Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Mini-ITX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:36:22

LOGOUT.hu

Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16551) mrbig25 válasza jim bcs (#16549) üzenetére


mrbig25
őstag

Vótmá' :DDD

...

(#16552) jim bcs válasza mrbig25 (#16551) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

sorry, elmaradtam egy kicsit :U

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#16553) #16939776 válasza fero02 (#16546) üzenetére


#16939776
törölt tag

Volt már hozzá szerencsém, 3770K-ra "kicsit kevés" lehet. ha egyáltalán felfér egy ilyen zsúfolt lapra.

[ Szerkesztve ]

(#16554) HookR


HookR
addikt

Post&Go :)

IN WIN H-Frame Mini-ről részletesebben, ASUS Z87-I Deluxe és Thermalright AXP-100-vel belakva - xfastest.com

============================================

Antec ISK-600 - Újabb képek, ezúttal már a belsőről is - sweclockers.com

============================================

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#16555) szabi__memo válasza HookR (#16554) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nagyobb a Miniben a tap mint a nagyobb testvereben? LOL

(#16556) #25954560 válasza HookR (#16554) üzenetére


#25954560
törölt tag

a h-frame nagyon tetszik. nem beszelek csingul: nem volt alaplaphoz takarolemeze vagy csak nem tette be? esetleg nem lehet betenni?

(#16557) radi8tor válasza HookR (#16554) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ízlésesen összeállított config, de nem pucolnám a portól.

⭐ Stella

(#16558) szabi__memo válasza radi8tor (#16557) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ez mondjuk jogos!

(#16559) MontyCrew


MontyCrew
senior tag

üdv ismét. Szeretnék összepakolni még1 kis PC-t, viszont mostani elvárások kicsit kötöttebbek. Minél kisebb ház a cél, ATX tápmérettel. elég ha csak 1 kijárat van a házon, itt értem azt, hogy egy pci os hangkártya vagy low profilú vga férjen csak bele. nyilván itx méret. A lényeg, hogy minél kissebb legyen,, gondoltam először a Codegen MX házfajtára, viszont ekkor jutott eszembe, hogy nekem volt már itt látogatásom és nagyon segítőkészek voltatok, így ha lenne pár ötletetek ház kapcsán akkor nagyon szívesen olvasok és várok alternatívákat.

Másik a hardver. Friss legyen minél kisebb fogyasztással, DE ne legyen lomha. sandy i3 vagy valami új amd. Gondolkodtam sima i3 2100, valami itx lap, h61 is bőven elég sztem, csak legyen egy 16x pci sín. és akkor kapna egy hd 7750 vagy GT 650 LP kártyát és voálá. Ha van 1-1 játék tlán lowon elindítja akadásmentesen :)

Másik alternatíva az amd új Richmond fejlesztése. Egy 4 magos A10 6700 al. És emellé egy olyan kis vga-t amivel tudna crossban működni.

Egy Corsair CX 430W tápom van és azt szeretném a gépházba is beletenni majd.
Köszönöm szépen a segítséget előre is. Szép estét

és neked mi az erősséged? hmm, van egy Skyline-om

(#16560) HookR


HookR
addikt

EVGA ITX BOX - Újabb képek, ezúttal már a belsőről is - techpowerup.com

=========================================

(#16508) TGWH: Úgy lám, senki nem vállalkozott rá, ezért megpróbálom kibogozni. :)

"lehetséges lenne egy mitx házba belenyomorgatni egy matx alaplapot?"
Mini-ITX házba microATX alaplapot leginkább két esetben tudsz belegyömöszölni:
- Ha kellően nagy, hogy átalakítsd a microATX lap igényeihez, azaz barkácsolj megfelelő belső kialakítást magad. Ilyen pl. a Bitfenix Prodigy.
- Ha a microATX alaplap a kisebbek közül való, és inkább a Mini-DTX mérethez áll közelebb. Pl. ASRock H61M-VG3

"minden féle variáció érdekelne, ha a mitx lapokban rejlő rejtett erőforrás elég játékra, amit nem hinnék, még atom is jöhet... bár egy trinity kellene..."
Itt érzek némi zavart az erőben. Az alaplap mérete nincs közvetlen összefüggésben a teljesítménnyel. Akár I7-es Intel procit is tuningolhatsz Mini-ITX alapokon, ha úgy tartja kedved.

