- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- caprine: Snowrunner játék manuális tuning lehetőségei
- ldave: New Game Blitz - 2026
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- sziku69: Szólánc.
- balojazz: Szódakészítés üzembiztosan és olcsón! Figyelem, csak hardcore szódázóknak!
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Szoszo94: Xiaomi Mi Router 3G - Padavanra fel!
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
sff-cucc
csendes tag
válasz
barnam_
#64476
üzenetére
Nalam meg mindig a Dan A4-SFX a csucs teljes hosszusagu gpu-knal. Gyakorlatilag barmi ami utana jott, valamiben csak rosszabb volt. En peldaul imadom, hogy az SFX tap nem log a levegoben mindentol tavol, hanem ott van a bal felso sarokban, elolrol, felulrol es oldalrol is erintkezve a hazzal - mintha konkretan a resze lenne. boven van eleg hely alatta a kabeleknek es egy 25mm-es hazventinek, valamint a tap szelessege hatarozza meg a cpu huto magassagat. Semmi elvesztett hely es meg egy SATA SSD-t is be lehet szerelni a ket elolap moge. Mindezt 7.2L-ben.

Nincs ilyen fura lyuk hatul a videokartya meg az alaplap fedojenel es bar nagyon masszivan egybe van az egesz, szeles alvanyzattal, sulyra sokkal konnyebb, nem lotyonek az oldallapok sem. Tokeletes. Egy korlatozast tartalmaz, ez a szigoruan dual-slot gpu, ami max csak azoknal lehet baj akik egy 4070 Ti Super-nel erosebb kartyat akarnak beletenni.
Új hozzászólás Aktív témák
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Apróbb változással jön a Pixel 11 az első képek szerint
- Eredeti játékok OFF topik
- OLED TV topic
- LG LCD és LED TV-k
- Milyen házat vegyek?
- Samsung LCD és LED TV-k
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Milyen egeret válasszak?
- Kerékpárosok, bringások ide!
- További aktív témák...
- HP 255 G10 Ryzen 5 7520U 8 GB DDR5 256 GB SSD FHD Új 2 ciklus Gari 2028.
- iKing.Hu - Apple iPhone 15 Plus 128GB Black használt szép állapot 90% akku 6 hónap garancia
- Csere-Beszámítás! Apple Macbook Pro 2013 vége! 512GB SSD, I7, 16GB DDR3, Intel Iris Pro! Olvass!
- Lego replika Tokyo 20051 építőkészlet doboz nélkül
- Keresünk iPhone 13/13 Mini/13 Pro/13 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
