Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9101) spiritex válasza Kernel (#9092) üzenetére


spiritex
veterán

"...noha ilyen esetben analóg adásnál valószínűleg szemcsézett kép jelentkezne, a digitális technikában meg sem izzasztja a processzort..."

Nagyon merész következtetés az, hogy az én esetemmel ellentétben, amikor alacsony a jelszint és a jelminőség is (amit akár egy rossz antenna beállítás vagy egyszerűen csak a rossz vételi körülmények okoznak), az már megizzasztja a tv processzorát, és ezzel megrövidíti annak élettartamát? Mert ugye ez az analóg időkben egy teljesen abszurd elképzelés lett volna, hogy egy rossz vételi viszony miatt korábban elromolhat egy tv, de itt, a digitális világban ez már nekem logikusan következik abból, amit írtál.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#9102) darvinya válasza bb.bocs (#9100) üzenetére


darvinya
titán

Nemrég linkeltem www.antenak.hu -ról ingyen szállításos antennát, Yagi -t.

De az túl sok a tetőre szerintem itt Bp-en.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#9103) Kezdő vagyok


Kezdő vagyok
őstag

Sziasztok!
Érdekesség:a Strong SRT 8903 esetében,ha belemegyek a DVR konfiguráció menübe,és bekapcsolom a timeshift funkciót,és megnyomom a rec gombot a távirányítón,megkérdezi angolul,hogy kódolatlanul vagy kódoltan kívánom rögzíteni az adást.
Ha kódolatlanul kérem,nem vesz fel semmit sem. :)

(#9104) Kernel válasza spiritex (#9101) üzenetére


Kernel
nagyúr

Általam is tapasztalt jelenség, amikor még kezdetben nem volt nálunk helyi adó, a távoli vételhez sokat kellett szórakozni az antennával, különféle variációkat találtam ki, ennek során a dekóder szenvedett, kép szétesett, többször úgy csontra fagyott, hogy áramtalanítással kellett újraindítani. Míg normál üzemben soha nem fagyott, nem volt hibás maga a készülék.

Nem figyeltem akkoriban, hogy ez hőmérsékletben mennyire nyilvánult meg, normál üzemben is elég forró volt a hűtőborda. Így nehéz megmondani, hogy élettartamban, áramfelvételben mennyit számít, de elképzelhető, hogy nem használ neki.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#9105) spiritex válasza Kernel (#9104) üzenetére


spiritex
veterán

Azt el is felejtettem mondani, hogy a beüzemelt Tecatel Mandarine antenna előtt egy öreg UHF Yagi volt fent az árbócon. Amikor leszedtem és belenéztem a dobozába, nem volt benne balun trafó!!! Úgy volt bekötve a koax kábel, hogy a belső ér ment a dipól egy felére, az összesodort árnyékolás meg a másikra. Milyen megoldás ez??? (Anno egy antenna szerelő csinálta...)

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#9106) #93794560 válasza Kezdő vagyok (#9103) üzenetére


#93794560
törölt tag

Strong SRT 8903-mal én is kipróbáltam a kódolt adók felvételét, igaz, manuális felvétellel, de az valóban nem játszható le PC-n. Amikor timeshift-tel kódolatlanul akarjuk felvenni, gondolom azért nem vesz fel semmit, mert kódolt adóknál ez eleve nem lehetséges.

(#9107) Watt25 válasza #93794560 (#9106) üzenetére


Watt25
veterán

azért nem vesz fel semmit, mert kódolt adóknál ez eleve nem lehetséges.
Ez eszköz/szoftver kérdése. Lehetséges kódolt adóról olyan felvétel készítése, amelyet PC-n vissza lehet nézni. USB-s tunerrel ez PC-n megoldható.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#9108) Kernel válasza spiritex (#9105) üzenetére


Kernel
nagyúr

Akkor az érdekes egy szerelőtől, mert laikusok szoktak ilyet csinálni. Teljesen szakszerűtlen megoldás.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#9109) spiritex válasza Kernel (#9108) üzenetére


spiritex
veterán

De mi van ilyenkor a 75<->300 ohm-os impedancia illesztéssel? Hogy-hogy bejött vele pár adó? A felső frekvencián levőket viszont levágta...

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#9110) #93794560 válasza Watt25 (#9107) üzenetére


#93794560
törölt tag

Ezt az "eleve nem lehetséges"-t úgy értettem, hogy a beltérin tiltva van.

(#9111) LógaGéza válasza spiritex (#9109) üzenetére


LógaGéza
addikt

Ne tudd meg hány ilyet láttunk a nyár folyamán... Kávéfőző fellógatva, rátekerve a koax, vödörfül egyik végére a rézér, másikra az összetekert árnyékolás... Impedenciaillesztés? Aha ;] Egy párról képet is csináltam, mert nem hittem el, hogy van ilyen :)
Panaszkodtak viszont, hogy szemcsés volt az m1 :D

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#9112) Kernel válasza spiritex (#9109) üzenetére


Kernel
nagyúr

Az még nem zárja ki a működést, főleg jó térerőnél, de az illesztetlenség miatt fellépő állóhullámok miatt romolhat a jelminőség, analóg adásban szellemkép formájában. Távolsági vételnél jönnek a további gondok.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#9113) danee91


danee91
senior tag

kódolatlan SuperTV2

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#9114) Kezdő vagyok válasza Watt25 (#9107) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

"USB-s tunerrel ez PC-n megoldható"
Milyet javasolnál konkrétan?

gb4400 :ezt valahogy a programozók teszik bele?
Nem lehet belőle ezt a funkciót valahogy kivenni?
Mármint az lenne a cél,hogy kódolatlanul rögzítsen kódolt műsorokat is.

[ Szerkesztve ]

(#9115) Benzoldog válasza danee91 (#9113) üzenetére


Benzoldog
tag

Úgy látszik az RTL2 után, a SuperTV2 is próbál több nézőt magához vonzani.

(#9116) Watt25 válasza Kezdő vagyok (#9114) üzenetére


Watt25
veterán

Nekem ezzel működik.
De tudtommal bármilyen 2eFt-os kínai cuccal működik, ha pár ezerért veszel mellé egy Smart Card olvasót.

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#9118) danee91 válasza Benzoldog (#9115) üzenetére


danee91
senior tag

Muszáj, de a SuperTV2-n jelenleg semmi olyan műsor sincs, ami engem érdekelne :D

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#9119) Benzoldog válasza danee91 (#9118) üzenetére


Benzoldog
tag

Mindkettő tulajdonképpen ismétlő csatorna, úgyhogy egyetértünk, szerintem egyik sem nagy szám. :)

(#9120) Kernel válasza Benzoldog (#9115) üzenetére


Kernel
nagyúr

Valamiféle új tavaszi műsorstruktúrát alakítottak ki, ennek alkalmából megy a "beetetés".

Őszintén szólva én az ingyenes AXN-napokat sem tudom értékelni, a filmek sem érdekfeszítők, reklámokkal megszakított filmet pedig régóta elvből nem nézek (az elv röviden: torrent). Továbbá azt is "fájlalom", hogy fizetős műsorban miért is van reklám, az HBO-ban nem volt, azt sok évig néztem.

Most már úgy rászoktam az eredeti nyelvű filmekre, hogy a magyar szinkronok is irritálnak, ahol folyton ugyanazokat az ismerős hangokat hallani, akik eltorzítják az eredeti karaktert.

Ezért jó az ingyenes MinDigTV, amennyit én TV-zek, arra simán elég.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#9121) spiritex válasza Kernel (#9120) üzenetére


spiritex
veterán

"Most már úgy rászoktam az eredeti nyelvű filmekre, hogy a magyar szinkronok is irritálnak, ahol folyton ugyanazokat az ismerős hangokat hallani, akik eltorzítják az eredeti karaktert."

+1 :K

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#9122) danee91


danee91
senior tag

Hát hangsávot lehet váltani, hogy eredeti hanggal nézd a filmet MindigTV-n (meg több digitális platformon), felirat meg a teletext-en van hozzá(reklám kihagyás nincs :D ) Én is ezt preferálom torrentről, idegesít, hogy mindig minden filmet ugyanazok a magyar hangok szinkronizálnak...idegesítő

[ Szerkesztve ]

