Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-02 11:10:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12951) zseko válasza trialboj (#12950) üzenetére


zseko
veterán

Nincs olyan hogy netflix.hu, a .com oldal van itt is. Nem tudom, hogy ha Magyarországon lesz a regisztráció, nem-e azt a helyet fogja-e majd főfióknak venni ahonnan a regisztráció történt, akkor meg majd jön az, hogy idővel a nálatok lévő tévéken letiltja a nézési lehetőséget a jelszómegosztási dolog miatt, mivel nem az a fő háztartás.
Aztán van még egy olyan, bár ebben nem vagyok biztos, hogy még ha Magyarországon is történt a regisztráció, akkor is x idő után nem-e átáll majd annak az országnak a kínálatára ahonnan a megtekintés történik.

HR24.hu

(#12952) dpeter


dpeter
csendes tag

Sziasztok! Segítsetek legyetek szívesek.
Adott egy premium csomag, abban van az előfizetés tulajdonosa, valamint még 3 felhasználó. A csomag ára havi 4500 Ft.
A netflix oldalán van lehetőség, hogy vendégfelhasználót is hozzáadjon az előfizető (premium esetén 2-t is), ezt kiválasztva módosulna a csomag ára havi 5500 Ft-ra.
Kérdés, hogy most lehet-e még vendégfelhasználót hozzáadni úgy, hogy már 4 különböző felhasználó van, vagy csak úgy, ha törlődne az egyik felhasználó profilja?
(Egyáltalán mennyi a max. felhasználói létszám a csomagban? :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#12953) tobias40 válasza dpeter (#12952) üzenetére


tobias40
veterán

Igen,lehet hiszen erre van kitalálva!

(#12954) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Nagyon ajanlom a kek szemu szamurajt, baszott jo lett :))

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#12955) dpeter válasza tobias40 (#12953) üzenetére


dpeter
csendes tag

Köszi! Igen, ezt én értem, csak a vendégfelhasználósdi arra lett kitalálva, hogy az előfizető ne ossza meg másokkal a profilját. Ezért érdekelne, hogy így, hogy már meg van osztva a premium csomag további 3 emberrel, lehet-e még ezen kívül vendégfelhasználót hozzáadni. Preimum csomagnál akkor összesen 7 profil lehet? 4+1 gyerek +2 vendég?
:DDD

(#12956) zseko válasza dpeter (#12955) üzenetére


zseko
veterán

Igen, lehet, mivel attól független, saját bejelentkezési adatokkal, nem is éri el a fő fiókok profiljait csak a sajátját. Annyi, hogy a számlát viszont a fő fiók tulajdonosa fizeti. Így, ahogy írtad, a Prémiummal 4 + 1gyerek + 2 vendég profil lehet.

HR24.hu

(#12957) skroy


skroy
senior tag

Előfizetnék a prémium csomagra. Ideiglenes helyen regisztrálnék. Pár hét múlva átvihetem majd a fő háztartást másik helyre? Ott használnam majd a 4 fő profilt, az ideiglenes helyen vendég profillal lenne használva a későbbiekben.
A vendég profil is 4k-s?

(#12958) Narxis válasza Bennyboy (#12954) üzenetére


Narxis
nagyúr

Na akkor ezt meg kell néznem!

Thanos was right.

(#12959) zseko válasza skroy (#12957) üzenetére


zseko
veterán

A vendégfióknál a videó és hang minősége megegyezik az őket meghívó előfizetőjével, tehát a prémium csomagnál ugyanúgy 4k lesz.

HR24.hu

(#12960) dpeter válasza zseko (#12956) üzenetére


dpeter
csendes tag

Köszönöm! :DD

(#12961) doczens


doczens
csendes tag

Üdv mindenkinek. Valószínűleg én vagyok a béna. Valahogy megváltoztattam a Netflix kinézetét. Nem tudom hogy változtattam meg lehet hogy megnyomtam valami gombot a távirányítón de most nem tudom visszaállítani. Sony androidos tv. esetleg nem tudja valaki hogy lehet visszaállítani hogy ne felül legyen a menü hanem bal oldalon. Máshol ahol be vagyok jelentkezve jó a kinézete azok nem androidosak, csak ezen a tv-n változott meg.

[ Szerkesztve ]

(#12962) modflow válasza doczens (#12961) üzenetére


modflow
veterán

Még tavaly frissült az app és az már ilyen.
Valószínűleg még csak most ért el hozzád.

[ Szerkesztve ]

(#12963) doczens válasza modflow (#12962) üzenetére


doczens
csendes tag

Köszönöm. Akkor lehet hogy mégse én nyomtam el valamit. Gondolom az androidos tv-ken lett ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#12964) modflow válasza doczens (#12963) üzenetére


modflow
veterán

Sony-n biztosan. :)

(#12965) sunavlys


sunavlys
senior tag

Mért foltosak Netfluxen a sötét részek?


ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#12966) modflow válasza sunavlys (#12965) üzenetére


modflow
veterán

Nem lehet, hogy azért, mert kb. 148%-on van a fényerő? :U

De ha leírod a film címét, pontos mp-et, megnézem.

[ Szerkesztve ]

(#12967) sunavlys válasza modflow (#12966) üzenetére


sunavlys
senior tag

Játék a neve. De minden film sotet jelenete ilyen. Netflix vagy tv hiba?

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#12968) modflow válasza sunavlys (#12967) üzenetére


modflow
veterán

Nálam ilyen:

Szerintem nem jól van beállítva a készüléked.
Enyémen láthatod, hogy a holdas képnél a keret olyan fekete, mint az ég sötéte, vagy a csávó feje világít, de felette éjjfekete a kép, mint a keret (alsó felső fekete sáv)

[ Szerkesztve ]

(#12969) pourri


pourri
aktív tag

Ez azért nem csak beállítás kérdése, ugye az sem mindegy kinek milyen paneles a tv-je. :)

(#12970) sunavlys válasza modflow (#12968) üzenetére


sunavlys
senior tag

Akkor tv hiba lesz. Végül is egy gagyi, olcsó Samsung.

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#12971) Adama123


Adama123
tag

Január 15- től jön a Yellowstone sorozat a Netflixre is. Itt valószínűleg nem lesz szinkron.

(#12972) tobias40 válasza Adama123 (#12971) üzenetére


tobias40
veterán

És hol megy szinkronnal? :U
És melyik évad lesz a mostani,már elvesztem az évszámokban,múlt év elején néztük végig egyben az összes részét a Mag-ról letöltve...

[ Szerkesztve ]

(#12973) kaisers válasza tobias40 (#12972) üzenetére


kaisers
aktív tag

Skyshowtime-on pl.

(#12974) tobias40 válasza kaisers (#12973) üzenetére


tobias40
veterán

És melyik most az új évad?

(#12975) skroy válasza tobias40 (#12974) üzenetére


skroy
senior tag

5. évad 8. részig van kész. Az évad 2. felével véget is ér a sorozat sajnos.

(#12976) Nonest88


Nonest88
friss újonc

Üdvözletem mindenkinek! Lenne egy technikai kérdésem: másoknál is óriási a szövegek és a technikai effektek közötti hangkülönbség? a beszédet épp, hogy hallom, a "zajok" viszont majd' leviszik a hangfalakat! Lehet ezen segíteni valahogy?

K.S.

(#12977) pn4hvq válasza Nonest88 (#12976) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Változó, van, ahol hasonlóan halknak tűnik a beszéd, van, ahol megfelelő a többi hanghoz képest. Változtatni úgy tudsz, hogy ha pl. van centersugárzós hangrendszered, akkor annak a hangerejét megemeled. Vagy ha van "beszédhang kiemelés" vagy hasonló funkciója a hangrendszernek (vagy segít, vagy nem, de erre van kitalálva).

(#12978) sunavlys válasza Nonest88 (#12976) üzenetére


sunavlys
senior tag

Sajnos ez ilyen, nálunk is az asszony megorul, amikor a zene felbombol. Akkor lehalkitom, utána nem hallom a szoveget.

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#12979) Nonest88 válasza pn4hvq (#12977) üzenetére


Nonest88
friss újonc

Köszönöm szépen a választ!

K.S.

(#12980) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!

Van egy régi Philips Tv-m, ami elvileg okos, de gyakorlatilag nem bírom működésre bírni rajta a Netflixet: Már az üdvözlő képernyőn azzal fogad, hogy nem elérhető a régióban. (46PFL 4208K). Emellett van egy telekomos boxunk hozzá, de erre meg nem lehet netflixet telepíteni- még Kodin keresztül sem jött össze, bár itt lehet én voltam a béna, mert a filmekhez hozzáfértem, csak a lejátszásnál kaptam MSLerror hibát. Továbbá van egy S905 Amilogic boxunk, bár ezt még nem üzemeltem be újra. Így gyakorlatilag nem tudom használni az előfizetést...
Gépen működik minden, de érthető módon inkább tv-n néznénk. Van erre bármi esély jelentős beruházás nélkül?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#12981) zeon.hu válasza pocokxx (#12980) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Telekom boxra fel lehet tenni, de egér kell majd hozzá, nálunk is így megy.

Telekom Netflix:

Letöltöd Netflix appot egy pendrive-ra (Nem az Android Tv-hez valót, hanem ami a telefonodon is fut)
Verzió: 6.26.1
Vagy:
[link]

- Rámásolod a boxra ( kikeresed a boxon levö Google store-ból pl az APK Installer appot, ezzel telepíted a boxra a Netflixet) Így még nem fogod látni.
- Letöltöd a Google Store-ból a Mix-Apps-t.
-Megnyitod a Mix-Apps-t, és ott lesz a Netflix! Bejelentkezel és használod.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#12983) boborján2 válasza zeon.hu (#12981) üzenetére


boborján2
tag

Cert. nelkül mi kesz a max felbontás?

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#12984) zeon.hu válasza boborján2 (#12983) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem tudom.

#?*@&!

(#12985) Debilon válasza boborján2 (#12983) üzenetére


Debilon
addikt

Talán 720p

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#12986) boborján2 válasza Debilon (#12985) üzenetére


boborján2
tag

Tippre énnis azt mondom,hogy 720p vagy alatta.
Átmeneti megoldásnak jó lehet,de mondjuk egy nagy csomaggal , aki 4K DV -t néz ,annak erős visszalépés.

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#12987) Pro Koryak válasza pn4hvq (#12977) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Házi-mozi erősítőre kitolva is ilyen vagy csak soundbaron?

(#12988) pn4hvq válasza Pro Koryak (#12987) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Nekem soundbar van a tvhez csatlakoztatva, azon is vannak ilyen hangproblémák.
Talán attól függ, hogy 2.0 vagy 5.1 a hangsáv. Én úgy tapasztaltam, hogy az 5.1 esetén jobban korrigálható a sb centerhangerejének növelésével.
De alapfeltétel, hogy a hangsávok keverésekor a beszéd ne legyen jelentősen halkabb, mert akkor bármit csinálhatok, a vége az lesz, hoy távirányító kézbevéve és hangosítok, halkítok a pillanatnyi hangerő függvényében.

(#12989) Pro Koryak válasza pn4hvq (#12988) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Nálam is soundbar van, azon, főleg streamingen sok film ilyen. De hm erősítő ugye külön tudja kezelni a csatornákat, talán alapból emiatt egy fokkal jobb lehetne a helyzet. :U

(#12990) pn4hvq válasza Pro Koryak (#12989) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Nekem agy Samsung HW-Q700A van, ott van lehetőség a center hangerejének változtatására. Igazából a beszéd miatt feltoltam maxra és úgy is hagytam, mert hátrányát nem vettem észre, a beszéd hangerejére pedig pozitívan hatott.

(#12991) tibibi


tibibi
őstag

Sziasztok samsung UE65AU7022KXXH Premium csomag .Hidegvérrel című film brutális sötét, kontraszttalan szinte nézhetetlen ,de nem csak ez nagyon sok film bosszantóan sötét. Hiába állítom fullra a kontrasztot,fényerőt nincs változás :( Ez ilyen vagy valamit állítani kellene ? youtube ,direct one, egyéb külső pendrive nincs ilyen gond.

(#12992) sunavlys válasza tibibi (#12991) üzenetére


sunavlys
senior tag

Olvasd el ezt a szálat:

https://mobilarena.hu/tema/netflix/hsz_12965-12965.html

Közben én állítottam a fényerőn, kontraszton a szakértői beállításokban és valamivel jobb lett. A filmet kipróbálom este nálam.

De a tiéd és az enyém is egy gagyi tv. Csodát ne várjál.

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#12993) pocokxx válasza zeon.hu (#12981) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Mix apps-t nem találom a store-ban. Van egy Mix TvApps nevezetű, de ott egyből egy bejelentkezést kér, szerintem ez nem jó.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#12994) zeon.hu válasza pocokxx (#12993) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Akkor ATV launcher, abban is megjelenik.

#?*@&!

(#12995) pocokxx válasza zeon.hu (#12994) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Köszi, működik. Bár nem tökéletes, de legalább használható.
:R

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#12996) sunavlys válasza tibibi (#12991) üzenetére


sunavlys
senior tag

na, megnéztem, abszolut nem sötét, ennél sötétebb filmjeim is voltak, míg nem állítottam a múlt héten a beállításokon

úgy hogy hajrá, állíts te is

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#12997) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Ajanlom a ho tarsadalma filmet. Regen lattam az eredetit de sztem ez is van legalabb olyan jo mint az.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#12998) tibibi válasza sunavlys (#12996) üzenetére


tibibi
őstag

Köszönöm megpróbálom .Tudom ,hogy nem egy csúcs tv,de minden más normális képet ad .

(#12999) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok!

Feleségem nem hagy békén, hogy fizessek elő neki netflixre.
Van VPN előfizetésem. Van valami ország, ahol olcsóbban elő tudok fizetni? + kérdés, hogy ha másik országban fizetek elő, akkor a Magyar dolgokat nézhetem?
Köszi

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.