Hirdetés
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- V.Milán: Adózás a használtcikkek értékesítése után (egyszerűen)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Rap, Hip-hop 90'
- Gurulunk, WAZE?!
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Luck Dragon: MárkaLánc
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Viktor77
titán
Hellevator:
ZSOMBEY-2W5C
-
Viktor77
titán
NIISA7FJ2
az ellenség eventhez pár cuccIlletve, a feketepiacon lehet venni 100 gombát 500 ilyen "ellenségérméért" (amiből a katapultot veszed pl.). Sajna csak 1x lehet.
Mivel az event úgy sem jó semmire, meg a jóváírásokból összejön 500 ilyen érme, erre érdemes elkölteni.
Meg a legvégén, ha marad ilyen érmétek, költsétek el a feketepiacon, bármi jobb mint hogy kárbavesszen. -
atua
aktív tag
ECHO26
-
Runemaster
csendes tag
zsombey-2q7k
-
Runemaster
csendes tag
MERRYXMAS25
-
Viktor77
titán
ZSOMBEY-MWGB25
-
Viktor77
titán
Pokolift kód:
ZSOMBEY-A7W3 -
atua
aktív tag
ZSOMBEY-WBOSSQ4
-
atua
aktív tag
ZSOMBEYHD-2F8K
-
atua
aktív tag
-
Viktor77
titán
-
atua
aktív tag
ZSOMBEY-EU22
-
Viktor77
titán
ZSOMBEY-9Q7M
Hellevator kód
szárnyas poti, 15 kulcskártya, 1000 homokóra -
Viktor77
titán
F9GDY25
50 gomba, 100 millió pénz, 100 szerencseérme
-
Runemaster
csendes tag
cityguard50
-
Runemaster
csendes tag
Waves-7GZ7
-
Viktor77
titán
Hellevator kód (használat elött lépjetek be legalább egyszer a liftbe):
ZSOMBEY-7JQ3
Szárnyas poti, 25 kulcskártya, 100 homokóra. -
Viktor77
titán
ZSOMBEY-LDHUNT
25 gomba, 125 szerencseérme
-
Viktor77
titán
paddyrocks
200 szerencseérme -
atua
aktív tag
Valentine1425
-
atua
aktív tag
lucky2025
-
atua
aktív tag
Xmas 3391
-
Viktor77
titán
4_advent_2639
10 gomba
-
Viktor77
titán
ZSOMBEY-B4M2
25 gomba, szerencseérme.
-
atua
aktív tag
3_ADVENT_1005
-
Runemaster
csendes tag
spookyskull
-
Runemaster
csendes tag
IDIOTA_CIRCUS
-
Viktor77
titán
-
atua
aktív tag
ZSOMBEY-7A22
-
Viktor77
titán
Következő frissítésben vissza lehet kapcsolni a régi kinézetet.
Bár, ezzel a szétnyitott ikonos rendszerrel egész kezdtem megbarátkozni. -
atua
aktív tag
hellevator code
ZSOMBEY-F6YR -
Viktor77
titán
A FB-on holnapot írnak, a levélben 26-28 között van, de a lényeg, hogy ebben az időszakban egy 415! gombás csomag lesz ingyen a shopban. Le ne maradjatok!
-
perge666
veterán
-
Viktor77
titán
-
perge666
veterán
Nekem ez az egész teljesen átláthatatlan,katyvasz az egész.
Értem én hogy haladni kell a korral,akinek tetszik az játszon vele. -
Deftyyy
tag
Pedig csak ui-t kell megszokni. Amúgy meg valamivel jobban segít. Mivel pl már a boszorka is mutatja ha véletlen valamelyik új cuccodra nem raktál enchantot. Ezelőtt volt hogy 1 hét után jutott eszembe addig meg buktam pl a statot. De ja szokni kell picit.
-
perge666
veterán
Ez az új frissítés,újítás nekem nagyon nem tetszik.
Szerintem itt adom fel sok-sok év játék után.
-
Viktor77
titán
-
Deftyyy
tag
-
Viktor77
titán
-
Deftyyy
tag
Ja vágom, csak mondom azzal egyszerűbb mert előre veszi, azokat az embereket, akiknek a legtöbb cuccuk van ami még nincs meg. Mondjuk most az ui frissítés miatt úgy jártam, hogy amit eddig gyűjtöttem tükröt, az most nincsen meg. Vagy legalábbis nem találom, hogy hol lehet megnézni. Mert a régi módon hogy a karakter profiljánál villogott, ott nem mutatja.