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#9123) spiritex válasza danee91 (#9122) üzenetére


spiritex
veterán

Nem csak az az idegesítő, hogy "mindig ugyanazok a magyar hangok", hanem az, hogy a rendező nem velük beszélt, nem nekik adott instrukciókat, nem ők játszották el a szerepet!!!, így max. 20%-át tudják visszaadni annak a hangnak, amit az eredeti színész belevitt a játékába... Persze a háttér zajok, háttér zörejek lehalkításáról, eltompításáról most nem is beszélek, amin a szinkronos filmek keresztülmennek.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#9124) fezsoo


fezsoo
aktív tag

[Csak egy kis érdekesség.]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#9125) danee91 válasza fezsoo (#9124) üzenetére


danee91
senior tag

Továbbra is nagyon szűkös ez a DVB-T, meg ez a 3 MUX...Én tuti nem leszek előfizető.

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#9126) Watt25 válasza danee91 (#9125) üzenetére


Watt25
veterán

Nyáron tuti lesz +1 MUX, aztán valamikor még egy. Persze ettől függetlenül én is elhagyom őket belátható időn belül.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#9127) darvinya válasza Watt25 (#9126) üzenetére


darvinya
titán

És mire váltasz?
Mert ahogy nézem mind ugyanazt tudja kis árrés különbséggel.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#9128) Watt25 válasza darvinya (#9127) üzenetére


Watt25
veterán

Már megírtam. Februárban elvileg nálunk is lesz lesz digitális csati is az Aktivi-nál (I-TV Zrt.) Csak erre várok, hogy leírják, hogy vannak digitális csatik is. (Egyelőre nálunk csak analóg kiosztás van hivatalosan.)

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#9129) danee91 válasza Watt25 (#9128) üzenetére


danee91
senior tag

Nálunk is az i-TV ZRT szolgáltat DVB-C-n, kb 70 digitális adót 3275-ért, van pár HD is közte, de T-Home családi+HD-ra 1 évünk van, ezzel is elégedettek vaguynk:D

[ Szerkesztve ]

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#9130) darvinya válasza Watt25 (#9128) üzenetére


darvinya
titán

Engem nem győzött meg, pont annyit ad mint a UPC és T-Home.
A sok töltelék izékért nem is számolnak fel pénzt. pl: story 5 ha nem lenne elég brazil opera
53 alapból 26 ami nézhető.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#9131) Watt25 válasza darvinya (#9130) üzenetére


Watt25
veterán

Már ezerszer leírtam. Nálunk nincsen se kábeles UPC, se T-Home (legfeljebb IPTV), és én nem akarok boxot, illetve DVB-S sincs a tévémben. Tehát jelenleg nálam az egyetlen választási lehetőség a MindigTV, és amint működni fog ez az új szolgáltató, akkor ők. Márpedig gyakorlatilag ez a DigiKábel, amivel nem tud versenyezni a MindigTV. Tehát váltok.

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#9132) darvinya válasza Watt25 (#9131) üzenetére


darvinya
titán

és én nem akarok boxot, illetve DVB-S sincs a tévémben

Pedig ezek nélkül az kinézet szolgáltatónál csak analóg jöhet szóba.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#9133) Watt25 válasza darvinya (#9132) üzenetére


Watt25
veterán

???
Az Aktivi/I-TV DVB-C-n fog adni. (Ahogy már írtam.)

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#9134) Benzoldog


Benzoldog
tag

Állítólag leghamarabb, ez év második felében várható újabb csatorna bővítés.
Mondjuk jöhetnének pl. az Eurosportok, bár lehetséges, hogy akkor az árak is emelkednének.

(#9135) hegti


hegti
aktív tag

A MinDig TV Extra Családi csomagjában található Super TV2 programja 2014. február 24. és március 9. között kódolatlanul, ingyenesen elérhető lesz az összes MinDig TV felhasználó számára.

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#9136) juhasz22 válasza hegti (#9135) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Ezzel sem lettünk többek. Bár akik csak az ingyenes csatornákat nézik azoknak jó lehet.
Ebből látszik, hogy az RTL II-es kódolatlanság hasznos volt a MindigTV-nek új ügyfelek terén.
JÖÖN AZ UJABB BEETETÉS :Y

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#9137) darvinya válasza juhasz22 (#9136) üzenetére


darvinya
titán

Vagy inkább ellenkezője lett, azaz senkit nem érdekelt a RTL 2. :DDD
Amióta elindult azóta 1 Agymenőt néztem meg rajta.
Inkább nézek History canel-t, NFL-t ha van.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#9138) fezsoo válasza darvinya (#9137) üzenetére


fezsoo
aktív tag

Inkább ez hogy a kutyát sem érdekli. Egy normálisnak mondható műsor sincs rajta.
Ilyen és a hasonló csatornákért felesleges bővíteni. :(

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#9139) Bozek válasza darvinya (#9137) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szerintem meg volt nézettsége. Sajnos a sok agymosott megnézi a VV-t, így az a szűk réteg, aki semmit se néz rajta, elenyésző. Az Agymenők-et inkább letöltöm NET-ről (bár a 7. évadot nem nagyon akaródzik felrakni senkinek szinkronosan). :)

(#9140) darvinya válasza Bozek (#9139) üzenetére


darvinya
titán

Hát nem tudom ki nézi VV-t, de az miért nem néz Privát-ot.
Mert másról nem szól a VV.(sikerült egy reklámjába betekintenem, és ezért RTL 2-t megfogják büntetni 22 óra előtti vetítésért. :DDD )

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#9141) Kernel válasza darvinya (#9137) üzenetére


Kernel
nagyúr

Itt nem erről van szó, ha én a MinDigTV anyagilag is érdekelt felelőse lennék, nyilván szorgalmaznám az RTL II-t, vagyis azt a csatornát, amiért felháborodott tömegek küzdenek a Facebookon is, a Diginél is, vagy ami miatt a Való Világ indulásakor tömegesen kértek csomagmódosítást a UPC-nél.

Innen kezdve miről beszélünk... a közvéleményt úgysem az egyes fórumozók szavazatán fogják felmérni, erre megvannak a profibb eszközök. Amivel anno Győzike nézettsége is ki lett mérve, akit senki sem nézett, mégis magas volt a nézettsége, legyen ez bármennyire megfejthetetlen paradoxon. Hiszen nézettség nélkül igen hamar dobták volna, kereskedelmi csatornán nem viccelnek ilyen ügyben.

A Super TV2 esetében egyébként az új tavaszi műsorstruktúrájuk adta most az aktualitást. Nem mintha engem befolyásolna, emiatt úgysem leszek előfizető, csak azért írom, hogy aki szereti tudni a dolgok okát, tudjon róla.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#9142) darvinya válasza Kernel (#9141) üzenetére


darvinya
titán

Ebben igazad van.

Az FB-ről nem akarok nyilatkozni, meg a felmérés a nézetségről.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#9143) part_wish válasza Kernel (#9141) üzenetére


part_wish
csendes tag

akit érdekel, itt megnézheti, hogy mit jelentett a 2 hét kódolatlan sugárzás az RTL II-nél:
[link]

(#9144) darvinya válasza part_wish (#9143) üzenetére


darvinya
titán

Jó lenne ha többet lenne itt AH(MindigTv) képviselő.
Mert érdekes dolgok vannak.

De első sorba a táblázatról:
Ez egy hazugság, mert azonos intervallumban, azonos korosztály, stb.-vel több különböző adat lett.
Valóság annyi, hogy egy nagy bukás az RTL II.
Nem alakult ki a nézetségi köre, így soha nem fog stabil bevételt adni, inkább csak veszteséget.

A másik dolog, idézet a lényegről:
Tisztelt Wayteq!

Egy gondolat erejéig visszatérnék az ebben a topicban, általam indított jogi kérdésekre.
Úgy néz ki a dolog, hogy az általam felvetett felvételkészítési lehetőség, hordozhatóság korlátozása, akár a jogtulajdonos, akár a szolgáltató, akár a gyártó részéről, ez év elejétől jogsértő magatartásnak minősül, mert a törvényben engedélyezett jogainkat korlátozzák, az egyébként jogszerűen megszerzett tartalom felhasználását, archiválását illetően.

Linkek:
Jogszerűnek nyilvánította a másolásvédelmek feltörését az EU

Ez a hír még nem nevezhető jogi szabályozással rendelkező háttérnek, a bírósági döntés pedig egy konkrét esetet, a Nintendoval kapcsolatos dolgot határoz meg, nem általános jellegű. Ezekből az információkból nem következtethető ki, hogy ez a set-top box készülékekre is kiterjedne olyan módon, ahogy itt a fórumon felmerült. Természetesen ha partnerünk az Antenna Hungária olyan információt közöl, hogy ilyen módosítás elvégezhető, akkor megtesszük, amit lehet.

