Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-03 22:50:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#153) Den válasza nézzbe (#152) üzenetére


Den
veterán

Tudom hogy ipari cucc, pont azért tetszik. :) Mostanában sok nyomtató-építős videót, bolgot, stb néztem, és gyakorlatilag mindenhol ugyanazoknak a megoldásoknak a különböző verzióit látom. Vagy a végtelenül egyszerű 8mm-es körvezetékes, különböző igényességű perselyekkel és rögzítésekkel, vagy aki kilép a körvezeték, kábelkötöző, műanyag mechanikák szentháromságból, az meg megpróbálja újra feltalálni a spanyol viaszt, mindenféle túlbonyolított, dögnehéz konstrukciókkal. De a fogazott szíj mindenhol alap..,
Ez meg itt van készen. Erős, kompakt, pontos, csendes, tartós, asszem még integrált végállás kapcsolókkal is lehet rendelni.
Próbáltam hasonlót kereseni ebay-en, de csak masszívabb, nagyobb motorral szerelt, komplikáltabb szerkezeteket találtam. Azok olyan 40k környékén voltak. A linkelt cucc egyszerűbb (tulajdonképpen egy nema17 léptetò motor, egy darab precíziós extrudált alumínium profil és egy precíziós orsó-anya kombó), szerintem olcsóbb mint amiket találtam, de legyen 40k.. Egy olyan delta nyomtatóhoz kell 3ilyen és kész a mechanika. Kell két masszív összekötőlemez, a három kar, és az extruder tartó. 120k és az aprólék. Én xy rendszerűben gondolkodom, ha egyszer oda jutok hogy építek egy másik mechanikát, akkor ezektől biztos kérek árajánlatot.

[ Szerkesztve ]

www.simson4t.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.