Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45251) Tomi0703 válasza Oldman2 (#45249) üzenetére


Tomi0703
őstag

Igazából lassan adategyeztetés, öregapám nevére meg tudom csinálni a számomat, szóval ez is megoldható. :DDD Fillérb@szás a köbön. :B ;] Mondjuk 10k, azért nem fillér, legalábbis nekem.

(#45250) MADcat: Igazából ezen gondolkodom most én is. Egy iQpro-s adatkártyára mindenképp beruháznék, mert az 1 giga nagyon kevés. 500-ért szoktam hozzá venni 2 havonta kb. 1 hétre 500 megát. Az úgy már 1600. Így is mindig spórolok a nettel, akkor nem kéne.

[ Szerkesztve ]

(#45252) MADcat válasza Tomi0703 (#45251) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Csak net kártya? Oda 5000 a beugró. Dual sim, a számod meg töltöd amikor kell.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#45253) heidricha


heidricha
senior tag

Hali!
Az IQPro-s adatkártyának van a táblázat szerint percdíja hanghívásokra.
Akkor most lehet vele telefonálni is, csak nincs az előfizetésben lebeszélhető rész?
Vagy ez csak egy tévedés?

(#45254) Tomi0703 válasza MADcat (#45252) üzenetére


Tomi0703
őstag

Igen, csak net. iQpronál is van belépési díj? Táblázat szerint nincs. Nekik van valami oldaluk, vagy csoportjuk? Vagy valami frissebb ártáblájuk?

[ Szerkesztve ]

(#45255) KamuMazsola válasza Tomi0703 (#45254) üzenetére


KamuMazsola
őstag

IQ-nál nincs belépési díj. Velük az szokott lenni a baj, hogy miután megkapod a kártyát utána szinte nincs semmilyen support. Amúgy én két 4GB-os csak net kártyát használok már évek óta, mindkettő működött az unióban (külföldön) is. Természetesen duálsimes mobilokban.

Üdv.: KamuMazsola

(#45256) gboszi


gboszi
senior tag

sziasztok, mi most a legolcsobb havidij telekom flottánál?

"If you're good at something, never do it for free!"

(#45257) tibor23 válasza Tomi0703 (#45251) üzenetére


tibor23
senior tag

Ha eddig elvoltál havi 1300-ból, miért kell flotta? Az EQ 4GB havi 1000Ft-tal több. Ezen kívül a flotta nagyon sok megkötöttséggel jár, be-ki sem lesz könnyű menni, ott is ugrani fog egy kis pénz és macera, nem lesz semmi ügyfélszolgálati és online rátekekintési jogod. Nekem jelenleg is Domino kártyám van, azon rengeteg dolog bekapcsolható nagyon jó áron, amikor éppen szükség van rá. És nem kell fizetni havonta a sok igénybe nem vett szolgáltatásért.
Mondjuk az EQ flotta igen vonzó, én is beléptem volna már, mivel havi 2300-2700Ft nem vág földhöz, ahhoz képest, hogy mit nyújt, de túl sok nyűgnek tartom a Domino-hoz képest, amihez rengeteg ajándékot kapsz folyamatosan (pl. szerdai 1 napos 1GB ingyen).

[ Szerkesztve ]

(#45258) Tomi0703 válasza tibor23 (#45257) üzenetére


Tomi0703
őstag

Igazából, így hogy takarékoskodom a nettel, így jövök ki ennyiből. Különben lenne 1600-1700 körül a net + még azért néha telefonálok, szóval 2000-re kijönne. Azért gondolkodtam el, mert 500 ft-ért kapnék rendesen netet és lenne 275 percem. Ahogy mondod nem vág földhöz.
Kilépéskor is kell fizetni EQ-nál? Mondjuk az oldalukon egy szóval sem írják sehol sem. Igaz, a belépési díjat sem írják, mégis van... :(((
Most egyre inkább az IQ netet nézem. 1500-ért 4 giga, abból kijönnék.

(#45255) KamuMazsola: Support? Most adatkártyánál csak nincsenek gondok, Max ha nem megy a net. De akkor meg úgyis a Telenorhoz kéne bemenni, nem? Vagy nem is intézkedhetnék, mert nem az én nevemen van a szám, ugye?

(#45259) Tomi0703 válasza Tomi0703 (#45258) üzenetére


Tomi0703
őstag

Na közben látom, fel van tüntetve a 10k-s beugró az oldalukon. De vaksi vagyok... :W

(#45260) tibor23 válasza Tomi0703 (#45258) üzenetére


tibor23
senior tag

Kilépéskor nem kell fizetni, de nem egyszerű kilépni.
Egyébként Domino kártya miért nem jó? 3500Ft 3,5GB net, akkor használod el, amikor akarod, de van rengeteg féle egyéb opciójuk is.
Ha átmész EQ (IQ)-hoz leírhatnád a tapasztalataidat. Engem nem az ára aggaszt, hanem az, hogy ha nem tetszik esetleg valami, akkor nem vagy csak nagyon nehezen tudok bármit is tenni. Sokan leírják, semmi pénzért nem kell nekik flotta, inkább fizetnek többet.

(#45261) 4Grider válasza tibor23 (#45260) üzenetére


4Grider
nagyúr

Flottáknál az általad írt hátrány egyértelműen jelentkezhet. És jellemzően nem a hanyag flottakezelők (ilyen is akad persze), hanem sokszor a Telenor ügyfélkezelése miatt is.
Én pl. nem tudom a mytelenorban a flottám tagjainak közvetlenül ki-bekapcsolni az egyedi csomagjait és mobilnet opcióit, így muszáj a kapcsolattartómat vagy az ügyfélszolgálatot megkérnem rá. Van olyan kérésem, amit november közepe óta nem sikerült abszolválniuk (átlagban havonta egyszer keresem őket az elmaradásokkal). Szóval igen türelmesnek kell időnként a flottában lévőknek lenni...

(#45262) totron


totron
addikt

Számlakontrollnál/egyéb telenoros flottáknál tapasztaltatok mostanában drasztikus sebességcsökkenést? 30-40Mbit -> 4-5Mbit itt most és napok óta. Elmaradás esetén esetleg ilyen szankció? Bár be van fizetve rendben.

(#45263) 4Grider válasza totron (#45262) üzenetére


4Grider
nagyúr

4-5 Mbps az nem lassításra utal. Milyen a feltöltési sebesség? Van B3 is vagy csak B20? B20-nál ez a sebesség nagyon nem ritka, főleg esténként.

(#45264) FistXL válasza totron (#45262) üzenetére


FistXL
aktív tag

Én múlt héten tapasztaltam olyat, hogy az addig 100mbps letöltés egyik pillanatról a másikra 1 lett. Megfordítottam a routert a másik irányba, azóta 90 van. Számlakontroll korlátlan mobilnet.

[ Szerkesztve ]

(#45265) gboszi


gboszi
senior tag

Tud nekem valaki privátban elérhetőséget adni a mobilflottak.hu -hoz? Sajna nem kapok visszahívást, s fontos lenne. köszönöm :R

"If you're good at something, never do it for free!"

(#45266) Egon


Egon
nagyúr

Sziasztok!
Korlátlan net + pici telefonálás (80-100 perc elég) kombóra, mi a legjobb ajánlat most? EQ-t néztük alapból, de ha van jobb, akkor azt választanánk... :R

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#45267) zagloba válasza Egon (#45266) üzenetére


zagloba
aktív tag

EQ, IQ nézd meg a táblázatban! :)

(#45268) rendzso válasza yanna (#45231) üzenetére


rendzso
tag

Üdv!
Ez a korlátlan net + adatmegosztó csomag elérhető még? Pont ilyet keresnék most én is. Az EQ az EuroQuattro-t jelenti? Táblázatban olyat látok.
Előre is köszi!

(#45269) Fifi válasza rendzso (#45268) üzenetére


Fifi
őstag

Korlátlan net + adatmegosztó már nincs, de bármely korlátoshoz kérhető adatmegosztó.

Igen az EQ azt jelenti, de már évek óta nem az a flottaüzemeltető cég, csak rajtuk ragadt, így maradt meg a flotta a "köztudatban". :D

Friss áraikat ezen az oldaklon leled vagy a facebook csoportjukban.

(#45270) gboszi válasza rendzso (#45268) üzenetére


gboszi
senior tag

nincs. Már rég nem lehet a végtelent megkétszerezni.

"If you're good at something, never do it for free!"

(#45271) nimfas válasza gboszi (#45270) üzenetére


nimfas
addikt

Nekem még olyan van. Egyik az otthoni netet adja egy Huawei 525 routerben, a másik kártya a telefonban mint másodlagos kártya. :) (5820 Ft/hó a 2db sim) Sajnos tényleg megszűnt, már nem igényelhető.

(#45272) gboszi válasza nimfas (#45271) üzenetére


gboszi
senior tag

Nekem is olyan van. Természetesen (gondolom) a kérdező újat szeretett volna, nem az érdekelte hogy ki használja igy :DD :DD

de korrekt pontos válasz a tieddel együtt :R

"If you're good at something, never do it for free!"

(#45273) Tomi0703 válasza 4Grider (#45261) üzenetére


Tomi0703
őstag

Én pl. nem tudom a mytelenorban a flottám tagjainak közvetlenül ki-bekapcsolni az egyedi csomagjait és mobilnet opcióit

Ezt hogy kell érteni? :DDD Nem úgy van, hogy mindenki kapja az x giga netet, x perc hívást és esetleg sms-t?

(#45274) rendzso válasza gboszi (#45272) üzenetére


rendzso
tag

Igen, én újat szerettem volna sajnos. Erről akkor lemaradtam :(
Köszönöm a válaszokat!

(#45275) mickemoto válasza totron (#45262) üzenetére


mickemoto
őstag

Nem tudom lehet e valami összefüggés,de már vagy egy hónapja karbantartás alatt van az oldaluk. Egyébként én is náluk vagyok, de mivel a havi keretem már elfogyott, így csak 30 kB/s a sebesség. Forduló nap után kderül, viszont nálam gyakran ingadozik akár 30Mbit és 5Mbit között is a net letöltésnapszaktól függően.

[ Szerkesztve ]

(#45276) 4Grider válasza Tomi0703 (#45273) üzenetére


4Grider
nagyúr

Egyedi flottánk van. KIszámoltuk 10 évnyi előzmény ismeretében, hogy az x előfizetés kb. hány percet beszél és hány db sms-t küld. Ezt felszoroztuk 1.3-al és erre a perc- és sms keretre kértünk egy árajánlatot. Ezt a keretet tehát a flottatagok közösen beszélik le, így nincs külön havidíj előfizetésenként, ha valaki nem beszél egy percet sem. Ha viszont sokat, azt 5 Ft-jával beszéli, azaz egy 2000 perces ember (ez a legtöbbet beszélő az egész flottában) 10000 Ft körül fizet havonta a beszédforgalmáért, míg van aki a beszédet megússza havi 500 Ft-ból (egymás közt ingyen beszélünk). Ezen a kereten felül szintén alacsony a percdíj, de még egyszer sem léptük át a keretet. A megmaradt keret is fizetésköteles, így annak költségét szétosztjuk az előfizetések között, a lényeg, hogy átlagban havi 1500 Ft-ot fizetnek a tagjaink a beszéd- és sms forgalmukért (ebben az átlagban benne van a havi 0 Ft-ért és 10000 Ft-ért beszélő is). Az sms forgalom a beszédforgalomhoz képest elenyésző, de jellemzően drágább, mivel a szolgáltatók között az sms végződtetési díj a hívásvégződtetési díj bő 10x-ese. (Ezért a tagokba belevertük, hogy inkább hívjanak másodperc alapon, mint hogy sms-ezzenek. Persze 1-2ezer sms-re elég lenne a megmaradt keret, de mivel drágább mint a beszédpercdíj kétszerese, így tényleg nem sokan használják. A fentieken kívül az fizet a mobilnetért, aki kér valamilyen - egyedi áras - mobilnet opciót. A mobilnet árak nálunk valahol a számlakontroll árai körül vannak, azaz korántsem megfizethetetlenek és nincs rájuk hűség. Mivel nincs hűség, elvileg havonta lehetne váltani, de mivel nincsenek fenn az opciók a mytelenor felületünkön, így az ügyfélszolgálatot/kapcsolattartót kell kéregessem, hogy fordulónappal kapcsolgassák őket. Na ez a Telenornál vagy sikerül, vagy nem, teljesen kiszámíthatatlanul dolgoznak (de inkább nem dolgoznak).

(#45277) gboszi


gboszi
senior tag

Van olyan aki most is használja a mobilflottak.hu szolgáltatásait? Keressen meg privátban, köszönöm.

"If you're good at something, never do it for free!"

(#45278) Soulfly842 válasza 4Grider (#45276) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ez még mindig egy értelmesebb megoldás. :) Gondolom Telenoros (az osztható tarifák még itt jellemzőek igazán, ha nem akkor már régebbi kötés lehetett). Több, mint 8 évet húztam le a telekommunikációs szektorban, ez alatt nagyon sok mindent láttam...
Lakossági ügyfélként még csak-csak megértem, hogy valaki kockáztatja a számát, mert az pótolható, cserélhető, ismerősökkel könnyen megosztható (nem a saját nevén van az adott hívószám, hanem bevonja valaki alá (más jogilag az elő-, számlafizető))...

De nem egy és két céget/vállalkozót láttam már, aki beszállt egy nagy flottába a kedvező díjak miatt és befürdött a cég, a száma - ami meg az adott cég nevén volt - elveszett.

Most is, Telenoros üzleti értékesítési menedzserként rengeteg olyan céget látok, akik beszálltak egy-egy ilyen flottába minimális különbözetért, holott, ha jobban körbenézett volna a piacon keresett volna normális ügyfélmenedzsert, akkor sokkal jobban járhatott volna. Sebaj, ezeket könnyebb a megfelelő helyre terelni ;)

(#45279) DJGABI


DJGABI
addikt

januári iqpro számla nálatok stimmel? a szokásos helyett 1400Ft-ot számláztak, valami "Havidíjkedvezmény" levonta kb felét.... :U

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#45280) arnyekxxx válasza DJGABI (#45279) üzenetére


arnyekxxx
veterán

a korlátlanadat a szokásos 3880

(#45281) kovacs65 válasza DJGABI (#45279) üzenetére


kovacs65
senior tag

A 7 GB net a szokásos.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#45282) gabor9991 válasza DJGABI (#45279) üzenetére


gabor9991
őstag

Mi a csomag amit használsz?
Mennyit fizettél eddig és mennyit kellene most?

(#45283) gyuszaa válasza BlaiseR (#45243) üzenetére


gyuszaa
őstag

Szia,

Ugyan ez a problémám az új iqpro-s kártyával, függetlenül készüléktől. Már legeneráltam újra a profilt, APN név változtatás, authentikáció etc. végig lett próbálva. Gondolom rád is ráerőszakolták az új kártyát a kondíció változás miatt.

Van hálózat, csak nincsen data network, ha LTE forcolva van akkor nem is hajlandó a hálózatra csatlakozni, csak HSUPA-val, de úgy nincsen net. Mytelenorban írja, hogy van 4 giga.

Érdekesen több kártyám is van, sima telenor, céges.. semmi probléma plug and play.
Van tőlük egy korlátlan adatakártya a routerban failoverként, de azon csak 5 mega fel/le letöltés érek el, lemerem fogadni mert HSUPA-ban üzemel az is.

És a kommunikáció csapnivaló, azon vagyok, hogy ott hagyom őket a picsába mert nem transzparensek.

[ Szerkesztve ]

(#45284) tibor23 válasza Soulfly842 (#45278) üzenetére


tibor23
senior tag

Nem téged akarlak hibáztatni, de milyen cég az, amelyiknél egy adott szolgáltatás azon múlik, hogy melyik ügyfélszolg. managert fogja ki az ember, és annak milyen hangulata van? Egyébként normális épeszű ember nem tud választani szabadon hozzáférhető előfizetéseket között, mert olyan drágák, hogy senkinek nem éri meg. Nem tudom van-e még olyan ország, ahol a mobilok között ilyen mértékben lenne elterjedve a flottás előfizetés annak gyötrelmeivel együtt.

(#45285) Soulfly842 válasza tibor23 (#45284) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ez nem szolgáltatófüggő dolog, nem egy ennyire leredukálható jelenség, hanem a KKV és nagyvállalati szegmens sajátja... Teljesen mindegy, hogy mit nézünk... Építőípart, beszerzéseket, élelemiszer kereskedelmet, vagy bármi mást. Ez ilyen kapitalista világ az élet bármilyen területét nézzük. Igazából nem is biztos, hogyo ezen múlik... Hanem egyszerűen bizonyos cégméret felet az aktív tárgyalás a cég részéről elvárt. Persze, bemehet ő egy üzletbe, rábköhet, hogy ez az egyszerű, a polcra kirakott ajánlat kell, de ez nem így működik egy bizonyos méret felet már sehol. És tényleg teljesen mindegy, hogy miről beszélünk. Egy évente 1-2 családi házat felépítő cég, a potenciál miatt nem fogja sehol ugyanazokat az árakat kapni, mint egy Market építő a kopaszi gáton, vagy a Debreceni BMW építésekor, ha az építési anyagok beszerzését nézzük (nem akarok politizálni, a példa csak véletlen, érdekeltség nélküli nagy multit is említhettem volna - az utalás lényege csak az, hogy a volumen miatt kisebb árréssel is nagy nyereséget érhet el egy építőanyag gyártó is, ha nyomottabb áron megállapodást köt). Ugyanez a helyzet egy 3 kártyás egyéni vállalkozó egy 100 kártyás nagyvállalat, vagy - hasraütéses alapon - 500 kártyás Lego esetében is (ami a családi kedvezményeket is figyelembe véve akár a sokszorosa is lehet).
Meg vannak mindenhol a keretek, az aktív lehetőségek, sok cég eszerint meg is nézi a kereteit meg is futtatja a lehetőségeket és aktív versenyeztetésbe kezd, majd kiválasztja a legjobbat. Nem hasraütéses, vagy csak úgy alapon történik - aztán megint más kérdés, hogy melyik szolgáltatónak milyen a mozgástere. Összegezve, nem azt akartam kihozni, hogy bármit megkaphat, ha jó embert kap ki, hanem arra, hogy az emberek (sorry, nem magánszemély a téma tárgya, hanem a cégek, jogi személyek - de amögött is emberek állnak) lusták erre időt szánni. Gugliznak egy látszólag jó flottát, még akkor is, ha kockázattal jár (nem az ő nevén van a szám, nem fizetés esetén tilthatják és ez ellen sokszor nem lehet mit tenni - vállalják az üzletmenet/felesleges ügyfélvesztés kockázatát ezzel)

[ Szerkesztve ]

(#45286) j.szima


j.szima
friss újonc

Sziasztok! Lusta vagyok végig olvasni a 45000 hozzászólást. Flottán gondolkozom olyan max 6000 körül. Amire szükségem lenne az a korlátlan beszélgetés, minimum 10 giga net és lehetőleg telekom. Tudtok mondani valami okosat?
Esetleg az olcsoflottak.hu-ról van valakinek használható véleménye?

(#45287) MADcat válasza j.szima (#45286) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

A lustaság nem gond, ki nem az néha, de az összefoglalót ne légy rest elolvasni. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#45288) FistXL


FistXL
aktív tag

Sziasztok! valakinek van esetleg arról listája, hogy melyik flotta (bizonyos esetekben melyik szolgáltatója) korlátozza a P2P kapcsolatokat? Hálás lennék érte! :R

(#45289) Zeki válasza FistXL (#45288) üzenetére


Zeki
nagyúr

A Telenor nem tudja korlátozni, hogy a júzer torrentezzen és megfektesse a sebességet. Aztán megy a nyávogás, hogy szaranet.

(#45290) FistXL válasza Zeki (#45289) üzenetére


FistXL
aktív tag

A többi szolgáltató mindenhol korlátozza? a Telenor pedig sehol sem?

(#45291) Zeki válasza FistXL (#45290) üzenetére


Zeki
nagyúr

Vodánál nincs is korlátlan net. Telekom korlátoz. Digi nem, ott a bővülő tagság tesz be.

(#45292) FistXL válasza Zeki (#45291) üzenetére


FistXL
aktív tag

Flottában sincs?!

[ Szerkesztve ]

(#45293) DrBubo77 válasza FistXL (#45292) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

A Telenor rendszere technikailag nem képes korlátozni.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#45294) qnadam válasza Zeki (#45291) üzenetére


qnadam
veterán

már így szóba került: a telekom a vpn-t korlátozza?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#45295) Tomi0703


Tomi0703
őstag

IQ-nál mennyi idő mire lezajlik egy belépési procedúra? Valamint, hogy néz ki?
Ha most átmegyek a megfelelő topikba és kérek ajánlást, írok nekik, hogy kellene adatkártya (4 gigás legkisebb csomag). Mennyi idő kb míg kiküldik? Mikor kiküldik a simet, akkor már egyből használhatom? Semmit nem kell majd fizetnem a simért, hanem majd, ha jön a számla akkor szépen a havidíjat? Csekket küldenek vagy utalni kell? :R

(#45296) Zeki válasza qnadam (#45294) üzenetére


Zeki
nagyúr

Sebességben igen.

(#45297) RoyalAirForc válasza Tomi0703 (#45295) üzenetére


RoyalAirForc
tag

Én egy csütörtöki nap délelőttjén írtam nekik, péntek délben már az ipadben volt a kártya... :C

(#45298) qnadam válasza Zeki (#45296) üzenetére


qnadam
veterán

az remek :((( azon át kell néha elérnem a bázist.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#45299) tibor23 válasza Soulfly842 (#45285) üzenetére


tibor23
senior tag

Nem azzal van a baj, hogy egy cégnek érdemes egy egyedi ajánlatot kiharcolni, hanem azzal, hogy egy egyéni (előfizető) mobil használó pofátlanul rossz ajánlatot kap csak és kizárólag, ezért a nagy többség kénytelen beszállni egy flottába, ahol jól meg is szívat(hat)ják bármikor.
Romániától Németországig egy 5-10 Euros NYILVÁNOS havi díjért kvázi korlátlan netet és dumát kapsz mindenféle kaparás nélkül, és ez lenne a normális. És az a röhej, hogy ez szinte itthon is megy, csak fű alatt, mindenféle flottákban, ami szerintem se a szolgáltatónak se az ügyfélnek nem jó.

(#45300) arnyekxxx válasza tibor23 (#45299) üzenetére


arnyekxxx
veterán

megnéztem a német telekomot, korlátlan netet havi 85€-ért adnak
https://www.telekom.de/mobilfunk/tarife/smartphone-tarife

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.