Jólvan kiszedték a tükröt!
Mi is kell ahhoz btw, hogy pulzáljanak az itemek? Kb már vagy 5 éve nem játszottam -
Deftyyy
tag
Ja vágom, csak mondom azzal egyszerűbb mert előre veszi, azokat az embereket, akiknek a legtöbb cuccuk van ami még nincs meg. Mondjuk most az ui frissítés miatt úgy jártam, hogy amit eddig gyűjtöttem tükröt, az most nincsen meg. Vagy legalábbis nem találom, hogy hol lehet megnézni. Mert a régi módon hogy a karakter profiljánál villogott, ott nem mutatja.
-
Viktor77
titán
Most néztem meg mi az.
Én teljesen őnerőből vagyok bőven 99% felett.
Most már nem olyan nehéz, hogy pulzál az item az emberen, ha még nincs meg az albumodban
Régen ugye meg kellett jegyezni mi hányzik és azt keresni. -
Viktor77
titán
-
perge666
veterán
-
Viktor77
titán
infruitday
4 gyümölcs minden színből -
Deftyyy
tag
Haloo! Nem tudja valaki a crawlerng helyett, van valami amivel lehetne pusholni a pedánsok gyűntőalbumát?
-
perge666
veterán
-
Viktor77
titán
-
Viktor77
titán
-
Viktor77
titán
Én is egyet:
15years
Lufi epic, 5 gomba, 4 kaja minden színből.
-
Viktor77
titán
-
atua
aktív tag
ZSOMBEY-B5R6
25 gomba, 125 érme, 1 epic
-
Viktor77
titán
zsombey-s8r2
25 gomba, 125 szerencseérme
-
perge666
veterán
-
Viktor77
titán
Ez most komoly kód, nem tudom mindenhol érvényes-e, magyar10-es szerveren biztos, gondolom a jövő heti fúzió miatt.
Fusion19
20K szilánk és egyebek, többek közt 200! gomba is. -
Viktor77
titán
DSCRD30K
1 epic -
Viktor77
titán
A szokásos:
4_ADVENT_23
20 gomba -
Viktor77
titán
Megint jót hoztam:
ZSOMBEY_CANDIED
125 szerencseérme, 25 gomba -
perge666
veterán
-
Viktor77
titán
Zsombeynál most van Twitch achi drop és most pár napig lesz is.
-
perge666
veterán
Twitchet kell nézni, olyan SF streamet, amin ki van írva, hogy van drop.
Én jellemzően Zsombey-t szoktam.
Ha ki van írva, megnézed az accountod alatt hogy mik a dropok, ha szerencséd van, ott a Lucky Drop.
Után addig nézed, amíg meg nem szerzed.
Nekem így lett meg.
Persze össze kell kötni a Twitch és az SF accountot.Köszi az infót.
Múltkorában csak emiatt regisztráltam Twitch fiókot,de nem tudtam mit csináljak.
Most meg hiába próbálok bejelentkezni a Twitch fiókba valamit mindig visszadob,vagy az emailt,vagy a jelszót,vagy a felhasználót nem találja.............
-
Viktor77
titán
Twitchet kell nézni, olyan SF streamet, amin ki van írva, hogy van drop.
Én jellemzően Zsombey-t szoktam.
Ha ki van írva, megnézed az accountod alatt hogy mik a dropok, ha szerencséd van, ott a Lucky Drop.
Után addig nézed, amíg meg nem szerzed.
Nekem így lett meg.
Persze össze kell kötni a Twitch és az SF accountot. -
perge666
veterán
-
Viktor77
titán
1_ADVENT_23
Szárnyas poti. -
Viktor77
titán
A webshopban van 1 ingyen gomba, ami 2 nap múlva újra igényelhető.
-
atua
aktív tag
EU8 CODE: ZSOMBEY-EU8
HELLEVATOR CODE: ZSOMBEY-3V6D -
atua
aktív tag
HALLOWEEN23
-
Viktor77
titán
-
atua
aktív tag
ZSOMBEY-BS2E
-
Viktor77
titán
IDIOTA-9G6N
25 liftkártya, szárnyas poti, 100 homokóra -
Viktor77
titán
IDIOTA-Q5DG
25 gomba, 125 szerencseérme -
perge666
veterán
-
Viktor77
titán
ZSOMBEYHQV9
100 homokóra
szárnyas poti
25 kulcskártya a lifthez -
Viktor77
titán
Mai jó kód:
ZSOMBEY-2Z3F
125 szerencsérme, 25 gomba. -
Viktor77
titán
LUCKYDAY
200 szerencseérme. -
perge666
veterán
-
Viktor77
titán
-
perge666
veterán
QUINTUPLEFUN
-
Viktor77
titán
Mai kód, egy epic.
DISCORDANNIVERSARY_4 -
Viktor77
titán
QUISTIK-6AJ8
25 kulcskártya, szárnyas poti, 100 homokóra. -
Viktor77
titán
CARNIVALDAY
Egy epic. -
perge666
veterán
-
Viktor77
titán
-
-Gabesz-
senior tag
Ki hol játszik milyen kaszttal?
Nem túl népszerű itt ez a régi game. -
Viktor77
titán
BEMYVALENTINE
1 epic tárgy. -
Viktor77
titán
MERRYEPIC
A kód amit a levélben említenek.
250 szerencseérme meg egy epic. -
perge666
veterán
-
Viktor77
titán
Ma jókat hoztam:
N3UTR4L-KN5H 125 szerencseérme, 25 gomba
Gloryshroom 25 gomba -
perge666
veterán
-
Viktor77
titán
festivetime
250 homokóra, csak este 10-ig. -
Gábor2121
újonc
Sziasztok új vagyok itt azután érdeklődők hogy magyar szerver 8-on nincs e eladó karakter? nekem is van 1 de szeretnék még egyett de ujjat nem akarok csinálni olyan túl sok időm nincs hogy annyit játsszák előre is köszönöm a válaszokat 😀
-
Viktor77
titán
stnicholas
Epic item. -
Viktor77
titán
shinycoins
250 szerencseérme. -
Viktor77
titán
happylife
Szárnyas ital. -
perge666
veterán
Nekem azóta is lassú,de nem csak a pokolift,hanem az egész játék!
Állandóan ledobál meg be sem lép..........
Tudják hogy mindig baj van belőle,de még sem tesznek semmit.
Viktor77 : Köszönöm a kódot ismét,ha jön még légyszi írd be megint,mert mostanában sajnos nem értesülök róla.
-
Viktor77
titán
Szokásos kód:
KARTHAS-9SST -
Viktor77
titán
-
Stylerr
addikt
Sziasztok!
Pokoliftbe ti be tudtok lépni? Nálam se PC se telefon nem enged be. -
perge666
veterán
-
Viktor77
titán
Epic tök: HALLOWEEN.
-
perge666
veterán
Bizony,elég érdekes.

Egyébként elgondolkoztam a dolgon,és amikor csatlakoztam akkor még voltak 250-es körüli tagok is./ kb.10-15. legerősebb voltam az 50-ből.
Csak ugyebár megszaladt a céhnek,jöttek a magasabb szintüek,fogytak az úgymond kisebbek,és szépen lassan énis sorra kerültem.
Inaktívak elvétve voltak csak egyébként,szerettem azt a céhet.Amikor kirakták a szűrömet akkor a céhtagok átlag szintje 340-350 között volt,szóval nem is sokkal voltak felettem akik jöttek,de még volt is velem pariban lévő legalább 6-7 karakter.
Pont akkor agyaltam rajta hogy megveszem az akciós gombacsomagot 10K-ért,mert frusztrált hogy napról napra lejjebb csúszok,erre mikor egyik este észre vettem hogy én lettem a sereghajtó,reggelre már mentem is a levesbe.
-
Viktor77
titán
Szép napot mindenkinek.
Nemzetközi világ 51-en kiraktak a céhből mert 2-3 hét alatt lementem az utolsó helyre de fogalmam sincs hogy,pedig elég jól álltam./ kb.20. helyen állt a céh /
Mivel én voltam a leggyengébb ezért amikor jött nálam erősebb tag akkor szépen kitessékeltek.
Pedig aktív vagyok és nem is vagyok olyan kicsi,jelenleg 329-es.
/ 3 hét múlva lesz 1 éve hogy elkezdtem a játékot ezzel a karakterrel /Egy kisebb karakterrel összefogva most egy kezdő céhbe vagyok,ahol 5 nap alatt elértük a 320-as szintet,de kellenének játékosok hozzánk hogy tovább tudjunk fejlődni.
Szóval aki Nemzetközi világ 51-en van,és unja már a sok elvárást és a kirúgást,az nyugodtan csatlakozzon hozzánk.
