Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-07 08:51:53

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.06.05.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34651) 4Grider válasza zpapp28 (#34650) üzenetére


4Grider
nagyúr

Elfelejtetted megírni, hogy melyik flottáról kérdezel...

(#34652) IldiH válasza bostone (#34647) üzenetére


IldiH
aktív tag

Ha amúgy valamiért levelezel velük, akkor a válaszban benne van az érvényes árlista. Én tavaly év végén így megkaptam. Egyébként meg látni fogod a számládban.

(#34653) szuszinho


szuszinho
őstag

Másnak sem működik a Telenor üzleti regisztráció?

(#34654) davao


davao
tag

Sziasztok!

iQpro korlátlan adatkártya szerződést szeretnék felmondani.
Amennyiben jól olvastam itt, tárgyhó 25-ig kell visszaküldenem a kártyát a felmondással.
Viszont a címüket sehol nem találom (a kártya már 2 éves, a cím nincs meg :( )

Valaki esetleg meg tudná osztani velem ezt az információt? :)

Köszönöm előre is! :R
Üdv,
davao

(#34655) IldiH válasza davao (#34654) üzenetére


IldiH
aktív tag

iQpro Kft.
1118 Budapest, Budaörsi út 60 <székhely>
1112 Budapest, Repülőtéri út 6, R/2 <raktár>
7624 Pécs, Szigeti út 124 <ügyfélszolgálat>
1507 Budapest, Pf. 47 <postacím>

(#34656) vpanangin válasza davao (#34654) üzenetére


vpanangin
senior tag

Én a pécsi címre küldtem vissza. Kaptam visszajelzést e-mailben, hogy rendben megérkezett. Persze előtte kértem, hogy jelezzenek vissza.

(#34657) zpapp28 válasza 4Grider (#34651) üzenetére


zpapp28
csendes tag

Tulajdonképpe mindegyikről, mivel eddig egyikkel sem volt kapcsolatom. Keresgélés és infógyűjtés fzisában vagyok

(#34658) davao válasza vpanangin (#34656) üzenetére


davao
tag

@IldiH & @vpanangin
Köszönöm! :R
(közben én is megtaláltam ezeket :D :B )

(#34659) kano válasza kinghaxor (#34649) üzenetére


kano
nagyúr

Tehát akkor mostantól meg is kell küzdeni a pofonért (sz@r számlázásért)?
Az a helyzet, hogy ami ingyen van azt sohasem tudják megbecsülni az emberek, így szerintem sokan szórakoztak velük (megrendelés, használat, nem fizetés, stb.).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#34660) Zeki válasza zpapp28 (#34657) üzenetére


Zeki
nagyúr

Úgy emlékszem egyik korlátlan netes flotta (EQ, IQPRO) sem tud adni olyan céges számlát, ami neked elszámolható.

(#34661) bul07 válasza gingerbalm (#34636) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha már Coop kupon
Lenne felajánlásom most 3 kuponra
Az első három privátot küldőnek tudok küldeni kupont amivel 8860Ft-ért megvehető Huawei E5577C
Kereskedők kíméljenek fórumlakóknak akarok jót

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#34662) KTU válasza Zeki (#34660) üzenetére


KTU
addikt

IQ számla, korlátlan net + GSM hívások.
Ez miért ne lenne elszámolható?
A számlakibocsátás minden alaki feltételét teljesíti.
:F

Saját számla (adataimat kitöröltem), nem én használtam a kártyát, így tényleg nem "számoltam el" költségként, mivel kis cég vagyunk és van más ilyen költségünk. :U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#34663) kano válasza KTU (#34662) üzenetére


kano
nagyúr

Szerintem sincs gond az elszámolással. Mi EQ-nál vagyunk és a Telenortól jövő számla is tökéletesen elszámolható cégre.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#34664) bul07 válasza bul07 (#34661) üzenetére


bul07
nagyúr

Megvan a 3, mindjárt küldöm is nekik, lehet hogy még lesz át kell túrnom az e-mailjeimet

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#34665) kano válasza bul07 (#34664) üzenetére


kano
nagyúr

Köszönöm szépen! :R
Engedte a személyes átvételt is. :K

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#34666) triklin


triklin
tag

Sziasztok!

Egy kamerarendszerhez szeretnék mobilinternetet, ugyanis nem áll rendelkezésre az adott helyen csak analóg adsl, horribilis áron, és a sávszélesség sem elegendő. Csak a kamerák képének online megfigyelése és az adatrögzítésre lenne használva az internet. Eddig Telenor home L csomagot használtam erre (4g, 100gb nappal, 100 éjjel) Meg voltam vele elégedve, azt leszámítva, hogy az adatkeret 26-28 napig volt csak elegendő minden hónapban. A hűségidőm lejárt, váltani szerettem volna, kipróbáltam a Telenor Hello data korlátlan alapcsomagját. Hát ez egy botrányosan semmirevaló valami. Minennek megfelel, csak épp a korlátlanságnak nem.
Hallottam az iQpro flotta korlátlan mobilinternetéről, és az elvárásaimnak tökéletesen megfelelne. (nincs hűség, nem feltétel hogy a nevemen legyen, korlátlan, telenor hálózat stb)
A kérdésem az lenne, hogy azok szerint akik használják és értenek hozzá megfelelne-e arra a célra amire szeretném? Esetleg tudna-e valaki segíteni nekem a flottába való bekerülésben?

