- LordAthis: AI Kérdés érkezett - 3600 soros Spagetti kód refaktorálása és budget
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Tutti Georg: A Microsoft 2025. augusztusi biztonsági frissítései hibásak
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- GoodSpeed: Bye PET Palack, hello SodaStream
- sziku69: Szólánc.
- sh4d0w: Netflix? Ugyan, VW előfizetés!
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Vigneau
félisten
válasz
AxBattler #23635 üzenetére
Oké, oké...
Jelenleg a Párom munkahelyére/otthonra dobok össze egy picit időtállóbbnak tűnő minikonfigot. Szereztem egy G3220-at, 4GB CSXA RAM-ot, egy topikbeli Őslakos Cimbimnek köszönhetően lesz házikó és táp is, valamint kiszuperálom a mostani "nagygépemből" a 256GB-s Micron C400-em. Ha jól megy minden, akkor pedig hamarosan landol egy ASRock B85M-ITX nálam - most még egyeztetés alatt.
Az biza szép lap, de nem vagyok ennyire költekező fajta. A jelenlegi Gene-m is jutányosan tudtam megcsípni. Ha mégis megjönne a kedvem a magam szórakoztatására összedobni egy Mini-ITX cuccot, első körön még megtartanám a SilverStone PS07W házam, a szívemhez nőtt. Viszont a Coolermaster Elite 130 egész csinos kis kuckó.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 5600X / 32GB DDR4 / RTX 3060Ti 8GB / 500GB SSD
- Bomba ár! HP EliteBook 755 G5 - Ryzen PRO 5 I 8GB I 256GB SSD I 15,6" FHD I Cam I W10 I Gari!
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i7 4790K 4mag 8szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Ikea Eilif Paraván, asztali elválasztó
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3139, 95% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest