Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#569) azbest


azbest
félisten

nem örülök ennek a hírnek... pénzkidobás az analóg sugárzás húzása... ahol nem kábel/műhold/iptv forrásból néznek tv-t, ott esetleg a vidéki legidősebb korosztály az aki nincs felkészülve... de leginkább azért mert nem is érdekli őket... vagy nem is akarnak vele foglalkozni. Ők majd akkor pánikolnak (hangosan), amikor 1-2-10 év múlva végleg lekapcsolják az analóg adókat. Azért emeltem ki a vidékit, mert ahogy tapasztalom főleg a vidéki emberek hajlamosak elhagyni magukat és antiszociálissá válni idősebb korukra.

A adóteljesítmény növelése fontos lenne, mert nem elfogadható, hogy még az adó közelében is bizonytalan a vétel, ha földszinten és esetleg botantennával próbálják. (Értem én hogy nem lesz országos botantennás vétel, de ne legyen már használhatatlan az adó tövében is.) Arról nem is beszélve, hogy az Alföld közepén is elég gyenge a vételi viszony a térkép (és ott próbálkozó ismerősöm) szerint.

Sokszor mondogatták, hogy sokaknak 10eft is túl magas kiadás (emellett persze lehet hogy alkoholra és/vagy cigire többet költenek hetente)... de ez a legtöbb esetben félrebeszélés. Főleg ha közben lapostv és parabola antenna is ott figyel a romos háznál.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.