Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4501) club1 válasza cigam (#4500) üzenetére


club1
veterán

"Egyèbkènt itt Kecskemèten szobaantennával is foghatò a teljes Családi csomag!
Csak ez a tuner nem akarja mindet beadni ès csak a MUX C - ket nem!"
:F

(#4502) cigam válasza club1 (#4501) üzenetére


cigam
félisten

Hja...Nem is figyeltem, hogy a kérdező írta :B
Bocsi!
Amúgy is igazad vagyon, merthogy azt írja az újság...
"Kecskeméten a sugárzás a városközpontban található víztoronyról (Ipoly utca) indult el, a MinDig TV és MinDig TV Extra programjai az UHF 56-os, 39-es és 68-as csatornákon érhetők el a megyeszékhelyen és környékén."

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#4503) beni18


beni18
tag

Sziasztok!
Arról lehet valami tudni hogy az RTL2 és az Új TV2 bekerül e majd a kínálatba és ha igen akkor van rá esély hogy az ingyenesek közé teszik be?

(#4504) cigam válasza beni18 (#4503) üzenetére


cigam
félisten

Az hogy belekerül, kicsi. Hogy az ingyenesbe, semmi.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#4505) beni18 válasza cigam (#4504) üzenetére


beni18
tag

Köszi szépen, ez nem valami jó hír :(

[ Szerkesztve ]

(#4506) Csabroncka válasza beni18 (#4503) üzenetére


Csabroncka
addikt

Elvileg a családi csomagban lenne meg a helye, én nagyon díjaznám, ha az alapcsomagot bővítenék vele de erre is kicsi az esély.
Az ingyenes csatornák száma szerintem nem fog változni, max akkor ha lesz esetleg egy új kereskedelmi tv társaság...

"in medias res"

(#4507) beni18 válasza Csabroncka (#4506) üzenetére


beni18
tag

Igen, sajnos nekem is ez volt a sejtésem, de ugye a remény hal meg utoljára :D

(#4508) Watt25 válasza beni18 (#4503) üzenetére


Watt25
veterán

Nem értem, hogy miért gondolja bárki is, hogy ingyenesek közé kerülhetnének. Attól, hogy ezek a csatornák a nevükben is felvállalják, hogy melyik az "anyacsatornájuk", még ugyanolyan csatornák, mint a többi "gyerekcsatornák". (Cool, Fem3, Pro4, stb.) Márpedig azok sem ingyenesek.
Viszont tudtommal azért nem olyan kicsi az esély arra, hogy valamelyik bekerül a MindigTV-be, de az biztos, hogy nem HD-ban. (Ahhoz nincs sávszélesség.)

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#4509) beni18 válasza Watt25 (#4508) üzenetére


beni18
tag

Itt elősorban arról volt szó hogy egyáltalán bekerül e bármelyik csomagba, én csak egy minimális (kb 1%)reményt fűztem ahhoz hogy valamelyik bekerül az ingyenesbe is

(#4510) azbest válasza beni18 (#4509) üzenetére


azbest
félisten

mivel az rtl klub 16:9-re váltása óta fenntartják a helyet az rtl2-nek a B muxon, így már csak azon múlik, hogy tud a két cég megalkudni az anyagiakról.

(#4511) cigam válasza azbest (#4510) üzenetére


cigam
félisten

Hogyhogy "fentartják"?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#4512) azbest válasza cigam (#4511) üzenetére


azbest
félisten

Mostanában nem néztem, de korábban látszott 1.6Mbit sávszél, amit nem használtak semmire.

Korábbi dumpot tudok most csak mutatni:

[ Szerkesztve ]

(#4513) cigam válasza azbest (#4512) üzenetére


cigam
félisten

jé... Na ezt este megkukkolom.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#4514) Csabroncka válasza azbest (#4510) üzenetére


Csabroncka
addikt

#4503 "Elvileg a családi csomagban lenne meg a helye" = B mux :R

"in medias res"

(#4515) cigam válasza cigam (#4513) üzenetére


cigam
félisten

Én nem látom.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#4516) azbest válasza cigam (#4515) üzenetére


azbest
félisten

pedig ott van... lehet, hogy a tunered nem adja át az összes pid-et.

Ha az egeret fölé viszem azt írja róla, hogy "mpeg2 null packet".