Európai Bíróság (EKB) ítélete

Úgyhogy most már nagyon várjuk az új firmware-t, ami kódolatlanul rögzít.

Mennyire lesz ebből valami?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#9145) BTO válasza spiritex (#9123) üzenetére


BTO
őstag

mostanság sok filmet a szomszédban szinkronizálnak magyarra occon.
akkor mit is várunk?
bezzeg a régi dolgok.....akkor szinészek szinkronizáltak.akkoriban a magyar szinkronszinész is hasonló karakter volt.

semmi sem tökéletes

(#9146) darvinya


darvinya
titán

Tényleg végetért a Téli Olimpia?

Mert, ha igen.
Akkor minden idők legrosszabb közvetítés amit az MTV csinált.
De lehet maga az helyszín volt nagyon drága, csak érdektelen.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#9147) róland


róland
veterán

VLC-vel szeretnék felvenni MindigTv adást. Szerencsére egy multiplexben van mindkét csatorna, amelyiken párhuzamosan fut a két műsor, így a VLC-vel a multiplex rögzíthető.

DE:

Hogyan lehet a rögzített multiplexből az 1-1 műsort kiszedni? Hogy csak a különálló műsor maradjon.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#9148) Kernel válasza róland (#9147) üzenetére


Kernel
nagyúr

Magával a VLC-vel, csak előbb át kell állítani, hogy ne az egész multiplexet rögzítse (képek lent), hanem egy adó műsorát. Programot ezután újra kell indítani, a rögzített csomagot megnyitni, a jobbklikk / Lejátszás / Program menüben a kívánt műsort kiválasztani, majd egy újabb felvételt elindítani.

Gyakorlatilag le kell játszani ismét a teljes műsoridőt, majd a másik műsoron ugyanezt elvégezni. Nem egy jó buli, sokkal egyszerűbb a DVBViewer segítségével. Ott ahány adón elindítod a felvételt, azt külön fájlokba rögzíti. A kívánt időpontokban külön-külön le tudod állítani, időzíteni is lehet. Nyilván helytakarékosabb is, mint a teljes mux rögzítése.

Esetleg ha van két tunered, a VLC-vel azt is meg lehet tenni, hogy két ablakban megnyitni a két tunert, ahol külön-külön felvétel indítható. A megnyitandó tunert az m3u csatornalistában az adapterszám (0 vagy 1) határozza meg.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#9149) azbest válasza róland (#9147) üzenetére


azbest
félisten

Parancssorból praktikusabb ezt végezni vlc-vel.

set PATH=%PATH%;C:\Program Files (x86)\VideoLAN\VLC

cd ahol-a-muxdump-található

vlc -vvv multiplexa.ts --sout "#standard{access=file,mux=ts,dst=m1.ts}" --programs 100

A példában a közszolgálati muxról készült dump-ból teszem ki az M1-et külön fájltba. A programs többes száma fontos, mert csak így lesz benne minden audio sáv. Hogy melyik csatornának mi a száma az könnyen kiolvasható a http://mindigtv.hu/csatornak oldal szolgáltatási paraméterek azonosító oszlopából. Az m1 az a 100as.

Nem kell valós időben kivárni a műsort, mert olyan gyorsan végzi, amennyire csak képes az adott gép.

Linux vagy mac alatt is valószínűleg így, vagy nagyon hasonlóan lehet végezni a szétszedést.

A vlc rengeteg okosságra képes, én is csak éppen karcolgatom a felszínét. Olyat is tud, hogy nem egyesével, hanem minden megadott csatornát szedjen ki külön fájlba egy lépésben. Olyankor a duplicate-vel is kell varázsolni.
További infók
http://www.videolan.org/doc/vlc-user-guide/en/ch04.html,
https://wiki.videolan.org/Documentation:Streaming_HowTo/Command_Line_Examples

[ Szerkesztve ]

(#9150) róland válasza azbest (#9149) üzenetére


róland
veterán

+Kernel: Köszönöm! :R

Sajnos lecsúsztam a felvételről :(, de azért hasznos az információ. :) Majd legközelebb.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.