Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-02 11:10:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11651) l.skywalker válasza F-ECT$ (#11650) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nálam a mese a gyerekeknek készített tartalom. 14 éves kor alatt. Egyébként a hivatalos típusa nálam: tudományos- fantasztikus történet aka. Sci-Fi.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11652) l.skywalker válasza l.skywalker (#11651) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Uhh, csak most vettem észre hogy a Netflix ON-Topikban vagyunk. Pls. aki válaszolna küldje inkább PM-ben vagy egy OFF Topikba. Thx és elnézést!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11653) poci76 válasza Pro Koryak (#11645) üzenetére


poci76
aktív tag

"Mi alázás" => "gerjedsz", "akkor nem csodálom", "hűbemaxon", "Van, akinek ennél több kell", "baromságokat", "Lehetetlen baromságok"

Ez az alázás, amikor azt mondod valainek, hogy baromság, amit szeret, és értéktelennek nyilvánítod, amit ő szeret, szemben az általad kedvelt dologgal, bármi is az, ami szerinted értékes. Akkor lett volna korrekt a véleményed, ha azt írtad volna, hogy neked nem tetszik. Tartsd tiszteletben a másik ízlését.

(#11654) Kiskutya válasza Pro Koryak (#11647) üzenetére


Kiskutya
veterán

Filmet nem azért néz az ember hogy a valóságot tükrözze. Sok valós események alapján készült filmet nézek néztem én is de pl alien, predator, sw, trónok harca stb filmek sorozatok sokkal jobban szórakoztatnak. Én pl szeretem a zombis filmeket is amiből szintén lehet számomra jót vagy nézhetetlent csinálni mint pl a legutobbi resident evil sorozat na azon szenvedtem annyira gáz...

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#11655) Chris0321 válasza F-ECT$ (#11650) üzenetére


Chris0321
addikt

Ezek filmek. Mégis, hogy alapuljon neked valós eseményen egy Marvel film mikor a szereplői kitaláltak? Fizikai képtelenséget vársz el tőlük. Minden film sablonra készül, akármelyiket nézed. Viszont csak ezektől vársz el lehetetlent, mert neked nem tetszik. Így jártál. El kell fogadni, hogy vannak emberek mint pl. én akik élvezik ezeket a filmeket, én sem kötök bele te milyen mesét nézel.

(#11656) Mezga Aladár válasza l.skywalker (#11651) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Ezek nem tudományos- fantasztikus filmek. Nincs bennük semmi tudomány. Fantasy filmek.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#11657) Drenadar válasza F-ECT$ (#11650) üzenetére


Drenadar
veterán

szvsz ha nem dokumentum filmet nézel, akkor minden mese. Még a valós eseményeken alapuló is ki van színezve hogy még érdekesebb legyen. Attól hogy egy filmben vannak csavarok, meg dráma, vagy romantika stb attól még kitaláció azaz mese :C

(#11658) Pro Koryak válasza poci76 (#11653) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Sajnos hosszú lenne elmagyarázni mi miért volt, mire volt válasz. Habár ha megnézed az előttük lévő hsz-eket, és ebből egy folyamot összeraksz rájöhetsz mikhez kapcsolódnak. :K

(#11659) F-ECT$ válasza Drenadar (#11657) üzenetére


F-ECT$
titán

Persze. De nálam erősen különbözik az, hogy valami akár meg is történhet vagy hogy 0% az esély rá. Ettől még egyébként mint ahogy írtam is, szoktam Marvel filmeket is nézni, de teljesen más elvárásokkal ülök elé, mint egy komolyabb film esetén.

Dive ever, work never.