Így mentem le a mux tartalmát, mert egyik tunerem sem kűködik közvetlenül tsreaderben:
vlc.exe dvb:// --dvb-frequency=482000000 --dvb-srate=27500000 --dvb-bandwidth=8 --demux=dump :demuxdump-file=D:\multiplexb.ts

[ Szerkesztve ]

(#4517) Watt25 válasza azbest (#4516) üzenetére


Watt25
veterán

Megerősítem:

Volt már erről szó, lehet, akkor is te mondtad ezt, hogy fent van tartva a sávszélesség, csak eddig nem vettem észre, hogy ez ennyire egyértelmű.
Felháborító. Miért kell fenntartani a sávszélességet? Miért nem osztják szét addig a többi csatorna között azt az 1,6Mbit-et? Így is pocsék az SD csatik minősége...

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#4518) azbest válasza Watt25 (#4517) üzenetére


azbest
félisten

gondolom mert akkor talán érezhető romlás lenne az új csatorna elindításakor... vagy, mivel ez azóta van így, hogy 16:9 az rtl klub, lehet valami szerződés része. De ez csak találgatás, az illetékesek ilyesmiről nem beszélnek, üzleti titok biztosan.

(#4519) cigam


cigam
félisten

Tippelhetek? Ez csak a Bpi mux-ban van, teszt/mérés miatt? Én a Veszprémi adót veszem.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#4520) hati


hati
addikt

Született már tesztelt megoldás a kódolt adások PC-s vételére megjelenítő alkalmazás független formában? Azaz, ne csak a gyártó programjával működjön, hanem pl. Mediaportal vagy MCE-vel is. Ha igen, akkor milyen hardverek szükségesek hozzá?

(#4521) azbest válasza cigam (#4519) üzenetére


azbest
félisten

Nem nyert, szeged. Másrészt gondolom nem tornyonként transzkódolják az adásokat. A mux kihasználatlan kapacitását null-lal kell kitölteni, mert az egész mux sávszélessége fix. Simán lehet, hogy a tunered pid filtere kiszűri a haszontalan adatokat. Van olyan tunerem, ami defaultból csak 32 pid-et ad át és konfigolni kell, hogy mindent változatlanul átengedjen (linux alatt it9135).

(#4520) hati:
csak találomra rákeresve állítólag az anysee E30 Plus mce kompatibilis. Gondolom azért problémás pc-n ez, mert teljesen szoftveresen vezérlik, pedig elvileg megoldható lenne jobban is. Eddig gyakorlatban is megfelelő megoldásnak az bizonyult számomra, hogy egy program végzi a tunerek kezelését és abból megy át streamként az adás a megjelenítő programba.

[ Szerkesztve ]

(#4522) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Két kérdésem lenne.
1 Ha veszek egy ilyen kínai dvb-t usb vevőt, és az antennára rádugok egy 5m jack hosszabbítót( mert az megy bele az usb cuccba, ugye?), az rontja a jel erősséget? Ha ki akarnám tenni a tetőre az antennát...
2 Ha van az LCD tv-ben usb, simán nem lehet rádugni az ilyen cuccot? Nem fog működni, mint vevő?
Előre is köszi!

(#4523) Watt25 válasza dodopek (#4522) üzenetére


Watt25
veterán

1. Nem jack a csatlakozó. Ilyen. Ezzekkel konkrétan az a baj, hogy nem koax kábelek általában, tehát rontják a jelet, de rövidek. Szóval, inkább ez után toldd meg rendes koax kábellel.
2. Nem.

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#4524) haligábor


haligábor
tag

Sziasztok!

Kártyát szeretnék aktiválni! Esetleg valaki meg tudná nekem mondani hogy kell ezt meg tenni, vagy esetleg ha valaki tudna nekem valami linket küldeni leirással vagy valami apróbb kifejtéssel, azt meg köszönném! :R

Gábor

(#4525) Watt25 válasza haligábor (#4524) üzenetére


Watt25
veterán

Nagyon meglepő és váratlan lesz, amit mondok: a MindigTV Extra honlapján tudod aktiválni: [link]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#4526) darvinya válasza haligábor (#4524) üzenetére


darvinya
titán

Hívd fel üsz -t és gyorsabb lesz mint a lapon szenvedni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4527) haligábor válasza darvinya (#4526) üzenetére


haligábor
tag

Köszi a válaszokat! :R

Már fel hívtuk őket, de nem lett jó, azt mondták hogy majd egy hét mulva kell regisztrálni a kártyát... szerintem a web lapot választom! ;)

Még1szer, köszi :))

(#4528) darvinya válasza haligábor (#4527) üzenetére


darvinya
titán

Élvezd az 1 hetet, mert ilyenkor minden csatornát lehet nézni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4529) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Korábban valahol olvastam, hogy ősztől a TV2 (a superTV2 indulásánál) HD felbontásra áll át. Gondolom, hogy a kábeles előfizetőkre vonatkozik inkább, de felvetődött bennem, hogy lenne-e esetleg szabad sávszélesség neki a MindigTV-n?

