Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-02 11:10:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11951) Pro Koryak válasza Floyd80 (#11950) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Hogy mi a címe? Rákeresve Stranger, így már megvan. :O
Utánaolvasva kissé Bron/Broen koppintásnak tűnik...

(#11952) Floyd80 válasza Pro Koryak (#11951) üzenetére


Floyd80
addikt

Ez volt az első koreai, amit a Netflixen megnéztünk, nagyon kell figyelni, mert nagyon pörgetik és persze mindenki Parknak hívnak :DDD , de a főszereplők jól kidolgozott figurák, kicsit szappanoperás volt néha, de nálam a TOP3-ban van eddig.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#11953) pn4hvq


pn4hvq
senior tag

Sikerült megnéznem a Koppenhágai cowboyt: hát én ritkán találkozom ekkora sefülesefarka zagyvasággal..., diplomatikusan mondva nincs elég érett gondolkozásom eme magasztos mű értelmezéséhez.

(#11954) kezo0 válasza pn4hvq (#11953) üzenetére


kezo0
addikt

Én erre csak annyit mondok: röff, röff! :DDD

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#11955) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Az összefoglalóban található listázási link nálam nem jó.
A teljes eredeti Kaptár sorozatot (azaz a 6 mozit) szeretném megnézni, de ha rákeresek, nem adja ki mindet.
De kiadja a javasaltokban pl a 3. részt, viszont ha rákattintok, nincs találat...
Most akkor ezek szerint csak hiányosan vannak fent a részek?

[ Szerkesztve ]

(#11956) kmarci25 válasza zolikaDB (#11955) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

És melyik link nem jó? Mert az ÖF-ben három is van...
Egyébként rákeresve a 6 filmből 4 fenn van, a 3. és a 4. nincs (legalábbis régiósítva).

Szerk.: Ja, igen. Előfordulhat, hogy nincs fenn az összes rész. Álatlában sugárzási jogok miatt.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#11957) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ez a cég két centért az anyját is meg....
[link]

"One major challenge is that it is difficult for Netflix to determine when an account holder is traveling and accessing the service from another location like a second home or hotel, versus when another individual is borrowing their password, said people familiar with internal discussions."

Bármit is csinálnak a jövőben ezzel a jelszó megosztás, tiltás, vagy mit tudom én micsodával, az számomra csak időrablás lesz, meg nyilván mindenki másnak. Nekem kell bizonygatnom, hol vagyok, erősítsek meg kóddal (amit folyamatosan küldenek majd 15 percenként), hogy biztos én vagyok, fizessek pluszban, ha elutazok máshová?
Ezeknek teljesen elmentek otthonról. Amióta léteznek előfizetőjük vagyok a legnagyobb csomagban, de 1 percig nem fogok gondolkozni azon, hogy megszüntessem ezt az egészet, ha az időmet próbálják vesztegetni ezzel a eszement és pénzéhes baromsággal.

(#11958) zseko válasza ΞΔGLΞ (#11957) üzenetére


zseko
veterán

Én is azóta használom amióta bejött az országba és még magyar tartalom sem igazán volt rajta, és úgy kellett böngészőben pluginnal alávarázsolni feliratot, de ez a lépésük eléggé öntökönlövésnek néz ki. Én például használom itthon, utazáskor, munkahelyen (ebédidőben természetesen), mamámnál ha ott vagyunk, havernál, ha megnéznénk valamit, nyaraláskor... Tévé, telefon, tablet, FireTV 4K Max... De ha nincs rám szükségük, akkor pápá...
Kíváncsian várom mekkora előfizetői bázist és bevételt buknak, én első körben úgy 30%-ra saccolnám.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#11959) ΞΔGLΞ válasza zseko (#11958) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Mint minden ellen, ez ellen is a NÉP tudna tenni, ha tömegesen hagynák ott, azonnal visszavennének a nagy arcukból, ezt az egész pénzéhes koncepciót a kukába dobnák és talán lemennének még a Disney+ ára közelébe is. És nem kell hozzá sok, "csak" pár millió előfizető.
Egyébként meg, szerintem semmi köze hozzá, hogy én kinek adom ki a jelszavam. Ha egyszerre 4 tévén lehet nézni a csomagjuk szerint az én számlámmal és ezt betartjuk, akkor miről beszélünk...

A Disney+ számlám rajtam kívül még 6 ember használja, ebből 2 spanyol, 2 német és a két testvérem magyarországon. Érdekli őket? Nem. Ugyanez Prime, ahol fillérekért egyre jobb filmeket készítenek.
A 7500, pl egy döbbenetesen jó film (kár hogy eddig kihjagytam) és Chris Patt földönkívülikkel harcoló új filmje sem zs kategória, nekem kimondottan tetszett. Kiváló, atmos, HDR és Dolby vision-ban természetesen.

[ Szerkesztve ]

(#11960) Chris0321 válasza ΞΔGLΞ (#11959) üzenetére


Chris0321
addikt

Az a gond a netflix-el, hogy rossz irányba tartanak. Azt hiszik ha tiltják a jelszómegosztást akkor majd mindenki csinál saját profilt. Nem fognak. Minőség szerint osztják el az előfizetési lehetőségeket így ha jó minőséget akarsz drága. Én ha rajtam múlt volna, már rég visszamondom mert alig nézem a többi oldal mellett. A Disney+ viszi nálam a prímet de elő fogok fizetni az új oldalra is ami nemsokára indul. Nagy a konkurencia, nem lehet szórakozni az előfizetőkkel következmények nélkül.

(#11961) Pro Koryak válasza Chris0321 (#11960) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Mondjuk NF-en milliószor több filmet/sorozatot találsz, sokkal több témában, mint az összes többi szolgáltatónál. Már aki nem a 99%-ban nevetséges és értelmetlen mozifilmekre gerjed. Marvel, DC, SW, Júra Park és társai....

Ettől függetlenül nálam is kiveri a biztit ez a fillérba...ás :((

(#11962) Chris0321 válasza Pro Koryak (#11961) üzenetére


Chris0321
addikt

Mindenkinek más a nevetséges és az értelmetlen.

(#11963) Kiskutya válasza ΞΔGLΞ (#11959) üzenetére


Kiskutya
veterán

Igen a prime egyre jobb én is észre vettem. Ráadásul havi 899-ért a kép és hang minőség is rendben van. A netflix milyen minőségben szolgáltat a legkisebb csomagba......

hmm...

(#11964) Pro Koryak válasza Chris0321 (#11962) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Igaz, viszont a moziban pl. tavaly hány értelmes film ment, amire azt mondtad, asztkrvabammegeznemsemmi :Y :Y :R :R ? :U

(#11965) Piszmaty76 válasza pn4hvq (#11953) üzenetére


Piszmaty76
aktív tag

Nem vagy egyedül ezzel. Nagyon kell majd unatkoznom ahhoz, hogy megpróbálkozzam a második évaddal. Nagy reményekkel ültem elé, még ha nem tudom pontosan miért.

Thermaltake Overseer RX-1, Seasonic Prime 750W Titanium, ASUS C8H X570 wifi, R9 5900X, Thermalright Peerless Assassin SE, G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB, Sapphire 7900XTX Nitro+, Samsung 960 pro NVME gen3. 256GB/Kingston KC3000 NVME gen4. 2TB, LG QNED863QA 55" (HDMI 2.1)

(#11966) ΞΔGLΞ válasza Chris0321 (#11960) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Milyen új oldal indul hamarosan? :U

(#11967) modflow válasza Chris0321 (#11960) üzenetére


modflow
veterán

Hát, ahhoz képest, hogy alig nézzük a Netflix-et....
😂😂😅

A 2022-es, percekben mért népszerűségi lista a következő:
Stranger Things (Netflix), 52 milliárdNCIS (Netflix), 38,1 milliárdCocomelon (Netflix), 37,8 milliárdOzark (Netflix), 31,3 milliárdEncanto (Disney+), 27,4 milliárdGrey's Anatomy (Netflix), 26,8 milliárdCriminal Minds (Netflix/Hulu/Paramount+), 24,9 milliárdBluey (Disney+), 21,1 milliárdGilmore Girls (Netflix), 20,8 milliárdSeinfeld (Netflix), 19,3 milliárdSupernatural (Netflix), 18,8 milliárdWednesday (Netflix), 18,6 milliárdHeartland (Netflix), 18 milliárdCobra Kai (Netflix), 16,7 milliárdThe Simpsons (Disney+), 15,9 milliárd

(#11968) Chris0321 válasza ΞΔGLΞ (#11966) üzenetére


Chris0321
addikt

A SkyShowtime, februárban.

(#11969) kezo0 válasza Piszmaty76 (#11965) üzenetére


kezo0
addikt

Szerintem (és az IMDB szerint) egyelőre nincs berendelve második évad, és nem lennék meglepve, ha később sem lenne.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#11970) zolikaDB válasza kmarci25 (#11956) üzenetére


zolikaDB
veterán

Köszönöm, már értem :R

(#11971) Piszmaty76 válasza kezo0 (#11969) üzenetére


Piszmaty76
aktív tag

Csak feltételeztem, hogy majd folytatják a történetet. Túlélném én is, ha végül kaszálásos sorsra jutna. :K

Thermaltake Overseer RX-1, Seasonic Prime 750W Titanium, ASUS C8H X570 wifi, R9 5900X, Thermalright Peerless Assassin SE, G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB, Sapphire 7900XTX Nitro+, Samsung 960 pro NVME gen3. 256GB/Kingston KC3000 NVME gen4. 2TB, LG QNED863QA 55" (HDMI 2.1)

(#11972) Noukoum válasza ΞΔGLΞ (#11957) üzenetére


Noukoum
veterán

Mond le inkább ma, úgyis holnap is lesz valami feltételezés.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#11973) ΞΔGLΞ válasza Noukoum (#11972) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Majd akkor megteszem, ha ezzel az időmet rabolják, ezt írtam, érthető volt szerintem mindenki számára, vagy neked külön kell folyamatábra is hozzá?

(#11974) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Ez nekem miert nem elerheto netflixen? :F [link]
Magyar account, minden engedelyezve.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#11975) zseko válasza IntelKiller7 (#11974) üzenetére


zseko
veterán

Feltételezem magyar felülettel használod, és azért. Nálam látszik, mert én az angol felületet használom, és látom, hogy nincs hozzá magyarul se szinkron, se felirat. Az ilyenek nem jelennek meg a magyar felületen, csak azok jelennek meg ott, amelyikhez legalább az egyik van. Tesóm magyarul használja, nála sem jelenik meg.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#11976) IntelKiller7 válasza zseko (#11975) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Oh, ertem. Koszi. :R

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#11977) olajbogyo


olajbogyo
aktív tag

Az jut eszembe erről a jelszómegosztási mizériáról, hogy a harmadik szállodában járok kis kikapcsolódásra durván 1 év alatt. De, eddig valamennyi helyen, és szobában, amit kaptunk, bekapcsolom a TV-t, és van netflix!! Mert az idióta, aki ott volt akármikor előttem, belépett, nézte, és amikor elment, elfelejtett kilépni!!! Ha mindenki így csinálja, nem csodálkozok rajta, hogy a netflixnél agybajt kapnak, a rengeteg "ingyenélőtől". Most a legutóbbi helyen(Hajdúszoboszlón), még az HBO max is ment. Azért ez is egy agyrém helyzet...! Ki tudja, mióta megy? A marhának, még az sem tűnik fel pl, hogy ezt a filmet én nem is néztem, hogy kerül a "nézd tovább" menübe! Az egyiknek a felhasználó nevét írtam át(valami külföldi román név volt) köszönömre. ;) , hátha észreveszi.

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#11978) RVR400 válasza olajbogyo (#11977) üzenetére


RVR400
veterán

BTK 423. :D

(#11979) olajbogyo válasza RVR400 (#11978) üzenetére


olajbogyo
aktív tag

Ok, megyek a sittre....... :K

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#11980) azbest válasza olajbogyo (#11977) üzenetére


azbest
félisten

Anno én firetv sticket vittem magammal meg hdmi kábelt :D

(#11981) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok, az új "árlista", ha még nem lett volna:

Basic with Ads – 6,99 dollár, 720p, szűkített katalógus, reklámokkal (a magyar ár még ismeretlen, kb. 1890 forint/hó)
Basic – 9,99 dollár, 480p helyett ezentúl már 720p, reklámmentes (jelenleg 2490 forint/hó)
Standard – 14,49 dollár, 1080p, reklámmentes (jelenleg 3490 forint/hó)
Premium – 19,99 dollár, 2160p, reklámmentes (jelenleg 4490 forint/hó)

Ez most akkor azt jelenti, hogy a Basic lesz annyi (kis túlzással), mint jelenleg a Premium? :D Mert ha igen, végre megadták az okot, hogy ennyi év prémium előfizetés után lemondjam az egészet úgy ahogy van.:((( A két basic egyszerűen komolytalan, a másik kettő meg pofátlanul drága, összevetve a többi szolgáltatóval. Ha csak a magyar árazás nem lesz jelentősen alacsonyabb.

(#11982) RVR400 válasza HellGreg (#11981) üzenetére


RVR400
veterán

Na igen, a 60%-os emelés viszonylag érzékeny téma...

(#11983) woodworm válasza RVR400 (#11982) üzenetére


woodworm
veterán

Ne a megemelt usa árat hasonlítsd a jelenlegi hazai árral, hanem a kinti emelést nézd.

(#11984) HellGreg válasza RVR400 (#11982) üzenetére


HellGreg
őstag

A Skyshowtime-nak szerintem igen jó kezdést fog biztosítani a Netflix áremelése :D

[ Szerkesztve ]

(#11985) kmarci25 válasza HellGreg (#11981) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Németországot néztem meg. 2022-ben a legmagasabb prémium csomag havi díja 17,99 ezró volt. A frissített árlista szerint, ahol már szerepel a basic, reklámos csomag, a premium ára szintén 17,99 euró. Tehát az áremelés kereken 0%-os.

Javaslom, hogy várjuk meg, hogy magyarországi bejelentést is kapjunk.

woodworm: :R :K

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#11986) HellGreg válasza kmarci25 (#11985) üzenetére


HellGreg
őstag

Jogos, és ahogy elnézem, az USA árak már előzőleg is sokkal magasabbak voltak, mint az itteniek. Ettől függetlenül, ha mondjuk 5000ft fölé megy a prémium, az már nekem sok, tekintve hogy a kínálat háromnegyede (számomra) teljesen nézhetetlen.

(#11987) ΞΔGLΞ válasza HellGreg (#11981) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

720p, reklámokkal :DDD

(#11988) Callisto válasza ΞΔGLΞ (#11987) üzenetére


Callisto
őstag

Amint ezek a szankciók és díjazások életbe lépnek cancel subscription.
Egy ideje már úgyis fontolgatom. Erőltetik a PC-t minden (!) egyes filmben vagy sorozatban. Rengeteg kiritkán aluli műsor van és bár számra van annyi jó, mint pl. HBO Max-on, de sokkal több a (bull)shit. Ami érdekel... back to sarki zöldséges. Nem gond. Az összes többi streaming előfizetést pedig meghagyom. Van mindegyik, de jóval kevesebb a díjazásuk mennyiségre kb. ugyanannyi minőségi műsorért.

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#11989) zseko


zseko
veterán

Lehet volt már, így-vagy úgy: [jelszómegosztás szigorítás]

Oké hogy gazdasági meg egyéb válság meg egyebek, de elég erőteljesen ássa a saját sírját.

HR24.hu

(#11990) Noukoum válasza zseko (#11989) üzenetére


Noukoum
veterán

Majd ha tömegesen visszamondják az előfizetést akkor beszéljünk sírásásról.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#11991) Chris0321 válasza Noukoum (#11990) üzenetére


Chris0321
addikt

Eddig még nem vezették be ezt a hülyeséget, de ahol próbálkoztak vele nem kedvelték az emberek. Én alig nézem, nekem ezzel a rendszerrel komoly gondom lenne.

(#11992) Noukoum válasza Chris0321 (#11991) üzenetére


Noukoum
veterán

Tehát egyszerű feltételezés az egész.

de ahol próbálkoztak vele nem kedvelték az emberek

Erre valami statisztikát hogy miben nyilvánul meg.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#11993) Chris0321 válasza Noukoum (#11992) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem, tudtommal ezeket az infókat maga a Netflix osztja meg. Keress rá, tavaly nyáron tesztelték Latin-Amerikában a rendszert és nagy bukás volt mert sokan visszamondták inkább az előfizetésüket.

(#11994) Pro Koryak válasza HellGreg (#11981) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Arról mondjuk nem a NF tehet, hogy 1 év alatt 80-90Ft-ot emelkedett a $ a Forinthoz képest. Vagyis a Basic 9,99$ az lehetne akár ~3100Ft is havonta, nem ~3900.

Persze, nem jó ekkora áremelés, csak ilyenkor pl. senki nem az éppen adott kormányát szidja, akinek jelentős mértékben köszönheti mindezt.

[ Szerkesztve ]

(#11995) ebayer


ebayer
tag

Némi újítás a prémium előfizetők számára:

Bemutatkozik a térbeli hangzás
Moziszerű hangzás - A Netflix térbeli hangzása segít elmerülni a történetben a mindenhonnan érkező hangokkal – különleges felszerelés nélkül.

Letöltések még több eszközön
Nézd menet közben - Az eddigi négy eszköz helyett mostantól akár hat eszközre tölthetsz le tévéműsorokat és filmeket. Használj kevesebb mobiladat-forgalmat, vagy nézz letöltött tartalmakat Wi-Fi nélkül a mobilodon.

(#11996) Mrdevil válasza ebayer (#11995) üzenetére


Mrdevil
addikt

Néztem ezt a térbeli hangzást, ez csak bizinyos filmeknél van ha jól látom. Azt hittem valami menüben bekapcsolható dolog.

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11997) spiky03 válasza Mrdevil (#11996) üzenetére


spiky03
veterán

Van valami külön jele? Vagy, hogy lehet ezekre rálelni? :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#11998) RVR400 válasza Mrdevil (#11996) üzenetére


RVR400
veterán

Azt írja, hogy "különleges felszerelés nélkül".... Szerintem egy Atmos képes házimozi jelenleg még eléggé különlegesnek mondható.

(#11999) ΞΔGLΞ válasza RVR400 (#11998) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Felszerelés nélkül, semmi sem tud térben szólni. Ez egy marketing bullshit.

(#12000) Amilo02 válasza Mrdevil (#11996) üzenetére


Amilo02
aktív tag

Este kipróbálom az [LG] tévémen, elvileg tudja az D. Atmost....

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.