(#11660) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Én is kezdem azt érezni, h lassan nem éri meg előfizetni. Nagyon kevés a jó film, sorozat számomra. Amiben sztem erős az az ismeretterjesztő műsorok. Most is az office-t nézem kb 20adjára de ezért meg kár fizetni. Persze vannak húzónevek mint a stranger things meg a love death and robots de azokra meg éveket kell várni. Az elmentett kedvencekből (van vagy 50) meg nagyon nehezen veszem rá magamat, h megnézzek vmit mert már vagy láttam vagy nem annyira jó, h időt áldozzak rá. Kicsit össze kéne magát szedni, mert ezért az árért már nem éri meg a szolgáltató nekem.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#11661) zseko válasza l.skywalker (#11644) üzenetére


zseko
veterán

Eleinte kedveltem a Marvelt, de egyre inkább a (számomra) vicc kategóriába ment át. A legtöbbet, de legfőképp az első részeket (pl. Vasember, Thor, Bosszúállók) bármikor újra tudom nézni, de az Infinity War és az Endgame számomra (ismétlem, számomra) moslék. Annyira, hogy nem csak képtelen vagyok újranézni, hanem nem is vagyok hajlandó. 🤷‍♂️ Persze meg fogom nézni az újakat is, de annyira együgyű meg kiszámítható az egész*, hogy semmi elvárástól is kevesebbel ülök majd le eléjük.
(* de ez igaz szinte a mostani egész Hollywood-i filmiparra is, így elkezdtem inkább más nemzetek filmjeit és sorozatait nézni, és sok (számomra) szórakoztatóbb, és jobb történetet találtam).

A Trónok Harcát is elkezdtem, de az se kötött le, érdektelen - inkább elolvastam könyvben :DDD.

HR24.hu

(#11662) Pro Koryak


Pro Koryak
addikt

Felkerült a Full Metal Alchemist japán animációs film. Aki bírja az ilyet.

(#11663) woodworm válasza Pro Koryak (#11662) üzenetére


woodworm
veterán

Mármint az anime élőszereplős feldolgozása. Az animék pedig pont nem elérhetőek már, a film kapcsán vettem észre, hogy eltűntek a kínálatból.

(#11664) Pro Koryak válasza woodworm (#11663) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Ja, csak a borítóképet néztem. :U
Így már nem is annyira fincsi, japán animációt jobban kedvelem. :R

(#11665) ScomComputer


ScomComputer
veterán

- közben meglett az info... :R

[ Szerkesztve ]

(#11666) Kiskutya


Kiskutya
veterán

Az utóbbi időben látott netflixes filmekhez képest kellemes csalódás a beugrottam című film.

hmm...

(#11667) modflow válasza Kiskutya (#11666) üzenetére


modflow
veterán

Pont most fogom megnézni.

(#11668) Mrdevil válasza Kiskutya (#11666) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nah, ez jó, kíváncsi vagyok.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11669) tomko9710


tomko9710
kezdő

Sziasztok!
Nekem nagyon drága lett a netflix sajnos és vásároltam egy török ajándék kártyát mert ott olcsóbb a netflix. Aktiváltam és működik is.
A kérdésem az lenne hogy lehet e ennek valami hátulütője, hogy török előfizetést használok Magyarországról? :)

Üdv: Tomi :)

(#11670) Des1gnR válasza tomko9710 (#11669) üzenetére


Des1gnR
őstag

Na erre kíváncsi vagyok :) ;)

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#11671) ΞΔGLΞ válasza tomko9710 (#11669) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szerintem az lesz a hátulütője, hogy nem lesz, vagy csak nagyon kevés magyar tartalmad lesz elérhető. (felirat és szinkron).

(#11672) kmarci25 válasza tomko9710 (#11669) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Ez eléggé szürkezóna. Nem világos, amit találni erről a Netflix oldalán. Nem tudom mi figyeli, de nekem az volt a benyomásom, hogy az aktiválás során jeleznie kellett volna, hogy az országod és a kártya kibocsátási helye eltér. Nyilván használni fogod, és egyébként az is elképzelhető, hogy ajándékként kapsz más "honosságú" kártyát, úgyhogy nyilván tiltani nem érdemes, de ahogy EAGLE is írja, a régiósítás esetedben lehetséges, hogy török lesz.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#11673) tomko9710 válasza kmarci25 (#11672) üzenetére


tomko9710
kezdő

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Üdv: Tomi :)

(#11674) spiky03


spiky03
veterán

A WIN app alatt ugye, ha kiteszem TV/projektorra akkor rendesen megy a FullHD meg az 5.1-es hang is? (nem kell a 4K meg Atmos, mert nincs olyan megjelnítóm, meg erősítőm :) )
Csak azér kérdezem, hogy ha esetleg HTPC-re váltanék akkor menne-e minden úgy, mint most a Firesticken?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#11675) user26


user26
aktív tag

Üdv!
Valaki járt már így, vagy ez miért van. ?
Tegnap lejárt az aktuális hónap fizetési státuszom, kaptam emailt, hogy lejárt, újra kell fizetni.
A fizetést megtettem, Neflix oldalon a Fizetési adatok kezelése alatt újra fizettem, pénzt levonta, az OTP fiók szerint, de továbbra se jó. Ez ma délben volt, azóta ez van.

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#11676) kmarci25 válasza user26 (#11675) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Másik böngészővel is? Böngészési előzmények törlése nem segít?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#11677) user26 válasza kmarci25 (#11676) üzenetére


user26
aktív tag

Szia!
Próbáltam másik böngészőbe, nincs változás
Próbáltam előzmények, minden törlése, nincs változás
Próbáltam másik gépen nincs változás
Próbáltam csak tv -n nincs változás
Próbáltam újra hozzáadni kártyát, amin ellenőrizve van összeg, elfogadta, "sikeres", de továbbra is írja ezt...

Ellenben véletlenszerű filmre, sorozatra rá megyek, elindul, elkezdi lejátszani. :/
Kb 1,5 - 2éve tartós előfizető vagyok, ezért sem értem mit próblémázik. Ügyfélszolgálatot nem értem el eddig.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#11678) user26 válasza user26 (#11677) üzenetére


user26
aktív tag

Sziasztok!
Most már újra jó mindenhol. Nem csináltam semmit sem vele én.
Nem tudom, hogy miért, vagy hol lehetett a gond.

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#11679) kmarci25 válasza user26 (#11678) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Valamiért nem dolgozta fel a fizetési rendszerük az új információt. Lényed, hogy rendben van. :)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#11680) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Mukodik mindenkinel a Netflix normalisan?
Baratomek sem Lg sem Samsung tv-n nem tudnak bejelentkezni.

(#11681) atyec7 válasza Gsx-rr (#11680) üzenetére


atyec7
csendes tag

Nálam OK. Most nézem "Bataal" miniszériát LG 65E6V Oleden, és megy a dolog.

(#11682) Trk.Adam87


Trk.Adam87
aktív tag

Netflix appban hol lehet kikapcsolni a HDR-t? A lejátszott videók felbontásának, minőségének állítása is érdekelne wifis lejátszás esetén. (Hasznos, ha nem korlàtlan megosztott mobilnetről használja az ember)

(#11683) Roland8622


Roland8622
aktív tag

Egykor híres voltam / I Used to Be Famous.
Nem egy nagy történet, de igazán aranyos volt. Sok gyilkolászós / igénytelen vígjátékok után tiszta felüdülés volt.

#11682Trk.Adam87
Go to Settings.
Select Display & Sounds.
Select Display.
Select Dynamic Range Settings.
Select Disable HDR.

videó minőség/wifi/mobilnet
netflix oldala

[ Szerkesztve ]

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#11684) RedCactus válasza Roland8622 (#11683) üzenetére


RedCactus
senior tag

Köszi az ajánlást!

(#11685) Trk.Adam87 válasza Roland8622 (#11683) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Köszönöm.
Ezek a beállítások sajnos csak közvetlen mobilnet esetén működnek, ha wifi hotspotról használom, akkor sajnos nem. Viszont a letöltés gyengébb minőségben egy megoldás erre is.

(#11686) mekker


mekker
őstag

Sziasztok!

4K-t tudok nézni Edge-ből vagy a Windowsos appból úgy, hogy a tévé natív felbontása 1080p, de virtuálisan felskálázom 2160p-re? Ahogy nézem, meg kell venni valamit a MS Store-ból 350Ft-ért, hogy egyáltalán esélyem legyen kipróbálni (most 1080p a max).

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#11687) v.attis


v.attis
őstag

Sziasztok!

Tudtok valamit Google play frissítési hibáról? Esetleg tapasztalt már valaki ilyet?
Poco X3 Pro, Xiaomi.eu rom 13.0.5 verzió.
(Természetesen feltettem a telefon topikban is a kérdést)
Azt írja a telefonom nem kompatibilis vele, az áruház keresőjében ki sem dobja a Netflix appot.

(#11688) azbest válasza v.attis (#11687) üzenetére


azbest
félisten

van egy pár lehetséges oka... gyerekzár, play protect .. [link]

(#11689) modflow


modflow
veterán

Cyberpunk-ot nézi valaki?
Nálam valami nem stimmel a hangsávval.
Olyan halk a beszéd, hogy alig hallom.
Ha hangosítok se jobb, mert az egyéb hangsáv totál elnyomja a beszédet... :F

(#11690) Bennyboy válasza modflow (#11689) üzenetére


Bennyboy
őstag

nálam ugyan ez, én is szinkronosan nézem és vannak részek ahol egyáltalán nem hallani a beszédet a zene vagy hangok miatt. Nagy pacsi a hangmérnöknek :(

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#11691) v.attis válasza azbest (#11688) üzenetére


v.attis
őstag

Play Services hülyéskedett, az adatait kellett törölni és elvileg helyre jött. A keresőben feldobja de a reggeli frissítés eltűnt, már nem akarja frissíteni. Majd kiderül, hogy valóban megjavult-e.

Köszönöm!

(#11692) sztanozs


sztanozs
veterán

Nekem a tévé lépett ki - valami olyasmit írt tegnap, hogy kezdhetem a próbahónapot, vagy valami ilyesmi...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#11693) Floyd80


Floyd80
addikt

Északi krimi kedvelőknek:

Az eltűnt feleség | A Netflix hivatalos oldala
Kelepcébe csalva | A Netflix hivatalos oldala (előzmény magyar netflixen nincs fenn)

Watch Trapped | Netflix

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#11694) Drenadar válasza modflow (#11689) üzenetére


Drenadar
veterán

én japán hanggal kezdtem nézni, ott teljesen rendben van

(#11695) Kiskutya


Kiskutya
veterán

Lou egész jó igaz még csak a felénél járok de a magyar atmos miatt piros pont a netflixnek!

hmm...

(#11696) Mrdevil válasza Kiskutya (#11695) üzenetére


Mrdevil
addikt

Egyszer nagy duzzogva nézhető. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11697) Kiskutya válasza Mrdevil (#11696) üzenetére


Kiskutya
veterán

Első fele jobb volt mint a második. A mostani filmekhez képest nem volt rossz.

hmm...

(#11698) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Sziasztok!
Van egy Nvidia Shield Android TV dobozom és a beépített chromecast-on szeretném a netflix-et streamelni, de mindenáron be akar jelentkezni a netflix alkalmazásba, ha pedig letörlöm az alkalmazást akkor csatlakozni de tud és telefonon hibát dob.
Disney és HBO max gond nélkül működik, csak a netflix nem.
Próbáltam már gyári beállítás visszaállítását is de nem segített, mindenáron be akar jelentkezni az alkalmazáson belül és nem csak castingoljan chromecast-on mint a Disney és HBO.

Mi lehet a gond? Nem akarok a Shield -en bejelentkezni a netflix alkalmazásba... Miért nem ismeri fel a chromecast-ot?

(#11699) azbest válasza Darth_Revan (#11698) üzenetére


azbest
félisten

a netflix, ha fenn van az app, akkor abban akarja megnyitni a lejátszást, amikor cc módban át akarod küldeni. A törlés nem csak a friss verziót szedi le és helyette a régi, rendszerrel együtt kapott netflix app lesz aktív?
Amúgy régen én is próbálgattam ilyet miboxszal és már akkor sem engedte kihagyni az appot.

[ Szerkesztve ]

(#11700) Darth_Revan válasza azbest (#11699) üzenetére


Darth_Revan
veterán

A teljes appot törli. Mintha nem a chromecast-hot kapcsolódna hanem mindenképpen a telepített netflix apphoz, ha mdg nincs app fent akkor mrg nem is csatlakozik.

Nem értem miért így csinálja, más tv-hez Google chromecast van kötve, ott simán castingol. Android alapú rendszerek esetrben nem értem miért nem enged castingolni a netflix....

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.