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#4530) csasaKKP válasza csasaKKP (#4529) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Közben utánanéztem, a Wikipédián olvastam. Továbbá azt is ott olvastam, hogy a MindigTV Extra-n belül elérhető lesz az RTL2. Ami meglepett, hogy romániában jegyezték be a csatornát, éa így nem az NMHH felügyeli, hanem a román médiahatóság. :Y (műsorelosztás is onnan történik.)

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#4531) darvinya válasza csasaKKP (#4530) üzenetére


darvinya
titán

Na ne már.
Már importáljuk is retek klub 2-öt.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4532) csasaKKP válasza darvinya (#4531) üzenetére


csasaKKP
senior tag

De milyen dolog az, hogy magyar nyelvű, magyar közönségnek szánt csatornát a románok felügyelnek... Nem, mintha érdekelne, de... (ne szólj szám, nem fáj fejem.)

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#4533) darvinya


darvinya
titán

Új fw a WayteQ HD95CX-nek a WayteQ honlapon.
!Figyelem fagyás veszély!

Még én nem teszteltem, más jelezte a problémát.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4534) bolcsodal válasza darvinya (#4533) üzenetére


bolcsodal
addikt

Nocsak. És miben tud többet az új firm-el?

They drew first blood....

(#4535) darvinya válasza bolcsodal (#4534) üzenetére


darvinya
titán

Azt jó lenne tudni, de mint jeleztem fagy frissítés közben.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4536) Kernel válasza csasaKKP (#4532) üzenetére


Kernel
nagyúr

Ez olyan dolog, hogy a magyar hatóságok szemétkedéseinek köszönhetően komoly cégek menekülnek külföldre. Az HBO-nál is felvetődött, hogy inkább elhúznak Romániába, csak ők valamilyen megfoghatatlan szolidaritásból még tartják magukat, ha jól tudom.

http://index.hu/kultur/media/2012/07/18/1_5_milliardot_kolt_az_rtl2/

Az RTL2 és a Super Tv2 is külföldről sugároz majd, hogy az NMHH ne bírságolhassa.

Az RTL így a Film+, a Cool és a Sportklub és a Reflektor mellett nagyköltségvetésű, második adóját se Magyarországon jegyezte be. A november elején induló Super Tv2 információink szerint Németországból sugároz majd, vagyis az új médiatörvény egyik mellékhatása, hogy lassan a két országos, földi sugárzású adón kívül nincs is Magyarországon bejegyzett, jelentős nézettségű kereskedelmi adó.

...Romániában azért előnyösebb több más uniós tagállamhoz képest engedélyt kérni, mert Romániában nem kell műsorszórási díjat fizetni.

A dolog egyik mellékhatása egyébként a korhatárkarika is, aminek korábbi, ocsmány, nagy méretét ugyan nálunk is megengedte csökkenteni a médiahatóság, de a Cool TV-n például a Romániában törvényes, kevésbé zavaró korhatárkarika volt látható, már régebben is.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#4537) Csabroncka válasza Kernel (#4536) üzenetére


Csabroncka
addikt

Nem akarom védeni az NMHH-t de azért lássunk már mögé a dolgoknak! A bírságolás 90%-a a fantasztikus minőségű "beszélgetős" showk hoz volt köthető. Nagyon ritka volt ez filmek esetén, vagy még inkább más "igényesebbnek tűnő" műsorokat követően!

Elárulom neked, hogy emiatt: "Romániában nem kell műsorszórási díjat fizetni" jegyzik be őket ott, a többi már csak kellemes mellékhatás.

Egyébként sajnálatosnak tartanám ha csak amiatt vinnék Romániba, mert visszatér Erzsike, vagy Mónika vagy jó ég tudja és így nem kell büntetést fizetni, ne haragudjatok de ezen az áron tőlem Új Zélandra is mehetnek, akkor sem kell, másrészt a fiataloknak fantasztikus agyi fejlődést okoz.

"in medias res"

(#4538) csasaKKP válasza Csabroncka (#4537) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Németeknél viszont kell sugárzási díjat fizetni, mégis oda megy (az anyavállalathoz) a SuperTV2.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#4539) Kernel válasza Csabroncka (#4537) üzenetére


Kernel
nagyúr

Azért másoltam be a végére azt a mondatot is, mert alapvetően ott dől el az ügy, a másik csak a cikk eleje, újságírói beszólás.