Köszönöm előre is.
Üdv.

(#34667) bollokcs80 válasza bostone (#34647) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Nekem sem jött még, de egyszerűen kiszámolhatod, a mostani csomagod árát elosztod 1.18al, majd beszorzod 1.05el. :)

Nekem pl. a 4GB-os 1.575 helyett 1.401Ft lesz.

B.Cs.

(#34668) gyuromoj válasza csacsi67 (#34646) üzenetére


gyuromoj
veterán

Köszi szépen, szükség is lesz rá.
Tegnap írtam nekik hogy milyen feltételek mellett léphetek be, meg is jött a válasz:
Előfizetőnk, vagy néhai ügyfelünk ajánlása szükséges a csatlakozáshoz, felelősséget vállalni nem kell!
Személyi+lakcím kártya fotó szükséges a megrendeléshez, a többi postán érkezik az aktív SIM kártyával.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#34669) csacsi67 válasza gyuromoj (#34668) üzenetére


csacsi67
addikt

Rendbe keress szivesen segitek .

(#34670) Zeki válasza KTU (#34662) üzenetére


Zeki
nagyúr

Bocsi, úgy emlékeztem, valaki pár hete reklamált, hogy nem tudja a cége elszámolni a flottás számlát, mert nem adtak neki olyat.

(#34671) gyuromoj válasza csacsi67 (#34669) üzenetére


gyuromoj
veterán

Előre is nagyon szépen köszönöm! :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#34672) edk- válasza kano (#34663) üzenetére


edk-
őstag

Legalábbis megoszlanak a vélemények, hogy elszámolható-e, illetve az ÁFA visszaigényelhető-e olyan számla alapján, amin számlafizetőként és nem vevőként szerepel a cég.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#34673) Beniii06 válasza edk- (#34672) üzenetére


Beniii06
őstag

+eddig díjbekérők voltak csak, amit emailben jött az embereknek szövegesen és nem pdf-ben. Így végképp nem volt elszámolható.

"Got any other secret weapons?"

(#34674) gingerbalm válasza gyuromoj (#34668) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

néhai? aki néhai, az már nem igazán tesz semmilyen ajánlást, meg mást se... :(

(#34675) edk- válasza gingerbalm (#34674) üzenetére


edk-
őstag

A felesleges ügyfeleket megölik...

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#34676) gingerbalm válasza edk- (#34675) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

:DDD

(#34677) zpapp28 válasza KTU (#34662) üzenetére


zpapp28
csendes tag

Köszi szépen! Főleg a belinkelt számlaképet. Megkérdezem a könyvelőt hogy mit szól hozzá.

Akik azt írták hogy nem elszámolható azok miért gondolják így? Nem a vállalkozás nevére kapom a számlát? Vagy vmi érdekes szolgáltatás van megnevezve a számlán?

(#34678) KTU válasza zpapp28 (#34677) üzenetére


KTU
addikt

Azt a szálát nem tudod "elszámolni" ahol a "vevő" alatt nem te, vagy nem a te céged szerepel.
Az IQ biztos elszámolható.

EQ-t nem tudom, majd valaki beírja mi szerepel a vevő alatt.

Nem elszámolhatóság onnan maradhatott,
hogy pár hete az EQ egyszeri belépési díjáról írták, hogy nem kaptak számlát.
Semmilyent.
Azt elég nehéz elszámolni.
És volt aki a céges számlájáról fizette.
Ez probléma lehet.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#34679) 4Grider válasza zpapp28 (#34677) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az EQ számlái közvetlenül a Telenortól jönnek, ahol előfizetőként a flotta tulaja, számlafizetőként pedig a tagok vannak feltüntetve. És volt anno talán 2014-15 környékén egy adóújságban (talán számlalevelek?) egy okos szakértő, aki emiatt nem tartotta elszámolhatónak a számlát és meg is magyarázta, hogy miért. Emiatt egy csomó könyvelő a mai napig problémásnak tartja az ilyen számlákat. Persze akik ismerik az aktuális jogszabályokat, azok nem félnek a számlafizetős számlák könyvelésétől...

(#34680) kano válasza KTU (#34678) üzenetére


kano
nagyúr

De a szolgáltatást igénybevevő te vagy, így nem gond elszámolni. Haver könyvelője simán leírja.

Szerintem Péterék tudnak adni számlát a belépési díjról is, de akkor + ÁFA persze.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#34681) 4Grider válasza kano (#34680) üzenetére


4Grider
nagyúr

A mi cégünknek nem tudtak adni. X kör volt e-mailben, aztán a végén felhívtak, és közölték, hogy nem tudják azt a belépési díjat kiszámlázni, amit a saját pénzforgalmi számlájukra kértek elutalni...

(#34682) Klupido válasza bul07 (#34661) üzenetére


Klupido
tag

Esetleg B525-re nincsen véletlen kódod?
Tervben van a beszerzése.

[ Szerkesztve ]

(#34683) zpapp28 válasza 4Grider (#34681) üzenetére


zpapp28
csendes tag

Ez azért így elég meleg... A cég számlájára érkezik pénz és nincs számla róla??? Pont ezeket a dolgokat szeretném elkerülni, hogy tuti elszámolható legyen. Amúgy az IQ az jónak tűnik ilyen szempontból, de annyi más flottát gyűjtöttetek össze, hogy nem is tudom melyiket nézzem

(#34684) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Elvileg így néznek ki a netcsomagok árai 5% ÁFÁ-val IQ-nál (saját számítás, nem hivatalos lista):

B.Cs.

(#34685) Savageboy válasza bollokcs80 (#34684) üzenetére


Savageboy
aktív tag

(#34686) gboszi


gboszi
senior tag

Az elszámolható meg nem elszámolható témába miért nem olyan ir csak aki ért is hozzá, vagy tudja mit ir? :((
Mindenkinek a saját vállalkozásáról kell tudnia, hogy mit számolhat el, s mit nem. Vagy továbbszámláznak, vagy számlafizető vagy. Általában a kettő ugyanaz, a lényeg cég esetében (nem magánszemély) hogy amennyiben telekomunikációs vagy hangalapu vagy ilyesmi szolgáltatás tétel van a számlán, akkor a NAV feltételezi a magánhasználatot, amit be kell vallani. Ezért (!) nem foglalkoznak vele a könyvelők. 5-10ezres számlánál drágább a leves mint a hús...

"If you're good at something, never do it for free!"

(#34687) 4Grider válasza gboszi (#34686) üzenetére


4Grider
nagyúr

A hozzászólásod rád is érvényes.
100 Ft kiadást is érdemes elszámolni még akkor is, ha csak az ÁFA x százalékát írhatod le. Egy vállalkozás ui. zsebből nem fizethet, mert akkor borul a könyvelés. Ha könyvelésen kívül oldod meg a dolgokat, az pedig mindig a legdrágább megoldás.

(#34688) Gabbana


Gabbana
aktív tag

Csak netes kártyához milyen router vált be valakinél? Kártya megjött, kéne vennem gyorsan valamit

Az életben nincs felesleges tapasztalat...

(#34689) placebo2018


placebo2018
csendes tag

Na elméletileg a postán van a kártya talán holnap itt lesz,10.-i rendelés.
Egy TP-Link TL-MR6400-et vettem ebben használnám majd ,nagyon nincs sok 4g router meg elég drágák.

(#34690) Lackooo84 válasza Gabbana (#34688) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Telekomnál jó árban van a Huawei 4G router.

The Truth is out there...

(#34691) bollokcs80 válasza Savageboy (#34685) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Lemaradtam, bocs. :))

B.Cs.

(#34692) Mikulásbá válasza Gabbana (#34688) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ha hordozni is fogod-akarod-akkor érdemes mobil wifi routert venni.

(#34693) Gabbana


Gabbana
aktív tag

Csak otthonra kellene. NEm viszem sehova. Viszont valami külső antenna se lenne hátrány, ha meg már router akkor usb egy külső vinyóhoz.

Az életben nincs felesleges tapasztalat...

(#34694) Mikulásbá válasza Gabbana (#34693) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Akkor asztali router,pl. egy Huawei B525

(#34695) bostone


bostone
addikt

Kora esti órákban megérkezett az iqpro értesítője.

Egy ismerősöm szeretne csatlakozni a flottához, adatkártyával.
Tényleg meghívó szükséges újabban?
Ha igen, mi ennek a módja?
Nekem kell kérelmezni a szolgáltatást a részére?
Melyik mail címre? (Ha ez publikus a topikban)

(#34696) gingerbalm válasza bostone (#34695) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Ja, egy pár napja merült fel ez az ajánlósdi. Viszont szerintem az ajánlás menetéről (is) csak az iqpro tud tájékoztatást adni, hiszen ő várja el.

[ Szerkesztve ]

(#34697) xviktorx


xviktorx
tag

Mennyire helytallo az az info hogy ha a megrendelt Iqpro korlatlan kartyaval a kezhez vetelt koveton szamlazarasig 4 giga adatforgalom felett 1 egesz honapot szamlaznak ki? Ma fogja hozni a postas a kartyat de ha ez igy van akkor csak 26an uzemelem be.

(#34698) Beniii06 válasza xviktorx (#34697) üzenetére


Beniii06
őstag

Elvileg helytálló. Én is erről tudok/olvastam korábban itt a topikban, de mostmár van több változás is szóval ki tudja.

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#34699) Mikulásbá válasza xviktorx (#34697) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Amikor megérkezett a kártya 23.-án,felhívtam az iQpro-t.Nekem külön felhívták erre a figyelmem,hogy ne lépjem túl,mert a Telenor leszámlázza és akkor nekik is le kell.

(#34700) xviktorx válasza Mikulásbá (#34699) üzenetére


xviktorx
tag

Akkor varok inkabb 26ig, majd akkor visszaadom a hello telenor kartyat az Iqprot meg beuzemelem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.