Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kalmin

    csendes tag

    Sziasztok,

    8 éves 48' Bravia LED LCD-t cserélnék le szívem szerint. Igazság szerint nem égető a csere, de nagyon húz a szívem arra, hogy nagyobb és szebb képpel rendelkező cuccot behúzzak. A mostani Sonynak még mindig szerintem szép a képe, de pl. a Netflix app már megőrjít a lassúságával és a kifagyásaival.

    Elkezdtem szemezni az alábbi kettővel, de nyitott vagyok másra is:
    TCL 65C735
    Hisense 70E7HQ

    1. Tévére szánt összeg, forintban?
    250 000 körül
    2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
    Netflix, filmek, számítógép tükrözése (van egy elég erős PC-m, és néha a TV másodlagos monitor)
    Tévé adásokat és sportot egyáltalán nem nézek
    3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
    65' körül
    4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
    Vegyes, sokszor megy nappal a tévé, a szoba viszont bár világos, telibe nem kap napfényt.
    5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
    Ketten nézzük, én néha oldalról, 40-60 fokban
    6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
    Netflix, a többi tök másodlagos. Fontos még a Windows kivetítése, bár ehhez én használok egy Microsoft Wireless Display Adapter v2-t, ha pedig olyan tartalom van, akkor értelemszerűen HDMI kábel.
    7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
    HDMI 2.1, optikai kábel
    8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
    Ez nem létfontosságú, de örülök, ha középen
    9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
    Nincs preferencia.
    10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
    Nincs
    11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
    Mindenképpen új

    Köszönöm előre is!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés