Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  RAM topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:00:17

LOGOUT.hu

A RAM (az angol Random Access Memory rövidítéseként), magyarul közvetlen hozzáférésű memória. Egy közvetlen elérésű írható/olvasható adattároló eszköz. A RAM tárolja a CPU által végrehajtandó programokat és a feldolgozásra váró adatok nagy részét. Az adatok csak addig maradnak meg benne, amíg a számítógép feszültség alatt van, kikapcsoláskor a benne tárolt adatok elvesznek.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25732) Dyingsoul válasza -Rahan- (#25727) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Azta na most fogom a fejemet a falba verni, második bekezdésedet olvasván... :W :W :W
Szerintem már csak annak szabad hinni amit a saját szemeddel látsz!
A konfigomat a profilleirásomban megtalálod, én win7 professional 64bit-et használok, eredeti msdnaa-s verziót, 2bg ddr2 1066-os geil ultrammal olyan szépen megy a rendszer, de nem csak a rendszer, hanem minden! játékoknál az alt+tab egy szempillantás, a desktopról viszont már kicsit több idő a játékokba visszaváltás, de az sem vészes. Én használok adobe after effects-et, ahol videórenderelésnél igencsak lapozgatja a ramomat a rendszer, de ott is fainul müködik!

Az már más tészta, hogy a gépembe énis tervezem még plusz 4gb ramot a 2 mellé, de az azért kell, hogy az after effects mellett szebben fusson még a photoshop, windows media player, mozilla, valamint néhány olyan játéknál, aminek nagy a ramigénye, szerverként kell futtatnom a gépem és oda is elbirnék mgé pár ramot, hogy közben tudjak még gyorsabban alttabolni...

Ezeket csak azért írtam le, mert te nem tudom, hogy mennyire extrém felhasználó vagy, hát én kb ennyire, de mégegyszer hangsúlyozom, hogy a win 7 nagyon szépen működik egy gamer/átlag felhasználónak olyan konfiggal, 2gb rammal, mint ami nekem van...

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  RAM topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.