Mindamellett, láttam a VV4-et, ami még 19 órai kezdettel ment. Az RTL-esek tényleg igyekeztek mindent megtenni a büntetések elkerülése érdekében. Állítólag még előzetes állásfoglalásokat is bekértek a médiahatóságtól, akik ennek ellenére, szinte direkt szívatták a csatornát. Ráadásul, szerintem nevetséges hülyeségek, mondva csinált ürügyek miatt, ahol erősen kilógott a lóláb, hogy egyszerűen csak a pénzre harapott a hatóság. Ezt olyan alapon állítom, hogy én tényleg láttam is, miről volt szó, később olvastam a büntetések indoklását is. Szánalmas volt.

...és itt most ne menjünk bele, hogy aki valóságshow-t néz, csakis igénytelen figura lehet, mert engem például a dolog pszichológiája, az emberek működése is érdekel (nem csak az elektronika működése, ami szakmám), tehát ezt a részét inkább hagyjuk. Nem mindegy ugyanis, hogy valaki csak belenéz egy-két adásba, és az alapján köpköd, felületesen, vagy igyekszik mélyebbre is látni.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#4540) darvinya


darvinya
titán

Mélyenszántó beszélgetés tanúja vagyok és mondhatom, hogy a tv már nem az a funkciója amire szánták.
Már elég régóta egy termék és nem több amit el kell adni.
És minél butább valaki annál többet.

A mai napig NMH NFÜ -től nem kapok választ a kérdésemre.
„Annyit fizet, amennyit néz” szlogen beváltásra vagy betiltására és az eddigi félrevezetés büntetésére.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4541) Csabroncka válasza Kernel (#4539) üzenetére


Csabroncka
addikt

Nem,nem lehet félre értessz, részben ezért is írtam hogy nem védem őket! Lehet nagyon a sarkát fogtam meg a szőnyegnek, viszont "valaki csak belenéz egy-két adásba, és az alapján köpköd, felületesen, vagy igyekszik mélyebbre is látni" egy tizenéves mennyire lát mélyre ebben azért vannak kételyeim és most nem lebecsülő voltam!

Egyébként még mindig tartom, hogy a válság szülte költségcsökkentés miatt van az egész, még akkor ha TV2 vissza megy az anyacéghez.

Darvinya: ez sajnos örök téma lesz, addig amíg bizonyos emberek (fiataltól az idősebbekig) a televízióban látottak (mindenki tudja milyen műsorokra gondolok) alapján építik fel értékrendjüket.

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#4542) cigam


cigam
félisten

Meglett a "rejtett" stream:

Az alsó varázsrövidítések mit jelentenek? Melyiket kell 0-án tartani a zavarmentes vételhez?

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#4543) hesszan


hesszan
aktív tag

Sziasztok!

teljesen új vagyok a szakmában. kaptam pár cuccot, és szeretném használni őket :)
Bár az F1-et ma már HD-ban ezzel néztem
vevő:
Alcor DTV HS+
(távirányító nincs nekem)
Ezzel és a gyári antennával a total media 3.5 softverrel a gyenge xp-s laptop a teraszon fogja mindegyik jelet maxos erősségen (total media kijelzése alapján). (bár a laptop gyenge a HD-hoz azok kicsit akadnak)

kérdés/probléma:
1. HD adóknak van szép hang+ kép. RTL TV2 rádiók: nincs hang, csak kép. Ezt nekem is meg fogja oldani a fent linkelt MONOGRAM AAC Decoder 0.9.6.0?

asztali gép (adataimnál win7) szobán belül tartozék botantennával semmi :(
volt itthon egy antenna:
Easyline dvb-t
összeraktam 1,5M koax miatt a terasz ajtó elé ér el. Itt csak nyitott ajtónál van 5-ös jelerősség. (Itt sincs hang az RTL-en.)
Ha be van csukva az ajtó akkor ugrál feles/maxos között a jelerősség, a HD-s csatornákon, a többi 0-s :( (sajnos a HD-k sem mennek, a hang szinte folyamatos, de a kép az gyakran megakad, és csak csatornaváltással tudom visszahozni, de kb 1 percen belül ismét kiakad)
Ha kinyitom az ajtót akkor ez a képkiakadás 30-40percenként jelentkezik, amivel együtt tudnék élni. De télen a sarkig nyitott a teraszajtóval nemnagyon :(((

Kérdés/probléma:
2. az antenna helyett mit javasoltok, ami a szobában is megy csukott műanyag dupla üveges nyílásszáró mellett? a száva utcai adó toronytól légvonalban ~2km
VIII ker, lakás a 3-on, belső udvarra néz, 8emeletes :( nincs rálátásom a toronyra..

3. vagy egy olyat kültéri antennát aminek nem kell áram(van ilyen?) és biztosan fog menni vele minden csatorna. És akkor a teraszról elég lenne csak egy koaxot átfúrni a falon áramot nem.
Ha kültéri antennát vennék, akkor hosszabb távra olyan kellene amiből két esetleg 3 jelet is levennék (a még meg nem vett lcd tv-khez.)
4. Vagy amin gondolkoztam: a botantennának nem kell áram, és a terasz korlátjára rakva jól veszi a jelet. Az abba lévő 1m koaxot simán megtoldani szabvány apa-anya csatlakozós erősítés nélkül kb 5méteres koax kábellel? legolcsóbb lenne :) bár falat fúrni így is kéne.. teraszról behozni a jelet szobába.

5. Milyen programot javasoltok xp/win7 pároshoz? A totalmedia jó, de ha kiakad a kép csak csatornaváltással tudom visszahozni hiába megy a hang. Ami a weblapon van ajánlás (homesys) abban nem találtam meg egyáltalán a megfelelő TV menüpontot.

[ Szerkesztve ]

Sungdurung

(#4544) darvinya válasza hesszan (#4543) üzenetére


darvinya
titán

RTL meg a többi mpeg a hang kodek, tolj fel 1 packot.

Másik antenna.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4545) Watt25 válasza hesszan (#4543) üzenetére


Watt25
veterán

lakás a 3-on, belső udvarra néz, 8emeletes
Ez szívás. Emiatt erre a kérdésre:
az antenna helyett mit javasoltok, ami a szobában is megy csukott műanyag dupla üveges nyílásszáró mellett?
a válasz az, hogy semmit. Csakis tetőantenna lesz a jó megoldás. (Vagy mindenképpen külső falhoz (ablakba) kell raknod legalább.)
vagy egy olyat kültéri antennát aminek nem kell áram(van ilyen?)
Alapból a kültéri (tető) antennáknak nem kell áram, csak ha erősítőt is tartalmaznak. A te esetedben viszont az a gond, hogy nagy valószínűséggel csak szórt jeleket fogsz a 3. emeleten, amihez nem is annyira jók az irányított tetőantennák. (És ezen az erősítők sem segítenek.) Ha fel tudod kábelezni a tetőre (nem olyan reménytelen, mint amilyennek elsőnek látszik), akkor nyert ügyed lesz.
teraszról behozni a jelet szobába.
A leírtak alapján ez is működhet. Sokban nem kerül, próbáld ki.

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#4546) hesszan válasza Watt25 (#4545) üzenetére


hesszan
aktív tag

Szia.

köszi a választ, elszomorítottál.
Tetőre biztosan nem fogom tudni kirakni, mert az valakinek a terasza, + 5emeletet átkábelezni sem tudom kitalálni hogyan. Macerás, kihagyom..

Szobaantenna off :F marad a terasz.. Konkrét típusokat tudnátok javasolni a leírt szórt jelhez?

Bár még az is lehet, hogy ezt a szobaantennát rakom majd ki áram+koax segítségével, csak ez úgyebár nem kültéri kicsit félek a párától (olyan helyre ki tudom rakni, ahol eső nem veri, de a hideg meleg stb +árammal megy úgyhogy nem tudom)

(#4544) darvinya
Sajnos nem sikerült a hang. felraktam a fenti aac kodeket, és a K-lite kodec packot. (illetve egy részét, minden hang kodeket, és a két mpeg videó kodeket is)
újra is indítottam, az RTL/TV2/Rádióknál nincs hang. kép van. m1 m2 duna hd-s adások rendben vannak
Más javaslat, ötlet tipp?
Vagy másik lejátszó program? A total media 3.5-el semmi beállítási konfigolási lehetőség nincs.

Sungdurung

(#4547) darvinya válasza hesszan (#4546) üzenetére


darvinya
titán

Lepke a teraszra.
VLC player és avval élőben stream.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4548) KZP válasza darvinya (#4535) üzenetére


KZP
őstag

Én feltettem 2 napja simán az új firmware-t, de hogy mi változott benne, azt nem tudom...
(Csak most olvastam itt, hogy nem szabad frissíteni.) :D

(#4549) darvinya válasza KZP (#4548) üzenetére


darvinya
titán

Itt kaphatsz választ a frissítés miben változást hozott. [link]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4550) KZP válasza darvinya (#4549) üzenetére


KZP
őstag

Köszi! Sok jót nem olvastam róla, megy vissza a v7. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.