"Komolyabban nem merültem bele a témába, a mostani konfigom eladnám, ha egy jó kis trinyitit szép haszonnal ki tudnék hozni az árából..."
A meglévő hardver eladása és új vétele igen ritka esetben jár haszonnal. Hacsak nem arra gondolsz, hogy drágább konfigot cserélsz olcsóbbra.

Tehát tisztázzuk! Pontosan mit is szeretnél? :)

=========================================

(#16547) KingBradley: "Rendeltem házat LCpower 1380BMI 75watt amivel szívtam mint a macin mert sehogy se tudom az alaplappal (asrock e350m) összeegyeztetni a paneltápot.

Néztem több oldalon is: LC POWER LC-1340mi támogatja a 3.25 ös HDD t.."

Amennyire látom, 1380BMI nincs, csak 1370BMI, amibe tehetsz 3.5"-es meghajtót.
Ellenben az 1340MI eszerint csak 2.5"-es meghajtóra van felkészítve.

(#16550) KingBradley: Ehhez fényképet kérünk, vagy egy pontosabb leírást! :)

=========================================

(#16555) szabi__memo: Ő... melyikre gondolsz? Mert ebbe ATX táp való. :)

=========================================

(#16556) &rew: Szerintem csak egyszerűen nem rakta bele. Amúgy pl. Google translate-tel el lehet igazodni a szövegen.

=========================================

(#16557) radi8tor1: Ecset+porszívó és/vagy sűrített levegő segítségével azért nem olyan nagy kihívás. :)

[ Szerkesztve ]

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#16561) Ric4m0nd válasza MontyCrew (#16559) üzenetére


Ric4m0nd
aktív tag

Szia! Richlandet ajánlom, én is hasonlóban gondolkodom. A10-6700 kitűnő választás, de ha egy árban van az A10-6800K-val, akkor azt javaslom. Az órajelét visszaveheted kisebbre, így kevesebbet fogyaszt. Az IGP részének pedig adhatsz magasabb frekvenciát, és azzal már jó grafikus teljesítményhez jutsz. Külön dVGA-t csak akkor javaslok, ha már tesztelted az APU-val a játékokat és több FPS-t szeretnél. Első körben érdemes kipróbálni önmagában. Ha már van tápod, akkor az egyik legolcsóbb mitx ház a Codegen MX-31. Azt nem tudom, hogy belefére-e. Ennél komolyabb a CoolerMaster Elite 120/130 Advanced, vagy a kedvencem a Fractal Design Node 304. Számolj vele, hogy fél év múlva jön a Kaveri APU, ami remélhetőleg megeszi reggelire a mostani APU-k teljesítményét, és sok alsó/közép-kategóriás dVGA-t is. Memóriának Kingston LOVO 8GB Kit-et tervezek rakni a saját gépembe. 1600Mhz CL9 alapbeállításokkal és 1,35Volt, ami CL10-es késleltetéssel szépen fut 1866/2000Mhz-en. Ez jót tesz majd a grafikus APU-nak.

(#16562) radi8tor válasza HookR (#16560) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jujj az a táp nem kellene EVGA ITX boxba. :N

⭐ Stella

(#16563) HookR válasza MontyCrew (#16559) üzenetére


HookR
addikt

Amelyik házba elfér az ATX táp, abba jellemzően a teljes magas bővítőkártya is. Nem tudom milyen árkategóriában gondolkodsz, de mivel fontos a lehetőleg minél kisebb méret, ezért pl. a Lian Li PC-Q03-at, vagy PC-Q07-et is érdemes fontolóra venni.

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#16564) TomiLi válasza radi8tor (#16562) üzenetére


TomiLi
addikt

Szerintem sem.... én még egy sfx-től is félek - zaj miatt - akkor ez milyen lehet, amikor beízzik a rendszer?

Bogyóka

(#16565) radi8tor válasza TomiLi (#16564) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én ezért választottam Seasonic Platinum Fanless 400-ast.

⭐ Stella

(#16566) TomiLi válasza radi8tor (#16565) üzenetére


TomiLi
addikt

Na annak tényleg semmi hangja! :C

Bogyóka

(#16567) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Ezek a Tacens házak valamelyik (távol)keleti cég átmárkázott cuccai?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16568) HookR


HookR
addikt

EVGA ITX BOX információmorzsák - hexus.net

===========================================

ID-COOLING NO-FAN passzív Mini-ITX ház, sajátos megoldással - cowcotland.com, pconline.com.cn

ID-COOLING alacsony CPU-Hűtő - [kép]

===========================================

Deep Cool alacsony CPU-hűtő - [kép] / [power.zol.com.cn]

===========================================

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#16569) HookR válasza Mercutio_ (#16567) üzenetére


HookR
addikt

Kínai cégeknél csak a legritkább esetben beszélhetünk saját márkaimázsról. Gondolom gyártanak bárkinek, aki megfizeti.

