket akkor adják tévében, alig van bennük reklám.

(#11477) Farkassacred válasza Kiskutya (#11475) üzenetére


Farkassacred
őstag

Én is szeretem őket, de így a trailer alapján pont nem úgy néz ki, mint egy jó zombis film. :DDD

(#11478) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Nem mondtam,hogy rossz lesz,de én elfogult vagyok az RE-el..jó pár RE game magyarításban rész vettem szóval na...értitek :DDD

(#11479) venom8888


venom8888
őstag

Sziasztok. Hany emberrel lehet megosztani a fiokot?

(#11483) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Mivel a Netflix csak "háztartáson" belül engedi, így a Topikban Tilos a fiókmegosztást kérni/felajánlani.

Köszi a megértést

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11484) F-ECT$ válasza venom8888 (#11479) üzenetére


F-ECT$
titán

Egyszerre max 4-en nézhetitek, ha a legnagyobb csomagot választod.

Dive ever, work never.

(#11485) venom8888


venom8888
őstag

Miert dragabb a maxos elofizetes pl UK ban ,es miert olcsobb magyarban? Uk ban 7000ft, magyarban 4500 ugyan az az UHD csomagos

(#11486) Noukoum válasza venom8888 (#11485) üzenetére


Noukoum
veterán

Gondolom fogyasztási szokások, jövedelmek alapján régiónként eltérő árazást alkalmaznak.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#11487) F-ECT$ válasza venom8888 (#11485) üzenetére


F-ECT$
titán

A Big Mac Svájcban közel 7 dollár, Törökországban a 2 dollárt sem éri el. A kapitalizmusban mindent annyiért próbálnak meg eladni, amennyiért még pont megveszik.

Dive ever, work never.

(#11488) l.skywalker válasza F-ECT$ (#11487) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

:K A Big Mac Index az egyik legjobb kiindulási pont :K

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11489) golyós


golyós
őstag

Mennyire gáz a legkisebb csomag?
Felbontás gondolom a Hd tv-n nem gond, lemondanám a legnagyobb csomagot mert igazából nem is nézzük, a gyerekek meg nyávognak érte.
A legkisebb miatt ( Na meg nekem a SW, Marvel filmek :) ) viszont mennék a D+-ra.
2 szolgáltatót meg nem akarok fizetni.
A kis csomag elég lenne a két nagyobb gyereknek a HD tv-n, ha meg esetleg megnéznénk valamit akkor max egyeztetünk, hogy ki nézi éppen, bár UHD tv-n elég tré lenne gondolom a minőség.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#11490) l.skywalker válasza golyós (#11489) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nekem a legkisebb van, mert én "igénytelen" felhasználó vagyok - általában mobileszközön nézem sőt, 4,5"-os kijelzőn. A feleségem tableten nézi (iPad) és időnként átküldjük tévére. Van itthon egy FullHD-s és egy sima HD-s és számunkra mindkettőn teljesen élvezhető.

A HD TV nálun is a gyerekeké :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11491) F-ECT$ válasza golyós (#11489) üzenetére


F-ECT$
titán

Nézz youtube videókat 480p-n, és akkor látod, hogy milyen képminőséget várhatsz el a legkisebb csomagtól.

Dive ever, work never.

(#11492) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv, mikor jön a többi része a better call Saul sorozatnak?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#11493) MikeWazowski válasza MikeWazowski (#11492) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm, közben meglett.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#11494) norbertoth válasza ScomComputer (#11473) üzenetére


norbertoth
senior tag

Ez komoly lesz! :D
Más: Hogyan is tudom megnézni, hogy milyen bitrata fut épp a netflix alatt?

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#11495) F-ECT$ válasza norbertoth (#11494) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem a tv kiírja ha megnyomom az info gombot.

Dive ever, work never.

(#11496) norbertoth


norbertoth
senior tag

Köszi, siker.

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#11497) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Első kép a még idén(?) érkező King Kong anime sorozatból, ami Skull Island néven fog futni:

[link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11498) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Most röviden...Drága arany barátaim..most olcsó a,pia igyatok baccátok meg...nemsokára jövünk vissza.....BCS...ForEver... :P

(#11500) Guidetti


Guidetti
csendes tag

Sziasztok!

Egy kérdéssel fordulok hozzátok, hátha valaki találkozott ezzel. Egyik ismerősömnél ideiglenesen egy régi (10 éves) Samsung Smart Tv-t üzemeltem be és kérte, hogy töltsem le rá a Netflixet, viszont valami baromi régi netflix interfészt használ és sehol sem lehet profilt választani benne valamint a nyelvet sem lehet átállítani rajta magyarra.

Esetleg van valaki aki tudna erre megoldást? Akár valahogy egy újabb frissítést rárakni, vagy valahol át lehet ezt-azt állítani csak én nem találtam meg?

Segítségeteket előre is köszönöm! :D

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.