Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45901) Soma01 válasza 4Grider (#45899) üzenetére


Soma01
veterán

Hol kellett volna? Eddig nekem nagyon jó a tapasztalatom velük.
De kíváncsi vagyok mi a te véleményed róluk!

w.miki

Ezek szerint még nincs a Telenornál a számod. Előbb ott kell, hogy legyen, aztán tudják intézni. Ha nem valósul meg a hordozás, akkor nincs mit intézni. Ebből következik, hogy egy ideig feltöltőkártyás leszel a Telenornál.
Én új számot kértem, nekem máshogy mentek a dolgok.

[ Szerkesztve ]

(#45902) 4Grider válasza Soma01 (#45901) üzenetére


4Grider
nagyúr

Céginformációs adatok kielemzése után még a beszállítóink közé sem férne be a CP, hitelkeretet pedig nálunk pláne nem kapna.

(#45903) w.miki válasza Soma01 (#45901) üzenetére


w.miki
veterán

De igen, megvan már a kártya a telenornál, és 15.-én meglesz a számhordozás is.
Addig szeretnénk belépni a flottába.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#45904) Soma01 válasza w.miki (#45903) üzenetére


Soma01
veterán

Először meg kell történnie a számhordozásnak. Ez, ahogy írtad, 15-én lesz. Utána tudnak betenni a flottába, mert akkortól van már a Telenornál a számod. Addig nem tudnak lépni. Most csak te tudod intézni a számhordozást, mert a te neveden van. Akkor lesz sikeres a hordozás, ha mindkét szolgáltatónál ugyan azokkal az adatokkal vagy nyilvántartva. Ha e közben a feltöltőkártyás, ideiglenes, Telenoros számodat (sim kártyádat) átíratnád a flotta nevére, akkor meghiúsulna a hordozás, mert nem egyezik az előfizető. Tehát 15-e után lehet ezeket intézi. De készülni kell rá. Azaz kb. 1 hétig feltöltőkártyás leszel. Kb. ennyi időre töltsd fel az egyenlegedet a Telenornál. Ennyi idő kb. a szám/kártya átírás a nevedről a flotta nevére.

(#45905) w.miki válasza Soma01 (#45904) üzenetére


w.miki
veterán

:( Azt hittem ez sokkal egyszerűbben megy majd.
Amikor telefonon beszéltem a nővel, úgy adta elő, hogy mindent ők intéznek :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#45906) R a y válasza w.miki (#45900) üzenetére


R a y
senior tag

Számhordozás nélkül én két számmal léptem be, a komplett ügyintézés 1 hét alatt megvolt. Ebben benne volt a postázás, amit ők küldtek, mert csak az eredeti meghatalmazással lehet menni a telenorba.

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#45907) w.miki válasza R a y (#45906) üzenetére


w.miki
veterán

Hogyan ment nálad pontosan?
Emailben azt írták először szerződést küldenek, és azt visszapostázva jön a meghatalmazás.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#45908) h3tibor válasza hbala (#45855) üzenetére


h3tibor
csendes tag

Megírnád az SMS kódot, amivel be lehet kapcsolni? Nem találom se a Telenor oldalán, sem a Telenor topic-ban, MyTelenor-ban is be lehet kapcsolni, de az SMS egyszerűbb lenne.

(#45909) R a y válasza w.miki (#45907) üzenetére


R a y
senior tag

Igy van. Az emailes szerzodest alairod, visszakuldod, plusz utalod a belepesi dijat, aztan postazzak a meghatalmazast

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#45910) hbala válasza h3tibor (#45908) üzenetére


hbala
aktív tag

1744-re sms: ULPERC [link]

[ Szerkesztve ]

(#45911) hbala válasza #04535040 (#45857) üzenetére


hbala
aktív tag

Ez biztos?

(#45912) Soma01 válasza w.miki (#45905) üzenetére


Soma01
veterán

A flotta nevére kell írni a jelenleg, a te neveden lévő számot. És ezt csak a Telenornál lehet intézni...

(#45913) ad4m1337 válasza Soma01 (#45898) üzenetére


ad4m1337
aktív tag

Tehat ha majd mi szeretnek lepni a flottabol, visszakapom a szamom?

Ergo csak ha becsedol/eltunik/stb a flotta, akkor buktam a szamomat?

Koszi!

(#45914) nimfas válasza w.miki (#45907) üzenetére


nimfas
addikt

EQ: Szerződést kérd e-mailben. Én 6 számot vittem be tavaly év végén.
E-mail-ben jött a szerződés, aláírattam mindenkivel, scanneltem. Belépési díj utalás.... E-mail-ben visszaküldtem.
Sajnos a meghatalmazást postán kell küldeniük, gondolom a postai címet ezzel ellenőrzik vagy nem tudom én sem. De ezzel a meghatalmazással mehetsz a szolgáltatóhoz és ha már náluk van a számod akkor tudják beállítani hogy a flottához tartozz, erre kapsz időpontot.
Amíg a számod másik szolgáltatónál van addig nem tudod intézni ezt. Nálam kb 1 héten belül lezajlott. Hogy a Telenor mikor teszi át a számot a flottába az már nem a flotta hibája, ha tökölnek vele :)

(#45915) R a y válasza nimfas (#45914) üzenetére


R a y
senior tag

én múlthét szombaton, (05.02.) voltam a telenorban az EQs meghatalmazással, és hétfőre(05.04) került be mind két szám a flottába. Az ügyintéző azt mondta 24 órán belül meglesz, de nem lett meg nekem.

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#45916) Bferibörs válasza ad4m1337 (#45913) üzenetére


Bferibörs
addikt

Elvileg ha becsődöl a flotta akkor is vissza kapod publikusba,erre azért nem tenném fel a fejemet.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#45917) INGJOKE válasza Bferibörs (#45916) üzenetére


INGJOKE
veterán

Pont ez jutott eszembe, hogy tavaly mikor valamelyik bedőlt micsoda sírás/rívás ment itt aztán mindenki visszakapta a számát, ha jól emlékezem... :D

(#45918) Soma01 válasza ad4m1337 (#45913) üzenetére


Soma01
veterán

Igen. A flottából való kilépéskor ingyen vissza kapod a számodat.
Becsődölés esetén sem 100 hogy bukja az ember a számát. Ezt tőlük kell megkérdezni.

Szerk.

Szerintem is valahogy úgy lehet, hogy ha az adott szám számlafizetője te vagy és nincs tartozásod, akkor a szolgáltató a nevedre írja, ha gond van a flottával.

[ Szerkesztve ]

(#45919) Soma01 válasza Soma01 (#45918) üzenetére


Soma01
veterán

Törölhető

[ Szerkesztve ]

(#45920) ad4m1337 válasza Soma01 (#45918) üzenetére


ad4m1337
aktív tag

Rendben, köszi!

Akkor mar csak azt kell eldontenem h blue flotta vagy eq.. Eq olcsobb de a bluenal nem kell beszolgaltatni.

Milyen gyakran csodolnek be egyebkent a flottak? :DDD

(#45921) ratobi válasza R a y (#45915) üzenetére


ratobi
senior tag

Valamennyi pénz van a kártyán. Az ilyenkor az veszik, ha jól gondolom..(?)

(#45922) R a y válasza ratobi (#45921) üzenetére


R a y
senior tag

Igen sajnos.

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#45923) kano válasza Soma01 (#45918) üzenetére


kano
nagyúr

Ez akkor ciki, ha a flotta megvan, de nem elérhető és intézni akarsz valamit vagy kilépni. Akkor kapufa...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#45924) cipofuzo87


cipofuzo87
tag

- Hello, melyik a legjobb Vodafone-os flotta, ahol van 5G, korlátlan nettel?
Torrentezni, és 100-1000GB között adatmennyiséget akarok letölteni havonta.
- Ha torrentet titkosítom, FTP portján futtatom és lekorlátozom max 2 fel-4 letöltő szálra, akkor is levágják, hogy P2P?
- Homegateway az Huawei CPE Pro lenne

[ Szerkesztve ]

(#45925) ratobi válasza R a y (#45922) üzenetére


ratobi
senior tag

Bacca meg...

(#45926) MADcat válasza cipofuzo87 (#45924) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ha találsz, írd meg.
Frissítem az összefoglalót. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#45927) 4Grider válasza cipofuzo87 (#45924) üzenetére


4Grider
nagyúr

1., A Vodánál elég jó hálózatmenedzsment van, a torrentet kiszúrják és honorálják.
2., Nem adnak publikus ip címet korlátlan mobilnethez.

(#45928) oszy


oszy
veterán

Amennyire tetszett a dpi, most annyira nem. Vagy telenor. Írtam nekik levelet, hogy ugyan egészítsék már ki a netem, mint tavaly is tették. De nem akarják. 400 MB pedig már kevés. :/ Ráadásul tegnap 9 MB-ot mutatott, ma meg 15-öt. Nem is értem. Mivel termeltem vissza? :D Ma írtam, hogy 5 számot át fogok máshoz vinni ha nem születik 2 számra egyezség.

Ha nem születik, akkor tényleg keresnem kell valami jó flottát.Ami tetszik az excelből az az olcsopercdij.hu, de a weboldaluk nem megnyerő. Az EQ és IQ Pro-ról pedig olvastam rosszakat. Vagy ez utóbbi már változott pozitív irányba? :)

Az unitasflottáról mit lehet tudni? Szimpatikusnak látszik az is. Az árai mindenképp.

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#45929) R a y válasza oszy (#45928) üzenetére


R a y
senior tag

EQba léptem be múlt héten, 1 hét alatt megvolt az ügyintézés.
Legkisebb csomagjukban is 4GBnet van...

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#45930) Peter.70 válasza oszy (#45928) üzenetére


Peter.70
őstag

Te tudod a netet változtatni a dpi fiokodban

(#45931) tusik válasza oszy (#45928) üzenetére


tusik
tag

1220-on kérjél visszahívást. Elmondod mit szeretnél, és van örülés. :DD

(#45932) oszy válasza tusik (#45931) üzenetére


oszy
veterán

Peter.70: Persze, hogy tudok. De nem akarok! :DD

Tavaly sikerült. Idén nem. Pedig szoktak sikerülni az ilyen dolgok. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#45933) tusik válasza oszy (#45932) üzenetére


tusik
tag

Jövő hónapban nekem is letelik a tavaly kialkudott. Kíváncsi leszek sikerül-e valamit ujitanom. :DDD

(#45934) oszy válasza tusik (#45933) üzenetére


oszy
veterán

Nekem szerintem csak hétfőn derül ki, mert küldtem levelet nekik. Bár lehet hétvégén még írnak. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#45935) Peter.70 válasza tusik (#45933) üzenetére


Peter.70
őstag

Te nagy kialkudó művész vagy :D

(#45936) oszy válasza Peter.70 (#45935) üzenetére


oszy
veterán

:C :K

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#45937) tusik válasza Peter.70 (#45935) üzenetére


tusik
tag

:R :R

(#45938) gboszi válasza cipofuzo87 (#45924) üzenetére


gboszi
senior tag

6G nem jó? :W

"If you're good at something, never do it for free!"

(#45939) R a y válasza gboszi (#45938) üzenetére


R a y
senior tag

:C

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#45940) nyisziati válasza cipofuzo87 (#45924) üzenetére


nyisziati
veterán

Azért ez már gyökérség, remélem te is érzed. Alig bírják a szolgáltatók a terhelést, néhány megabiten mennek a kapcsolatok, te meg torrentezni akarsz 100 gigákat?! :(((

(#45941) whited válasza IldiH (#34655) üzenetére


whited
addikt

Sziasztok
Ha felmondani szeretném az IQPRO-t akkor ezek még most is aktuálisak ? :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#45942) zagloba válasza whited (#45941) üzenetére


zagloba
aktív tag

A pécsi címre küld vissza a simet!

(#45943) whited válasza zagloba (#45942) üzenetére


whited
addikt

Köszi, a név pedig az IQPRO kft ?

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#45944) cipofuzo87 válasza nyisziati (#45940) üzenetére


cipofuzo87
tag

5G-n akarok, amit még alig használ valaki. Ha feltesszük, hogy 5G-n 1Gbps sávszél elérhető, akkor 100GB adat = 800Gb, magyarán egy hónapban kemény 800 másodpercig, napi 27 másodpercig csutkára ki szeretném használni a hálózatot, amit körülbelül rajtam kívül még jelenleg 0-3 ember használ ebben a 200m-1km sugarú cellában. Légyszíves ne személykedj a továbbiakban, köszi.

[ Szerkesztve ]

(#45945) MADcat válasza cipofuzo87 (#45944) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Jelenleg a Vodafone 5g lefedettségében laksz?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#45946) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Sziasztok! Itt lehet igényt tartani, korlátlan mobilnetes Simkártára? Ha igen kinél? Az írhatna nekem üzit! Köszi! Nálam nem a sebesség a lényeg, hanem a korlátlanság. :)

(#45947) cipofuzo87 válasza MADcat (#45945) üzenetére


cipofuzo87
tag

igen

(#45948) zagloba válasza Marcsello31 (#45946) üzenetére


zagloba
aktív tag

Itt nem kapsz senkitől sem simkártyát! :) Ellenben ha megnyitod az összefoglalót, ott megnézheted mik az ajánlott flották! Egyébként az IQ és EQ flotta szokott a legkedveltebb lenni! Telenor hálózatát használják! Magyarországon belül ha elhasználtad a csomagod nem tiltanak le csak csökkentik a sebességedet! De azt mondják még így is használható! :)

(#45949) nyisziati válasza cipofuzo87 (#45944) üzenetére


nyisziati
veterán

1) honnan tudod, hogy 0-3 ember használja ezt a cellát? Folyamatosak a kérések az okostelefon ajánló topikban 5G képes telefonokra és a szolgáltatóknál is megnőtt a kereslet. Rövid időn belül ez biztosan változni fog.
2) a torrent az nem a "csutkára való kihasználásról" szól. Arról nem beszélve, hogy az elméletileg elérhető sávszél 4G-n köszönő viszonyban sem volt a gyakorlatban mérttel.
3) mi a biztosíték arra, hogy a későbbiekben, ha jelentős lesz a terhelés, te önként lemondasz a "csutkára való kihasználás"-ról?

Az utolsó mondatod meg elképesztő. Berontasz ide, hogy neked segítség kell, hogy egy publikus hálózatot "csutkára kihasználj" OLCSÓN, torrenttel, ami minimum szürkezóna, majd amikor ezt szóváteszi valaki, hogy egy vészterhes időben ez mennyire rossz hozzáállás, akkor még neked áll följebb.
Na ezért (is) tart itt ez az ország.
Mert a politikusok ugyanezt csinálják a maguk porondján, a cégvezetők így használják ki az embereket stb.

(#45950) Marcsello31 válasza zagloba (#45948) üzenetére


Marcsello31
őstag

Értem! olyanom nekem is van a telenornál csak nem korlátlan, én korlátlant keresek, többbekközt a viber miatt. na mindegy, akkor tovább nézelődök, köszi a választ.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.