Spire Powercube néven lehet ismerős.

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#16570) Mercutio_ válasza HookR (#16569) üzenetére


Mercutio_
félisten

A harmadik alapján gyanakodtam én is, de az első 2 ház lenne érdekesebb :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16571) F34R


F34R
nagyúr

Bitfenix elkezdte, es mostmar szinte minden hazgyartotol van egy ilyen nagy batar kockahaz...
kar hogy elfelejtik hogy itx bennemaradt a neveben.

(#16572) Pista0001 válasza Mercutio_ (#16567) üzenetére


Pista0001
addikt

Az Ixionnak van egy csomó tesója, többek közt a Tt Element Q is.

F34R: Mint ahogy rengeteg ATX ház van amelyikbe 2 átlagos ATX konfig is elfér. Szerintem ezt nem kéne minden alkalommal eljátszani, még így is sokkal kevesebb fajta ITX ház van, mint amire igény lenne.

[ Szerkesztve ]

(#16573) imibogyo válasza F34R (#16571) üzenetére


imibogyo
veterán

"kar hogy elfelejtik hogy itx bennemaradt a neveben."
Az ITX az alaplap szabvány és nem ház befoglalóméreté. Ha egy ház csak valamilyen ITX deszkát tud fogadni, de mellette 1x1x1 méteres, az attól még nyugodtan hívható ITX háznak, hiszen mást úgy sem tudsz belerakni.

Ugyanezt valaki eljátszotta Prodigy-nél is, hogy "de hát ez nem ITX ház, hanem mATX". És bele lehet tenni mATX alaplapot gyárilag? Nem. Akkor nem mATX ház. ITX-re van felkészítve? Igen. Akkor ITX háznak hívható. Ennyire egyszerű.

Amúgy meg nem értem miért baj, ha valakinek arra van igénye, hogy brutál vízhűtéses, de mini gépet akar építeni, akkor most már megteheti, mert ezekben elfér. Ennyivel is nagyobb a választék. :K

Megnézném ezt a konfigot, mondjuk egy CM 120-ban. :P

[ Szerkesztve ]

(#16574) F34R válasza imibogyo (#16573) üzenetére


F34R
nagyúr

Nem hiaba, gyakorlatilag elferne benne egy matx lap is minden sallang nelkul, mitx pont arrol szol hogy minden kis meretben legyen, attol hogy csak a magassagbol nyirbalnak el nem tunik kis haznak, sot.

Egy elkezde, aztan a tobbi finomitott rajta
[link]
[link]
[link]
Es alig nagyobb mar Matx-es Bitfenix hazak
[link]
[link]
Valami Prodigy rework [link]
Es csak alig kissebek mint egy matx kuckancs

Nalam az abszolut elfogadhato meret az sg05 vagy a q02-s lian li

(#16575) Mercutio_ válasza imibogyo (#16573) üzenetére


Mercutio_
félisten

Imi, ahogy nézem kicsit sok tejet ittál mostanában :DDD tuti az avatarod:C

F34R: Q02-ben van elég szellőzés? A talált képek alapján kicsit zsúfoltnak tűnik a kuckó :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16576) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Közben megláttam a Q03-at, csak picit nagyobb, de mintha kompromisszummentesebb lenne, és nem kell 15k-t kifizetni egy FSP tápért :C

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16577) radi8tor válasza Mercutio_ (#16576) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hát, ez bizony nem szellőzik valami jól. Csak a természetes légáramlatokra van bízva... ami egy tömött mini-ITX házban nem sok van.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#16578) imibogyo válasza F34R (#16574) üzenetére


imibogyo
veterán

"mitx pont arrol szol hogy minden kis meretben legyen"
Erre kérnék hivatalos állásfoglalást, linket, vagy valami leírást. Mert addig ez csak (már bocsánat), a TE álláspontod. NEKED erről szól. Másnak meg másról, például hogy a szokásosnál kisebb méretben olyan teljesítményt tud megoldani akár vízhűtéssel is, amit mATX, vagy ATX alaplappal és házzal csak ennél sokkal nagyobban tudna. De ízlésekről vitatkozni ugye felesleges. :B

Lásd az én gépemet, hogy ha ebbe komoly vízhűtést, meg minden mást is szeretnék simán két számmal nagyobb ház kellene, amit egy Prodigy ITX-es cuccokal, pont ebben a jelenlegi házam méretében már tud. Ez a különbség.