PlayStationFanokÉrdekes.
Nálunk ilyenkor nem a legkisebbet rakjuk ki, hanem a leginaktívabbat.
Nyílván van pár botozó, de az ők 20-as lovagok csarnokaik is jól jönnek. -
perge666
veterán
Szép napot mindenkinek.
Nemzetközi világ 51-en kiraktak a céhből mert 2-3 hét alatt lementem az utolsó helyre de fogalmam sincs hogy,pedig elég jól álltam./ kb.20. helyen állt a céh /
Mivel én voltam a leggyengébb ezért amikor jött nálam erősebb tag akkor szépen kitessékeltek.
Pedig aktív vagyok és nem is vagyok olyan kicsi,jelenleg 329-es.
/ 3 hét múlva lesz 1 éve hogy elkezdtem a játékot ezzel a karakterrel /Egy kisebb karakterrel összefogva most egy kezdő céhbe vagyok,ahol 5 nap alatt elértük a 320-as szintet,de kellenének játékosok hozzánk hogy tovább tudjunk fejlődni.
Szóval aki Nemzetközi világ 51-en van,és unja már a sok elvárást és a kirúgást,az nyugodtan csatlakozzon hozzánk.
PlayStationFanok -
Viktor77
titán
ZSOMBEY_PARTY
48 gomba, csak hétfőig jó a kód. -
Viktor77
titán
A gombaajánlatokat nézzétek meg. 3.2K-ért van 330, meg 1 hónap maxos hátas (ez is 50 gomba ugye), meg egyebek.
Alapból ugye 1.6K körül van 50/60 gomba. -
perge666
veterán
-
Viktor77
titán
-
perge666
veterán
-
Viktor77
titán
ZSOMBEY_HELL
Liftkártya, szerencseérme, szárnyas poti.
A szerverek olyan jók, hogy 2x kaptam meg. -
perge666
veterán
-
Viktor77
titán
KARTHAS_BDAY
125 érme, 25 gomba.
-
perge666
veterán
-
Viktor77
titán
Happybirthday a mai kód, epic gyűrű (nekem legalábbis).
-
perge666
veterán
-
perge666
veterán
-
perge666
veterán
-
perge666
veterán
-
perge666
veterán
-
perge666
veterán
-
perge666
veterán
-
perge666
veterán
-
perge666
veterán
KNHMZKPYTYE6E
13 gomba
-
perge666
veterán
-
Viktor77
titán
-
perge666
veterán
sfgame_twitch_30k
-
perge666
veterán
wedry_hell
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Linux Mint
- A kolónia rabjai: Gothic 1 Remake teszt
- SONY LCD és LED TV-k
- Milyen routert?
- Fapados gaming monitorokat újít be az LG
- EAFC 26
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- Nem mardt titka a Galaxy A27-nek
- Vicces képek
- Samsung Galaxy Watch8 és Watch8 Classic – lelkes hiperaktivitás
- További aktív témák...
- új, bontatlan, iPhone 16 gyárilag kártya-független, apple világgaranciával
- Bomba ár! Dell Latitude 5300 I i7-8665U I 16GB I 256SSD I 13,3" HD I W11 I 6 hó gari
- Bomba ár! Dell Latitude 5310 I i7-10610U I 16GB I 256SSD I 13,3" HD I W11 I 6 hó gari
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T570 I i5-6300U I 8GB I 256SSD I 15,6" FHD I W11 I 6 hó gari
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L390 Yoga I i5-8265U I 16GB I 256SSD I 13,3" FHD Touch I W11 I 6 hó gari
- Dell Latitude 5401,14" FHD,i7-9850H,16GB DDR4,512GB SSD,WIN11,ÚJ AKKU
- Tablet felvásárlás!! Samsung Galaxy Tab A8, Samsung Galaxy Tab A9, Samsung Galaxy Tab S6 Lite
- Itachi! Felsőkategóriás Gamer PC! Csere-Beszámítás! R7 9800X3D/ 9070XT / 32GB DDR5 / 2TB Nvme SSD
- ÚJ! Microsoft Surface Laptop 5 13,5" Fekete i7-1265U 16GB 1TB magyarbill 1 év garancia
- BESZÁMÍTÁS! 4TB WD RED WD40EFAX HDD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
az új EU22

Mi is kell ahhoz btw, hogy pulzáljanak az itemek? Kb már vagy 5 éve nem játszottam
