Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8751) sarkanyolo2 válasza Watt25 (#8747) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

(#8745) Degeczi (#8747) Watt25 (#8749) BTO

Köszönöm a hozzászólásokat! Lehet elő kéne fizetnem a szolgáltatómnál akkor egy digitális csomagra, ami ha jól értelmezem kábelen jönne DVB-C-n?

Egyébként itt a szolgáltatóm conax rendszerének információi, nem tudom, hogy ezek az adatok mondanak-e nektek neki valamit?

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#8752) Watt25 válasza Degeczi (#8750) üzenetére


Watt25
veterán

Milyen az a korrekt analóg kábeltévé? Létezik ilyen? Főleg, itt egy kisebb kábeltévéről van ugye szó, 100%, hogy az analóg jelet valamilyen digitális jelből csinálják, és nem hiszem, hogy 20MBit-es vonaluk van hozzá... Szóval, aki ilyen helyen analóg csatornát néz, az megkapja mind az analóg, mind a digitális negatív hatásait...
Amíg volt analóg földi sugárzás, addig volt alkalmam összehasonlítani a MindigTV-t azzal. Az analóg földfelszíni sugárzás a legszebb képet adta, ezt el kell ismerni - CRT tévén. Azonban LCD tévén az is ronda volt. Ezen nem érdemes vitatkozni. Azt viszont én is írtam, hogy plazmán jobb lehet, csak szerintem ezt nem jól értelmezted...

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#8753) sarkanyolo2 válasza Watt25 (#8752) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

A szarvasnet 2x1Gb/os kapcsolattal rendelkezi (1Gb/s az MVM-től és ugyanennyi az Inviteltől) és igen digitálisan kapják a jelet a BIX-ről, úgy alakítják át analógra.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#8754) Watt25 válasza sarkanyolo2 (#8753) üzenetére


Watt25
veterán

Oké, akkor talán nem olyan vészes a dolog, de ettől függetlenül én továbbra is azt mondom, hogy LCD tévét nem szabad analóg anyaggal etetni.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#8755) sarkanyolo2 válasza Watt25 (#8754) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Olyan szellemképek vannak, hogy felrúgnád az asztalt ha meglátnád. Tehát akkor mindenképpen be kell szereznem egy digitális csomagot! Az M1 hd mondom na ez az, de még a sima is sokkal szebb így digitálisan. Sajnos nincs nincs még hdmi kábelem, csak jövőhéten tudok venni, így nem tudom kipróbálni a tv-t jobb minőségű anyaggal. (A SONY tilt mindent :D )

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#8756) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Ez már tényleg off, de ez a legszakmaibb topik ehhez.

Többen írtátok, hogy, s miként érhetem el a közszolgálati digitális adásokat.(Ugye a tévémbe csak a kábelszolgáltatóm koax kábele van bedugva)
Átnézve a szolgáltatóm csomagjait ő csomagban kínálja az adott csatornákat(650 Ft),

úgyhogy valószínűleg nem azt érem el, viszont csak ezek a csatornák jönnek be a titkosítatlan,/ may dekódolhatatlan felirat nélkül. Most akkor véletlenül ingyen kaphatom ezt a csomagot vagy véletlen egybeesésként pont ezeket gyűjti össze a CATV kábelem? :DD (RTL Klub-ot, TV 2-t nemÖ

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#8757) Watt25 válasza sarkanyolo2 (#8756) üzenetére


Watt25
veterán

Neked kell tudnod eldönteni.
A leírtak alapján elvileg fizetni kell a D9 csomagért. Ha nem fizetsz érte, akkor elvileg nem kapod.
Ezeket kell ellenőrizned: Tulajdonképpen DVB-T vagy DVB-C adást fogsz? (Tévé beállításaiból ki kell, hogy derüljön.) Melyik frekvencián jön? Ha azon, amit a szolgáltatód megadott a D9 csomaghoz, akkor azt a csomagot fogod. Ha másik frekin, akkor valami mást.
Adatok nélkül nem tudunk válaszolni. Adatok, adatok, adatok! Vakon mit mondjunk?

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#8758) Kernel válasza sarkanyolo2 (#8756) üzenetére


Kernel
nagyúr

Magad linkelted a DVB-C frekvenciákat: [link]

Ha ezek valamelyikére esik, akkor nem lehet DVB-T. Egyébként a MinDigTV-nél a moduláció 64QAM.

Olyan van egyébként, hogy egy kábelszolgáltató a földi multiplex frekvenciáját egyszerű lekeveréssel átteszi egy másik frekvenciára, tehát ilyen szempontból a frekvencia nem mérvadó. De akkor nem a fent felsorolt DVB-C frekvenciák valamelyike lenne, hanem egy attól eltérő.

Szerintem DVB-C jelet fogsz egyébként, valami okból ezt ingyen kapod.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#8759) sarkanyolo2 válasza Kernel (#8758) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

(#8757) Watt25 (#8758) Kernel

Valószínűleg DVB-C-t kapok mert az adott csatornák, amik a képen vannak mind a 314-esen frekvencián vannak és akkor valamilyen csoda folytán valóban ingyen kapom őket! :D

Adat, adat.. Igazad van, csak még nem vagyok túl járatos a digitális témában. :)

Köszi mindkettőtöknek! :R

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#8760) doc


doc
nagyúr

udv mindenki!
Megjott a MindigTV-s kartyam, betoltam a TV kis parazitajaba, meglepo modon minden mukodik.
Sot, tulsagosan is: van pl. HBO, amit en nem kertem. Ez valami promo akcio, hogy egy ideig az is nezheto?
Illetve meg egy kerdes ami csak most jutott eszembe: a szamlat havonta postan fogjak kuldeni? Nem lehet ezt valami normalisabb modon (kartyaval, esetleg atutalassal) rendezni?

MOD: kozben megtalaltam, azt irtatok valamikor jo regen hogy 1 hetig megy az HBO, akkor gondolom ezt talaltam meg

[ Szerkesztve ]

(#8761) Bozek válasza doc (#8760) üzenetére


Bozek
nagyúr

Igen, ez promóció. A kártyával az első 1 hétben minden csatornát lehet fogni, az HBO-t is.

(#8762) doc válasza Bozek (#8761) üzenetére


doc
nagyúr

koszi, es tenyleg :C
mondjuk a minoseg az eleg raty, de legalabb nezheti a Zasszony a NatGeo-t, meg a heten a Spektrumot is :D

idokozben megszolalt bennem a muszaki erdeklodes, valaki tudna adni egy linket (vagy 1-2 mondatban elmagyarazni) hogy hogyan mukodik az, hogy a kartyak tudnak dekodolni ha aktivak, es nem amikor mar nem?
Mivel a TV "visszafele" nem beszel, gondolom az erkezo jel tartalmazza azt az infot, hogy melyik kartya mukodhet, erre van valami kulon, "lathatatlan" csatorna, ahol az osszes aktiv kartya adatai erkeznek? :F

(#8763) Watt25 válasza doc (#8760) üzenetére


Watt25
veterán

Lehet kérni e-számlát, illetve, ahogy bármilyen más közmű dolgot, ezt is fizetheted csoportos beszedési megbízással is. Vagy akár átutalhatod, akkor is, ha számlát kapsz.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#8764) azbest válasza doc (#8762) üzenetére


azbest
félisten

Ezt olvasd át a technikai részletekért:
A hozzáférés-korlátozott DVB CATV mûsorterjesztés alapjai

(#8765) doc válasza azbest (#8764) üzenetére


doc
nagyúr

:R

(#8766) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Sziasztok! Segítségre lenne szükségem. Az lenne a tiszteletteljes kérdésem, hogy a gyerekzár feloldható valahogy? :R

(#8767) Bozek: Hehe nem az enyém amúgy, meg aztán jó pár évvel elmúltam 18 is. :D Ő meg "gyárilag" így kapta.

[ Szerkesztve ]

(#8767) Bozek válasza KaiotEch (#8766) üzenetére


Bozek
nagyúr

Kérd meg apukádat, hogy oldja fel. :D

(#8768) Narancs


Narancs
őstag

Sziasztok!

VII. kerületi, földszinti, belső udvarra néző régi bérlakásba milyen antennát és tunert ajánlotok?

Beauty is pain

(#8769) Watt25 válasza Narancs (#8768) üzenetére


Watt25
veterán

Semmilyent. Legalább is a leírt helyszín rosszabb nem is lehetne. Valamivel meg kell próbálni, aztán vagy sikerül, vagy nem. De annak van a legnagyobb valószínűsége, hogy még ha valami be is jön, csak szívni fogsz vele.