Persze alapvetően kisebb gép építhető köré (és persze valahol, végső soron ez is a cél), de ez sehol sincs lerögzítve hivatalosan, hogy ez a szabály, vagy egy előírás. Olyan pedig, hogy ITX ház méretspecifikáció nincs, csak az, hogy tudjon fogadni ITX konfigurációt. Hiába "gyakorlatilag elferne benne egy matx lap", de ha egyszer nem tudod beletenni. :N

Ez a tipikus "Ha öreganyámnak töke lett volna, ő lett volna öregapám" esete. :D
Mondjuk ettől függetlenül én is azért vettem mATX-et, mert már nem sok hiányzott volna egy komoly ITX házzal méretben. Szóval én személy szerint igazat adok neked, csak nem szeretem a nagy általánositásokat, mert az ember csak saját szemszögéből jelenthet ki valamit. ;)

(#16575) Mercutio_: köszi. Úgy voltam vele, ha már eddig is boci voltam, ezután is az leszek.

[ Szerkesztve ]

(#16579) F34R válasza imibogyo (#16578) üzenetére


F34R
nagyúr

Ugy ertem hamar kicsi a lap akkor nem lesz elmeretezve a tobbi alaktesz sem, gondolom nem 900d-be illik tenned stb, ezek a hazak azoknak nyitnak teret akik meguntak az atx hazakat es kompromisszumok mellett akarnak epiteni eroteljes "mini" pc-t. En inkabb kihagyom, tj08 vagy ps07 majdnem ebben a meretben mar matx. (nekem mar ok is nagyok ) legyen kicsi mert ugy sem tul sok dolog kell bele. Prodigy-vel meg nem csak egyedul vagyok igy..

[ Szerkesztve ]

(#16580) Pista0001 válasza F34R (#16579) üzenetére


Pista0001
addikt

Mint ahogy van "pár" olyan ember is aki szereti a Prodigy-t. Ha valaki izomgépet akar vízhűtéssel, nincs annál kisebb méret, tehát a Prodigy a legkisebb ház. :P

(#16581) imibogyo válasza F34R (#16579) üzenetére


imibogyo
veterán

"Prodigy-vel meg nem csak egyedul vagyok igy.."
Ezt nem is mondtam, de elnézve a többi fórumot és a sok Prodigy tulajdonost legalább ugyanennyi embernek tetszik is, mint amennyinek nem. Erre gondoltam az előző hsz.-ekben. Nem lehet azt mondani, hogy márpedig ez "nagy", mert valakinek az a "megfelelő", sőt még akár "kicsi" is lehet. Ezek nagyon relatív dolgok és egyénenként változóak. A piacon pedig elférnek egymás mellett a különböző házak, legalább van választék. :K

(#16582) F34R válasza imibogyo (#16581) üzenetére


F34R
nagyúr

Most mar van, mikor forgalomba kerult akkor nekem is tetszett valamelyest.. amiket most a computex-en bemutattak azok mar M (matx meretuek es akkorak mint a Prodigy) Olyanrol is tudok aki mar a masodik hazat veszi ebbol es mindketto vizes.

(#16583) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

(#16584) F34R válasza TESCO-Zsömle (#16583) üzenetére


F34R
nagyúr

meretek ?

(#16585) TESCO-Zsömle válasza F34R (#16584) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Tippelgessek?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16586) TomiLi válasza F34R (#16584) üzenetére


TomiLi
addikt

Ránézésre ~4x akkora, mint egy mITX alaplap... ;]

Na ma elgurult a gyógyszerem, és..... Beneveztem egy Stinger-re, meg egy 670DCII mini-re....
Hogy ezek milyen cuki kis cuccok, beszarás.... :C

Bogyóka

(#16587) KingBradley


KingBradley
csendes tag

Sziasztok!

Asrock e350m1 alaplapon szeretném azt a baxomnyi kis hűtést valami csendesebb és hatékonyabbra cserélni. Mit tudtok ajánlani?
Előre is köszönöm a válaszokat! :R

(#16588) F34R válasza TomiLi (#16586) üzenetére


F34R
nagyúr

Aranyos kis cuccok arukkal egyutt ;] mibe kerult bele ?

(#16589) Mercutio_ válasza KingBradley (#16587) üzenetére


Mercutio_
félisten

Brazos topicban fejből fújják ott kérdezd meg, itt inkább az erősebb mITX konfig tulajok vannak.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16590) MontyCrew válasza Ric4m0nd (#16561) üzenetére


MontyCrew
senior tag

Köszönöm a választ,, Kb egy árban van a 2 prockó igen és ahogy nézem a teszteket kicsit kiábrándító, bár ful full grafikára tolták rá így nem is csodálom, hogy kiakadt. El is feledkeztem a cooler master háztól, az is egész aranyos, viszont ez a Node nagyon elegáns. Hasonlít szerintem nagyon a Silverstone SG05 házához, amiben a másik gépem is van. Erről a jelenésről nem tudtam, mindjárt utána is olvasok, memóbol még azon is gondolkodtam, hogy elég lenne a 4 GB mivel úgy sem max grafon fogok játszani, de ez még ajánlatfüggő is nagyon. Most elgondolkodtam h itt külföldön megnézzem a hardver árakat, lehet, hogy akár itt is érdemes lenne vásárolni valamit.

Köszi a 2 ház tippet, egészen aranyosak és ahogy nézem még tágasabb is ami nem hátrány aztért szerelhetőség szempontjából és had ne kelljen belegyömöszölni midnent :)

és neked mi az erősséged? hmm, van egy Skyline-om

(#16591) TomiLi válasza F34R (#16588) üzenetére


TomiLi
addikt

Hát igen - sokat vajúdtam nagyon sokat. Már előtte, más konfigot is összeraktam, de nagyon nem illett a képbe a 265mm hosszú vga, egy ITX lapon... (Nekem)

Az alplappal baromi mázlim volt, mert 50k-ba fájt. Már ez is egy fog húzás, de ahogy berendeltem, rögtön 65-re ugrott az ára :Y
A vga, az induláshoz képest - elég hamar - egy ~10-essel olcsóbb lett, de így is 111k volt....

Így sajnos tolódik a projektem, mert a procira egyelőre nincs keret, de majd idővel az is egy combosabb lesz. (most i3-asom van ideiglenesen, egy i5@3570K a terv)

Bogyóka

(#16592) CBool válasza HookR (#12216) üzenetére


CBool
tag

Majdnem egy évvel később, de meg van végre:

Egyelőre csak a ház, következő hónapban majd a többi alkatrész.

(#16593) HookR


HookR
addikt

ECS A87F2-TI - computerbase.de
- Socket FM2+ (Trinity, Richland, Kaveri support)
- Thin Mini-ITX

===============================================

ECS H87H3-TI - [kép.1], [kép.2]

===============================================

Thermaltake Urban SD1 - [kép.1], [kép.2], [kép.3], [kép.4]

===============================================

ASRock M8 Series - Avagy újabb képek a készülő MiniPC-ről - techpowerup.com

===============================================

(#16592) CBool: Remélhetőleg a többi alkatrész beszerzése már gyorsabban fog menni. :D

[ Szerkesztve ]

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#16594) CBool válasza HookR (#16593) üzenetére


CBool
tag

Most már biztosan, március óta vártam, hogy újra lehessen kapni Mo.-on ezt a házat. A héten jött az értesítő, hogy rendelhető.

(#16595) TESCO-Zsömle válasza HookR (#16593) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Költői kérdés: Asus-nak nem lesz "rendes" Kabini deszkája?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16596) MontyCrew válasza CBool (#16592) üzenetére


MontyCrew
senior tag

Ez milyen ház?

és neked mi az erősséged? hmm, van egy Skyline-om

(#16597) CBool válasza MontyCrew (#16596) üzenetére


CBool
tag

(#16598) szabi__memo válasza HookR (#16593) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Thin Mini-ITX amig nincs benne proci :-P

(#16599) HookR válasza szabi__memo (#16598) üzenetére


HookR
addikt

Thin Mini-ITX-nek leginkább akkor van értelme, ha ilyesmi házakkal és hűtőkkel használja az ember:
- MiTac M780T
- Akasa Galieo
- Akasa Euler

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#16600) radi8tor válasza CBool (#16592) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szép kis ház, anno én is szemeztem vele, de ez a fekete-ezüst kombó nem fér bele a hifis színvilágomba. Vagy csak fekete vagy csak ezüst.

Mennyibe került?

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Mini-ITX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.