Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-02 11:10:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) erahurka


erahurka
félisten

Van valami hír arról, hogy itthon is lesznek-e majd feltöltőkártyák? :F

(#4002) icemad válasza erahurka (#4001) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ezzel kapcsolatban már akartam kérdezni, hogy azok mire jók?

(#4003) erahurka válasza icemad (#4002) üzenetére


erahurka
félisten

Pl. ajándékba.

(#4004) icemad válasza erahurka (#4003) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Értem. Mondjuk nem hülyeség.

(#4005) Adama123 válasza madagaszkar (#3997) üzenetére


Adama123
tag

(#4006) zseko válasza madagaszkar (#3997) üzenetére


zseko
veterán

A Netflix oldalán szinte kizárt. Itt viszont látni lehet: unogs.com
Ez csak az országból elérhető tartalom, úgy tudom ezen kívül van még néhány, ami valamiért csak külföldről elérhető.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#4007) Adama123 válasza zseko (#4006) üzenetére


Adama123
tag

Pedig lehet, épp egy hozzászólással lejjebb linkeltem.

(#4008) azbest válasza Adama123 (#4007) üzenetére


azbest
félisten

belépés nélkül nem lehet elérni a felirat / hang listázó oldalt netflixen belül

(#4009) Luissimo válasza azbest (#4008) üzenetére


Luissimo
veterán

Keress itt

www.unogs.com

Szepen leszurozod a magyarra...

(#4010) Jofi81 válasza Jofi81 (#3991) üzenetére


Jofi81
őstag

Ma reggel simánt ment a fizetés PayPallal, ezek szerint tényleg csak várni kellett.

(#4011) madagaszkar válasza zseko (#4006) üzenetére


madagaszkar
tag

Köszönöm a segítséged.

(#4012) hadam98


hadam98
senior tag

Magyar szinkronnal jött A Kib... világvége második évada :D

[ Szerkesztve ]

(#4013) #53667584 válasza hadam98 (#4012) üzenetére


#53667584
törölt tag

Épp tegnap fejeztem be az elsőt. Akkor ma folytatom tovább 🙂

(#4014) erahurka válasza hadam98 (#4012) üzenetére


erahurka
félisten

Ilyen rossz a Világvége, hogy csak káromkodva tudod emlegetni?

;]

[ Szerkesztve ]

(#4015) hadam98 válasza erahurka (#4014) üzenetére


hadam98
senior tag

Ezek szerint :D

Apple TV-n ki nézi itt a Netflixet?

(#4016) Franky2Ster válasza hadam98 (#4015) üzenetére


Franky2Ster
senior tag

Én azon nézem.

[ Szerkesztve ]

(#4017) djpundro


djpundro
aktív tag

Ha magyarorszagon valaki elöfizet a Netflixre 2 x ö nezi Magyarorszagon es en 2x Ausztriaban nezem ,hat lehet hoszabb ideig igy osztani ?Vagy van letiltas?

[ Szerkesztve ]

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#4018) wwhy válasza djpundro (#4017) üzenetére


wwhy
veterán

Nincs. Magyarországi prémium előfizetést 4x néznek Erdélyben, semmi letiltas.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#4019) djpundro válasza wwhy (#4018) üzenetére


djpundro
aktív tag

Köszi a valaszt .
Tegnap itt Ausztriaban kivaltottam a proba teszt 1 honapot es adtam egy havernak Magyarba is .Megy jol .
Na most valahogy peldaul a felesegemnek a HBO GO tartalmak (mivel a haver adott egy hozzaferest magyarorszagbol es Ausztraba hogy nezzem ) jobbnak tünnek neki ( ö mind nö teljesen mas katergoriakat nezeget mind en ferfi ,mas stilusu filmek erdeklik ).
Valahogy ahogy a filmeket lapozta a felesegem (es meghozza a nemet itteni Netflixet ) nagyon nem volt megelegedve ,mind mondta semmit majdnem nem talal ,mind masodrangu es sok regi film .
Viszont amikor a HBO GO között nezelödött ott rögtön talalt maganak valokat .
Nem is tudom mit valasszak ,mind a kettö nem akarnam HBO GO es Netflix egyszerre .

Amivel meg a haver megilyesztett hogy mar az igy nem bö tartalom ,ami zavar bennünket ha Magyar Netflixre fizetnenk elö ,hogy meg kevesebb lesz .Mert allitolag Magyarorszagon csak a magyar szinkronnal meg alairassal mutassak .

Esetleg tudna e valaki nekem most egy hozzaferest adni Maygar Nertflix böl ?
En tudnak cserebe most egy Honapot egy Osztrak Netflixet küldeni .