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#8770) Narancs válasza Watt25 (#8769) üzenetére


Narancs
őstag

Okés, köszi a választ :R

Beauty is pain

(#8771) juhasz22 válasza Narancs (#8770) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Hallotátok hogy jan 22 től lesz RTL2

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#8772) spiritex válasza juhasz22 (#8771) üzenetére


spiritex
veterán

Ingyenes, alap vagy családi csomagban?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#8773) Watt25 válasza spiritex (#8772) üzenetére


Watt25
veterán

A mende-monda szerint egy hétig ingyenes, aztán valamelyik fizetősben.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#8774) juhasz22 válasza juhasz22 (#8771) üzenetére


juhasz22
aktív tag

21 től bocsi

remélem alap csomagban

[ Szerkesztve ]

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#8775) sarkanyolo2 válasza juhasz22 (#8771) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

A való világ miatt muszáj nekik...

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#8776) Ted_Beneky válasza Watt25 (#8773) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

2 hétig ingyenes, utána a Családi csomagban folytatódik

Csillagkaput a Csillag térre!

(#8777) Bozek válasza juhasz22 (#8771) üzenetére


Bozek
nagyúr

Link esetleg az infóhoz?

Én már annak is örülök, hogy az m1-en nézhetem a kézilabda VB magyar meccseit a kisKnézy nélkül. A 3. hangsáv az eredeti, mindenféle kommentár nélküli. :)

(#8778) Watt25 válasza Bozek (#8777) üzenetére


Watt25
veterán

Tekerj 2 perchez itt.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#8779) Watt25 válasza Bozek (#8777) üzenetére


Watt25
veterán

Itt nem kell a szennyet sem végighallgatni hozzá.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#8780) fezsoo válasza Ted_Beneky (#8776) üzenetére


fezsoo
aktív tag

Az RTL II programja jövő keddtől változatlan kondíciók mellett a MinDig TV Extra Családi csomagjának részét képezi.
Az első két hétben, január 21. és február 4. között az RTL II csatorna minden MinDig TV néző számára kódolatlanul,
ingyenesen elérhető lesz, utána kerül át a MinDig TV Extra Családi csomagjába.

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#8781) csusza`


csusza`
senior tag

Sziasztok!

Hozzátok fordulnek egy kérdéssel, mert TVkkel nagyon eddig nem nagyon foglalkoztam, kivéve ha PC-re lett kötve.

Egy jó ismerősöm hívott valamelyik nap, hogy nem megy náluk a TV monitoron semmi. Hiába kötik rá a szoba antennát, semmi. Eleve furcsának tartottam, hogy náluk thome a szolgáltató, minek oda szoba antenna, de persze, meglesem.

Beugrottam, persze. Szoba antenna, tényleg rakotve, hmm. Kerdeztem, hogy minek antenna, ez egy monitor tv, beépített antennaval. Se antennaval, se nelkule nem jott be semmi. Akkor ugye beugrott a digitális atallas, ja, jó, akkor szobaantenna plane kuka. Nézem a tv leírását a neten, tuner van? Van, analog. Szuper, az eladó mondta, hogy van beepitett antenna. Vegulis van, csak analóg. :-) Jo fej. Megoldás? T-hometol igenyelni másik beltérit, megegyet. Ja, van egy itthon de nem használjuk. Akkor csak egy vezetéket kell ida húzni, es maris hasznalhato. Feleség: itt nem lesz semmi vezetekelve, nem lesz furkalva meg kabelek nem fognak lógni, ja jo, hat akkor ne akarjatok tv-zni...

Nos, ennyi bevezetés után (csak megmutatva a nemtörődömcsakmegveszemséget, valamint a lustasagot és annak hátrányait) olyan kérdésem van, hogy melyik a legolcsobb olyan beltéri egység, amely képes fogni az ingyenes TV csatornakat?

Elore is koszonom megtisztelo valaszotokat.

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#8782) spiritex válasza csusza` (#8781) üzenetére


spiritex
veterán

Olyan nincs, hogy analóg, meg digitális antenna. Miért lenne a szobaantenna kuka, mert digitális átállás történt??? Egy a kérdés, hogy lefedi-e azt a sávszélt, amelyik torony jelét veszik vagy nem! Ennyi. Tehát a szobaantenna maradhat, az más kérdés, hogy elég lesz-e a vételi szintje. De próbának mindenesetre jó, ha nem laknak nagyon messze a toronytól be kell jönnie az adóknak, vagy legalább párnak.
Amúgy én az Evolveo Arcadia dvb-t-t ajánlom, kicsi és jó, kevés bug-gal.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#8783) #93794560


#93794560
törölt tag

Én itthon egy sima Media Markt-ban kapható szobaantennával fogom a MinDig TV extra családi csomagját. Igaz, az adó 600 méterre van tőlem. Nyíregyháza, belvárosi adó. Tökéletesen fogja az adást. Az antenna a belső ablakpárkányra van rátéve, derékmagasságban. Első emelet.

(#8784) s3toraph


s3toraph
senior tag

Sziasztok!

Mindig TV-nek a képe mennyire szép (digitális, de nem HD adást nézve), mondjuk egy T-home műholdas TV-hez hasonlítva? Egy samsung plazmánk van (PS42A410C1XXC), aminek a felbontása HD alatti, valami 1024x760 körül. A T-home-os nagyon szép képet produkált, de váltunk.
Valamint, mennyire szakadozik az adás pl. szélben, felhős időben, mennyire megbízható a szolgáltatás?
Egy nem HD felbontású tévéhez érdemes HD-s beltérit kérni?
Ebben a csomagban szereplő wayteq STB-t ugye máshol is megvehetem, ugyanúgy menni fog, ha pl. csak kipróbálni akarom eleinte az ingyenest?
Nagyobb csatornacsomagot nem lehet kipróbálni hűségidős szerződés aláírása nélkül?

Üdv

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#8785) csusza` válasza spiritex (#8782) üzenetére


csusza`
senior tag

Köszönöm nektek.
Digitális vevő mindenképpen kell, mert kell es kesz. Arra rakotheto a szobai antenna ezek szerint.
Nem akarok velük megint megvetetni egy felesleges kacatot. Egyebkent ha jol gondolom akkor nálunk a korhazon van adotorony, az meg mellettuk van...

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#8786) spiritex válasza csusza` (#8785) üzenetére


spiritex
veterán

Ha tuti nincs a monitorban mpeg4-es tuner, akkor igen, kell venni dvb-t dobozt és ki kell próbálni a szobaantennával, nálam is azzal megy nagyon szépen!
Bár ha van T-Home-juk, akkor egy kábel sokkal egyszerűbb lenne és nem csak 7 ingyenes adó lenne abban a szobában...

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#8787) csusza` válasza spiritex (#8786) üzenetére


csusza`
senior tag

Ezt magyarázd meg egy nőnek. :)

[ Szerkesztve ]

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#8788) #93794560 válasza s3toraph (#8784) üzenetére


#93794560
törölt tag

A képminőséget tekintve a saját tapasztalataimra tudok csak támaszkodni. Van DIGI és MinDig TV is itthon. Képminőséget tekintve én olyan nagy különbséget nem tapasztaltam a DIGI digitális adásával összehasonlítva.
Sok olcsóbb beltérinél inkább a hangminőség a fontos kérdés. Egyes beltérik nem megfelelően dekódolják a HE-AAC hangot, és így az rosszabb minőségben, zajosan hallatszik.
Beltérit külön is lehet venni, és külön kártyát is. Hűségidő nélkül is vehetsz kártyát, például fél, vagy egy évre előrefizetve is. Ilyenkor vásárláskor egyben fizeted a pénzt, és a kártya aktiválás után egy évig dekódol. Ilyenkor nem jön számla, semmi.
Határozatlan időre is lehet szerződést kötni, ilyenkor van számla. Vannak hűségidős és hűségidő nélküli konstrukciók is, a hűségidősök olcsóbbak.

(#8789) spiritex válasza csusza` (#8787) üzenetére


spiritex
veterán

Ok, de ne viselje már a nadrágot műszaki dolgokban!!! Viselje a konyhában, meg más, jobban testhez álló dolgokban, de ne szóljon már bele ilyesmibe...

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#8790) darvinya válasza s3toraph (#8784) üzenetére


darvinya
titán

HD alatti tv-nél minden szolgáltató adása jó, mert a tv felbontása közel van a digitálisan leadott csatorna felbontáshoz.
Ez inkább fullHD-s tv-nél.jönne ki.

Ha elég jó/nagy nyereségű az antenna és jó coax kábel (min. TreeSield fajta).

Igen érdemes HD-s beltérit venni.

Van előrefizetett csomag is, de inkább boltokban /más webáruházban néz körül olcsobban kijöhetsz.(pl: van egy antennát árusító webáruház/bolt ahol egy antennát ingyen szállít és az összes többi hozzávalót is, még a dekódert is).

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#8791) Kernel válasza s3toraph (#8784) üzenetére


Kernel
nagyúr

Csak HD-boxot kapsz lényegében, eltekintve néhány olyan típustól, ami csak SCART-csatlakozóval rendelkezik és nem is a magyar piacra készült, hanem valahogy véletlenül keveredett ide, HD-adást pedig nem is képes dekódolni.

A kérdés inkább úgy merülhetne fel, hogy majd veszel egy boxot, ahol mire kellene állítani a HDMI-kimenetet, HD-Ready TV esetén, de ezt már kifejtettem párszor: [link]

Ha esetleg csak Y Pb Pr komponens-bemenet van a TV-n, arra is van lehetőség, az ALi-chipes boxok SCART-kimenetére kötött megfelelő csatlakozóval.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#8792) korcsi válasza darvinya (#8790) üzenetére


korcsi
veterán

Azért a tömőrítés minősége is számít, nem csak a felbontás. IPTV sd mozgalmas képtartalommal azért tud csúnya lenni.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#8793) darvinya válasza korcsi (#8792) üzenetére


darvinya
titán

Azért nem lehet a végtelenségik tömöríteni, mert ahhoz hogy megmaradjon a SD felbontás.
Agyon tömörítés eredménye QWGA valós képméret.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#8794) Kernel válasza darvinya (#8793) üzenetére


Kernel
nagyúr

Tegnap átsiklottam ezen, de talán ne hagyjuk szó nélkül:

HD alatti tv-nél minden szolgáltató adása jó...

Ez inkább fullHD-s tv-nél.jönne ki.

Ez nem egészen így van, finoman fogalmazva. Például képcsöves TV-n egész jó élethűek az arcok, még a MinDigTV SD adásain is, de a mozgalmasabb jelenetek szétesése, ami az alacsony sávszélnek köszönhető, azon is nagyon jól látszik (főleg a nagyobb képernyőkön), ez már a kezdeteknél csalódáskeltő volt.

Mégpedig egyszerűen a "visszafelé fejlődés" érzése miatt, hiszen analóg sugárzásnál ez ismeretlen jelenség volt.

Az sem igaz, hogy az alacsony sávszél hatása csak full HD kijelzőn jön ki, mert HD-ready TV-n is. De nem mindegy a képátló a nézési távolság viszonya. Relatív távolról jól mutathat, ami közelről esetleg moslék.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#8795) Kernel válasza Kernel (#8794) üzenetére


Kernel
nagyúr

Véletlenül kiszerkesztettem belőle egy szót, értelemszerűen a képátló és a távolság viszonyáról van szó, valamint nem is csak a sávszélre vonatkozik mindez, hanem a bemenő jel felbontására is, hasonlóan.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#8796) darvinya válasza Kernel (#8794) üzenetére


darvinya
titán

De ha ezt a hsz-temet( darvinya (#8793)) olvastad akkor fényderül a valós felbontásra.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#8797) Kernel válasza darvinya (#8796) üzenetére


Kernel
nagyúr

Nyilván, csak a te hozzászólásaid tömörítési algoritmusa nem igazán kompatibilis az én dekóderemmel, ezért a fényt nem nagyon látom. A többi világos.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#8798) darvinya válasza Kernel (#8797) üzenetére


darvinya
titán

:DD

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#8799) herrká


herrká
senior tag

Sziasztok!
Karácsonyra vásároltam egy Hyundai PDL 783 UHDDVBT típusú LED tv-t a konyhába. A problémám, hogy a mellékelt 10cm-es bot antennával, néha talál vagy 25 adót, amiből 22 kódolt, a maradék pedig kockás, csíkos, és merev állókép felváltva. Kékes légvonalban kb., 20 km..-ik emeleten lakom, csak a szomszéd 4 emeletes takarja a tornyot.
Antennás boltban próbálkoztam, de az eladó annyira bunkó volt, hogy nem engedett szoba antennákat kipróbálni, hiába mondtam, hogy amelyikkel működni fog, megveszem. Elmondása szerint az összes szoba antenna sz@r, meg ez a kis tv is, úgysem fogna semmit!
Segítsetek már, van valami megoldás? Milyen antenna lenne jó? A tv-ről egy-két fórumon áradoznak, hogy milyen OK-s.
Köszönöm!

(#8800) Watt25 válasza herrká (#8799) üzenetére


Watt25
veterán

Elmondása szerint az összes szoba antenna sz@r, meg ez a kis tv is, úgysem fogna semmit!
Féligazság. A mondat eleje igaz. A tévétől kevésbé függ a vétel.
Milyen antenna lenne jó?
Tetőantenna.

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.