Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83837) xylevi


xylevi
tag

Sziasztok, jelenleg egy kis Huawei e5577-es kutyuvel osztom meg sim kartyarol a mobilnetet itthon, egyelore nem tervezek vezetekes netet kottetni...ezt az e5577-est szeretnem lecserelni egy normalis routerre, mivel ennek a jelerossege a masik szobaban mar eleg gyenge.

Milyen net sebesség mellé kellene az eszköz?
Jelenleg sim kartyarol osztom a netet, 4G-n jon, de nem zarnam ki egy erosebb vezetekes net kesobbi tamogatasat sem.

Mennyi és milyen kliens eszköz/adapter használná?
2 notebook
2 telefon
esetleg kesobb egy TV

WiFi:
ezekkel nem vagyok annyira temaban, n-es vagy nem n-es...ami hasznalna: egy premium Thinkpad, valszeg tud mindent, egy Galaxy S10, szerintem tud mindent, egy regebbi Thinkpad, valszeg nem tudja a legujabb dolgokat, valamint egy Redmi 4X, az se hiszem, hogy minden uj tipusu csatlakozast tud.

A haz csaladi haz, kulso falai 50 centisek, regi epitesu, egy szoba hozza lett epitve, tehat 50 centis falat jo lenne ha at tudna vinni a router, nem tudom ez mennyire lehetseges. Meg akkor az udvaron is lehetne normalisan csatlakozni a routerhez. A haz 100 negyzetmeter.

Esetleg ha a routernek a mobil halozati vevo antennaja cserelheto erosebbre is kesobbiekben, az plusz pont.

A keret ra ugy max. 50 ezer, de inkabb alatta. Nem tudom ebbol le tudom-e fedni az igenyeimet...koszi elore is a segitseget.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.