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#4020) kory24 válasza djpundro (#4019) üzenetére


kory24
őstag

Elég ha átállítod alkalmazásban nyelvet magyarra és látni fogod mi elérhető itt.
Aztán meg vissza :)

(#4021) kmarci25 válasza djpundro (#4019) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Tényleg van kínálatbeli különbség attól függően, hohy hol fizetsz elő, tehát nem ugyanazokat fogod látni a kínálatban egy osztrák előfizetéssel és egy magyarral.

Viszont amiről a "haver" beszélt, az más téma: az október eleji magyar lokalizáció óta át lehet állítani a platform nyelvét magyarra, azaz a weblap/mobilapp magyar nyelvű lesz. Ha ezt megteszed, akkor tényleg csak a magyar felirattal vagy szinkronnal rendelkező tartalmakat listázza. Ha átállítod angolra, akkor viszont az összes elérhetőt látod.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4022) Luissimo


Luissimo
veterán

Aki GT Kingen nezi aNtflxet, es mindet jatszik,az melyik verzioval teszi?
A Playn nin letoltheto app.
Nekem a 6.26.x van, denehany film random lefegyasztja nembirok vele.
Kep, hang befagy ido utan rbootl.
Van a The King ,pl, ami ilyen.
Kipobalnatk, nalatok viszi e a King a The a Th Kinget?
9. Droid.
Van valakinek 7-3x.y app, amt feltudnek ra probalni, elkuldene?
Sok film megy gondnelkul, de ez csa akkor derul ki miko elinditom.
Szarugy.

Koszi,

(#4023) The Goth válasza Luissimo (#4022) üzenetére


The Goth
tag

Talán próbáld ki [ezt] .

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#4024) djpundro válasza kory24 (#4020) üzenetére


djpundro
aktív tag

De ateven nem magyar lesz a kezelöfelület de erdekes modon a PC en megy magyarul mutassak meg a film cimet tartalmat is ,meg akkor is ha nincsen magyar hang hozza .

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#4025) djpundro válasza kmarci25 (#4021) üzenetére


djpundro
aktív tag

De a teven miert nem lesz a felület magyar ? Csak a PC en peldaul igen .
De akkor lenyegeben ha elöfizetem Ausztriaba akkor birom ebbe az esetbe az összes Magyarorszagon levö magyar hangal rendelkezö filmeket nezni itt Ausztriaban ? .(mivel sok sorozat igen megy magyarul ,csak nem tudom per pillanat összehasonlitani a magyar elöfizetök tartalmaval )
Es ha az összes magyar tartalmat nezhetem ausztriaba ,akkor jobb Austriaban elöfizetni es MAGYAR koleganak küldeni at innen ,mivel több tartalom lesz ,mivel megy majd nala az Osztrak tartalom is ?!

Tehat összefoglalva ha jol ertem -

1-Austriai elöfizetes - Magyaroszagban nezheti a magyar es a nemet tartalmakat is .
2-Magyar orszagban elöfizetö -Csak a Magyarorszagi tartalmat lehet nezni ott Magyarosrszagon is meg ha itt nezem Ausztriaban is .

Lehetseges hogy ez vegett ha osztani akarjuk a Netflixet Ausztria es Magyar területre ,akkor jobb ha Osztrakoknal fizetünk elö ?Mivel több lesz a tartalom ?

Remelem ti is ertitek amit en akarok kerdezni magyarazni :F

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#4026) djpundro válasza kmarci25 (#4021) üzenetére


djpundro
aktív tag

Na van valaki akivel tudnak ha nem egy honapra de 1 , 2 napra Netflix elerest cserelni ?
Magyarorszagi elöfizetest egy Ausztria elöfizes el .
Csak a teszt vegett .Hogy tenyleg összetudjam hasonlitani a tartalmat .

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#4027) djpundro


djpundro
aktív tag

Most peldaul a Shanghai Fortress t az Ausztriai elöfizetesnel nincsen Magyar szinkron es allitolag Magyarorszagon van lasd itt [link] Megtudna valaki nezni hogy megy e magyar szinkronnal nala a Shanghai Fortress (Shanghaj ostrom alatt )?

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#4028) djnice


djnice
veterán

Országok szerinti darabszámok: [link]

(#4029) wwhy válasza djpundro (#4025) üzenetére


wwhy
veterán

Nem nézheted. Erről megy itt a szófosás egy ideje. A teljes tartalom csak az adott országban elérhető, licenc és egyéb jogok miatt máshol nem nézhető vagy nem teljes értékű (nincs szinkron vagy felirat). Ugyanakkor, pl. egy HU előfizetéssel szintén nem látható pl. a full osztrák Netflix, mert ugyebár nem osztrák az előfizetés. Ilyen egyszerű :(((
Lehet bűvészkedni VPN-nel, de az egy másik történet.

Nekem HU előfizetésem van, de Romániában a Sh. Fort. csak HU felirattal érhető el, hang csak 2 mandarin van.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#4030) kmarci25 válasza djpundro (#4027) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Tévén azért nem lesz magyar a felület, mert ahhoz a tv gyártójának ki kéne adni egy frissítést, mivel nem dinamikus a tartralom, mit egy weblapon, vagy appban. Nekem is a régebbi LG tv-n angol maradt a felület, de még egy újabb Sony-n is.
Azt senki nem fogja tudni neked megmondani, hogy melyik jobb az ausztriai, vagy a magyar előfizetés. Ha megnézed a djnice által linkelt táblázatot, abban látható, hogy darabszámra több magyar tartalom van.
Megnéztem, a Shanghai Fortress-nek nincs szinkronja, magyar felirata van csak.

Nem személyes, de szerintem senki nem fog veled cserélni előfizetést, ott azért eléggé személyes adatok is láthatóak, megváltoztathatóak.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4031) djpundro válasza kmarci25 (#4030) üzenetére


djpundro
aktív tag

De magyar lett a felület .Teljessen minden .csak amelyik filmnel nincsen se szinkron se alairas magyarul ,akkor nemetül irja ki a tartalmat . magyarul ,akkor nemetül irja ki a artalmat .Nalam Ausztriaban vannak ezek a kepek es a netflix Osztrak elöfizetessel. .

Köszi hogy megnezted ,tehat a tablazatban el van irva es nalam az Osztrak elöfizetesnel is magyar felirata van .

[ Szerkesztve ]

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#4032) djpundro válasza wwhy (#4029) üzenetére


djpundro
aktív tag

Igen nalam is csak Hu felirat .De Osztrak Netflix elöfizetes sel ! Es ami Magyarorszagon magyar szinkronnal elerhetö ,azt igen is Ausztriaban Ausztriai elöfizetessel megy mind ,baris sokat probaltam es kibirom a nyelvet valasztani .
Es onnan a tablazatbol szurasszerüen ellenöriztem az osztrak elöfizetesen (itt is nezem Ausztriaban ) es mindegyiket birtam itten magyarul nezni .Csak a SH.Fort volt hogy nem tudtam szinkronnal nezni mert a tablazaton azt irta hogy van ,dehat azt elirtak vegülis senkinel se nincs.

Mondjuk engem erdekelne hogy mennyi nemet szinkront tudsz te elöhivni ?Van e eggyaltalan ?Vagy lehet mind amit en nezek te is megtudod nezni nemetül ha van eggyaltalan nalad ?!

NA EZT ADD MOST ÖSSZE :)

[ Szerkesztve ]

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#4033) kmarci25


kmarci25
Topikgazda

Kezdjük újra. ;) Mi a kérdésed?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4034) djpundro válasza kmarci25 (#4033) üzenetére


djpundro
aktív tag

Peldaul nezd meg a Colony , The Mist , Riverdale (ezek itten nemet szinkronnal mennek Riverdale csak angol nyelvel es nemet feliratttal)milyen nyelven megy nalad ,van e nemet szinkron ?

Azert kerdem ,mert nem is olyan biztos hogy eus szinten nagy a külömbseg .

[ Szerkesztve ]

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#4035) <Adamsky> válasza djpundro (#4034) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Magyarországi előfizetéssel:
Colony (A társadalom): nincs magyar hang, csak felírat
The Mist (n/a)*: se magyar hang, se felírat
Riverdale (Riverdale): nincs magyar hang, csak felírat
* nyelvet kellett váltani angolra
Én nem izmoznék azon, hogy melyikre fizetek elő. Kell csinálni mindkettőhöz egy-egy regisztrációt és igény szerint lemondanám, ill. megújítanám azt, amelyik éppen kell.

(#4036) djpundro válasza <Adamsky> (#4035) üzenetére


djpundro
aktív tag

:( De ezekre nezd mar Meg legyszi hogy van e nemet szinkron vagy felirat.

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#4037) Jorus válasza djpundro (#4036) üzenetére


Jorus
nagyúr

Colony: német hang, felirat
The Mist: német hang, felirat
Riverdale: nincs se német hang se felirat

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4038) djpundro válasza Jorus (#4037) üzenetére


djpundro
aktív tag

Köszi
Tehat ha van abban az orszagban a tartalomban ahoil elöfizettel , akkor az eu ba barhol nezheted azon szinkronban vagy felirattal .

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#4039) sb95


sb95
csendes tag

Próbahónapnál ha prémium csomagot választok, utána vissza tudok váltani standard csomagra?

(#4040) kory24 válasza sb95 (#4039) üzenetére


kory24
őstag

Próbahónapnál akármelyiket választod fullosként éred el tartalmat.
Tehát célszerű azt választanod amit próba után is szeretnél használni.

(#4041) sb95 válasza Jofi81 (#4010) üzenetére


sb95
csendes tag

Szia,

Végül mennyit kellett várni? Én is most abba estem, hogy paypall-al akartam fizetni, alatta revolut, csak elfelejtettem, hogy most nincs annyi pénz rajta :C Mondom ok, gyorsan top-upoltam rá, de úgyse. Akkor simán csak revolut-al paypall nélkül. Az se.

Ügyfélszolgálatnak megéri írni, hátha gyorsítanak rajta, vagy felesleges?

(#4042) Jofi81 válasza sb95 (#4041) üzenetére


Jofi81
őstag

Az ügyfélszolgálat nem gyorsít rajta, csak megmondja, mennyit kell várni. Esetleg annyi haszna van, hogy kitolják egy héttel a próbaidőt. Vasárnap éjszaka akarták levonni, de a Revolut letiltotta. Próbálkoztam rögtön vasárnap reggel, vasárnap este és hétfő reggel. Ekkor mondta az ügyfélszolgálatos, hogy még 9 órát kell várnom. Hétfő este simán ment.

(#4043) sb95 válasza Jofi81 (#4042) üzenetére


sb95
csendes tag

Köszi. Hát kíváncsi lennék, hogy ennek a várakozásnak mi lehet a hátterében, mert nem nagyon látom értelmét.

kory24, neked szintén köszi.

(#4044) Pallli


Pallli
tag

Sziasztok! Az volna a kérdésem, hogy lehet-e a Win10-es App-ban kifejezetten olyan filmekre (nem sorozat) rákeresni, amelyben van magyar szinkron?

We like our RAM like we like our women - fast and cheap

(#4045) Luissimo válasza Pallli (#4044) üzenetére


Luissimo
veterán

keress inkabb az unogs.com oldalon, beszurozod es a talalatra klikkelve meg is nyilik.

(#4046) sb95


sb95
csendes tag

Valaki tudja, hogy a Netflix pénzintézetével hogy kell felvenni a kapcsolatot? Lehet hogy reggel van, vagy én vagyok vak, de sehol nem találok email címet.

De nálam nagyon nem jól indítanak, szóval ennyi kellemetlenség után remélem megdobnak egy pár hónap ingyen hónappal, mert különben morcos leszek :D

Pénteken regisztráltam, prémium csomag, fizetés, csak a fizetésnél szólt, hogy ez így nem jó. Itt még én voltam a ludas, nem volt a revoluton annyi pénz, gyorsan tettem is rá, de utána még mindig hiba.

Oké, PH-n rákerestem, nemrég pont Jofi81 járt így, megcsináltam, amit leírt, írtam a supportnak, mondta 13 órát várjak. Sokkal több is eltelt. Ma reggel ugyanaz a hibaüzenet: "There appears to be a problem with the payment method you are trying to use".

Írtam megint a supportnak, de már elsőre leírtam neki mindent, amit az előző support javasolgatott. Ez a baj, ezzel próbálkoztam, igen, kivártam azt az időt, amit az előző support mondott, nem nincs online fizetésre másik kártyám és a netflix gift card sem elérhető. Igen, van pénz a kártyán és aktív is, nincs befagyasztva. Hátvalószínűleg a sablon szövegeiket előre megválaszolhattam, mert gondolkodott vagy 5-6 percig :D Utána meg annyit írt, hogy ő is azt a hibát látja nálam és vegyem fel a financial institution-al a kapcsolatot. És azt hogy kell? Hát vegyem fel vele a kapcsolatot, mert ők tudnak segíteni. De hogy? A financial institution fog tudni segíteni :W Vagy 3-szor megkérdeztem, hogy hogy tudom velük felvenni a kapcsolatot, de szerintem ő sem tudta.

(#4047) #48613632 válasza sb95 (#4046) üzenetére


#48613632
törölt tag

Gondolom ez mind következménye az első fizetési próbálkozásnak. Próbálj másik kártyát. Ha az sem jó, akkor velük van a gond.

(#4048) wwhy válasza sb95 (#4046) üzenetére


wwhy
veterán

Nem a te bankodra gondolt a financial institution esetében :F

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#4049) sb95 válasza wwhy (#4048) üzenetére


sb95
csendes tag

Igen, közben én is rájöttem :D de köszi. Már írtam is a revolutnak, de a support meg azt mondja, egyetlen egy tranzakciót sem lát a netflix-től, se próbát, se sikertelent, se semmit.

(#4050) Tuomas válasza sb95 (#4049) üzenetére


Tuomas
addikt

Hát nem azt írtad, hogy paypal mögé berakott kártyával fizetsz? Akkor a revolut persze, hogy nem lát netflixes tranzakciót, mert a paypal terheli be.

We were here

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.